Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
cojs
Es laikam kaut ko nesaprotu-tb/lnnk ir pie varas vismaz padsmit gadus... Kas traucēja to panākt līdz šim, un kas palīdzēs nākamajā sasaukumā?
16.augusts 2018, 20:53 | links
 
kamēr nenojauks uzvaras pieminekli,nekas uz labo pusi nemainīsies,tāpat kamēr krievi neapraks ļeņinu,tikmēr arī krievijā nekas nemainīsies
16.augusts 2018, 20:11 | links
 
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" man šķiet mazākais no ļaunumiem

cojs, 16.augusts 2018, 19:03


Nacionāļi ir nākošie pēc saskaņas un zzs par kuriem noteikti nebalsošu!Tas ,,mazākais ļaunums,, ir TĀ sasmērējies!!!
Tomēr jautājums paliek atklāts-par ko?
P.S.Bij laiki kad biju Nacionāļu fans.

osis, 16.augusts 2018, 19:38



es neesmu fans,un radinieks ne vienam no viņiem.es neredzu nevienu partiju kas spētu realizēt man svarīgos punktus- 1.samazināt valsts ierēdņus vismaz uz pusi(liekēžus)2.darīt visu lai valstī strauji atīstītos ražošana.3.sakārtot tiesu sistēmu.bet Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" vismaz cīnās par lavisku Latviju
16.augusts 2018, 19:54 | links
 
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" man šķiet mazākais no ļaunumiem

cojs, 16.augusts 2018, 19:03



Nacionāļi ir nākošie pēc saskaņas un zzs par kuriem noteikti nebalsošu!Tas ,,mazākais ļaunums,, ir TĀ sasmērējies!!!
Tomēr jautājums paliek atklāts-par ko?
P.S.Bij laiki kad biju Nacionāļu fans.
16.augusts 2018, 19:38 | links
 
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" man šķiet mazākais no ļaunumiem

cojs, 16.augusts 2018, 19:03



Tikai tamdēļ, ka Tev ir ciešas radnieciskas saites ar R.Dzintaru?
16.augusts 2018, 19:19 | links
 
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" man šķiet mazākais no ļaunumiem
16.augusts 2018, 19:03 | links
 
daddy_j [16.08.18]: Nu protams, ka nav, lai gan viņi tā sevi dēvē, pozicionē, lai tikai tiktu ievēlēti. Savukārt grupējumi/barveži paliek aiz kadra un tikai liek savu kārti uz vienu-otru-trešo... Tāda mums politiskā vide.

Ja kāds cilvēks reizi 4 gados pa īstam pārliecību diametrāli spētu nomainīt (no liberāļa uz konservatīvo), tad es teiktu, ka viņš nav īsti normāls :)
Bet par ko balsot? Tāds ir jautājums..
16.augusts 2018, 17:29 | links
 
Nu protams, ka nav, lai gan viņi tā sevi dēvē, pozicionē, lai tikai tiktu ievēlēti. Savukārt grupējumi/barveži paliek aiz kadra un tikai liek savu kārti uz vienu-otru-trešo... Tāda mums politiskā vide.

Ja kāds cilvēks reizi 4 gados pa īstam pārliecību diametrāli spētu nomainīt (no liberāļa uz konservatīvo), tad es teiktu, ka viņš nav īsti normāls :)
16.augusts 2018, 17:25 | links
 
daddy_j [16.08.18]: Bordāns piemēra vairākas kurpes - liberāļa (LC, V), nacionāļa (TB/LNNK), tagad konservatora (JKP) :)

Un nekautrējas saukties par "jauno", lai gan pats ir tikai 3 gadus jaunāks par mani un JKP jau "caurkrita" 12. saeimas vēlēšanās 2014. gadā ar 0.7%.
Dadij, nav taadu liberaalju, konservatiivo vai nacionaalju..
Ir grupeejumu/organizatoru intereses.
Raiha, manis un veel shaadu taadu muljkjiishu pirms tam atbalstiitais Kaiminjsh seezj zem Meroni. Jau tad seedeeja..
16.augusts 2018, 17:16 | links
 
Tikko pa Rīga TV24 politiķis Edgars Tavars: visi mazie HESi ir jānojauc.
Jautājums - vai viņš tiešām tā domā, vai arī copē makšķernieku balsis?
16.augusts 2018, 16:55 | links
 
https://youtu.be/ANY1do5yDc4

Filosofija Rai ,,, pardon ! ;)
Pareizo izpratne !
16.augusts 2018, 16:34 | links
 
Bordāns piemēra vairākas kurpes - liberāļa (LC, V), nacionāļa (TB/LNNK), tagad konservatora (JKP) :)

Un nekautrējas saukties par "jauno", lai gan pats ir tikai 3 gadus jaunāks par mani un JKP jau "caurkrita" 12. saeimas vēlēšanās 2014. gadā ar 0.7%.
16.augusts 2018, 14:55 | links
 
dēļ abortiem sastrīdējās:
"pats Bordāns norāda - lūzuma punkts attiecībās ar NA bija viņa lēmums kā tieslietu ministram neatbalstīt apvienības biedra Imanta Parādnieka vadītās Saeimas Demogrāfijas lietu apakškomisijas nostāju abortu jautājumos. Toreiz nevalstiskā sektora viedoklis sadalījās divās nometnēs, un Parādnieks, cerot uz Bordāna atbalstu, lūdza arī Tieslietu ministrijas viedokli. Taču no Bordāna saņemtais atzinums bija Parādniekam vienkārši iznīcinošs."

https://www.diena.lv/raksts/sestdiena/temidas-karatists-janis-bordans-14033188
16.augusts 2018, 14:48 | links
 
Ble ... nu bija tak Bordāns Tieslietu ministrs - hule nesakārtoja to sfēru un neizpildīja tagadējos solījumus???
Archey, 16.augusts 2018, 14:31

Bordānu jau pēc gada nometa no ministra krēsla. Neatceros par ko īsti, vai tik nebīdija nolikto atslēgu principa kredītu!?
16.augusts 2018, 14:35 | links
 
Ble ... nu bija tak Bordāns Tieslietu ministrs - hule nesakārtoja to sfēru un neizpildīja tagadējos solījumus??? Strīke ar Jurašu 10 gadus nosēdēja KNAB - kapēc neveica visus tagad solītos varoņdarbus??? Tā ka var droši teikt - tādi paši populisti kā KPV LV, tikai jau pabijuši pie šprices un grib vēl ...
16.augusts 2018, 14:31 | links
 
raihs [16.08.18]: shmidzis
Nejauc Bordānu/Strīķi ar Kaimiņu/Gobzemu.
Ups, tev taisnība, sajaucu...
16.augusts 2018, 14:11 | links
 
shmidzis
Nejauc Bordānu/Strīķi ar Kaimiņu/Gobzemu.
16.augusts 2018, 13:53 | links
 
Tonis [16.08.18]: Tā ir.
Junior,var jau uzskatīt ka visu zinām ,lamāt vai slavināt pašu ievēlēto valdību,nievāt vai slavināt kādu nāciju un mierināt sevi ka viss iet uz progresu un labo pusi...Un nevēlēties paskatīties plašāk un iedziļināties apkārtējos globaālajos procesos.
Man žēl mūsu mazzbērnu,kuri lemti kļūt par elektroniskiem robotizētiem vergiem...Viss jau ir ieplānots un strauji notiek. Te tev redzesloka paplašināšanai...
https://youtu.be/hLD5MH7DZfg?t=3611
Uzloki arī mazbērniem folijas cepurītes un viss būs OK :)
16.augusts 2018, 13:46 | links
 
raihs [16.08.18]: Lai vai kā, JKP pašreiz man šķiet kā mazākais no ļaunumiem
Nu nezinu, Kaimiņš un viņa purns vienkārši riebjas, pacēlies būtībā uz citu apdiršanu, Gobzems narciss karjerists, kurš jau pats paspējis sasmērēties kā maksāt nespējas administrators un kurš vēl 2012. gadā rakstīja , ka latviešiem esot jālūdz piedošana krievam, ka mēs esot uzskatījuši tos par okupantiem. Kivičs? Tas ir nenopietni.
Plus visam tam daudz kas liecina, ka šos bīda Šlesers un Šķēle...
16.augusts 2018, 13:43 | links
 
Krautmanis mēģinājis īso analīzīti par politisko spektru uztaisīt https://nra.lv/viedokli/maris-krautmanis-3/254350-balsu-atsuceji.htm
16.augusts 2018, 13:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager