Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tims71 [15.08.18]: raihs [55m]: Luter
Tikai lai tev neliktos, ka nevaru atbildēt.
Man ir sadarbības līgumi ar juvelieriem, un kā viņi tiek galā ar savām saistībām pret valsti, tā nav mana darīšana.
Deputātu nedz radu, nedz draugu nav. Valsts un pašvaldību pasūtījumu nav. Ak nē, taisam sudraba karotītes jaundzimušajiem pāris pašvaldībām. Atskaitījos? Aizrijies?Tad kāpēc tā iztraucies, kas ,, pie siles,, nākamos četrus gadus būs? Ne man, ne tev kā saprotu tas tāpat neko dzīvē nemainīs, tauta tāpat paliks muļķu lomā.
:)
Uztraucos, bet ne ļoti. Man vienkārši gribas, lai valdība parūpējas arī par tādiem dzīves pabērniem kā tu.
15.augusts 2018, 15:23 | links
 
urmaas [15.08.18]: Jāni. Taisnošanās ir vājuma pazīme. Tu esi liels puika-Tev nevienam nav jāatskaitās.
Luteram tik ļoti patīk bāzr savu degunu svešos makos, lai tak tiek, man nav žēl:)Pašam tak atliek tikai troļļošanas grašus skaitīt... Nu un vēl rīsus, lai, nedo dies, par daudz paciņās nesaber...
15.augusts 2018, 15:21 | links
 
raihs [15.08.18]: Luter
Tikai lai tev neliktos, ka nevaru atbildēt.
Man ir sadarbības līgumi ar juvelieriem, un kā viņi tiek galā ar savām saistībām pret valsti, tā nav mana darīšana.
Deputātu nedz radu, nedz draugu nav. Valsts un pašvaldību pasūtījumu nav. Ak nē, taisam sudraba karotītes jaundzimušajiem pāris pašvaldībām. Atskaitījos? Aizrijies?
Tad kāpēc tā iztraucies, kas ,, pie siles,, nākamos četrus gadus būs? Ne man, ne tev kā saprotu tas tāpat neko dzīvē nemainīs, tauta tāpat paliks muļķu lomā.
:)
15.augusts 2018, 15:18 | links
 
Jāni. Taisnošanās ir vājuma pazīme. Tu esi liels puika-Tev nevienam nav jāatskaitās.
15.augusts 2018, 15:11 | links
 
Ieskatieties savās pasēs,ir vērts aizdomāties...:)
https://youtu.be/OIxHUjGL2Mw?t=399
15.augusts 2018, 14:54 | links
 
Luter
Tikai lai tev neliktos, ka nevaru atbildēt.
Man ir sadarbības līgumi ar juvelieriem, un kā viņi tiek galā ar savām saistībām pret valsti, tā nav mana darīšana.
Deputātu nedz radu, nedz draugu nav. Valsts un pašvaldību pasūtījumu nav. Ak nē, taisam sudraba karotītes jaundzimušajiem pāris pašvaldībām. Atskaitījos? Aizrijies?
15.augusts 2018, 14:26 | links
 
Par kara sākumu īsti negribās ticēt, jo kari jau notiek. Kā arī informatīvie. Ja man jautātu 2014.g vai man ir bail, tad noteikti atbildētu jā, ja šodien tad vairs nē. Jo prāti ir pietiekami nozombēti, lai tas notiktu.
15.augusts 2018, 14:02 | links
 
Nez kurš pa rubļiem viņiem pārdotu aifonus.
Tā ir tīrākā tuftoloģija par to atteikšanos no dolāra jebkjādā aspektā

uldens2, 15.augusts 2018, 12:47


Neiet runa par to, ka krievi amīšiem rubļus maksātu par aifoniem, loģiski, ka nē, bet piem krievi pārdod naftu ķīniešiem par dolāriem.
Tāpat eiropieši pērk Irānas naftu par dolāriem. Iet runa par atteikšanos no dolāru izmantošanas naftas tirdzniecībā un tas var reālus kariņus izraisīt, ne tikai tirdzniecības...
15.augusts 2018, 13:49 | links
 
nevar atteikties no dolāra ja esi integrējies pasaules ekonomikā,atteikties var,bet tad ir japārtrauc jebkāda sadarbība ar arpasauli,viss jaražo pašam.Vai Nu jakļūst par ziemeļkoreju vienvārdsakot:DD
15.augusts 2018, 13:48 | links
 
Otra lietas, kas mani dara bažīgu ir Krievijas runas, ka vajadzētu atteikties no norēķiniem ASV dolāros par naftas pārdošanu. Tā ir svētā govs, kuru amīši negrib pieļaut. Irākas kariņš pa lielam dēļ tā arī sākās, ka sadamam bija līdzīgs plāns.

daddy_j, 15.augusts 2018, 11:47

Tas ir fufels, kā saka, kad sapņo turi acis ciet. Krievu ekonomika nav tik liela, lai spētu ietekmēt Asv ekonomiku. Kad sākās Krimas kariņš, tad atmiņā kaut kā stāv prātā Itālija nopelna tik pat cik Krievija, jeb ~1,5% no pasaules ekonomikas?! Tas ir daudz? Man liekas, ka nē.
P.s. lai varētu spriest par lietām bez emocijām varētu iemest skaitļus. Mani minētie skaitļi protams ir aptuveni un neprecīzi.
Ja viņu rublis jau uz doto brīdi svārstās kā sūds uz mieta, kam tad viņi piesaistīs ja ne $. Šito viņi sapņo katru rītu kad pamostās, cik jau savienības viņi veidojuši, Ar Brazīlijām, Indijām utt. Bet kaut kā nesanāk tā nesanāk. Ir kaut kas jāražo ar. Ja aizies elektromobīļu tirgus interesanti, kā tad jutīsies naftinieki. Kāps elektrības cena!?
15.augusts 2018, 13:42 | links
 
Otra lietas, kas mani dara bažīgu ir Krievijas runas, ka vajadzētu atteikties no norēķiniem ASV dolāros par naftas pārdošanu. Tā ir svētā govs, kuru amīši negrib pieļaut. Irākas kariņš pa lielam dēļ tā arī sākās, ka sadamam bija līdzīgs plāns.

daddy_j, 15.augusts 2018, 11:47

Tas ir fufels, kā saka, kad sapņo turi acis ciet. Krievu ekonomika nav tik liela, lai spētu ietekmēt Asv ekonomiku. Kad sākās Krimas kariņš, tad atmiņā kaut kā stāv prātā Itālija nopelna tik pat cik Krievija, jeb ~1,5% no pasaules ekonomikas?! Tas ir daudz? Man liekas, ka nē.
P.s. lai varētu spriest par lietām bez emocijām varētu iemest skaitļus. Mani minētie skaitļi protams ir aptuveni un neprecīzi.
Ja viņu rublis jau uz doto brīdi svārstās kā sūds uz mieta, kam tad viņi piesaistīs ja ne $. Šito viņi sapņo katru rītu kad pamostās, cik jau savienības viņi veidojuši, Ar Brazīlijām, Indijām utt. Bet kaut kā nesanāk tā nesanāk. Ir kaut kas jāražo ar. Ja aizies elektromobīļu tirgus interesanti, kā tad jutīsies naftinieki. Kāps elektrības cena!?
15.augusts 2018, 13:42 | links
 
raihs [15.08.18]: D0cents [52m]: Nobanot smirdētāju, kurš par, kurš pret?Atkal tak ielīdīs... Cik reizes jau tevi met laukā, luter?
Tu Jāni tā arī neatbildēji, kā tev Sudraba Namā ar visām VID aktivitātēm, joprojām izdodas maksāt darbiniekiem algas aploksnēs un kā tu citus apdiršot netiec te banots?
:)
Tev kāds radz vai draugs deputātos un tāpēc te vēl tā par tām vēlēšanām uztraucies, ka arī ari palikt bez ,, jumta,,?
:DDD
15.augusts 2018, 13:22 | links
 
krievi nevar atteikties no dolāra nekādi,viņi šito runu sāka pēc tā ka viņiem piedraud sankcijas ka bankas nevarēs veikt transakcijas dolāros vai kaut kādi tamlīdzīgi ierobežojumi ar dolāriem.
Nez kurš pa rubļiem viņiem pārdotu aifonus.
Tā ir tīrākā tuftoloģija par to atteikšanos no dolāra jebkjādā aspektā
15.augusts 2018, 12:47 | links
 
D0cents [15.08.18]: Nobanot smirdētāju, kurš par, kurš pret?
Atkal tak ielīdīs... Cik reizes jau tevi met laukā, luter?
15.augusts 2018, 12:30 | links
 
Nobanot smirdētāju, kurš par, kurš pret?
15.augusts 2018, 12:27 | links
 
raihs [15.08.18]: Tonis [2:35]: Tuvojās kārtējais 'kirdik'...
https://youtu.be/A_kDspCWnIs?t=1383Tava krievu "finansu speciālista" globālā "kirdika" īstenošanai atlikušas 10 dienas. Gaidam:) Noasa šķirstu esi sagatavojis? Naudu no ofšoriem jau esi izņēmis?
Visu šo krievu "specu" galvenā īpašība ir "gudri" purni un "gudri" teksti. Segums-0. Mērķauditorija-tonis brutalis... Tobiš vecs, tups, marazmātisks postpadomju onka, kādu ir pilna krievija... un izrādās, arī Latvija
Tu sevi aizmirsi pieminēt, ak tu kautrīgais.
:DDDD
15.augusts 2018, 12:24 | links
 
Protams, "eksperta" paralēles ar 1998., 2008., un 2018. gadu ir blēņas, bet tas, ka krievi, turki un ķīnieši šobrīd tiek nevāji finansiāli žņaugti, tas ir fakts.

Tas, ka Krievijā varētu sākties finanšu krīze, nav nekas briesmīgs. Tauta dzīvo krīzes apstākļos no 1988. gada, kopš perestroikas, bet tas, ka kāds naudas maiss izputēs un citi 2 paliks druusku bagātāki, mani īpaši neuztrauc.

Sliktāk, ja cars Pu izdomās iekšpolitiskiem jautājumiem ārpolitisku risinājumu - piem, ka jāglābj krievi tuvajās ārzemēs...var zīlēt vai iebrukums Gruzijā 2010. gadā bija vai nebija 2008. gada krizes sekas...

Otra lietas, kas mani dara bažīgu ir Krievijas runas, ka vajadzētu atteikties no norēķiniem ASV dolāros par naftas pārdošanu. Tā ir svētā govs, kuru amīši negrib pieļaut. Irākas kariņš pa lielam dēļ tā arī sākās, ka sadamam bija līdzīgs plāns.

Papildus tam Krievijas CB šogad praktiski likvidēja ieguldījumus ASV parādzīmēs un atbrīvojās no ASV obligācijām 80 miljardu dolāru apmērā.
15.augusts 2018, 11:47 | links
 
Tonis [15.08.18]: Tuvojās kārtējais 'kirdik'...
https://youtu.be/A_kDspCWnIs?t=1383
Tava krievu "finansu speciālista" globālā "kirdika" īstenošanai atlikušas 10 dienas. Gaidam:) Noasa šķirstu esi sagatavojis? Naudu no ofšoriem jau esi izņēmis?
Visu šo krievu "specu" galvenā īpašība ir "gudri" purni un "gudri" teksti. Segums-0. Mērķauditorija-tonis brutalis... Tobiš vecs, tups, marazmātisks postpadomju onka, kādu ir pilna krievija... un izrādās, arī Latvija
15.augusts 2018, 09:37 | links
 
Tikmēr tepat lv sākas korumpēto un veco partiju agonija, jo ja ,, citi tiks pie varas,, daudz mēslu uzpeldēs un ar saukli : krievi nāk! Te vairs neies cauri.
:))))
https://m.tvnet.lv/section/4133/6103429?utm_medium=news-export&utm_source=inbox
15.augusts 2018, 09:29 | links
 
Tuvojās kārtējais 'kirdik'...
https://youtu.be/A_kDspCWnIs?t=1383
15.augusts 2018, 02:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager