Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
plesigais [14.08.18]: Bļin , gadu tukstošiem nekas netika grozits ! Un dzivojam !
Kam vajadzes celsies tumsa un darbiņus padaris !
Balsoju pret grozišanu !
;)
Kad tu vienreiz beigsi jaukties pa vidu, kad vīri runā?
14.augusts 2018, 23:03 | links
 
Bļin , gadu tukstošiem nekas netika grozits ! Un dzivojam !
Kam vajadzes celsies tumsa un darbiņus padaris !
Balsoju pret grozišanu !
;)
14.augusts 2018, 22:49 | links
 
Šis ir labs.
14.augusts 2018, 21:56 | links
 
Neko jūs nesapratāt. Redziet Siguldas betmens regulāri lido, ļoti ātri! Bet ja būsiet studējuši einšteinu, tad zināsiet ka lidojot ar ātrumu kurš tuvs gaismas ātrumam, laiks nobīdās ;-)
14.augusts 2018, 21:54 | links
 
Tagad ir elektronie pulkteņi, līdz jāņiem pulkstenies skrien, pēc jāniem velkas :).
14.augusts 2018, 21:49 | links
 
bračka attopies,ziemas laiks nozīmē stundu ātrāk tumsa vakaros
14.augusts 2018, 21:45 | links
 
Man personiski pofig tas pulkstenis-kāda starpība, kad visīti atkorķēt... Tik vien kā besī pulksteņus bīdīt, tādēļ esmu PAR

raihs, 14.augusts 2018, 21:25
zin,jaman nebūtu hobiji tad man butu vienalga,bet man patīk visādas darbošnās pa āru un tad gribas lai vakaros ir pēc iespējas gaišāks,no rītiem kaut lidz 10 var būt tumsa,tāpat guļu:DD
14.augusts 2018, 21:44 | links
 
Kad tad tā poļitika sāksies ...? Mans par " oriģinālo" ,bez pulksteņa grozīšanas, daudziem tā ir vieglāk. Mūziku ?:)
14.augusts 2018, 21:33 | links
 
tā stumdīšana jau arī besī... stunda šurp turp mani galīgi nesatrauc, lai nu būtu Berlīnes vai Briseles vai Griničas laiks, tik nečakarējamies ar grozīšanu, nav tam nekāda ne ekonomiska ne sociāla pamata
14.augusts 2018, 21:30 | links
 
Lāāābs, nabags visu laiku ziemas laiku bīdījis h uz priekšu nevis atpakaļ :)) it kā jau nekas slikts, vismaz neko nevar nokavēt, ierodies 2h agrāk :)
14.augusts 2018, 21:27 | links
 
Man personiski pofig tas pulkstenis-kāda starpība, kad visīti atkorķēt... Tik vien kā besī pulksteņus bīdīt, tādēļ esmu PAR
14.augusts 2018, 21:25 | links
 
Uldēn tu ar sāc utoties. Tas ka zilais Sulliņš te ālejas tev uzsit asumiņu . Tūlīt vēl ģenerālis Raihs pieslēgsies :)) Jūs kā glupi puikas pavelkaties uz masveida psihozi par vienu laiku mūsu klimatiskajā joslā un pat neaizdomājaties cik smagi būtu ( tāpat jau ir) pie vasaras laika pārziemot. Protams vienīgais prieciņš būtu pavasarī . Bet līdz tam vēl 7 mēneši.

Bralitis, 14.augusts 2018, 21:20


PSC... Tev pašam smiekli nenāk, laika grozītāj?? :) varbūt grozam 4x gadā, vasaras, ziemas, pavasara un rudeņa laiku?? jeb katru mēnesi, tā lai saule lec teiksim 6:00 :)
14.augusts 2018, 21:24 | links
 
Bralitis [14.08.18]: Tev labāk piestāv klikšķināt fotoaparātu un jūsmot par Peģikiem Sulla. Nav garstāvokļa izskaidrot laika joslu un klimata apstākļus mūsu reģionā.
Redz kā! Vārds "peģiki" tiek rakstīts ar lielo burtu! Freids neguļ, un velns slēpjas sīkumos!
14.augusts 2018, 21:23 | links
 
Uldēn tu ar sāc utoties. Tas ka zilais Sulliņš te ālejas tev uzsit asumiņu . Tūlīt vēl ģenerālis Raihs pieslēgsies :)) Jūs kā glupi puikas pavelkaties uz masveida psihozi par vienu laiku mūsu klimatiskajā joslā un pat neaizdomājaties cik smagi būtu ( tāpat jau ir) pie vasaras laika pārziemot. Protams vienīgais prieciņš būtu pavasarī . Bet līdz tam vēl 7 mēneši.
14.augusts 2018, 21:20 | links
 
Tev labāk piestāv klikšķināt fotoaparātu un jūsmot par Peģikiem Sulla. Nav garstāvokļa izskaidrot laika joslu un klimata apstākļus mūsu reģionā.
14.augusts 2018, 21:15 | links
 
Psc ku glups tomēr, un tiepīgs līdz pēdējam.

Karlis_K, 14.augusts 2018, 21:10

es neticu ka viņs bija pilots:DDDKaut gan psrs laikā viss varēja būt
14.augusts 2018, 21:14 | links
 
Psc ku glups tomēr, un tiepīgs līdz pēdējam.
14.augusts 2018, 21:10 | links
 
Tieši es neesmu saputrojies. Atcerieties šo diskusu un piefiksējat kā būtu ja šis laiks paliktu nemainīgs. Vispār gaismu neredzēsim.Tā jau mūsu laika un dabas zonā ir smagi ar to gaismu rudenī un ziemā.

Bralitis, 14.augusts 2018, 21:08
tu tagad izliecies vai kā???Ziemas laiks mums noņem stundu gaismas vakarā.
14.augusts 2018, 21:09 | links
 
Tieši es neesmu saputrojies. Atcerieties šo diskusu un piefiksējat kā būtu ja šis laiks paliktu nemainīgs. Vispār gaismu neredzēsim.Tā jau mūsu laika un dabas zonā ir smagi ar to gaismu rudenī un ziemā.
14.augusts 2018, 21:08 | links
 
Minhauzens saputrojies :)) vēlme lai rudenī vakaros pa 1h ātrāk satumst. Man tas nekad nav paticis, ka septembra beigās ibieži vien ir tik vasarīgs laiciņš bet jau pēc 18 saule noriet. Vasaras laiks ziemā vismaz nozīmēs ka decembrī/janvārī nesatumsīs uzreiz pēc 3 dienā.
14.augusts 2018, 20:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager