Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
krievi skaidroja ka automātika izšavuši raķetes:DDD
9.augusts 2018, 09:23 | links
 
Izskaidrošu vienkārši . 1 . Jāpieslēdzas kaujas vadības pultij 2. Jāizvēlas ko darīsi -t.i. šausi raķeti no viena spārna,no abiem spārniem vai ar ložmetēju 3. drošinātājs 4.šāviens .

Iespējams ka jau pirms tam ir kāda no komandām bij aktivizēta vai arī jauniņais lielā stresā visu izdarīja pēc grāmatas . Tad instruktors ir jākastrē.
9.augusts 2018, 09:19 | links
 
bračkaa kas te notika,tur vispar divas raķetes izšava
9.augusts 2018, 09:16 | links
 
Toni nekaitini ! ;)

P/s diez , pec Igauņiem , mani vel kads centisies parliecinat ka LV apsarga nato profesionaļi ? Vai tomer piekritīs ka Baltijas valstis parverstas par macibu poligonu zaļknabjiem !

plesigais, 9.augusts 2018, 07:33

Tieši otrādi - tagad varam gulēt droši, jo zinām, ka patruļā lidmašīnas lido "pielādētas", tb kaujasspējīgas... :) nu izrāvās 1 raķetīte 15 gadu laikā, sīkums. Tā armijā gadās, pie tam visās armijās.

Mums arī karaulā ejot, ik pa brītiņam kādam kāda patrona izšāvās, bet tas labi, lai naidnieks zin, ka plikām rokām mūs nepaņems... nu formas pēc čalis pasēdēja gubā, bet tas arī viss... :)

daddy_j, 9.augusts 2018, 08:57


Daddy lidoņiem tā nenotiek. Tur ir izcili stulbam jābūt lai šitā izšautu raķeti . Tur pirms tam jāveic 2 apzinātas operācijas . Tās protams aizņem ap 3 sekundēm bet uz dullo to izdarīt nevar.Tas nav tā -ups ... ne to podziņu nospiedu.
9.augusts 2018, 09:11 | links
 
Toni nekaitini ! ;)

P/s diez , pec Igauņiem , mani vel kads centisies parliecinat ka LV apsarga nato profesionaļi ? Vai tomer piekritīs ka Baltijas valstis parverstas par macibu poligonu zaļknabjiem !

plesigais, 9.augusts 2018, 07:33


Tā ir nolaidība .Treniņiem paredzēti poligoni un treniņsektori . Darba lidojumā nedrīkst tāda veida treniņus vairs taisīt. Varbūt Baltijas gaisa telpa tagad ir treniņzona ? Tā kā Plēsīgais skaties ka vienu rītu tava kūts uziet gaisā un pēc brīža noputējis pilots ar izpletni kas velkas no aizmugures tev spāniski jautās ūdentiņu padzerties pēc neveiksmīgas pilotāžas virs tavas mājas . Pilotāžas laikā vislielākās šmuces parasti notiek -tāpēc treniņsektori ir virs neapdzīvotām vietām.
9.augusts 2018, 09:05 | links
 
Toni nekaitini ! ;)

P/s diez , pec Igauņiem , mani vel kads centisies parliecinat ka LV apsarga nato profesionaļi ? Vai tomer piekritīs ka Baltijas valstis parverstas par macibu poligonu zaļknabjiem !

plesigais, 9.augusts 2018, 07:33


Tieši otrādi - tagad varam gulēt droši, jo zinām, ka patruļā lidmašīnas lido "pielādētas", tb kaujasspējīgas... :) nu izrāvās 1 raķetīte 15 gadu laikā, sīkums. Tā armijā gadās, pie tam visās armijās.

Mums arī karaulā ejot, ik pa brītiņam kādam kāda patrona izšāvās, bet tas labi, lai naidnieks zin, ka plikām rokām mūs nepaņems... nu formas pēc čalis pasēdēja gubā, bet tas arī viss... :)
9.augusts 2018, 08:57 | links
 
Toni nekaitini ! ;)

P/s diez , pec Igauņiem , mani vel kads centisies parliecinat ka LV apsarga nato profesionaļi ? Vai tomer piekritīs ka Baltijas valstis parverstas par macibu poligonu zaļknabjiem !
9.augusts 2018, 07:33 | links
 
 
Pirms miedziņa,speciāli raihveidīgajiem...:)
8.augusts 2018, 23:24 | links
 
:)
https://youtu.be/O-nEgqiNz5k?t=204
8.augusts 2018, 22:41 | links
 
Tiem kas mīl spēlēt kariņus...
https://youtu.be/ROVXesa22PY?t=31
8.augusts 2018, 22:32 | links
 
Jūs dzērāji izbeidzat, cits pie 60 g jau radiniekus vairs nepazīst un kakā biksās!
Toni, man patīk tavi staastinji, liec veel. Visu saprotam÷)
8.augusts 2018, 21:25 | links
 
Mana versija-laiks griezties pie speciālista!

raihs, 8.augusts 2018, 20:47

-D piekritu tev.
8.augusts 2018, 21:17 | links
 
raihujanci,griezies gan...:)
https://youtu.be/Uj5eb8IYs2U?t=12
8.augusts 2018, 21:16 | links
 
 
Mana versija-laiks griezties pie speciālista!
8.augusts 2018, 20:47 | links
 
Mana versija,-laiks pievērsties patiesām vērtībām...
https://youtu.be/ERg4ku0WCeU?t=815
8.augusts 2018, 19:50 | links
 
Te jau pēc ,, neuzspiestās cenzūras ož,, , jo pat nenoliedz pats, ka galvenais sižets ap lv valdošo kliķi un to ,, nedarbiem,,. Interesanti kuram tad tik dziļi ,, iekoda,, vai baidās ka tagad to izdarītu?
http://jauns.lv/raksts/izklaide/291794-nacionalais-teatris-atsakas-no-zurkas-jaunais-teatra-vaditajs-pazino-tada-nirgasanas-nav-nedz-smiekliga-nedz-gaumiga?utm_source=inbox.lv&utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sites
8.augusts 2018, 18:33 | links
 
uldens2 [08.08.18]: bračka,gan jau spānis šāva pa to nlo ko tu biji toreiz ielicis,netrāpija un tagad kauns atzīties,tapēc saka ka nejauši:DDDD
Tūlīt tonis būs klāt ar versijām
8.augusts 2018, 09:54 | links
 
bračka,gan jau spānis šāva pa to nlo ko tu biji toreiz ielicis,netrāpija un tagad kauns atzīties,tapēc saka ka nejauši:DDDD
8.augusts 2018, 09:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager