Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
raihs [31.07.18]: Ja pastāvētu tehniska iespēja, tad tavu uzvārdu, luter, es rakstītu ar uz pusi mazākiem burtiem, nekā pārējo tekstu, tā izrādot savu pretīgumu pret tevi
Tu atkal neatbildi pēc būtības par fašistu/vāciešu zvērībām Latvijas teritorijā.
1.augusts 2018, 17:05 | links
 
shmidzis [31.07.18]: raihs [15:37]: Tims71 [14:48]: Nerunā Latviešu vārdā kuri tika nošauti, izvesti uz spaidu darbiem uz Vāciju un tas tikai par tv tik tuvajiem 40jiem gadiem, nerunājot par tālāku vēsturi.
Rusafobija ir tikai ,,te ,, esošo sāpe un nerunā urla latviešu vārdā, kas dzīvo blakus un kopā ar krieviem.Kādēļ gan es nevarētu runāt latviešu vārdā? Kādēļ es nevarētu runāt sava vectēva vārdā, kurš nonīka 10 gadu trimdā tikai dēļ tAā, ka tika iesaukts leģionā, no kura pēc pāris dienām dezertēja? Un kurš pēc tam visu dzīvi ar savuaugstāko izglītību dabūja strāxāt palīgdarbus dēļ savas vēstures? Ko, luter, kādēļ?Tādēļ ka tūkstošus vācieši piebeidza tepat Šmerlī tev kā cietēja mazbērnam tas noteikti ir jaunums, bet redzot ka turpini personvārdus rakstīt ar mazo burtu, sāc ar latviešu valodas pamatiem, tavam izglītotajam vectēvam lai par tevi nav jākaunās.

Tims71, 31.jūlijs 2018, 19:15

Tūkstošus latviešu?
Salaspils jau arī noteikti sanatorija bija!
:DDD Ūdengalvas!
1.augusts 2018, 17:00 | links
 
Gribētos ievērtēt Kannu festivāla S. Ložņitsa filmu "Donbass", ir ieteikumi kur? kaut kā nesanāk:(
1.augusts 2018, 11:26 | links
 
1.augusts 2018, 09:37 | links
 
Re kā jau "miermīlīgā" paraška tūlīt Armēnijā atradīs banderovcus vai Karabahā atsāksies slaktiņš uz pilnu klapi:
https://ria.ru/world/20180731/1525699539.html
31.jūlijs 2018, 23:49 | links
 
raihs [15:37]: Tims71 [14:48]: Nerunā Latviešu vārdā kuri tika nošauti, izvesti uz spaidu darbiem uz Vāciju un tas tikai par tv tik tuvajiem 40jiem gadiem, nerunājot par tālāku vēsturi.
Rusafobija ir tikai ,,te ,, esošo sāpe un nerunā urla latviešu vārdā, kas dzīvo blakus un kopā ar krieviem.Kādēļ gan es nevarētu runāt latviešu vārdā? Kādēļ es nevarētu runāt sava vectēva vārdā, kurš nonīka 10 gadu trimdā tikai dēļ tAā, ka tika iesaukts leģionā, no kura pēc pāris dienām dezertēja? Un kurš pēc tam visu dzīvi ar savuaugstāko izglītību dabūja strāxāt palīgdarbus dēļ savas vēstures? Ko, luter, kādēļ?Tādēļ ka tūkstošus vācieši piebeidza tepat Šmerlī tev kā cietēja mazbērnam tas noteikti ir jaunums, bet redzot ka turpini personvārdus rakstīt ar mazo burtu, sāc ar latviešu valodas pamatiem, tavam izglītotajam vectēvam lai par tevi nav jākaunās.

Tims71, 31.jūlijs 2018, 19:15
luters atkal kaut ko fantazē:DDDšito tev kiseļovs jeb solovjovs iestāstija???::DDD
31.jūlijs 2018, 19:34 | links
 
raihs [15:37]: Tims71 [14:48]: Nerunā Latviešu vārdā kuri tika nošauti, izvesti uz spaidu darbiem uz Vāciju un tas tikai par tv tik tuvajiem 40jiem gadiem, nerunājot par tālāku vēsturi.
Rusafobija ir tikai ,,te ,, esošo sāpe un nerunā urla latviešu vārdā, kas dzīvo blakus un kopā ar krieviem.Kādēļ gan es nevarētu runāt latviešu vārdā? Kādēļ es nevarētu runāt sava vectēva vārdā, kurš nonīka 10 gadu trimdā tikai dēļ tAā, ka tika iesaukts leģionā, no kura pēc pāris dienām dezertēja? Un kurš pēc tam visu dzīvi ar savuaugstāko izglītību dabūja strāxāt palīgdarbus dēļ savas vēstures? Ko, luter, kādēļ?Tādēļ ka tūkstošus vācieši piebeidza tepat Šmerlī tev kā cietēja mazbērnam tas noteikti ir jaunums, bet redzot ka turpini personvārdus rakstīt ar mazo burtu, sāc ar latviešu valodas pamatiem, tavam izglītotajam vectēvam lai par tevi nav jākaunās.

Tims71, 31.jūlijs 2018, 19:15
luters atkal kaut ko fantazē:DDDšito tev kiseļovs jeb solovjovs iestāstija???::DDD
31.jūlijs 2018, 19:34 | links
 
Ja pastāvētu tehniska iespēja, tad tavu uzvārdu, luter, es rakstītu ar uz pusi mazākiem burtiem, nekā pārējo tekstu, tā izrādot savu pretīgumu pret tevi
31.jūlijs 2018, 19:21 | links
 
raihs [15:37]: Tims71 [14:48]: Nerunā Latviešu vārdā kuri tika nošauti, izvesti uz spaidu darbiem uz Vāciju un tas tikai par tv tik tuvajiem 40jiem gadiem, nerunājot par tālāku vēsturi.
Rusafobija ir tikai ,,te ,, esošo sāpe un nerunā urla latviešu vārdā, kas dzīvo blakus un kopā ar krieviem.Kādēļ gan es nevarētu runāt latviešu vārdā? Kādēļ es nevarētu runāt sava vectēva vārdā, kurš nonīka 10 gadu trimdā tikai dēļ tAā, ka tika iesaukts leģionā, no kura pēc pāris dienām dezertēja? Un kurš pēc tam visu dzīvi ar savuaugstāko izglītību dabūja strāxāt palīgdarbus dēļ savas vēstures? Ko, luter, kādēļ?Tādēļ ka tūkstošus vācieši piebeidza tepat Šmerlī tev kā cietēja mazbērnam tas noteikti ir jaunums, bet redzot ka turpini personvārdus rakstīt ar mazo burtu, sāc ar latviešu valodas pamatiem, tavam izglītotajam vectēvam lai par tevi nav jākaunās.

Tims71, 31.jūlijs 2018, 19:15


Tūkstošus latviešu?
31.jūlijs 2018, 19:20 | links
 
raihs [31.07.18]: Tims71 [14:48]: Nerunā Latviešu vārdā kuri tika nošauti, izvesti uz spaidu darbiem uz Vāciju un tas tikai par tv tik tuvajiem 40jiem gadiem, nerunājot par tālāku vēsturi.
Rusafobija ir tikai ,,te ,, esošo sāpe un nerunā urla latviešu vārdā, kas dzīvo blakus un kopā ar krieviem.Kādēļ gan es nevarētu runāt latviešu vārdā? Kādēļ es nevarētu runāt sava vectēva vārdā, kurš nonīka 10 gadu trimdā tikai dēļ tAā, ka tika iesaukts leģionā, no kura pēc pāris dienām dezertēja? Un kurš pēc tam visu dzīvi ar savuaugstāko izglītību dabūja strāxāt palīgdarbus dēļ savas vēstures? Ko, luter, kādēļ?
Tādēļ ka tūkstošus vācieši piebeidza tepat Šmerlī tev kā cietēja mazbērnam tas noteikti ir jaunums, bet redzot ka turpini personvārdus rakstīt ar mazo burtu, sāc ar latviešu valodas pamatiem, tavam izglītotajam vectēvam lai par tevi nav jākaunās.
31.jūlijs 2018, 19:15 | links
 
cojs [31.07.18]: Bralitis [15:04]: Kamēr būs rusofobija ,pareizāk kamēr politiķi viņu veidos tikmēr mūsu valstī attīstības NEbūs . Cik paaudzēm jāpaiet ?Rusofobija beigsies kad Krievija sāks respektēt un cienīt citas valstis
Par kādu cieņu runa? Kuras tad ir tās cieņas paraugvalsts? ASV ar savu ,, demokrātijas demonstrēšanu,, visos reģionos vai Ķīnu, vai Izraēla?
31.jūlijs 2018, 19:07 | links
 
raihs [26m]: Jā, luter, sakši te atnāca, visu nopostīja, buržujus nošāva, iedzīvotājus ģimenēm izsūtīja, simtirm tūkstošus sakšu iesūtīja, lai pāranglisko pāri palikušos
:DDD
Tev pašam nav apriebies te vaukšķēt? Latviešu rusofobija ir loģiska un vēsturē pamatota!Nerunā Latviešu vārdā kuri tika nošauti, izvesti uz spaidu darbiem uz Vāciju un tas tikai par tv tik tuvajiem 40jiem gadiem, nerunājot par tālāku vēsturi.
Rusafobija ir tikai ,,te ,, esošo sāpe un nerunā urla latviešu vārdā, kas dzīvo blakus un kopā ar krieviem.

Tims71, 31.jūlijs 2018, 14:48
Bralitis [10:50]: Tas ka jāizbeidz tā politika - krievi /Latvieši = mūžīgais kašķis politikā un valstī - tas fakts. Piedošana gan nav jāprasa. Viņiem -krievvalodīgajiem ir skaidri un gaiši jāpasaka ka ievēros valsts satversmi ( konstitūciju) un neveiks ne mazākās atkāpes no tās . Tikai tad izbeigsies bardaks politikā un būs vienota valsts pilsoņu politika neatkarīgi no nacionalitātes. Rietumu vilcienā esam , visiem tas patīk ( uzsveru visiem) , kas bijis ,bijis -ir jau cits gadsimts ,citas vērtības ,cita paaudze = jāiet uz priekšu. Kāpēc tā domāju? Tāpēc ka katru dienu darbā man ir kontakts ar tagadējiem iebraucējiem . Ukraiņi,2 brazīlieši,1 spānis , Korejiete -tāds mums kolektīvs. Ukraiņi - 90% mācas Latviešu valodu ,liek eksāmenus , dara visu lai ievērotu mūsu likumus un iegūtu pilsonību. Es viņiem kā skolotājs :) Es viņus cienu par to ,viņi ciena Latviju un grib šeit palikt. Diena pret nakti Ukraina -Latvija . Lielākā daļa ir no kaujas rajoniem - esmu tik daudz stāstus par tām nelaimēm saklausījies ka labi viņus saprotu . Arī par to krievisko bardaku Ukrainā - korupcija ,politiskā nestabilitāte ,finansiālais bardaks uttttt. Mēs esam jau 50 soļus viņiem priekšā bet vēl 150 atpaliekam no vecās eiropas .Krievija to nepieļaus,viņiem nav izdevīgi lai krievi te integrētos

cojs, 31.jūlijs 2018, 13:45

Piekrītu un precizēju. To nepieļaus Nacionāļi kuri savukārt pārstāv krievijas intereses. Padomā . Ko spēs izdarīt krievi(kremlis) gan iekšpolitikā gan ārpolitikā ja gan krievvalodīgie iedzīvotāji gan krievvalodīgie politiķi būtu absol'ti lojāli Latvijai ? Neko. Tā būtu absolūtā politiskā sakāve un Latvijas uzplaukums. Bet tagad pēdējos 27 gadus kas notiek? Nacionāļi apzināti šķeļ sabiedrību bet tā visa troksnīša ēnā mūsu politiķi ar krieviem griež štelles + kačā no budžeta astronomiskus ciparus ārā. Ir kādam jābūt kas to spriedzi rada - un tie ir nacionāļi.Tāds viņu uzdevums šai lielajā spēlē ko viņi labi pieprot. Krievi nāk - vēl ilgi nebeigsies kamēr tādi kā Raihs vēl vaimanās . Nenāk viņi Raih,nenāk . Laiks ir mums kustēties nevis gaidīt kad krievi nāks.

Bralitis, 31.jūlijs 2018, 14:47

un starp citu, luter – tad arī liec galdā vismaz aptuvenus ciparus, cik hitleriskā Vācija nošāva latviešu, cik izveda darbos uz Vāciju. Salīdzināsim.

Par utainajiem es tev varu uzrakstīt –
Staļina represiju laikā 1937.-39. g. Krievijā tika nošauti ap 17 000 latviešu.
1941. gada deportācijas laikā izvesti 15 400 cilvēki
1949. gada deportācijas laikā izvesti 42 149 cilvēki.
Pirms PSRS okupācijas latviešu skaits Latvijā bija 79% no visiem iedzīvotājiem, krievu, ukraiņu, baltkrievu skaits kopā bija 12,3% no iedzīvotājiem.
Savukārt 1989. gadā latvieši vairs bija tikai 52% no iedz. slāvi ap 44%. Kopsumā iekļida ap 800 000 okupantu salašņas no sovoka. Un tas luter saucās genocīds pret tautu un teritorijas rusifikācija.

shmidzis, 31.jūlijs 2018, 15:10
no lutera tu neko konkrētu neuzzināsi,tas ir tipiskais vatņiku gājiens,pasniegt savus izdomājumus par faktiem ko protams nevar pats apstiprināt:DDD
31.jūlijs 2018, 16:58 | links
 
Bralitis [6m]: Kamēr būs rusofobija ,pareizāk kamēr politiķi viņu veidos tikmēr mūsu valstī attīstības NEbūs . Cik paaudzēm jāpaiet ?Rusofobija beigsies kad Krievija sāks respektēt un cienīt citas valstis

cojs, 31.jūlijs 2018, 15:08

Lielvalstīm ir cita izpratne par respektu. Zinu visu lielvalstu pilsoņus.Dažus. Ķīniešus,Krievus,ASV un Vāciešus. Tā ir cita veida domāšana kas pilnīgi atšķiras pašās saknēs no mūsējās. Tur ir citi mērogi .

Bralitis, 31.jūlijs 2018, 15:12


Vācijas futbola izlases spēlētājs Ozils
Mesut Ozil: "I am German when we win, but I am an immigrant when we lose"
31.jūlijs 2018, 16:55 | links
 
Vakar nejauši nācās redzēt Toņa kanāla RenTV raidījumu reklāmas – tas vienkārši ir pīīīī-īīī.

1. "Mazzināma indiāņu tauta" pārvietojas ar ātrumu 700 km!!! 2 dienās :):):):).
2. Tramps Baltā namā tualetēs liek zelta klozetpodus. :):)
3. Raidījums "Vojennaja Taina" stāstīs, kā Kijevas Maidana sievietes dodas peļņā par prostitūtām, utt.
31.jūlijs 2018, 16:49 | links
 
Nu ir tak vācu mēle labāka par katjušām-maļinkām-kaļinkām :)
31.jūlijs 2018, 16:49 | links
 
Raih tad kad tavi mazmazbērni to uztvers kā vēsturisku sāpīgu faktu tikai tad mainīsies Latvijā politika. Tātad pēc 100 gadiem. Pa to laiku te jau būs islams.

Bralitis, 31.jūlijs 2018, 15:47


Tonis zinās stāstīt, ka ap to laiku te valdīs reptīļi...
31.jūlijs 2018, 16:43 | links
 
Raih tad kad tavi mazmazbērni to uztvers kā vēsturisku sāpīgu faktu tikai tad mainīsies Latvijā politika. Tātad pēc 100 gadiem. Pa to laiku te jau būs islams.

Bralitis, 31.jūlijs 2018, 15:47


"Pa to laiku te jau būs islams." – tas ir "krievi nāk" citā virzienā :):)
31.jūlijs 2018, 16:42 | links
 
Kamer tadi ka girs ,zdanoka un goponenko te gaisu maisis tikmer krievi nidis latviesus un nekadas saskanas nebus
31.jūlijs 2018, 16:00 | links
 
Raih tad kad tavi mazmazbērni to uztvers kā vēsturisku sāpīgu faktu tikai tad mainīsies Latvijā politika. Tātad pēc 100 gadiem. Pa to laiku te jau būs islams.
31.jūlijs 2018, 15:47 | links
 
Tims71 [31.07.18]: Nerunā Latviešu vārdā kuri tika nošauti, izvesti uz spaidu darbiem uz Vāciju un tas tikai par tv tik tuvajiem 40jiem gadiem, nerunājot par tālāku vēsturi.
Rusafobija ir tikai ,,te ,, esošo sāpe un nerunā urla latviešu vārdā, kas dzīvo blakus un kopā ar krieviem.
Kādēļ gan es nevarētu runāt latviešu vārdā? Kādēļ es nevarētu runāt sava vectēva vārdā, kurš nonīka 10 gadu trimdā tikai dēļ tAā, ka tika iesaukts leģionā, no kura pēc pāris dienām dezertēja? Un kurš pēc tam visu dzīvi ar savuaugstāko izglītību dabūja strāxāt palīgdarbus dēļ savas vēstures? Ko, luter, kādēļ?
31.jūlijs 2018, 15:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager