Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Es iešu balsot tikai tad kad drikstešu zem noteikta kandidata vai kandidatiem parakstities atklati !
Un pēc tam tapat atklati pieprasit atskaiti par padarito !
Dumjš vai ne ?
;) !

plesigais, 22.augusts 2018, 10:02


Rīcība diez ko pareiza nav. Jo mazāk vēlētāju piedalās, jo lielāka iespēja, ka kaut ko līku, greizu ievēlēs, jo visādi radikāļi noteikti aizies uz vēlēšanām, atšķirībā no "normālajiem" pilsoņiem.
22.augusts 2018, 10:18 | links
 
Artusa Kaimiņa partija - uz atsevišķu personu nesaskaņu emociju pamata veidota prtija, ar nezināmas izcelsmas finansējumu atblstīta (Artusam Kaimiņam tādas naudas nav lai bīdītu sevi politikā).
Balsot??? Vai kāds grib haosu un bezdarbu valstī??? Domāju ka ne.
Žēl ka lielākā daļa parasti nobalso par tiem kam liela mute, bet prāts di... .
Kaimiņa pielaišana pie varas stūres būtu lielāka katastrofa nekā Ždanoka.
Kaimiņa partija ir savākta no "it kā grudriem cilvēkiem", tai pašā laikā tur nav neviena kam būtu kaut kāds valsts ekonomiskas izaugsmes plāns. Visa šīs prtijas programma atgādina kaut kādu "sorosiādi".
Tā pat no saimas vajadzētu izsvēpēt partijas kam prāts nesas uz bruņošanos līdz zobiem, un fantāzijām par iespēju uzbrukt Krievijai. Šādu fantāziju, kara tehnikas lūžņu iepirkšanas un rusofobās propogandas aizegā tiek "apgrozīti""diezgan iespaidīgi miljoni atsevišķās kabatās.
Pašreizējā situācijā ZZS ir valsts stabilitātes garants, tas nekas ka Lembergs "zog", bet iedot arī citiem.
Sakiet ko gribiet, bet dotajā situācijā toč nav par ko citu balsot.
Man vajag lai valstī būtu sakārtota ekonomiskā vide, nevis uzlabota pabalstu sistēma ar atombumbas pieskaņu.

P.S. Neaizstāvu Krieviju vai tās politiku, bet kaimiņiem ir jāprot sadarboties un sarunāties visās sfērās, lai kādi tie būtu.
Par pārāl lielu di... aiz žoga, kaimiņš var pārkāt pār žogu un sadot pa muti.
Jādzivo ar prātu un cieņu.
22.augusts 2018, 10:18 | links
 
tieši tā plēsoņa- apaļais jānes, bet kantainais jāveļ.
22.augusts 2018, 10:09 | links
 
plēsīgais neej balsot,ka netīšām nenoblaso par kaimiņu:DD

uldens2, 22.augusts 2018, 09:32


Es iešu balsot tikai tad kad drikstešu zem noteikta kandidata vai kandidatiem parakstities atklati !
Un pēc tam tapat atklati pieprasit atskaiti par padarito !
Dumjš vai ne ?
;) !
22.augusts 2018, 10:02 | links
 
daddy, nav vēl arī skaidrs, par ko balsot, it kā vienotībā liekas visvairāk varu sakarīgus cilvēkus ieraudzīt (gan arī gana ko svītrot), bet ja nu galīgi tautai netīkas un nevelk uz 5%, tad jāskatās tas pats JKP (tas var sanākt kā zatleram- ar gaišu domu fiksi sakomplektēts iesācēju pulciņš ar tendenci pajukt) Attīstībai/par (netīkas pārāk liberālā attieksme pret bēgļiem, gejiem utmldz) vai vēl kas. Katrā ziņā ZZS vai Saskaņa nē, un arī par TB esmu balsojis tikai senos laikos, pirms JL un pirms šķelšanās, kad visi jēdzīgākie "Baķkas"oponenti aizgāja.
22.augusts 2018, 10:00 | links
 
Nav jau nekas jauns, bet, domājot, par ko balsot, jādomā, kam uztici savas mantas pārvaldi, kam izsniedz, teiksim 10 mljd gadā un ģenerālās pilnvaras uz saviem īpašumiem, lai pēc 4 gadiem īpašumi būtu uzlaboti un naudas vairāk. Nez vai būtu vietā jūsmot- šis gan veikli prot zagt, muldēt, izvairīties no cietuma un novākt lieciniekus- tas būs īstais:) Tāpat tukša klaigāšana un visu kritizēšana bez iepriekš parādītiem darbiem arī nerosina tādam uzticēt nopietnas lietas. Loģiski, ka vajag 2 lietas- godīgumu un profesionālismu, gan jau arī nav tik traki, ka nevienā partijā un politiķī nekas no tā nav saskatāms.

cibins, 22.augusts 2018, 09:07


Cibins pareizi pateica !

Jadoma kuram uzticam savu ipašumu parvaldi ! Un kuram maksajam algu !

Vel gribas pajautat ! Vai tad Jus uzticot kadam savu biznesa kartošanu ari rikojaties tik pat bezatbildigi ?

Bez dokumentaliem pieradijumiem , ka ES TADS UN TADS uzticu savu iepašumu parvaldi TADAM UN TADAM ! Ar tiesibam pec noteikta laika veikt parbaudi savos ipašumos !
Bez tiesibam saukt pie atbildibas par JUSU īpašuma izsaimniekošanu ?
22.augusts 2018, 09:57 | links
 
atmiņas atsvaidzināšanai
22.augusts 2018, 09:34 | links
 
plēsīgais neej balsot,ka netīšām nenoblaso par kaimiņu:DD
22.augusts 2018, 09:32 | links
 
Raih, neslikta izvēle, tas ir mans B variants. Juri un Jutu gan es svītrotu, bet, lai kļūtu par ministru nav jābūt deputātam :)

Veselība un tieslietas būs drošās rokās!
22.augusts 2018, 09:25 | links
 
beidziet malt vienu un to pašu vecie slikti, jaunie glupi - nu un ko Tu, cibiņ, darīsi - prasīsi RU vai UK pilsonību (tur gan viss čilā, skaidrs par ko jābalso :) ), vai tomēr tepat par kādiem tepat balsosi??

par kuriem? :)
22.augusts 2018, 09:21 | links
 
daddy
Es jau n-tās reizes esmu teicis-JKP. Ja Strīķe dabūtu tieslietu ministres amatu, vismaz mums te politikas sadaļā garlaicīgi nebūtu:)
22.augusts 2018, 09:19 | links
 
Es arī par ZZS sliecos balsot, godīgi saku - pirmo reizi savā balsotāja karjerā par šiem :) Rīgas sarakstā man dažas sejas (Dana, Anda) tīri simpātiskas liekas.

Alternatīva - aizbraukt uz vidzemi vai zemgali un pirmos 5 trekni izsvītrot...

PS Lembergs nemaz deputātu kandidātu sarakstā nav!! :)

daddy_j, 22.augusts 2018, 09:01


Nu labi !
Aizbrauksim , izsvitrosim - un tālāk ?
Viņi tapat izdaris TĀ ka viņiem izdevigi !
Jo Tev ka balsotajam un pilsonim nav realas iespejas un tiesibu paprasit - KĀPĒC !
22.augusts 2018, 09:13 | links
 
Nav jau nekas jauns, bet, domājot, par ko balsot, jādomā, kam uztici savas mantas pārvaldi, kam izsniedz, teiksim 10 mljd gadā un ģenerālās pilnvaras uz saviem īpašumiem, lai pēc 4 gadiem īpašumi būtu uzlaboti un naudas vairāk. Nez vai būtu vietā jūsmot- šis gan veikli prot zagt, muldēt, izvairīties no cietuma un novākt lieciniekus- tas būs īstais:) Tāpat tukša klaigāšana un visu kritizēšana bez iepriekš parādītiem darbiem arī nerosina tādam uzticēt nopietnas lietas. Loģiski, ka vajag 2 lietas- godīgumu un profesionālismu, gan jau arī nav tik traki, ka nevienā partijā un politiķī nekas no tā nav saskatāms.
22.augusts 2018, 09:07 | links
 
Briesmīgi...

raihs, 22.augusts 2018, 08:56


Raih, par to jau esam vienojušies, ka balsot īsti nav par ko, kārtējo reizi "mazākais ļaunums", nevis "lielākie kretīni" jāievēl.

Tāpēc saki par ko un kāpēc grasies balsot, nevis šausminies par citu izvēlēm. :)
22.augusts 2018, 09:06 | links
 
Vienmēr esmu domājis , ka melot ir tads pats greks , ka zagt un slepkavot !
Bet ja cilveks ir spejigs vel lepoties ar saviem meliem - !
22.augusts 2018, 09:04 | links
 
Es arī par ZZS sliecos balsot, godīgi saku - pirmo reizi savā balsotāja karjerā par šiem :) Rīgas sarakstā man dažas sejas (Dana, Anda) tīri simpātiskas liekas.

Alternatīva - aizbraukt uz vidzemi vai zemgali un pirmos 5 trekni izsvītrot...

PS Lembergs nemaz deputātu kandidātu sarakstā nav!! :)
22.augusts 2018, 09:01 | links
 
Aga , un tādas sakritibas ( lielākas - mazākas ) ir visu politiķu karjerā !
Jeb kāds ir balts un pukains ?
22.augusts 2018, 08:58 | links
 
Vienmēr esmu domājis, kas ir tie vājprātīgie, kas balso par to veco komunistu partiju ar mafijas vadoni priekšgalā... A nekur tālu nav jāmeklē, reku ir... Briesmīgi...
22.augusts 2018, 08:56 | links
 
pierādījumu nav, tās ir tikai sakritības :)
22.augusts 2018, 08:51 | links
 
A kurš var pierādīt ka Lembis slikts puika ?

Liec galda pierādījumus !

;) !
22.augusts 2018, 08:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager