Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
kaputaarps [16.08.18]: Vienigais vismaz kas pilda solijumu? Visus filme :)). Bet ka plusu noteikti vinjam var pielikt par to deputata naudas dalisanas apturesanu, jeb publicesanu. Bet tur ar liekas vinjs nav galvas virss vinjam prieksa pateica, bondars vai kas.. Jo ka bondars no tas bandas aizslideja, ta kaiminjs palika neinteresants. Saka list ar droniem hutes ipasumos utt. Tas nav etiski un smuki.

mjuniors, 16.augusts 2018, 22:02

" TAS NAV ĒTISKI UN SMUKI"...tu pats palasi ar ko raksti?
Tas, ka, kā Tu saki- hute, valsti, tai skaitā Tevi, ir piesméjis visos iespējamos veidos, ir étiski un smuki?
Nav obligati jakomente, ja nesaprati ko drukaju.
16.augusts 2018, 22:21 | links
 
kaputaarps [16.08.18]: Vienigais vismaz kas pilda solijumu? Visus filme :)). Bet ka plusu noteikti vinjam var pielikt par to deputata naudas dalisanas apturesanu, jeb publicesanu. Bet tur ar liekas vinjs nav galvas virss vinjam prieksa pateica, bondars vai kas.. Jo ka bondars no tas bandas aizslideja, ta kaiminjs palika neinteresants. Saka list ar droniem hutes ipasumos utt. Tas nav etiski un smuki.

mjuniors, 16.augusts 2018, 22:02

" TAS NAV ĒTISKI UN SMUKI"...tu pats palasi ar ko raksti?
Tas, ka, kā Tu saki- hute, valsti, tai skaitā Tevi, ir piesméjis visos iespējamos veidos, ir étiski un smuki?
Nav obligati jakomente, ja nesaprati ko drukaju.
16.augusts 2018, 22:21 | links
 
uldens2 [16.08.18]: redzēs ka izlidis no tās JKP apakšas,kura tur ir tā galva,var gadīties ka no lāča bēgam,bet uzskrienam uz tā paša lāča:D
Neticu.
16.augusts 2018, 22:17 | links
 
Vienigais vismaz kas pilda solijumu? Visus filme :)). Bet ka plusu noteikti vinjam var pielikt par to deputata naudas dalisanas apturesanu, jeb publicesanu. Bet tur ar liekas vinjs nav galvas virss vinjam prieksa pateica, bondars vai kas.. Jo ka bondars no tas bandas aizslideja, ta kaiminjs palika neinteresants. Saka list ar droniem hutes ipasumos utt. Tas nav etiski un smuki.

mjuniors, 16.augusts 2018, 22:02


" TAS NAV ĒTISKI UN SMUKI"...tu pats palasi ar ko raksti?
Tas, ka, kā Tu saki- hute, valsti, tai skaitā Tevi, ir piesméjis visos iespējamos veidos, ir étiski un smuki?
16.augusts 2018, 22:14 | links
 
redzēs ka izlidis no tās JKP apakšas,kura tur ir tā galva,var gadīties ka no lāča bēgam,bet uzskrienam uz tā paša lāča:D
16.augusts 2018, 22:10 | links
 
Sorry, cojs, pārpratu Tavu tekstu.
16.augusts 2018, 22:10 | links
 
Nu re, trīs balsis no politiskās sadaļas jau JKP ir. Nav slikti, ņemot vērā, ka neviens cits neko citu nevar ieteikt. Ak jā, cojsminēja nacionāļus... bet nu nē, liekulīgu draņķu bars.
16.augusts 2018, 22:08 | links
 
cojs
Es laikam kaut ko nesaprotu-tb/lnnk ir pie varas vismaz padsmit gadus... Kas traucēja to panākt līdz šim, un kas palīdzēs nākamajā sasaukumā?

raihs, 16.augusts 2018, 20:53


nu es tak saku,neviena partija to nespēj,arī TB/LNNK. bet viņi vismaz ir nacionāļi,protams arī nacionālajā jomā viņiem diezko neveicas,bet vismaz cenšas
16.augusts 2018, 22:06 | links
 
Vienigais vismaz kas pilda solijumu? Visus filme :)). Bet ka plusu noteikti vinjam var pielikt par to deputata naudas dalisanas apturesanu, jeb publicesanu. Bet tur ar liekas vinjs nav galvas virss vinjam prieksa pateica, bondars vai kas.. Jo ka bondars no tas bandas aizslideja, ta kaiminjs palika neinteresants. Saka list ar droniem hutes ipasumos utt. Tas nav etiski un smuki.
16.augusts 2018, 22:02 | links
 
Un saprotams ari ir tas, ka politika ir tada nesmuka lieta. Vienigais ko es tur geibetu atkal redzet- dzentelmenju ricibu jeb etiskumu. Ja notiek tiesu darbi, no amata jaatkapjas. Un izslegt no partijas, jeb iesaldet. Citadi viss ir taa ka ir nesmuki, nav vairs izkartnes. Kaimins to nesmukumu krata, bet ta ka vinjs to dara ar isti nav pareizi... Utt. Domaju domu manu saprati.

mjuniors, 16.augusts 2018, 21:51
kaimiņam vajadzēja palikt savā suņu budā,tur viņs darīja tā ka vajag.Bet alkatība pārņema ātri ari kaimiņu
16.augusts 2018, 21:58 | links
 
Ulden2, tapec es domaju balsot par JKP. Vismaz tadas domas. Vienu pazistu jaunu cilveku, kas tur ir. Un vinjs noteikti ir tas, kas doma ka jauniesi nevis vecie komanjugas.

mjuniors, 16.augusts 2018, 21:47
man pašlaik līdzīgas domas,bet redzēs kad nāks tuvāk
16.augusts 2018, 21:56 | links
 
Un saprotams ari ir tas, ka politika ir tada nesmuka lieta. Vienigais ko es tur geibetu atkal redzet- dzentelmenju ricibu jeb etiskumu. Ja notiek tiesu darbi, no amata jaatkapjas. Un izslegt no partijas, jeb iesaldet. Citadi viss ir taa ka ir nesmuki, nav vairs izkartnes. Kaimins to nesmukumu krata, bet ta ka vinjs to dara ar isti nav pareizi... Utt. Domaju domu manu saprati.
16.augusts 2018, 21:51 | links
 
Ulden2, tapec es domaju balsot par JKP. Vismaz tadas domas. Vienu pazistu jaunu cilveku, kas tur ir. Un vinjs noteikti ir tas, kas doma ka jauniesi nevis vecie komanjugas.
16.augusts 2018, 21:47 | links
 
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" man šķiet mazākais no ļaunumiem

cojs, 16.augusts 2018, 19:03


Nacionāļi ir nākošie pēc saskaņas un zzs par kuriem noteikti nebalsošu!Tas ,,mazākais ļaunums,, ir TĀ sasmērējies!!!
Tomēr jautājums paliek atklāts-par ko?
P.S.Bij laiki kad biju Nacionāļu fans.

osis, 16.augusts 2018, 19:38


es neesmu fans,un radinieks ne vienam no viņiem.es neredzu nevienu partiju kas spētu realizēt man svarīgos punktus- 1.samazināt valsts ierēdņus vismaz uz pusi(liekēžus)2.darīt visu lai valstī strauji atīstītos ražošana.3.sakārtot tiesu sistēmu.bet Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" vismaz cīnās par lavisku Latviju

cojs, 16.augusts 2018, 19:54


Cojs Tavi nosauktie LIEKEŽI cinas par latvisku Latviju ?

Jeb Tev konkreta interese ?
16.augusts 2018, 21:39 | links
 
uldens2 [20:11]: kamēr nenojauks uzvaras pieminekli,nekas uz labo pusi nemainīsies,tāpat kamēr krievi neapraks ļeņinu,tikmēr arī krievijā nekas nemainīsiesNemainis nekads piemineklis. Neticu. Krievs jau genos ir krievs.

mjuniors, 16.augusts 2018, 21:10cilvēku prātiem ir jāmainās un jatiek arā no kremļa ietekmes,tad ari pieminekli varēs nojaukt.Savādāk mūsu pērkamie politiķi iet kremļa pavadā un klana galviņas par naudas aploksnīti.Tā teikt krievi nekur nav aizgājuši

uldens2, 16.augusts 2018, 21:17


Un tad kad Tev cilveciņš saka ka krievi nekur nav aizgajuši !
Un ari pašam nav ko putika ģimi popularizet !
Tad Tu sac lamaties un apsaukaties ?

Nu tad ko ? Turpinam balsot aizklati , slepeni , bez atbildibas ? Un tiesibam prasit no iebalsotajiem - atskaites par padarito ? ;)
16.augusts 2018, 21:36 | links
 
uldens2 [20:11]: kamēr nenojauks uzvaras pieminekli,nekas uz labo pusi nemainīsies,tāpat kamēr krievi neapraks ļeņinu,tikmēr arī krievijā nekas nemainīsiesNemainis nekads piemineklis. Neticu. Krievs jau genos ir krievs.

mjuniors, 16.augusts 2018, 21:10
cilvēku prātiem ir jāmainās un jatiek arā no kremļa ietekmes,tad ari pieminekli varēs nojaukt.Savādāk mūsu pērkamie politiķi iet kremļa pavadā un klana galviņas par naudas aploksnīti.Tā teikt krievi nekur nav aizgājuši
16.augusts 2018, 21:17 | links
 
uldens2 [16.08.18]: kamēr nenojauks uzvaras pieminekli,nekas uz labo pusi nemainīsies,tāpat kamēr krievi neapraks ļeņinu,tikmēr arī krievijā nekas nemainīsies
Nemainis nekads piemineklis. Neticu. Krievs jau genos ir krievs.
16.augusts 2018, 21:10 | links
 
uldens2 [16.08.18]: kamēr nenojauks uzvaras pieminekli,nekas uz labo pusi nemainīsies,tāpat kamēr krievi neapraks ļeņinu,tikmēr arī krievijā nekas nemainīsies
Nemainis nekads piemineklis. Neticu. Krievs jau genos ir krievs.
16.augusts 2018, 21:10 | links
 
Šoreiz laikam ir viskrasākā situācija pēc neatkarības atjaunošanas. Gribētos pasmīnēt - 13. Saeima. Bet jokot nemaz nav vēlēšanās un lustes. Normālam ļautiņam par ko balsot naf. Mierīgie taukainie zemnieki, pie varas šnites aizrijušies nacionāļi vai dīvainas sīkpartijas, kuru sarakstos vairāk grēku nekā Sodomā un Gomorā. Man gribētos viņiem visiem (kopumā) pateikt - ejiet jūs visi d.....
Nu, protams, ka džipos braucošo komjauniešu arodbiedrību vārdā neminu.
16.augusts 2018, 21:09 | links
 
Pilnigi nekas nemainisies ja kads no varas bus no veciem ..viņiem domašana bus tieši tada pati un neviens no savam kljudam nemacisies..ka raus kabata saviem radiniekiem ta raus..taka Kaimiņš vienigais šumu tai visā taisa mes pat pusi nezinatu..un cerams viņam izdosies..
16.augusts 2018, 21:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager