Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Lūk to es saprotu, tā ir ietekme- atliek trampam tviterī iepostēt par savām kārtējām sankcijām krieviem un nu jau arī turkiem, kā rublis un turku lira gāžas ne pa dienām, bet pa stundām... Lūk to es saprotu, tā ir "ģeržava"! Erdoganam un medvedjevam atliek tikai tukši kaut ko pavaukšķēt pretī...
10.augusts 2018, 20:51 | links
 
Iz nesenās vēstures...
https://youtu.be/sdOOBZxVwkE?t=41
10.augusts 2018, 19:08 | links
 
Ja būtu par ārstu mācījie,varbūt kāds lielāks labums no tevis būtu...
Ja par tām špricītēm...Tev kā musonim tas tik pratā,kā citus nospiest ,pazemot un novākt,nekas jauns...Es tādus špricētājus, savā laikā ,ne vienu vien uz dēļiem noliku..
10.augusts 2018, 18:46 | links
 
Tonis [10.08.18]: Man prieks,ka sākam filosofiski domāt...
raihuci,tu atkal liekuļo,savos padsmit gados tu vairāk sapņoji kā kadu meiču pamīcīt ,bet neveiksmes gadījumā, kā kulaciņā nodračīt...)
Un kur tad tavs nobriedušais prātiņš bija kad veterenārārstu mācījies? Glupi zaudēti gadi ?
Par veterinārārstu? Tas man ir kas jauns. Kaut gan... iešpricēt iemidzināšanas šļirci es tev laikam varētu gan...
10.augusts 2018, 17:38 | links
 
O ;) !
Interesanta gan te vienam otram domašana ! ;)
Tatad , maksimums lidz 25 skrienam , macamies , interesējamies ! Pēctam apjedzam ka visa dzive ir vienkarša tupa izdabašana savam rijigajam kuņģim ! UN visa dzives jega sastav no tā ko tai kuņģi bazis un ka nopelnit lai tai kuņģi butu ko iebazst !
Tad jau 50 + pašķirstot netu un uzzinot ka efkaliptu eļļa atbaida odus un erces ( hm labs , bus cope japarbauda ) , es esmu . . . ?
Un ja pensiķis 70 gadu vecuma atklaj netu un macas ar auto braukt - ARI . . . ?
;)
Tikai nezin kāpēc mūsu pareizajiem TĀ runašana galigi neiet kopā ar darbiem !
Raihs kuļas pa visu pasauli jaunu piedzivojumu meklejumos un Suļla lien vistrakakajos džuņgļos labas bildes pec !
Arī sava veida dzives jegas meklejumi - ne ?
Humors ! Vai ne !
Ne nu protams ;) , var jau savu dzives jegu saskatit ( un izbaudit ) ari citus apdiršot !
Tikai ko TAS liecina par pašiem ! ;)

plesigais, 10.augusts 2018, 16:07
Nezinu kā Raihs un Sulla, vai tā ir viņu dzīves jēga klaiņot, kā saki, taču katram ir savs hobijs, kuram laiks tiek atlicināts vienmēr.
Kaut vai copei, vienam ezeros, citam jūrā, citam upēs. Vai vienam Latvijā, citam Zviedrijā un vēl kādam Norvēģijā vai citur.
Katrā ziņā savu dzīves jēgu saprotu ar to, ka esmu nodrošinājis savu ģimeni, ka man ir skoloti bērni un nu jau arī sāk rasties mazbērni, kuriem arī nav jāskrien kapeikai pakaļ un jādomā, ko ģērbsi, vai ēdīsi.
Patīkami bija kādreiz izrādīties, paplātīties, kā tagad, mačos, taču šobrīd šī izrādīšanās nav to izdevumu vērta, kas ir jāiegulda procesā, un, manā gadījumā, citu interešu lokā nav izmantojama.
Tā ka atliek vien braukt medībās, copē - gan Latvijā, gan ārpus tās.
Un rakstīt savu piedzīvojumu dienasgrāmatu, tas tā hobija pēc, lai pēc gadiem varētu restaurēt atmiņas, ja būs kas klausās. Un vispār, darīt to, kas iepatīkas un ienāk prātā.
Pliekani, bet patīkami!

krumujancis, 10.augusts 2018, 16:39

Janci tur jau TĀ sāls !
Dzives jega - ir but vajadzigam ! Ģimenei , draugiem ! Kamiņiem , valstij !

plesigais, 10.augusts 2018, 17:01

+ + +
10.augusts 2018, 17:15 | links
 
O ;) !
Interesanta gan te vienam otram domašana ! ;)
Tatad , maksimums lidz 25 skrienam , macamies , interesējamies ! Pēctam apjedzam ka visa dzive ir vienkarša tupa izdabašana savam rijigajam kuņģim ! UN visa dzives jega sastav no tā ko tai kuņģi bazis un ka nopelnit lai tai kuņģi butu ko iebazst !
Tad jau 50 + pašķirstot netu un uzzinot ka efkaliptu eļļa atbaida odus un erces ( hm labs , bus cope japarbauda ) , es esmu . . . ?
Un ja pensiķis 70 gadu vecuma atklaj netu un macas ar auto braukt - ARI . . . ?
;)
Tikai nezin kāpēc mūsu pareizajiem TĀ runašana galigi neiet kopā ar darbiem !
Raihs kuļas pa visu pasauli jaunu piedzivojumu meklejumos un Suļla lien vistrakakajos džuņgļos labas bildes pec !
Arī sava veida dzives jegas meklejumi - ne ?
Humors ! Vai ne !
Ne nu protams ;) , var jau savu dzives jegu saskatit ( un izbaudit ) ari citus apdiršot !
Tikai ko TAS liecina par pašiem ! ;)

plesigais, 10.augusts 2018, 16:07
Nezinu kā Raihs un Sulla, vai tā ir viņu dzīves jēga klaiņot, kā saki, taču katram ir savs hobijs, kuram laiks tiek atlicināts vienmēr.
Kaut vai copei, vienam ezeros, citam jūrā, citam upēs. Vai vienam Latvijā, citam Zviedrijā un vēl kādam Norvēģijā vai citur.
Katrā ziņā savu dzīves jēgu saprotu ar to, ka esmu nodrošinājis savu ģimeni, ka man ir skoloti bērni un nu jau arī sāk rasties mazbērni, kuriem arī nav jāskrien kapeikai pakaļ un jādomā, ko ģērbsi, vai ēdīsi.
Patīkami bija kādreiz izrādīties, paplātīties, kā tagad, mačos, taču šobrīd šī izrādīšanās nav to izdevumu vērta, kas ir jāiegulda procesā, un, manā gadījumā, citu interešu lokā nav izmantojama.
Tā ka atliek vien braukt medībās, copē - gan Latvijā, gan ārpus tās.
Un rakstīt savu piedzīvojumu dienasgrāmatu, tas tā hobija pēc, lai pēc gadiem varētu restaurēt atmiņas, ja būs kas klausās. Un vispār, darīt to, kas iepatīkas un ienāk prātā.
Pliekani, bet patīkami!

krumujancis, 10.augusts 2018, 16:39


Janci tur jau TĀ sāls !
Dzives jega - ir but vajadzigam ! Ģimenei , draugiem ! Kamiņiem , valstij !
10.augusts 2018, 17:01 | links
 
plēsīgais nejauc dzīves jegas meklēšanu ar hobijiem,ar izglītošanos.Izskatas ka tu pat elementāras lietas nesaproti par ko mēs te runājam

uldens2, 10.augusts 2018, 16:36


Cik Tu esi dumjš !
Fantastika !
Jeb sava " darba " specifikas deļ esi spiests izlikties ;) ?

Nu tad jau par ko lecat Tonim virsu ? Viņš ari nemekle dzives jegu - nu HOBIJS vinam tāds - HOBIJS !
Un tapat ka Tu dalis ar krivu mesliem , viņš ari dalas ar to jas viņprat ir divaini un interesanti ! ;)
10.augusts 2018, 16:56 | links
 
O ;) !
Interesanta gan te vienam otram domašana ! ;)
Tatad , maksimums lidz 25 skrienam , macamies , interesējamies ! Pēctam apjedzam ka visa dzive ir vienkarša tupa izdabašana savam rijigajam kuņģim ! UN visa dzives jega sastav no tā ko tai kuņģi bazis un ka nopelnit lai tai kuņģi butu ko iebazst !
Tad jau 50 + pašķirstot netu un uzzinot ka efkaliptu eļļa atbaida odus un erces ( hm labs , bus cope japarbauda ) , es esmu . . . ?
Un ja pensiķis 70 gadu vecuma atklaj netu un macas ar auto braukt - ARI . . . ?
;)
Tikai nezin kāpēc mūsu pareizajiem TĀ runašana galigi neiet kopā ar darbiem !
Raihs kuļas pa visu pasauli jaunu piedzivojumu meklejumos un Suļla lien vistrakakajos džuņgļos labas bildes pec !
Arī sava veida dzives jegas meklejumi - ne ?
Humors ! Vai ne !
Ne nu protams ;) , var jau savu dzives jegu saskatit ( un izbaudit ) ari citus apdiršot !
Tikai ko TAS liecina par pašiem ! ;)

plesigais, 10.augusts 2018, 16:07

Nezinu kā Raihs un Sulla, vai tā ir viņu dzīves jēga klaiņot, kā saki, taču katram ir savs hobijs, kuram laiks tiek atlicināts vienmēr.
Kaut vai copei, vienam ezeros, citam jūrā, citam upēs. Vai vienam Latvijā, citam Zviedrijā un vēl kādam Norvēģijā vai citur.
Katrā ziņā savu dzīves jēgu saprotu ar to, ka esmu nodrošinājis savu ģimeni, ka man ir skoloti bērni un nu jau arī sāk rasties mazbērni, kuriem arī nav jāskrien kapeikai pakaļ un jādomā, ko ģērbsi, vai ēdīsi.
Patīkami bija kādreiz izrādīties, paplātīties, kā tagad, mačos, taču šobrīd šī izrādīšanās nav to izdevumu vērta, kas ir jāiegulda procesā, un, manā gadījumā, citu interešu lokā nav izmantojama.
Tā ka atliek vien braukt medībās, copē - gan Latvijā, gan ārpus tās.
Un rakstīt savu piedzīvojumu dienasgrāmatu, tas tā hobija pēc, lai pēc gadiem varētu restaurēt atmiņas, ja būs kas klausās. Un vispār, darīt to, kas iepatīkas un ienāk prātā.
Pliekani, bet patīkami!
10.augusts 2018, 16:39 | links
 
Man prieks,ka sākam filosofiski domāt...
raihuci,tu atkal liekuļo,savos padsmit gados tu vairāk sapņoji kā kadu meiču pamīcīt ,bet neveiksmes gadījumā, kā kulaciņā nodračīt...)
Un kur tad tavs nobriedušais prātiņš bija kad veterenārārstu mācījies? Glupi zaudēti gadi ?
10.augusts 2018, 16:37 | links
 
plēsīgais nejauc dzīves jegas meklēšanu ar hobijiem,ar izglītošanos.Izskatas ka tu pat elementāras lietas nesaproti par ko mēs te runājam
10.augusts 2018, 16:36 | links
 
O ;) !
Interesanta gan te vienam otram domašana ! ;)
Tatad , maksimums lidz 25 skrienam , macamies , interesējamies ! Pēctam apjedzam ka visa dzive ir vienkarša tupa izdabašana savam rijigajam kuņģim ! UN visa dzives jega sastav no tā ko tai kuņģi bazis un ka nopelnit lai tai kuņģi butu ko iebazst !
Tad jau 50 + pašķirstot netu un uzzinot ka efkaliptu eļļa atbaida odus un erces ( hm labs , bus cope japarbauda ) , es esmu . . . ?
Un ja pensiķis 70 gadu vecuma atklaj netu un macas ar auto braukt - ARI . . . ?
;)
Tikai nezin kāpēc mūsu pareizajiem TĀ runašana galigi neiet kopā ar darbiem !
Raihs kuļas pa visu pasauli jaunu piedzivojumu meklejumos un Suļla lien vistrakakajos džuņgļos labas bildes pec !
Arī sava veida dzives jegas meklejumi - ne ?
Humors ! Vai ne !
Ne nu protams ;) , var jau savu dzives jegu saskatit ( un izbaudit ) ari citus apdiršot !
Tikai ko TAS liecina par pašiem ! ;)
10.augusts 2018, 16:07 | links
 
Sulla kā allaž pasaka kodolīgi un precīzi. Respect.
Papildinu ar ilustratīvo materiālu:)
10.augusts 2018, 14:29 | links
 
Tā jau nav dzīve, ja tev visu laiku jādomā un jāstrādā, lai būtu kur dzīvot, un no kā dzīvot.
Šie jautājumi ir risināmi ātri un kardināli, tad, kad sāc savu patstāvīgo dzīvi, taču ne jau visu savas dzīves laiku.
Ja tā nevari izdarīt, tad tā vairs nav dzīve, bet eksistēšana, vai vergošana.
Taču par nožēlu, tagad vēl joprojām ļoti daudzi tieši tā arī dzīvo, vergo un nīkst. Žēl, bet tāda kārtība joprojām šeit, Latvijā, ir. Un vēl nekas neliecina, ka varētu būt gaidāmas izmaiņas.
10.augusts 2018, 14:27 | links
 
Es tieši tādos brīžos kad esmu pie dabas nedomāju par savu dzīvi. Par to man katru dienu jādomā. Es vienkārši esmu kā dabas sastāvdaļa .
10.augusts 2018, 14:12 | links
 
PS arī necope var likt uz lietām savādāk paskatīties. :)

Šogad dzīvojām kempingā pie Daugavas, nekas nopietns neķērās, tad vienu rītu aizgāju pie upes, un, tā vietā, lai "asins pa degunu, bet jānoķer" vienkārši sēdēju, baudīju mieru un skatījos kā diena mostās, zivis šļakstinās, ērglis lido... beigās biju lieliski atpūties, un nebija zivis jātīra :)))))

daddy_j, 10.augusts 2018, 13:32
un tas ir kaifs tā pasēdēt,paskatīties kā daba mostas un padomāt pa savu dzīvi
10.augusts 2018, 13:43 | links
 
PS arī necope var likt uz lietām savādāk paskatīties. :)

Šogad dzīvojām kempingā pie Daugavas, nekas nopietns neķērās, tad vienu rītu aizgāju pie upes, un, tā vietā, lai "asins pa degunu, bet jānoķer" vienkārši sēdēju, baudīju mieru un skatījos kā diena mostās, zivis šļakstinās, ērglis lido... beigās biju lieliski atpūties, un nebija zivis jātīra :)))))
10.augusts 2018, 13:32 | links
 
Tam var piekrist, ka filozofiski "meklējumi un atradumi" pusmūžā šķiet jocīgi, tad jau cilvēkam vajadzētu būt ar stabilu psihi un vērtību sistēmu...

bet nekad nesaki nekad, jo var nākt dažādi satricinājumi un notikumi (tuvinieku nāve, nopietns uzmetiens biznesā, slimības), kas liek vērtības pārvērtēt.
10.augusts 2018, 13:21 | links
 
Tikai nenobrieduši vai infantili prāti meklē dzīves jēgu. Večiem ar sirmām bārdām tas ir maigi izsakoties muļķīgi. Jo jau sen saproti ka jēgas nav nekam. Tik vien kā egoistiski maksimāli cilvēcīgi novilkt savu īso eksistenci bezgalīgajā Visumā, kur 100 gadi ir smieklīga vienība, vēl īsāka par sekundi mūsu mērogos.
10.augusts 2018, 13:17 | links
 
Pasaules izzināšanas un "dzīves jēgas" meklējumi vēlmes ir normāla parādība padsmit gadu vecumā, pēc tam līdz ar dzīves pieredzi 99% no tā visa savārstījuma tiek atmesti kā galīgākā *uiņa... :) Toņa "meklējumi" mūža norietā ir patiesi nožēlojami un vecuma marasma piesūcināti
10.augusts 2018, 12:54 | links
 
Tieši tā - padsmitnieka vecumā tam visam var "iziet cauri", tomēr bez dziļākas aiztures un vērtējuma, jo nav nekādas dzīves pieredzes pret ko tās "patiesības" un filozofijas vērtēt :)

Un beigās sanāk tā, ka tas viss pa vienu ausi iekšā un pa otru ārā, vai tieši pretēji - to visu pieņem par baltu patiesību...
10.augusts 2018, 12:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager