Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Spāņi pašreiz ņirgājas par horvātiem, tā ka fināls Latvija-Spānija
4.augusts 2018, 22:22 | links
 
Malači, jo pēc pirmā puslaika likās, ka izredžu nav. Treneris - zelts, jo mūsējiem, miksējot zonas aizsardzību ar individuālo segšanu, krieveļi tā apjuka, ka nezināja vairs ne rīta, ne vakara. Žagars aka Stefs Karijs - caurgājieni un metieni ar kreiso roku plus troikas. Nezinu, vai aizsniegsies līdz nba (fizuha...), bet talants, pauris un izjūta ir lieliski.
4.augusts 2018, 21:29 | links
 
raihs [03.08.18]: Bet par sportu- prieks, ka top laba jaunā basketbola paaudze- mūsējie jau EČ pusfinālā! Un pretim nāks krievi. Es gan gribēju leišus, bet šie riktīgā trillerī ar pāris punktiem zaudēja krieviem
Ir! Finālā!
4.augusts 2018, 20:14 | links
 
Redz, krievi vismaz kaut kā cīnās ar krīzi un kaut ko dara lietas labā! Malači!
http://parmanews.ru/index.php/main/item/15304-v-kochevskom-rajone-projdet-bykoboj/
4.augusts 2018, 14:18 | links
 
Bralitis [03.08.18]: Tā ir -Staļina izdarības salīdzinot ar afrikāņu un vid austrumu džekiem ir tāda humāna padarīšana uz tā fona . Nu izsūtīja ,kas fiziski neizturēja-nomira .Bet tas nav Turku genocīds pret Armēņiem. Turki man liekas zvērībās pilnīgi visus hitlerus , staļinus un čingishanus pārsita.
Ja tu domā Brālīt ka staļina zvērības aprobežojās ar izsūtīšanām,tad man jāsaka ka no vēstures maz tu zini.Mēs vispār maz zinam no tā perioda,jo lielākā daļa dokumentu ir noslepenoti.Čekistu zvērības neatpalika no kaut kādu melno diktatoriņu izdarībām.Kaut kad lasiju par vienu tautiņu kaut kur kaukāzā ko pilnībā iznīcināja staļins.Vienīgie ko staļins neaiztika bija Gruzija.
4.augusts 2018, 10:56 | links
 
Basītī pusfinālā būs smagi. Divi galvenie uzdevumi. Pirmais - netrializēt rašiku līderi Mihailovski. Daži labi krampētāji ir - Ķilps, Vīksne, Bērziņš, Šnipke.
Otrais - ar blokiem, pikenrolu un ātrām piespēlēm atbrīvot no sedzējiem mūsējos līderus. Tādi ir divi Artūri - Kurucs un Žagars, izšķirošajos brīžos var paļauties tikai uz viņiem.
Nu un vēl trešais punktiņš. Nav visiem pie katras izdevības jāpiļī trojaks, it īpaši Vēverim. Arī abiem līderiem šajā jautājumā vajadzētu drusciņ pierauties, pārlieku nu nu daudz aizpūsts garām. Ja izspēlē pilnīgi brīvu un sagatavotu, tad abi Artūri un Vīksne drīkst maukt, pārējiem - tomēr ne, ja vien nav uzbrukuma pēdējās pāris sekundes. Labāk mēģināt caurgājienus un punktus vākt ar soda metieniem. Viss notiek dabiski, tajā vecumā jau ar pauri neviens nedraudzējas (it sevišķi Ķilps), patīkams izņēmums ir Žagars.
4.augusts 2018, 08:01 | links
 
Bet par sportu- prieks, ka top laba jaunā basketbola paaudze- mūsējie jau EČ pusfinālā! Un pretim nāks krievi. Es gan gribēju leišus, bet šie riktīgā trillerī ar pāris punktiem zaudēja krieviem
3.augusts 2018, 22:55 | links
 
Tikai kaut kā nenāk prātā, ka, piemēram, Kambodžā, celtu pieminekļus polam potam, vai Ugandā gribētu pārdēvēt pilsētas amina vārdā...
3.augusts 2018, 22:52 | links
 
Tā ir -Staļina izdarības salīdzinot ar afrikāņu un vid austrumu džekiem ir tāda humāna padarīšana uz tā fona . Nu izsūtīja ,kas fiziski neizturēja-nomira .Bet tas nav Turku genocīds pret Armēņiem. Turki man liekas zvērībās pilnīgi visus hitlerus , staļinus un čingishanus pārsita.
3.augusts 2018, 22:40 | links
 

Kā tu domā biedri plēsīgais, pasaules vēsture ir redzējusi asiņaināku režīmu par staļiņismu ? Pacenties uz šo atbildēt un izdari secinājumus.

skutans, 3.augusts 2018, 10:08[/quote]

Nu Jāzepiņš Džugašvili nav tas trakākais asiņu nolaidējs. Ir krietma rindiņa citu spožāku tēlu. Salots Sars, plašāk pazīstams kā Pols Pots Kampučijā. Viņa mērķis bija - mainīt civilizācijas pamatus. No astoņiem miljoniem Kampučijas iedzīvotāju viņs noslaktēja katru ceturto - divus ļamus.
Idi Amins Ugandā, Mengiste Haile Mariams (mazajā Etiopijā (salīdzinot ar cē cē cē pē) nomiedza 2 miljonus), arī visiem zināmais Sadamiņš noslepkavoja aptuveni divus ļimonus. Ekvatoriālajā Gvinejā bija reiz dikators Nguema, kas pusdienās ņammāja iekšā disidentu pautus. Centrālāfrikas diktators Bokasa, kas ietupināja cietumā savus 180 bērnus (no 17 sievām) un ar nūju šiem pārsita galvaskausus.
Nu un pati odziņa ir Temudžins alias Čingizhans. Par to, cik šis puisis apkāva (deva pavēli), vēsture klusē, jo tik lielu cipari vēl nav sadomāti. Ir tikai konkrēti atsevišķi faktiņi. Reiz šis nebija īsti omā un pēc vienas Horezmas pilsētiņas ieņemšanas lika noslaktēt visus tās septiņsimt tūksošus iedzīvotāju, ko miermīlīgie mongoļi arī paveica ar bērna smaidu sejās.
Modernie pētnieki tagadiņās sapētījuši, ka pēc DNS datiem, Čingizhanam mūsdienās ir 16 miljoni pēcnācēju.
3.augusts 2018, 19:40 | links
 
kaputaarps [03.08.18]: He, he....te nekas nav mainījies, turpinat nodirst veco....
Padzīvojos nedēļu pa Latviju, domāju, ka nekļūdīšos, ja teikšu ka tā ir, ja ne dārgākā eiropas valsts, tad top 3 jau nu noteikti. Lai gan līdz rudenim vēl tālu, jūtams, ka Latvijā briest pārmaiņas....
Nu, nu... :)
3.augusts 2018, 15:32 | links
 
He, he....te nekas nav mainījies, turpinat nodirst veco....
Padzīvojos nedēļu pa Latviju, domāju, ka nekļūdīšos, ja teikšu ka tā ir, ja ne dārgākā eiropas valsts, tad top 3 jau nu noteikti. Lai gan līdz rudenim vēl tālu, jūtams, ka Latvijā briest pārmaiņas....

kaputaarps, 3.augusts 2018, 14:04

Ganjau sarkanā zzs partija vien paliks.
3.augusts 2018, 14:13 | links
 
He, he....te nekas nav mainījies, turpinat nodirst veco....
Padzīvojos nedēļu pa Latviju, domāju, ka nekļūdīšos, ja teikšu ka tā ir, ja ne dārgākā eiropas valsts, tad top 3 jau nu noteikti. Lai gan līdz rudenim vēl tālu, jūtams, ka Latvijā briest pārmaiņas....
3.augusts 2018, 14:04 | links
 
Vai die , pat par nulli nosaukuši ! ;)

plesigais, 2.augusts 2018, 21:17
Necel sevi saulītē, nulle tu ar nav. Tev tik tas caurums pieder.

mjuniors, 2.augusts 2018, 22:44

Pēc Tavas lamāšanās un apvainojumiem spriežot ;) !
Man ne tikai caurums pieder , bet pat Himalaji ! ;)
Tapec , turpini tālāk izradit savu nekultularitati , bet es turpināšu smieties ! ;)

plesigais, 3.augusts 2018, 10:00

Kā tu domā biedri plēsīgais, pasaules vēsture ir redzējusi asiņaināku režīmu par staļiņismu ? Pacenties uz šo atbildēt un izdari secinājumus.

skutans, 3.augusts 2018, 10:08


Sev jau sen esmu atbildejis ! ;)

Atbildi ari jau reizes tris esmu rakstijis CL .

Labi rakstīs velreiz !

Un ? Nu bija , ir , un ceru vairak nebus !

Bet vai tāpēc mums javaino vienam otru ? Jatic onkuļiem kas taja visā vaino pēc 70 gadiem dzivojošos cilvekus ?
Es ari neatbalstu ne Hitlera ne Staļina nodarito , bet ari nevainoju Hitlera grekos Tevi ! Tikai tapec ka Tev patik tā laika muzika !

TU dzivo šodien , viņi dzivoja pagātnē ! Viņi rikojas kā uzskatija par vajadzigu TIEM laikiem !
3.augusts 2018, 11:24 | links
 
Drusku klasiskās mūzikas.
3.augusts 2018, 10:18 | links
 
Vai die , pat par nulli nosaukuši ! ;)

plesigais, 2.augusts 2018, 21:17
Necel sevi saulītē, nulle tu ar nav. Tev tik tas caurums pieder.

mjuniors, 2.augusts 2018, 22:44

Pēc Tavas lamāšanās un apvainojumiem spriežot ;) !
Man ne tikai caurums pieder , bet pat Himalaji ! ;)
Tapec , turpini tālāk izradit savu nekultularitati , bet es turpināšu smieties ! ;)

plesigais, 3.augusts 2018, 10:00


Kā tu domā biedri plēsīgais, pasaules vēsture ir redzējusi asiņaināku režīmu par staļiņismu ? Pacenties uz šo atbildēt un izdari secinājumus.
3.augusts 2018, 10:08 | links
 
Vai die , pat par nulli nosaukuši ! ;)

plesigais, 2.augusts 2018, 21:17
Necel sevi saulītē, nulle tu ar nav. Tev tik tas caurums pieder.

mjuniors, 2.augusts 2018, 22:44


Pēc Tavas lamāšanās un apvainojumiem spriežot ;) !
Man ne tikai caurums pieder , bet pat Himalaji ! ;)
Tapec , turpini tālāk izradit savu nekultularitati , bet es turpināšu smieties ! ;)
3.augusts 2018, 10:00 | links
 
2.augusts 2018, 23:04 | links
 
Vai die , pat par nulli nosaukuši ! ;)

plesigais, 2.augusts 2018, 21:17

Necel sevi saulītē, nulle tu ar nav. Tev tik tas caurums pieder.
2.augusts 2018, 22:44 | links
 
ko jūs pinat to Abreni iekšā?nebūtu mēs atdevuši Abreni nebūtu robežlīguma ar krieviju,un līdz ar to nebūtu ne Eiropas Savienība ne NATO.

cojs, 2.augusts 2018, 18:06


Piekrītu. Un ja toreiz Jeļcina vietā būtu Putins - mums būtu kā Palestīnā. Rīga,Jūrmala,Daugavpils,Ventspils krievu teritorija -pārējā tikai autonomija.
2.augusts 2018, 21:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager