Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
 
Ir vērts padomāt...
26.augusts 2018, 00:22 | links
 
Progresa cienītājiem..
https://youtu.be/njUi7sho0Xo?list=RDfaC69rye2S8&t=378
26.augusts 2018, 00:10 | links
 
MJuniors
Tad Tu vēl neesi braucis uz Tērveti! Šodien pavizinājos. Teikšu kā ir-vietām zemes ceļš ir labāks!

urmaas, 25.augusts 2018, 23:03


Bieži braucu pa šo ceļu.
No 12-tā km aiz Jelgavas un ne nu gluži līdz Kroņaucei tāds krunkains tas ir.
Bet, ja uzrauj ar džipu līdz 100 un drusciņ - tad gan iet bez kāda īpaši liela diskomforta. Vismaz man ir tāda sajūta.
25.augusts 2018, 23:49 | links
 
Rēķinos saraksta no pirksta izsūktus ciparus kurus ne pierādīt ,ne apstiprināt nav iespējams.
Lielākā problēma ir tā,ka daudzdzīvokļu māju īpašnieki paši savā starpā nespēj savākties un vienoties par mājas pārvaldīšanas pārņemšanu.
To tad šamie arī izmanto un uzspiež savus uzskrūvētos noteikumus...

Tonis, 25.augusts 2018, 22:51

Tur nu Tonim ir taisnība, ka RN summas ir šaušalīgas.
Man blakus ir divas daudzdzīvokļu mājas, kur vienu apsaimnieko Rīgas namsaimnieks, kur katrs iedzīvotājs maksā par atkritumu izvešanu ap 8 Eur, otra ir privātīpašumā, kur no dzīvokļa īrnieka ģimenes, šim pašam nolūkam, tiek iekasēts mazāk par 2 Eur, kas ir patiesās izmaksas.
Nemaz nav jāiedomājas kas tas ir par slaucienu 45 - 50 dzīvokļu mājā, un tikai par atkritumiem vien + PVN!
Bet, tie, kuri nav mācījušies matemātiku, tā arī dzīvo.
25.augusts 2018, 23:40 | links
 
Borik liec vien,zviedros noderēs...
25.augusts 2018, 23:34 | links
 
usis [25.08.18]: Urmaas, uzliec normālas riepas
;)
Ja pa to ceļu būtu jābraukā ikdienā tad tā ari darītu. :)
25.augusts 2018, 23:19 | links
 
Urmaas, uzliec normālas riepas
;)
25.augusts 2018, 23:15 | links
 
raihs [25.08.18]: Kad izlasu kaut ko tādu, rokas nolaižas. Bļin, tā reāli ir arī mana personiskā nauda, ko tie draņķi nozvizģī. Un neviens neko... Viss noklusīs. Lai arī cerība ir mikroskopiska, tādēļ es par Strīķi
https://www.tvnet.lv/6141217/rigas-domnieks-atzist-ka-dalu-konsultanta-algas-ziedo-saskanai
Tu jau arī par vāciešiem:
https://www.lsm.lv/raksts/arpus-etera/arpus-etera/molotova-ribentropa-pakts-okupantu-tanki-pirms-okupacijas.a289492/?utm_source=inbox&utm_campaign=news&utm_medium=frontpage
25.augusts 2018, 23:14 | links
 
Man priecē ka posms Līgatne -Nītaure tiek savests kārtībā,laikam jau tāpēc ka bijušā preža dzimtas mājas tur atrodās...:)
25.augusts 2018, 23:11 | links
 
MJuniors
Tad Tu vēl neesi braucis uz Tērveti! Šodien pavizinājos. Teikšu kā ir-vietām zemes ceļš ir labāks!
25.augusts 2018, 23:03 | links
 
Tur tā lieta,ka maz tādu iedzīvotāju kas kaut ko galviņā vāra,a kas vāra tiem nav laika un gribēšanas.Es saredzu ka jāveido kāda mājas melnā kase,no kuras varētu izvēlētam pārvaldniekam kādu piķīti atmaksāt.Bet te jau atkal sākas ticības un neuzticības jautājums...
25.augusts 2018, 23:01 | links
 
:)) Tas lab, ka ir kruizeri, Bet man ar savu kumeļu patīk tā laideni lidot (~120).. ceļā Rīga- Sigulda un pleskavas šosejs ir zem kritikas.. Mazliet tā skumīgi paliek, ja teiksim dodies jebkurā kurzemes pusē tādu A klases ceļu nemanīsi.
25.augusts 2018, 23:00 | links
 
Patapova ir nedaudz prognozējamāka par klaunu kaimiņu.
25.augusts 2018, 22:56 | links
 
Mums tas pats. Bet lai pārņemtu māju, kādam riktīgi ir jāņemās, jo papīru vajag daudz. A kurš to darīs!? Kam ir laiks,? Tā arī atbalstām to bezpreģelu
25.augusts 2018, 22:53 | links
 
Rēķinos saraksta no pirksta izsūktus ciparus kurus ne pierādīt ,ne apstiprināt nav iespējams.
Lielākā problēma ir tā,ka daudzdzīvokļu māju īpašnieki paši savā starpā nespēj savākties un vienoties par mājas pārvaldīšanas pārņemšanu.
To tad šamie arī izmanto un uzspiež savus uzskrūvētos noteikumus...
25.augusts 2018, 22:51 | links
 
mjuniors [25.08.18]: Mans kaut kā ir pārstājis reaģēt uz to visu. Jo, pilnīga info tāpat nav pieejama, kas arī maina to visu noskaņojumu. Vienīgais par ko es vairāk sapņoju, par dienu, kad būs valstī ceļi kārtībā.. Par to man būtu daudz lielāks un taustāmāks prieks, nekā ja kādu iesēdina par korupciju.
Man, junior, ir Land Cruiser, mani ceļu kvalitāte nesatrauc
25.augusts 2018, 22:48 | links
 
Lielākus nagumaucējus par to Rīgas namsaimnieku grūti atrast.Es ar šamiem jau 3 gadus tiesājos...
25.augusts 2018, 22:42 | links
 
Raih

šoreiz tak ir izvēle ......
25.augusts 2018, 22:34 | links
 
Toni
Tu tak normãls vecis, beidz te piedirst ēteru ar saviem linkiem(ja jau veči māk ienākt te, tad māk arī atrast yotoobēe)
25.augusts 2018, 22:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager