Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ir kāds šobrīd Rīgā klubiņš kā saka lidojums , faded?!
12.decembris 2022, 02:58 | links
 
Man reali aizlīp..
12.decembris 2022, 02:37 | links
 
https://youtu.be/j4D1zHPBBQY
12.decembris 2022, 02:36 | links
 
Visi sukas iznemot mani!
12.decembris 2022, 01:10 | links
 
Jēger, vispār no Feiginiem tas vispazīstamākais ir Čārlza Dikensa romāna "Olivers Tvists" varonis vecais žīds Feigins, kurš apmācīja amatā un kūrēja mazos kabatzagļus un laupītājpuikas...
:):):)
11.decembris 2022, 22:09 | links
 

11.decembris 2022, 22:06 | links
 
Par Latvijas žurnālistiku Feigins
https://youtu.be/oWaE2_JjW6M
11.decembris 2022, 21:57 | links
 
RaimisD, Jūs interesi izrādījāt par tarifiem, kas un kā? Norvēģijas troļļi pelna no elektrības tarifiem Latvijā
https://neatkariga.nra.lv/izpete/399255-ka-norvegijas-trolli-pelna-no-elektribas-tarifiem-latvija?utm_source=inboxlv&utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button
11.decembris 2022, 21:45 | links
 
Baigar, tu esi liepājnieks (strādā Lībavā)?
11.decembris 2022, 21:13 | links
 
Un skatīties sieviešu tenisu vai dāmu basketbolu (par kādu fanojot) vispār večiem derētu aizliegt, lai nasapirstu pēdējos nervus. Bebenei Babkinai un Lienītei Ostapenko manas dzīves nogalē nāksies apmaksāt manu uzturēšanos psihiatriskajā dziednīcā, tas ir pilnīgi sagaidāms. :)
11.decembris 2022, 20:36 | links
 
“Basketbols ir kā asa sižeta filma, kur reizi 24 sekundēs ir garantēts action, bet viss vienmēr tiek atrisināts pēdējās minūtēs, ja vien tavā komandā nav Stalone.
Futbols ir kā traģēdija, kur tiek meklēta liktenīgā kļūda.”

Šis no viena teātra. Gan jau paši redzējāt.

A par mani - pats esmu sieviešo komandas personāls, tā ka ..

BAigars, 11.decembris 2022, 20:13


Nu dāmītes audzināt - tas ir no fantastikas repertuāra. Mūžam neesmu sapratis, kā asais Knābis un dullais Peķka Višņēvics varēja vai var trenēt sieviešu komandas, Zvirgzdiņš arī. Tādi klasiskie sieviešu treneri ir Gundars Vētra un Aivars Vīnbergs (super lāga čalis). Labi pazinu Purkalnu, diezgan labi arī Raimondu Karnīti. Kad Sporta pilī bija basis (broči pret Reālu vai izlase), pātraukumos ar Raimi vienmēr gājām kopā pīpēt uz tiem vārtiem, pa kuriem pilī brauca iekšā ārā ledustīrāmā mašīna. Krauliņš par citiem nervozēja vairāk nekā reiz par savu TTT, pa diviem ļuļķiem pēc kārtas vilka.
11.decembris 2022, 20:27 | links
 
Basketbolistes masēt, ir ok.
:D
11.decembris 2022, 20:15 | links
 
“Basketbols ir kā asa sižeta filma, kur reizi 24 sekundēs ir garantēts action, bet viss vienmēr tiek atrisināts pēdējās minūtēs, ja vien tavā komandā nav Stalone.
Futbols ir kā traģēdija, kur tiek meklēta liktenīgā kļūda.”

Šis no viena teātra. Gan jau paši redzējāt.

A par mani - pats esmu sieviešo komandas personāls, tā ka ..
11.decembris 2022, 20:13 | links
 
Labāks ir stāsts par 1981. gadu. Valters atbrauc no Eiropas kā čempiņš, kā arī čempionāta labākais un otrs rezultatīvākais (aiz juga Kičanoviča) spēlētājs. Nu dabīgi, vietējiem jādod kāda prīze. Sportkoms no partijniekiem saņem CU - jādod. Valdis saka Maigonim Geistardam - gribu Volgu! Bļin, goskomsporta fīrers pilnīgā trubā, nu tās jaunās volgas pa pakšiem nemētājas apkārt. Iet pie partijniekiem uz MK, lūdzās, runā un sarunā (kaut kādam baisajam priekšniekam un bojevikam no deguna esot nocelta). Zvana Valdim, a Ģenerālis saka: "Es pārdomāju. Es negribu volgu, es gribu septīto žiguli". Rezultātā Valdis diezgan ilgus gadus nobraukāja ar septīto žiguli baltā krāsā. :)
11.decembris 2022, 20:13 | links
 
usis [11.12.22]: Grūtāks jautājums, kurš top basketbolists vasarā nedzer 2 dienas pēc kārtas?
Basketbolistus dzeršanā var pārspēt tikai hokeisti :)
11.decembris 2022, 20:06 | links
 
Vairāk zinu par bijušajiem. Ģenerālis (Vē Vē) nav tāds izteikts kodējs (vairāk muld, nevis lej iekšā), abi Miglinieki tādi apskaidri (tēta ietekmē). Robčikam Štelmaheram vecais - baisais kodmens, domāju tieši tāpēc Robis ar šo lietu neaizraujas.
Nu un ir otra galējība - Džabars, Melderis (+++), Šķēle, Ādolfs, Kambala, Kaspars Bērziņš.
11.decembris 2022, 20:04 | links
 
Man jau likās, ka viegls :)
Bet ja tomēr nezin.
11.decembris 2022, 20:03 | links
 
Grūtāks jautājums, kurš top basketbolists vasarā nedzer 2 dienas pēc kārtas?
11.decembris 2022, 19:58 | links
 
Bertāns juniors skolas laikos darbmācības stundā sev nopiļīja pusi no labās ķepas zeltneša. Un it kā labākais trijnieku svaidītājs Latvijā, nu vismaz ātruma ziņā.
11.decembris 2022, 19:57 | links
 
Jautājums no studijas basketbola ekspertiem, varbūt jau ļoti viegls, bet kuram no Latvijas basketbola spēlētājiem nav viens rokas pirksts?

jegersz, 11.decembris 2022, 19:49


Dāvis
11.decembris 2022, 19:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager