Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Bruno,un tās vidusjūras veltes ceptas uz griliem ir vienkārši fantastiskas...:)
23.augusts 2018, 15:18 | links
 
Krievija dzīvo totālā dirsā tāpēc, ka tagadiņ pārdevusies un pakļāvusies jeņķiem un to ielikteņiem. Tas ir ar pratu neaptverams,ka tik bagāta valsts var tik nabadzīgi dzīvot...Lai nu kā mēs to veco sistēmu nemīlējām,bet tad PSRS bija lielvalsts ,kas pati varēja noteikt savu attīstību un politisko kursu.Kaut gan arī tas nebija īsti pareizs un progresīvs.Bet cilvēciņi bija paēduši ,nodrošināti un visumā arī laimīgi:) Tagadiņ tādu ir krietni mazāk.Netaisos slavināt veco sistēmu,bet jāatzīst,ka taij bija savi plusi...
23.augusts 2018, 15:12 | links
 
Spānija dzīvo vēl jo projām “zaļi” To sapratu padzīvojoties pie Vidusjūras.Gāju otro brokastu kafiju baudīt kādā feinā krodziņā.Tur darbojās elektriķi.Teica,ka rihtējot gaismekli.Nedēļas laikā tika izurbts cummurs un ievilkts kabelis.Ko padarīsi-Siesta,un tā ir svēta.
23.augusts 2018, 15:11 | links
 
Vai tomēr nebija labāk palikt ASV ietekmes zonā... Tā ir, kad pie varas laiž tupu proletariātu...
http://m.delfi.lv/pasaule/article.php?id=50325307
23.augusts 2018, 15:11 | links
 
aldis70 [23.08.18]: nosauc kaut vienu valsti ko okupēja konkistadori???!!!!

uldens2, 23.augusts 2018, 13:46

Acteku valsts, Inku valsts.
Tās bija valstis tajā laika posmā. Pat impērijas.
Jeb Uldens domā citādi?
Kura gada tika dibinatas tavas izdomatas valstis?Kuras valstis tagad parvalda tas okupetas republikas?
23.augusts 2018, 15:10 | links
 
Tonis [23.08.18]: Spānija,kā bijusī lielvalsts ir saglabājusi būtisku ietekmi savās bijušajās kolonijās,kaut vai valodu..
Kāda būtu tā "ietekme", vēsturnieka kungs? Valoda nav ietekme, vsloda ir sekas.
23.augusts 2018, 15:07 | links
 
Spānija,kā bijusī lielvalsts ir saglabājusi būtisku ietekmi savās bijušajās kolonijās,kaut vai valodu..
23.augusts 2018, 14:57 | links
 
Zarāzij,pilnīgi precīzi.Bet neaizmirsīsim arī to ,uz kā uzvārījās Krievijas impērija...
23.augusts 2018, 14:55 | links
 
Nu, nu. Pirmkārt, Spānija nu toč nav neko saglabājusi-viduvēja valstele, otrkārt- krievija, nerunājot pat par seno laiku, pat pie esošiem resursiem dzīvo totālā *irsā. Tā ka viss ir smadzenēs un mentalitātē.
23.augusts 2018, 14:49 | links
 
Eiropa ir salīdzinoši visnabadzīgākais kontinents resursu ziņā, attiecīgi pilnīgi loģiski, ka vairuma "veco" - Anglijas, Francijas, Spānijas, Nīderlandes, Vācijas, Dānijas utt. valstu labklājības pamatus ielika tieši kolonizācija un resursu izpumpēšana no kolonijām abās Amerikās, Āfrikā, Āzijā utt. Reāli tas viss rulēja līdz pat pagājušā gadsimta 70tajiem gadiem. Pamata kapitālu toreiz tā uzkrāja milzīgu, nu i tagad uz tā rēķina dzīvo kā nieres taukos. No nekā nekas nerodas...
23.augusts 2018, 14:39 | links
 
nosauc kaut vienu valsti ko okupēja konkistadori???!!!!

uldens2, 23.augusts 2018, 13:46


Acteku valsts, Inku valsts.
Tās bija valstis tajā laika posmā. Pat impērijas.
Jeb Uldens domā citādi?
23.augusts 2018, 14:24 | links
 
Pliksni paludz lai vini paskaidro kapec evro padibenes - konkistadori - vai vismaz vinu pecteči neatdod okupetas teritorijas ?

plesigais, 23.augusts 2018, 13:42

nosauc kaut vienu valsti ko okupēja konkistadori???!!!!
23.augusts 2018, 13:46 | links
 
Pliksni paludz lai vini paskaidro kapec evro padibenes - konkistadori - vai vismaz vinu pecteči neatdod okupetas teritorijas ?
23.augusts 2018, 13:42 | links
 
pliksni,pastāsti ukraiņiem un gruzīniem ka krievi nav agresori un drauds.Tur ari nav nekādas naftas,bet zemi okupēja.
Bet izskatās ka esi kartējais vateņu nozombētais.Kādi tad te okupācijas spēki braukā pa mūsu zemi,es tikai redzu mūsu armiju pa retam

uldens2, 23.augusts 2018, 09:23

Tik pat labi Krievijas vietā var būt cita valsts. Es neaiztāvu ne Putinu, ne Krieviju, ne kādu citu.
Man nepatīk ka tikai vaukšķam pie žoga, bet politisko risinājumu neatrodam, netakarīgi no tā vai ir agresors, vai nav.
Lai arī būtu agresors, bet nav jēgas tikai vaukšķēt ko liek.

pliksnis, 23.augusts 2018, 12:53


A viņiem neinterese ;) !
Interese tikai tas ka TU neatbalsti viņu apriešanu !
Un ja TU neatbalsti viņus , viņu centienos ! Tad TU atbalsti pretejo pusi - tas ir viņu aprejamos !
CITAS nostajas nav un nevar but !
Jo TA viņiem dikte tie kas viņus . . . .!
;) !
23.augusts 2018, 13:37 | links
 
Kāds var būt risinājums valstij un tautai, kurai agresija ir gēnos jau 1000 gadu griezumā??? Tikai un vienīgi sabrukšana!
23.augusts 2018, 13:04 | links
 
pliksni,pastāsti ukraiņiem un gruzīniem ka krievi nav agresori un drauds.Tur ari nav nekādas naftas,bet zemi okupēja.
Bet izskatās ka esi kartējais vateņu nozombētais.Kādi tad te okupācijas spēki braukā pa mūsu zemi,es tikai redzu mūsu armiju pa retam

uldens2, 23.augusts 2018, 09:23

Tik pat labi Krievijas vietā var būt cita valsts. Es neaiztāvu ne Putinu, ne Krieviju, ne kādu citu.
Man nepatīk ka tikai vaukšķam pie žoga, bet politisko risinājumu neatrodam, netakarīgi no tā vai ir agresors, vai nav.
Lai arī būtu agresors, bet nav jēgas tikai vaukšķēt ko liek.

pliksnis, 23.augusts 2018, 12:53
ka reiz vaukšķi jau tu,ar krieviju nekāda poitiska risinājuma nav,tikai norobežoties no viņas kamēr tur politiskais virziens kardināli nemainīsies.
Un kādu politisku risinājumu tu gribi no viņiem ja pat viņi sankciju iespaidā negrib atdot okupētās teritorijas.Sankcijas ievieš tad kad politisks risinājums nav izdevies.Cik saprotu tu esi no tiem kas esi gatavs pa rubli pagriezt pakaļu
23.augusts 2018, 13:04 | links
 
pliksni,pastāsti ukraiņiem un gruzīniem ka krievi nav agresori un drauds.Tur ari nav nekādas naftas,bet zemi okupēja.
Bet izskatās ka esi kartējais vateņu nozombētais.Kādi tad te okupācijas spēki braukā pa mūsu zemi,es tikai redzu mūsu armiju pa retam

uldens2, 23.augusts 2018, 09:23


Tik pat labi Krievijas vietā var būt cita valsts. Es neaiztāvu ne Putinu, ne Krieviju, ne kādu citu.
Man nepatīk ka tikai vaukšķam pie žoga, bet politisko risinājumu neatrodam, netakarīgi no tā vai ir agresors, vai nav.
Lai arī būtu agresors, bet nav jēgas tikai vaukšķēt ko liek.
23.augusts 2018, 12:53 | links
 
Agrāk pamuļķi patiesibu meklēja bībelēs, nu visdzeltenākajās tenku lapelēs :) re jēdziens "apsver iespēju" kādam jau nones jumtu.

Karlis_K, 22.augusts 2018, 17:16

Nav jālasa nekāda dzeltenā prese, viss ir skadri redzams uz kurieni mēģina stūrēt pašreizējā ārlietu un aizsardzības ministrija.
Kādreiz 80 gadu beigās lamājamies, ka pa mūsu zemi braukā okupantu tanki, ka šeit atrodas viņu armija, bāzes un lokatori, bet nu priecājamies ka tagad citi okupanti rīko kara spēlītes mūsu pagalmos. Kāpēc man vajadzīga tāda valsts kur katru dienu pa šosejām braukā "kara lūžņi". Te nav ne kāda Afganistāna vai Irāka, šet neviens nekaro, un netaisās to darīt.
Kam tad tad tik briesmīgi gatavojas? Kas tad nu uzbruks? Vai tad šeit iz pamatīgas naftas vai zelta atradnes? Vienīgi tādi idioti kā spāņi, ja sāks šuadit raķetes Pleskavas virzienā, tad gan var sagaidīt brīnumus.
Tad kad Bērziņš aizbrauca pie Obamas, daudz viņš saprata, ko parakstīja, neko vairāk neprata kā tikai "Jes, jes". Normāls prezidens, kas pārstāv savas valts neatkarību, par tādiem sadarbības līgumiem būtu pasūtījis Obamu vienu māju tālāk.
Vispār, kas tie amerikāņi tādi ir, ka var visu noteikt uz pasaules, visiem uzspiest savu kārtību. Lai iet ratā, bet nē, mūsu ārlietu ministrs labrāt brauc un uzkausa katru padomu, ko un kā darīt, un vēl pats piedomā klāt.
Amerikāni tikai taisa naudu uz tādu "riņķēviču" rēķina kas labprāt izpilda viņu norādes, par pasakām, ka uzbruks Krievija, tas domāts lai tikai izpirktu ASV saražotos lūžņus. Tad nu šak kalt plānus arī par bunkuriem un citām "sūda" kara lietām.
Tā nu tad rodas visādi biznesa magnāti, kā Soross un citi.
Makeins laikam pat no jauna piedzimtu, ja ASV izdotos veiksmīgs uzbrukums Krievijai. Šim cilvēkam ir neaprakstāms naids uz šo valsti, par to ka viņa lidmašīnu Vjetnamas karā notrieca.
Kamēr ASV bāž ES batonus ausīs un uzspiež lasīt pasakas par Krievijas agresiju, tikmēr Eiropā tiek pludināts labi apmaksāta "ekonomisko migrantu" armija no āfrikas un musulmaņu zemēm, tai pašā laikā inscinējot kara dabību pret Islāma valsti. Uz šādumi grantu karagājienu liek ES pievērt acis, liekot ES izlikties par glābējiem, ka "nabaga bēglīšiem" jāpalīdz. Spāņi pat izdomāja ka viņiem vajad "junas asinis".
Šāds plāns jau bija pirms piecpadsmit gadiem bija Arābu Emirātu magnātiem kā iekarot un sagraut Eiropas ekonomiku, uz kā rēķina tad atkal varēs labi nopelnīt. To mērķis bija sākotnēji nostabilizēties Vācijā, tad pakāpeniski citās valstīs. ASV magnāti labrāt to atbalsta, jo saskata arī savu peļņas daļu.
Priecājies ka Aglons bazilika vietā vēl nav musulmaņu mošeja, un ejot uz foreļupi nav jaskaita korāns.

pliksnis, 23.augusts 2018, 09:12


Pliksni – spēcīgi :):):)!!!!
Kādai galvā jābūt atejas bedrei, lai tādu mēslu uzrakstītu? :):)
23.augusts 2018, 12:51 | links
 
 
Kamēr ASV bāž ES batonus ausīs un uzspiež lasīt pasakas par Krievijas agresiju..

Tie arī ir meli??
1918. Ukraina
1920. Polija
1920. Azerbaidžāna
1921. Gruzija - Krievijas-Gruzijas karš (1921)
1922. Armēnija
1929. Ķīna
1938. Japāna
1939. Polija - Polijas kampaņa
1939. Somija - Ziemas karš
1940. Baltijas valstis - Baltijas valstu okupācija
1940. Moldova
1945. Polija
1945. Japāna
1946. Ķīna
1950. Koreja - Korejas karš
1950. Ķīna
1956. Ungārija
1960. Laosa
1961. Vjetnama - Vjetnamas karš
1962. Alžīrija
1962. Ēģipte
1962. Jemena
1967. Sīrija
1968. Čehoslovākija - Prāgas pavasaris
1969. Ķīna
1970. Kambodža
1972. Bangladeša
1975. Angola
1977. Etiopija
1979. Afganistāna
1982. Libāna
1988. Azerbaidžāna
1991. - 1992. Gruzija
1992. Piedņestra
1992. Tadžikistāna
1992. Dienvidosetija un Ingušija
1994. Čečenija - Pirmais Čečenijas karš
1994. Dagestāna
1999. Čečenija un Dagestāna - Otrais Čečenijas karš
1999. Kosova
21. gadsimts
2008. Gruzija - Gruzijas—Krievijas bruņotais konflikts 2008. gadā
2014. Krima - Krimas aneksija
2015. Ukraina - Donbasa karš
2016. Sīrija - Sīrijas pilsoņu karš
23.augusts 2018, 11:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager