Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
plesigais [8:36]: Ā ;) !
Asociacijas un iespējamo notikumu analīze , izlasīta ietekmē ;) !
Tas ir labi ! Attīsta domašanu !
Bet uz jautajumu tāpat neatbildeji ! ;)
Kāpēc par mani ?
Cik atceros ! Es neskaitos Tavu labo cilveku sarakstos ! ;)Visi cilvēki ir labi, daži tik apmaldījušies.
Uzskatu par savu pienākumu palīdzēt un pie reizes maķenīt pasmieties.
Turi zem spilvena nazi, pleesiigais

apelsins, 19.augusts 2018, 09:34



Man labaks lidzeklis ! ;)
19.augusts 2018, 10:46 | links
 
plesigais [19.08.18]: Ā ;) !
Asociacijas un iespējamo notikumu analīze , izlasīta ietekmē ;) !
Tas ir labi ! Attīsta domašanu !
Bet uz jautajumu tāpat neatbildeji ! ;)
Kāpēc par mani ?
Cik atceros ! Es neskaitos Tavu labo cilveku sarakstos ! ;)
Visi cilvēki ir labi, daži tik apmaldījušies.
Uzskatu par savu pienākumu palīdzēt un pie reizes maķenīt pasmieties.
Turi zem spilvena nazi, pleesiigais
19.augusts 2018, 09:34 | links
 
Ā ;) !
Asociacijas un iespējamo notikumu analīze , izlasīta ietekmē ;) !
Tas ir labi ! Attīsta domašanu !
Bet uz jautajumu tāpat neatbildeji ! ;)
Kāpēc par mani ?
Cik atceros ! Es neskaitos Tavu labo cilveku sarakstos ! ;)
19.augusts 2018, 08:36 | links
 
plesigais [19.08.18]: Klau Apelsin , ar Tevi viss OK ?
Kur tada rupe par manu personibu ?
Vienkārši nesen izlasīju grāmatu Kriminālistikas 100 gadu vēsture. Tur pilns ar tādiem gadījumiem + recidīvists pilsonis Mazulis, kas iespējams nozūmējis čupu ar radiniekiem.
Pats arī izteici bažas par sievas nodomiem.
19.augusts 2018, 08:21 | links
 
Klau Apelsin , ar Tevi viss OK ?
Kur tada rupe par manu personibu ?
19.augusts 2018, 07:37 | links
 
plesigais [18.08.18]: Medibas tikai ar primitiviem rikiem !

Un sievuks man uz goda ( 30 ) gadini kopa ! Neticu ka noveletuTADU nelaimi !
Varbūt Tonis Gaismai (pienjemu, ka vinjai taa vaardaa) salauza sirdi toreiz. Kameer tu lasiiji olinjas, Tonis staastiija par Zviedrijas labumiem. Un tu domaa, ka vinjai nav apnicis katru dienu doties uz sauso ateju...?
Vispaar tagad rakstu un domaaju, ka, varbuut, jau esi auksts. Kaadai apnika gaidiit nelaimes gadiijumu mediibaas..
19.augusts 2018, 02:05 | links
 
Kaut kā jūs te sākuši peldēt,no baravikām uz uz medībām,-boksiņu saskatījāties un virtuālo knoķi dabūjāt? :D
19.augusts 2018, 00:26 | links
 
Es te péc vakardienas viskija, galvu vēdinot, piegriezu 3 spaiņus ar svaigām baravikām. Sievai vakars sačakarēts!!!

kaputaarps, 18.augusts 2018, 18:41

Ei pa gaisu ! :(
Kurzeme paris sakaltušas gailenes ! Pat muhamorus neredz !

plesigais, 18.augusts 2018, 20:20

Pa nopietno!!!
Teica, lai rīt labāk braucot makšķerēt(zivis man jàtīra)

kaputaarps, 18.augusts 2018, 20:39
Man sievulis dzen uz medniekiem ! Zivis un majas gaļa apnikuši , seņu nav - lai gadajot medijumu !
Parunaju ar pazistamu , lai atved paris piļukus ! ;) Diez ko teiks kad bus japluc , ; D

plesigais, 18.augusts 2018, 21:25
Medības jau ir izcili jauka lieta, tikai tāda maza neērtība, kuru sieva var nezināt.
Katru gadu regulāri pēris mednieki tiek atšauti, nu tā - pavisam beigti. Varbūt, tas ir iemesls kāpēc tiec nosūtīts uz šo pulciņu...

krumujancis, 18.augusts 2018, 22:00
Dezinformācija, precīzāk tukša dirš...ana. Šaura, tuneļveida domāšana bez faktiem. Varbūt vari minēt pēdējo gadu statistiku par kaut 2 letāliem nelaimes gadījumiem medībās, konkrētus faktus. Uz priekšu, muldoņa :DDD :DDD :DDD

D0cents, 18.augusts 2018, 23:17

Ja gribat man noteikt, ko un kā man darīt, ņemiet mani savā smilšu kastē! Bet, ja neņemat,- tad stāviet pie ratiem un gaidiet paši sev rīkojumus.
19.augusts 2018, 00:14 | links
 
Janci es pec dažiem notikumiem dzive nevaru izšaut uz dzivu radibu ! Parbaudits !

Nedzivs merķis , iepazišanas ar ieročiem , testešana ! Jebkura laika , un jebkura daudzuma !

Medibas tikai ar primitiviem rikiem !

Un sievuks man uz goda ( 30 ) gadini kopa ! Neticu ka noveletuTADU nelaimi !

plesigais, 18.augusts 2018, 23:31

Nu viss jau kārtībā, nekā personīga.
Ja jau ir patiesa interese par šaušanu, gribas mācēt nopietnāk apieties ar ieroci, kas vienmēr ir noderīgi, tad jau tikai uz stenda šaušanu.
Tad pastiprināti var apgūt kādu no šķīvīšu stendiem, apaļo vai tranšeju, bet tā, praksei, pa kustīgu mērķi, mežacūku vai alni.
Tā ir forša nodarbe, pats līdz 1991 gadam biju jau uzkalpojies līdz sporta meistarkandidāta normai apaļajā stendā, tādēļ zinu
Pēc tam gan viss pajuka, jo daudzi stendi tika izzagti un slēgti, mači arī kļuva tādi krūmu mači, tā ka ir tā, kā nu ir. Lai nu kā, stendos pavadīto laiku un arī patronās notērēto nenožēloju.
19.augusts 2018, 00:06 | links
 
Janci es pec dažiem notikumiem dzive nevaru izšaut uz dzivu radibu ! Parbaudits !

Nedzivs merķis , iepazišanas ar ieročiem , testešana ! Jebkura laika , un jebkura daudzuma !

Medibas tikai ar primitiviem rikiem !

Un sievuks man uz goda ( 30 ) gadini kopa ! Neticu ka noveletuTADU nelaimi !
18.augusts 2018, 23:31 | links
 
Es te péc vakardienas viskija, galvu vēdinot, piegriezu 3 spaiņus ar svaigām baravikām. Sievai vakars sačakarēts!!!

kaputaarps, 18.augusts 2018, 18:41

Ei pa gaisu ! :(
Kurzeme paris sakaltušas gailenes ! Pat muhamorus neredz !

plesigais, 18.augusts 2018, 20:20

Pa nopietno!!!
Teica, lai rīt labāk braucot makšķerēt(zivis man jàtīra)

kaputaarps, 18.augusts 2018, 20:39
Man sievulis dzen uz medniekiem ! Zivis un majas gaļa apnikuši , seņu nav - lai gadajot medijumu !
Parunaju ar pazistamu , lai atved paris piļukus ! ;) Diez ko teiks kad bus japluc , ; D

plesigais, 18.augusts 2018, 21:25
Medības jau ir izcili jauka lieta, tikai tāda maza neērtība, kuru sieva var nezināt.
Katru gadu regulāri pēris mednieki tiek atšauti, nu tā - pavisam beigti. Varbūt, tas ir iemesls kāpēc tiec nosūtīts uz šo pulciņu...

krumujancis, 18.augusts 2018, 22:00

Dezinformācija, precīzāk tukša dirš...ana. Šaura, tuneļveida domāšana bez faktiem. Varbūt vari minēt pēdējo gadu statistiku par kaut 2 letāliem nelaimes gadījumiem medībās, konkrētus faktus. Uz priekšu, muldoņa :DDD :DDD :DDD
18.augusts 2018, 23:17 | links
 
boks fjuris vs pinočetuhttp://tivix.co/340-match.html
18.augusts 2018, 23:14 | links
 
Es te péc vakardienas viskija, galvu vēdinot, piegriezu 3 spaiņus ar svaigām baravikām. Sievai vakars sačakarēts!!!

kaputaarps, 18.augusts 2018, 18:41

Ei pa gaisu ! :(
Kurzeme paris sakaltušas gailenes ! Pat muhamorus neredz !

plesigais, 18.augusts 2018, 20:20

Pa nopietno!!!
Teica, lai rīt labāk braucot makšķerēt(zivis man jàtīra)

kaputaarps, 18.augusts 2018, 20:39
Man sievulis dzen uz medniekiem ! Zivis un majas gaļa apnikuši , seņu nav - lai gadajot medijumu !
Parunaju ar pazistamu , lai atved paris piļukus ! ;) Diez ko teiks kad bus japluc , ; D

plesigais, 18.augusts 2018, 21:25

Medības jau ir izcili jauka lieta, tikai tāda maza neērtība, kuru sieva var nezināt.
Katru gadu regulāri pēris mednieki tiek atšauti, nu tā - pavisam beigti. Varbūt, tas ir iemesls kāpēc tiec nosūtīts uz šo pulciņu...
18.augusts 2018, 22:00 | links
 
Vakara ieskaņai...
https://youtu.be/--e-6SgI7xs?t=288

Tonis, 18.augusts 2018, 20:58

TONI,driz fjurija cīņa,laikam ap 22;00 sākas
18.augusts 2018, 21:32 | links
 
Es te péc vakardienas viskija, galvu vēdinot, piegriezu 3 spaiņus ar svaigām baravikām. Sievai vakars sačakarēts!!!

kaputaarps, 18.augusts 2018, 18:41

Ei pa gaisu ! :(
Kurzeme paris sakaltušas gailenes ! Pat muhamorus neredz !

plesigais, 18.augusts 2018, 20:20

Pa nopietno!!!
Teica, lai rīt labāk braucot makšķerēt(zivis man jàtīra)

kaputaarps, 18.augusts 2018, 20:39

Man sievulis dzen uz medniekiem ! Zivis un majas gaļa apnikuši , seņu nav - lai gadajot medijumu !
Parunaju ar pazistamu , lai atved paris piļukus ! ;) Diez ko teiks kad bus japluc , ; D
18.augusts 2018, 21:25 | links
 
Vakara ieskaņai...
https://youtu.be/--e-6SgI7xs?t=288
18.augusts 2018, 20:58 | links
 
Es te péc vakardienas viskija, galvu vēdinot, piegriezu 3 spaiņus ar svaigām baravikām. Sievai vakars sačakarēts!!!

kaputaarps, 18.augusts 2018, 18:41

Ei pa gaisu ! :(
Kurzeme paris sakaltušas gailenes ! Pat muhamorus neredz !

plesigais, 18.augusts 2018, 20:20


Pa nopietno!!!
Teica, lai rīt labāk braucot makšķerēt(zivis man jàtīra)
18.augusts 2018, 20:39 | links
 
Es te péc vakardienas viskija, galvu vēdinot, piegriezu 3 spaiņus ar svaigām baravikām. Sievai vakars sačakarēts!!!

kaputaarps, 18.augusts 2018, 18:41


Ei pa gaisu ! :(
Kurzeme paris sakaltušas gailenes ! Pat muhamorus neredz !
18.augusts 2018, 20:20 | links
 
Es te péc vakardienas viskija, galvu vēdinot, piegriezu 3 spaiņus ar svaigām baravikām. Sievai vakars sačakarēts!!!
18.augusts 2018, 18:41 | links
 
Asumam...
https://youtu.be/KqZGCzmKmj0?t=758
18.augusts 2018, 18:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager