Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
daddy tas ka tev ir augstāka militārā izglītibā tas ir labi,bet tapēc tev vēl jo vairāk būtu jasaprot ka mūsdienās militāro pārākumu nosaka tehnoloģiskais pārākums
7.augusts 2018, 13:24 | links
 
Daddy,cik reizes piedalījies kvalifikācijas celšanas pasākumos?
7.augusts 2018, 13:24 | links
 
visiem tavien nosauktajiem bij nemoderni lūžņi nevis bruņutehnika,tapēc ari viņi tika samalti lupatās vienā setā,salīdzinājums apmēram ka ww1,pret ww2 tehniku,uz šodienu tā plaisa ir palielinājusies vēl vairāk.Jā,ir vajadzīgi cilvēki,bez tiem nekas nebūs.Cik ir rezervisti man pat nojausmas nav,un gan jau ari ka tev nav nojausmas
7.augusts 2018, 13:22 | links
 
Mans pedejais posts, doMats ieprieksejiem. Nevis par pedejo. Bet tas ta..
7.augusts 2018, 13:19 | links
 
Es gan Daddy pilniba nepiekritu, jo izteiktos argumentos ir pielautas kludas. Visparinot lietas utt. Bet tas nekas jauns nav, ta mil izcelties daudzi. Un ta dara daudzi sastaptie cilveki uz ielas. Tad tikai logisks jautajums, ja visi klatesosie zin pareizas atbildes un klana galvas vissam vajadzetu but tacu ok. Bet kaut ka ta nav.. :))
Varbut tomer lietas neizprotam.. Bet tas jau analfabetismam butibu nemazina- jo ir tikai pareizas atbildes.
7.augusts 2018, 13:16 | links
 
Tur jau tā lieta daddy,ne Tu militārais experts,ne Tu ko zini par mūsu armijas vajadzībām.mūsu valstī izplatījusies tendence saskatīt jebkurā iepirkumā naudas izšķērdēšanu :)

cojs, 7.augusts 2018, 11:56


Man ir augstākā militārā izglītība, leitnants (kā visiem, kas PSRS laikos augstskolu pabeidza) es tik militāro karjeru neturpināju :) tomēr nojēga par militārām lietām drusku ir :))

Mūsu armijai visvajadzīgākais ir - apmācīti cilvēki. Nu saskriesim apzinīgie briesmu brīdī, bet tādiem tak nevar ne plintes dot, ne pie bruņutransportiera kloķiem laist - sevi sakropļos un citus savējos nobendēs.

TĀPĒC, lai mobilizētu piem. 50 000 vīrus vajag 150-200 tūkstošus rezervistu, jo iesaukt var tikai katru trešo vai ceturto, pārējie aizšmauks, būs slimi utt. Līdz ar to, lūdzu vieta ieguldījumiem apmācībai - kazarmas, poligoni, šaujamie, munīcija utt., nevis kaut kādi pāris helikopteri, kas tiks notriekti un iznīcināti pirmajās stundās, ja vispār paspēs pacelties gaisā.

Papēti kāds bruņojums bija Miloševičam, Huseinam un Kadafi un kā to ļoti ātri iznīcināja, turpretī viņu cilvēki vēl šodien karo. Tā ir arī atbilde Uldēnam, ka pats pamats ir - cilvēki, nevis "helīši,droni,lidmašinas"...
7.augusts 2018, 13:14 | links
 
der atcerēties ka vienmēr jābūt gatavībā ja kaimiņos dzīvo orki
7.augusts 2018, 13:09 | links
 
Amīši ir izteikušies,ka varētu arī līdzfinansēt mums tos helīšus
7.augusts 2018, 13:08 | links
 
bet kas tad vispār būtu jāpērk musu armijas stiprināšanai??Ko spečuki saka???Manuprāt helīši,droni,lidmašinas ir pats pamats mūsdienās
7.augusts 2018, 12:43 | links
 
tie black hawki kruti agregāti un ari ugundzēšanai var izmantot,tā ka win,win,win,protams es nezinu vai viņus izmantos dzēšanai:DDD
7.augusts 2018, 12:41 | links
 
Pēc Tevis teiktā saprotu ,ka mūsu armijai joprojām jāskraida ar kalašņikoviem un krievu kirzevniekos,tā tak lētāk.

cojs, 7.augusts 2018, 11:09

Kalašņikovs ir visizplatītākā triecinšautene un ne jau tikai lētuma dēļ, bet ne par to stāsts.

Mūsu valstī ir izplatījusies nejauka tendence "apgūt" naudu - tas nozīmē, ka galvenais pareizi iztērēt, lai nepiekasās, lietderīgums nevienu neinteresē. Ja paveicās, vēl atsitienu dabū. Kamēr tā ir nosacīti sveša nauda (ES fondi), lai nu būtu, mēs nedabūjam tādu labumu kā varētu dabūt, bet tā naudiņa tepat vien maisās IKP silda un tā.

Skumji, ka šajā gadījumā notiek līdzīgi - tiek "apgūti" milzīgi līdzekļi un ir, manuprāt, apšaubāms ieguvums.

daddy_j, 7.augusts 2018, 11:21


+ Daddy _j
7.augusts 2018, 12:34 | links
 
BrunoL [07.08.18]: Daddy_j,Tevī mājo apbrīnojams skolātāja talants!Tik viens nesekmīgais klasē!
Nekas, nebeda.. Musdienas skolas modelis parcels ari tevi nakosaja klase..
7.augusts 2018, 12:15 | links
 
Daddy_j,Tevī mājo apbrīnojams skolātāja talants!Tik viens nesekmīgais klasē!
7.augusts 2018, 12:08 | links
 
Daddy, to gruti pat neieverot. Sakuma kad cela, super likas.. Paiet gadi, un ka tu saki asfalts atkal ar ielapiem, bet jaunam naudas nav. Un razosanas pa sitiem gadiem klat ar nav nacis. P. S. Es nerunaju par mazajiem razotajiem, kas ir augusi, bet tomer tas nav nakot modelis.. Ja gribam dzivot, ka rietumos.
7.augusts 2018, 12:07 | links
 
daddy_j [07.08.18]: Par to ES naudu tikai var piekrist. It seviski mazas pilsetas, apaug ar lietam. Kas velak ir jauztur.. Jeb nevajadzigas izmaksas. Investicijas razosana.. Un tikai..

mjuniors, 7.augusts 2018, 11:29

Arī ievēroji, ja? :) Vispār jau valsts neko neražo, valstij jāveido un jāuztur infrastruktūra - ceļi, elektrība, sakari... a ja kautkādā miestā pie skolas uzbūvē peldbaseinu, bet pēc gada to visu aizklapē ciet, jo nav neviena, kas peld vai mācās...bet ceļš kā bija tā palika neizbraucams, tad nolaižas rokas...
Tur jau tā lieta daddy,ne Tu militārais experts,ne Tu ko zini par mūsu armijas vajadzībām.mūsu valstī izplatījusies tendence saskatīt jebkurā iepirkumā naudas izšķērdēšanu :)
7.augusts 2018, 11:56 | links
 
Par to ES naudu tikai var piekrist. It seviski mazas pilsetas, apaug ar lietam. Kas velak ir jauztur.. Jeb nevajadzigas izmaksas. Investicijas razosana.. Un tikai..

mjuniors, 7.augusts 2018, 11:29


Arī ievēroji, ja? :) Vispār jau valsts neko neražo, valstij jāveido un jāuztur infrastruktūra - ceļi, elektrība, sakari... a ja kautkādā miestā pie skolas uzbūvē peldbaseinu, bet pēc gada to visu aizklapē ciet, jo nav neviena, kas peld vai mācās...bet ceļš kā bija tā palika neizbraucams, tad nolaižas rokas...
7.augusts 2018, 11:38 | links
 
Par to ES naudu tikai var piekrist. It seviski mazas pilsetas, apaug ar lietam. Kas velak ir jauztur.. Jeb nevajadzigas izmaksas. Investicijas razosana.. Un tikai..
7.augusts 2018, 11:29 | links
 
Pēc Tevis teiktā saprotu ,ka mūsu armijai joprojām jāskraida ar kalašņikoviem un krievu kirzevniekos,tā tak lētāk.

cojs, 7.augusts 2018, 11:09


Kalašņikovs ir visizplatītākā triecinšautene un ne jau tikai lētuma dēļ, bet ne par to stāsts.

Mūsu valstī ir izplatījusies nejauka tendence "apgūt" naudu - tas nozīmē, ka galvenais pareizi iztērēt, lai nepiekasās, lietderīgums nevienu neinteresē. Ja paveicās, vēl atsitienu dabū. Kamēr tā ir nosacīti sveša nauda (ES fondi), lai nu būtu, mēs nedabūjam tādu labumu kā varētu dabūt, bet tā naudiņa tepat vien maisās IKP silda un tā.

Skumji, ka šajā gadījumā notiek līdzīgi - tiek "apgūti" milzīgi līdzekļi un ir, manuprāt, apšaubāms ieguvums.
7.augusts 2018, 11:21 | links
 
daddy_j [07.08.18]: Par to es arī runāju, ka simti miljonu tiks "apgūti", bet labuma praktiski nekāda (atskaitot karavīru apmācību). Lai pildītu evakuācijas, glābšanas un dzēšanas darbus, pietiek ar 10x lētākiem helikopteriem, kaut vai AW119, kādus plāno pirkt robežsardze.

Ja tas pirkums ir "bakšišs" partnerim, tad tāarī to vajag saukt... partneris jau arī skaidri pasaka -

Šis darījums "atbalstīs ārpolitiku un Savienoto Valstu nacionālo drošību, palīdzot uzlabot NATO sabiedroto drošību," paziņojusi ASV Aizsardzības drošības sadarbības aģentūra (DSCA).

Paziņojumā norādīts, ka šie helikopteri sekmēs "savietojamību ar ASV un NATO spēkiem", kad nepieciešama ātra reaģēšana dažādās misijās un ātra karavīru izvietošana ar helikopteriem.
Pēc Tevis teiktā saprotu ,ka mūsu armijai joprojām jāskraida ar kalašņikoviem un krievu kirzevniekos,tā tak lētāk.
7.augusts 2018, 11:09 | links
 
Par to es arī runāju, ka simti miljonu tiks "apgūti", bet labuma praktiski nekāda (atskaitot karavīru apmācību). Lai pildītu evakuācijas, glābšanas un dzēšanas darbus, pietiek ar 10x lētākiem helikopteriem, kaut vai AW119, kādus plāno pirkt robežsardze.

Ja tas pirkums ir "bakšišs" partnerim, tad tāarī to vajag saukt... partneris jau arī skaidri pasaka -

Šis darījums "atbalstīs ārpolitiku un Savienoto Valstu nacionālo drošību, palīdzot uzlabot NATO sabiedroto drošību," paziņojusi ASV Aizsardzības drošības sadarbības aģentūra (DSCA).

Paziņojumā norādīts, ka šie helikopteri sekmēs "savietojamību ar ASV un NATO spēkiem", kad nepieciešama ātra reaģēšana dažādās misijās un ātra karavīru izvietošana ar helikopteriem.
7.augusts 2018, 10:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager