Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kā te no Mac var ielikt bildi?
24.augusts 2018, 19:29 | links
 
plēsīgais cerams ka tev kā brīvam letiņam nav ne tikai bankas konta,bet arī interneta:DDDĀ,nē inernets tev ir:DDDdiemžēl. Es ieteiktu kā brīvam latvietim iet dzīvot mežā,zemnīcā,atteikties no elektrības un citiem nebrīvi nesošiem labumiem:DDD
24.augusts 2018, 19:24 | links
 
gaidam 100 iemeslus nedarīšanai:DDD

uldens2, 24.augusts 2018, 16:09

Uldiņ miļumiņ ;) !

100 nebus ! Pietiks ar vienu !
Lapina pazistama un zinama ( divaini kapec iekopeji kā neaktivu ) !
Problema taja ka jareģistrejas ar bankas kartiti ( nevis Valsts kantoris bet firma Auseklitis ;) !
Bet man ka brivam Letiņam nav bankas konta !
Pagaidisi kamer meitas majas parbrauks - NU LUDZU ! ;)

plesigais, 24.augusts 2018, 18:16
kada vēl neaktīva lapa,kāds vēl auseklītis,tā nav nekāda firma,laikam esi vēl stūlbāks nekā domāju.Es tev iedodu vietu kur tev var palīdzēt attistīt saimniecību,bet tu gvelz kaut kādus vājprāta murgushttp://www.lad.gov.lv/lv/programmas/
24.augusts 2018, 19:20 | links
 
Kas iekš politikas? Bez Emša un Kļaviņa nav neviens izcēlies?

kaputaarps, 24.augusts 2018, 18:44


Tramps !
;) !
Piesolijis izstaties no NATO !

Un ja Trampu meģinas no troņa nobidit , bušot tautas sacelšanas !

Vo ! ;)
24.augusts 2018, 18:49 | links
 
Kas iekš politikas? Bez Emša un Kļaviņa nav neviens izcēlies?
24.augusts 2018, 18:44 | links
 
Labi, luter, idiots, piekrītu:) Nu, tagad vienreiz pazudīsi no šejienes?

raihs, 24.augusts 2018, 18:19


Eu RAIHS spoguli paskatijas ;) !
Ceru ka spogulis vesals palika ?
;)
24.augusts 2018, 18:29 | links
 
Labi, luter, idiots, piekrītu:) Nu, tagad vienreiz pazudīsi no šejienes?
24.augusts 2018, 18:19 | links
 
raihs [24.08.18]: abrakadabra [37m]: Ir jābēg no cilvēkiem, kas nopietnas lietas sauc pamazinātajā formā - naudiņa, projektiņš, procentiņi, kredītiņš, darbiņš. Sen pierādīts.Eu! Nekad neesmu par to domājis, bet jā, varētu būt taisnība. Visvairāk man besī ēstuvēs, kad dzirdu večus pasūtot: "man kartupelīšus, tad vistiņu, un nedaudz salātiņus". Ļoti bieži. Man viņi uzreiz liekas kaut kādi ne tādi, nevaru izsksidrot:)
Ja tev liekas ka apkārt vieni idioti, paskaties spogulī varbūt esi pats galvenais/centrālais. :)))))
Labs sakāmvārds no dzīves.
24.augusts 2018, 18:17 | links
 
gaidam 100 iemeslus nedarīšanai:DDD

uldens2, 24.augusts 2018, 16:09


Uldiņ miļumiņ ;) !

100 nebus ! Pietiks ar vienu !
Lapina pazistama un zinama ( divaini kapec iekopeji kā neaktivu ) !
Problema taja ka jareģistrejas ar bankas kartiti ( nevis Valsts kantoris bet firma Auseklitis ;) !
Bet man ka brivam Letiņam nav bankas konta !
Pagaidisi kamer meitas majas parbrauks - NU LUDZU ! ;)
24.augusts 2018, 18:16 | links
 
Karstums? NOPIETNAS lietas. :) Kātiņš, vizulīši, ziutiņa, aukliņa - tas taču viss ir labi!
24.augusts 2018, 18:11 | links
 
Ir jābēg no cilvēkiem, kas nopietnas lietas sauc pamazinātajā formā - naudiņa, projektiņš, procentiņi, kredītiņš, darbiņš. Sen pierādīts.

abrakadabra, 24.augusts 2018, 17:38


Mūc mūc ;) !
Tikai ne kurzemes virziena ! Uzskriesi virsu , pamazinašu Tevi ari Abrakadabr . . !
; )
24.augusts 2018, 18:09 | links
 
Jums abiem jābēg no valmieriešiem-pienīc,maizīte,brālīc,māsīna utt.Viss mīļvārdiņos.
24.augusts 2018, 18:08 | links
 
abrakadabra [24.08.18]: Ir jābēg no cilvēkiem, kas nopietnas lietas sauc pamazinātajā formā - naudiņa, projektiņš, procentiņi, kredītiņš, darbiņš. Sen pierādīts.
Eu! Nekad neesmu par to domājis, bet jā, varētu būt taisnība. Visvairāk man besī ēstuvēs, kad dzirdu večus pasūtot: "man kartupelīšus, tad vistiņu, un nedaudz salātiņus". Ļoti bieži. Man viņi uzreiz liekas kaut kādi ne tādi, nevaru izsksidrot:)
24.augusts 2018, 18:04 | links
 
Ir jābēg no cilvēkiem, kas nopietnas lietas sauc pamazinātajā formā - naudiņa, projektiņš, procentiņi, kredītiņš, darbiņš. Sen pierādīts.
24.augusts 2018, 17:38 | links
 
uldeen, skaties! Klusee, taatad studee tavu linku..

Eh buusi nolicis uz preizaa celja to kandzjas ljurbaataaju
24.augusts 2018, 16:40 | links
 
gaidam 100 iemeslus nedarīšanai:DDD
24.augusts 2018, 16:09 | links
 
plesigais [14:13]: kurš tev traucē celt rūpnīcu???Vai vismaz kārtīgu kazu fermu???Kurš???Pat valsts ar eiropu tevi atbalstīs vēl

uldens2, 24.augusts 2018, 13:08

EI NOPIETNI ?
KĀ ?
Piešķirot kreditu ? Ar cmukiem procentiem ?
Jeb izdomajot jaunu regulu , ar kuru noradis ka drikstu audzzet tikai bezragu kazas ?

plesigais, 24.augusts 2018, 13:24nu redzi,tu pat neesi painteresējies kādā veidā atbalstu piešķir,bet viedoklis protams ir:DDDDTipisks padomjlaika produkts,gaida kad kāds visu ieliks ar karotīti mutē,pats neko negrib darīt un viss ir slikti

uldens2, 24.augusts 2018, 13:36

Ulden esmu rakstijis , esmu braukajis pa kabinetiem !

Jā , nav problemu nokartot ! Nav !

Problemas sakas pec tam ! ;) !

Pats taču rakstiji ka LV nav jarisina manas problemas , bet evro es nesmu vajadzigs ka ražotajs !Esi vajadzigs,vini pat at balstam tev Naudu iedos,slinkus gan viniem nevajag,tas tiesa

uldens2, 24.augusts 2018, 14:21

Tu i parliecinats ? ;)
Nu tad jau pamet adresiti kur versties ! ;)
A varbut Tu mana vieta vari projektiņu , uzmalet ? ;)
Tad cik procentini no kopejas sumiņas ? ;)
Un kadi noteikumi ? ;)

plesigais, 24.augusts 2018, 15:24
http://www.lad.gov.lv/lv/programmas/
24.augusts 2018, 16:08 | links
 
plesigais [14:13]: kurš tev traucē celt rūpnīcu???Vai vismaz kārtīgu kazu fermu???Kurš???Pat valsts ar eiropu tevi atbalstīs vēl

uldens2, 24.augusts 2018, 13:08

EI NOPIETNI ?
KĀ ?
Piešķirot kreditu ? Ar cmukiem procentiem ?
Jeb izdomajot jaunu regulu , ar kuru noradis ka drikstu audzzet tikai bezragu kazas ?

plesigais, 24.augusts 2018, 13:24nu redzi,tu pat neesi painteresējies kādā veidā atbalstu piešķir,bet viedoklis protams ir:DDDDTipisks padomjlaika produkts,gaida kad kāds visu ieliks ar karotīti mutē,pats neko negrib darīt un viss ir slikti

uldens2, 24.augusts 2018, 13:36

Ulden esmu rakstijis , esmu braukajis pa kabinetiem !

Jā , nav problemu nokartot ! Nav !

Problemas sakas pec tam ! ;) !

Pats taču rakstiji ka LV nav jarisina manas problemas , bet evro es nesmu vajadzigs ka ražotajs !Esi vajadzigs,vini pat at balstam tev Naudu iedos,slinkus gan viniem nevajag,tas tiesa

uldens2, 24.augusts 2018, 14:21


Tu i parliecinats ? ;)
Nu tad jau pamet adresiti kur versties ! ;)
A varbut Tu mana vieta vari projektiņu , uzmalet ? ;)
Tad cik procentini no kopejas sumiņas ? ;)
Un kadi noteikumi ? ;)
24.augusts 2018, 15:24 | links
 
plesigais [24.08.18]: kurš tev traucē celt rūpnīcu???Vai vismaz kārtīgu kazu fermu???Kurš???Pat valsts ar eiropu tevi atbalstīs vēl

uldens2, 24.augusts 2018, 13:08

EI NOPIETNI ?
KĀ ?
Piešķirot kreditu ? Ar cmukiem procentiem ?
Jeb izdomajot jaunu regulu , ar kuru noradis ka drikstu audzzet tikai bezragu kazas ?

plesigais, 24.augusts 2018, 13:24nu redzi,tu pat neesi painteresējies kādā veidā atbalstu piešķir,bet viedoklis protams ir:DDDDTipisks padomjlaika produkts,gaida kad kāds visu ieliks ar karotīti mutē,pats neko negrib darīt un viss ir slikti

uldens2, 24.augusts 2018, 13:36

Ulden esmu rakstijis , esmu braukajis pa kabinetiem !

Jā , nav problemu nokartot ! Nav !

Problemas sakas pec tam ! ;) !

Pats taču rakstiji ka LV nav jarisina manas problemas , bet evro es nesmu vajadzigs ka ražotajs !
Esi vajadzigs,vini pat at balstam tev Naudu iedos,slinkus gan viniem nevajag,tas tiesa
24.augusts 2018, 14:21 | links
 
kurš tev traucē celt rūpnīcu???Vai vismaz kārtīgu kazu fermu???Kurš???Pat valsts ar eiropu tevi atbalstīs vēl

uldens2, 24.augusts 2018, 13:08

EI NOPIETNI ?
KĀ ?
Piešķirot kreditu ? Ar cmukiem procentiem ?
Jeb izdomajot jaunu regulu , ar kuru noradis ka drikstu audzzet tikai bezragu kazas ?

plesigais, 24.augusts 2018, 13:24nu redzi,tu pat neesi painteresējies kādā veidā atbalstu piešķir,bet viedoklis protams ir:DDDDTipisks padomjlaika produkts,gaida kad kāds visu ieliks ar karotīti mutē,pats neko negrib darīt un viss ir slikti

uldens2, 24.augusts 2018, 13:36


Ulden esmu rakstijis , esmu braukajis pa kabinetiem !

Jā , nav problemu nokartot ! Nav !

Problemas sakas pec tam ! ;) !

Pats taču rakstiji ka LV nav jarisina manas problemas , bet evro es nesmu vajadzigs ka ražotajs !
24.augusts 2018, 14:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager