Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kamer tadi ka girs ,zdanoka un goponenko te gaisu maisis tikmer krievi nidis latviesus un nekadas saskanas nebus
31.jūlijs 2018, 16:00 | links
 
Raih tad kad tavi mazmazbērni to uztvers kā vēsturisku sāpīgu faktu tikai tad mainīsies Latvijā politika. Tātad pēc 100 gadiem. Pa to laiku te jau būs islams.
31.jūlijs 2018, 15:47 | links
 
Tims71 [31.07.18]: Nerunā Latviešu vārdā kuri tika nošauti, izvesti uz spaidu darbiem uz Vāciju un tas tikai par tv tik tuvajiem 40jiem gadiem, nerunājot par tālāku vēsturi.
Rusafobija ir tikai ,,te ,, esošo sāpe un nerunā urla latviešu vārdā, kas dzīvo blakus un kopā ar krieviem.
Kādēļ gan es nevarētu runāt latviešu vārdā? Kādēļ es nevarētu runāt sava vectēva vārdā, kurš nonīka 10 gadu trimdā tikai dēļ tAā, ka tika iesaukts leģionā, no kura pēc pāris dienām dezertēja? Un kurš pēc tam visu dzīvi ar savuaugstāko izglītību dabūja strāxāt palīgdarbus dēļ savas vēstures? Ko, luter, kādēļ?
31.jūlijs 2018, 15:37 | links
 
Kamēr krievija būs agresor valsts,tikmēr rusofobi tikai vairosies.un nejau Latvijas politiķi iepotē rusofobiju,bet krievija ar savu rīcību
31.jūlijs 2018, 15:26 | links
 
Kamēr būs rusofobija ,pareizāk kamēr politiķi viņu veidos tikmēr mūsu valstī attīstības NEbūs . Cik paaudzēm jāpaiet ?

Bralitis, 31.jūlijs 2018, 15:04

Ir jāizmirst sovoka laikā dzimušajiem, tad arī pamazām beigsies, agrāk nekas īpaši nemainīsies. Paraškā Baltijas valstis uzskata par zaudētu paraškas teritoriju nevis par normālām neatkarīgām kaimiņvalstīm. Tāpat liela daļa sovoka laikā ieklīdušo Latvijā uzskata, ka viņi te ienesuši baigo labklājību un kultūru un mums butu jābut pateicīgiem viņiem par okupāciju un latvieši savukārt pietiekami labi zin vēsturi un paraškas uzvedība starpatutiskajā arēnā nekādi neveicina draudzīgas jūtas pret ti, tapēc ari nekas tik ātri nebeigsies...

shmidzis, 31.jūlijs 2018, 15:13


Nepiekrītu. Reālie postu nodarījušie politiķi un izpildītāji jau ir miruši, viņu bērni -mana paaudze ( ap 50) ,nākamā starppaaudze - Raihs ( ap 45) ,bnākamie ap 30 , viņu bērni . Tikai pie pēdējiem var apstāties - tātad tikai reāli maniem mazbērniem - kuriem tagad ir 3 gadiņi arī jāaiziet pēc gadiem 70 -tikai tad politiski kaut kas mainīsies. Jāizmirst ir politiskajai tagadējai domāšanai par krievi nāk . Tur ir jauni čaļi - ap 30 g ,tātad vidēji šitāda herņa te turpināsies vidēji no 40 līdz 70 gadiem vēl.
31.jūlijs 2018, 15:21 | links
 
Kamēr būs rusofobija ,pareizāk kamēr politiķi viņu veidos tikmēr mūsu valstī attīstības NEbūs . Cik paaudzēm jāpaiet ?

Bralitis, 31.jūlijs 2018, 15:04
Attīstību dod tikai krievs?

mjuniors, 31.jūlijs 2018, 15:11


Es domāju par politisko attīstību kas protams pavilks aiz sevis ekonomiku utt. Patreiz mums nav politiskas kultūras vispār ,nemaz nerunājot par tradīcijām un darbu nodošanu nākamajām paaudzēm . Mums ir maucība 4 gadu sprintā - tā nav politika.
31.jūlijs 2018, 15:15 | links
 
Kamēr būs rusofobija ,pareizāk kamēr politiķi viņu veidos tikmēr mūsu valstī attīstības NEbūs . Cik paaudzēm jāpaiet ?

Bralitis, 31.jūlijs 2018, 15:04


Ir jāizmirst sovoka laikā dzimušajiem, tad arī pamazām beigsies, agrāk nekas īpaši nemainīsies. Paraškā Baltijas valstis uzskata par zaudētu paraškas teritoriju nevis par normālām neatkarīgām kaimiņvalstīm. Tāpat liela daļa sovoka laikā ieklīdušo Latvijā uzskata, ka viņi te ienesuši baigo labklājību un kultūru un mums butu jābut pateicīgiem viņiem par okupāciju un latvieši savukārt pietiekami labi zin vēsturi un paraškas uzvedība starpatutiskajā arēnā nekādi neveicina draudzīgas jūtas pret ti, tapēc ari nekas tik ātri nebeigsies...
31.jūlijs 2018, 15:13 | links
 
Bralitis [6m]: Kamēr būs rusofobija ,pareizāk kamēr politiķi viņu veidos tikmēr mūsu valstī attīstības NEbūs . Cik paaudzēm jāpaiet ?Rusofobija beigsies kad Krievija sāks respektēt un cienīt citas valstis

cojs, 31.jūlijs 2018, 15:08


Lielvalstīm ir cita izpratne par respektu. Zinu visu lielvalstu pilsoņus.Dažus. Ķīniešus,Krievus,ASV un Vāciešus. Tā ir cita veida domāšana kas pilnīgi atšķiras pašās saknēs no mūsējās. Tur ir citi mērogi .
31.jūlijs 2018, 15:12 | links
 
Kamēr būs rusofobija ,pareizāk kamēr politiķi viņu veidos tikmēr mūsu valstī attīstības NEbūs . Cik paaudzēm jāpaiet ?

Bralitis, 31.jūlijs 2018, 15:04

Attīstību dod tikai krievs?
31.jūlijs 2018, 15:11 | links
 
raihs [26m]: Jā, luter, sakši te atnāca, visu nopostīja, buržujus nošāva, iedzīvotājus ģimenēm izsūtīja, simtirm tūkstošus sakšu iesūtīja, lai pāranglisko pāri palikušos
:DDD
Tev pašam nav apriebies te vaukšķēt? Latviešu rusofobija ir loģiska un vēsturē pamatota!Nerunā Latviešu vārdā kuri tika nošauti, izvesti uz spaidu darbiem uz Vāciju un tas tikai par tv tik tuvajiem 40jiem gadiem, nerunājot par tālāku vēsturi.
Rusafobija ir tikai ,,te ,, esošo sāpe un nerunā urla latviešu vārdā, kas dzīvo blakus un kopā ar krieviem.

Tims71, 31.jūlijs 2018, 14:48

Bralitis [10:50]: Tas ka jāizbeidz tā politika - krievi /Latvieši = mūžīgais kašķis politikā un valstī - tas fakts. Piedošana gan nav jāprasa. Viņiem -krievvalodīgajiem ir skaidri un gaiši jāpasaka ka ievēros valsts satversmi ( konstitūciju) un neveiks ne mazākās atkāpes no tās . Tikai tad izbeigsies bardaks politikā un būs vienota valsts pilsoņu politika neatkarīgi no nacionalitātes. Rietumu vilcienā esam , visiem tas patīk ( uzsveru visiem) , kas bijis ,bijis -ir jau cits gadsimts ,citas vērtības ,cita paaudze = jāiet uz priekšu. Kāpēc tā domāju? Tāpēc ka katru dienu darbā man ir kontakts ar tagadējiem iebraucējiem . Ukraiņi,2 brazīlieši,1 spānis , Korejiete -tāds mums kolektīvs. Ukraiņi - 90% mācas Latviešu valodu ,liek eksāmenus , dara visu lai ievērotu mūsu likumus un iegūtu pilsonību. Es viņiem kā skolotājs :) Es viņus cienu par to ,viņi ciena Latviju un grib šeit palikt. Diena pret nakti Ukraina -Latvija . Lielākā daļa ir no kaujas rajoniem - esmu tik daudz stāstus par tām nelaimēm saklausījies ka labi viņus saprotu . Arī par to krievisko bardaku Ukrainā - korupcija ,politiskā nestabilitāte ,finansiālais bardaks uttttt. Mēs esam jau 50 soļus viņiem priekšā bet vēl 150 atpaliekam no vecās eiropas .Krievija to nepieļaus,viņiem nav izdevīgi lai krievi te integrētos

cojs, 31.jūlijs 2018, 13:45

Piekrītu un precizēju. To nepieļaus Nacionāļi kuri savukārt pārstāv krievijas intereses. Padomā . Ko spēs izdarīt krievi(kremlis) gan iekšpolitikā gan ārpolitikā ja gan krievvalodīgie iedzīvotāji gan krievvalodīgie politiķi būtu absol'ti lojāli Latvijai ? Neko. Tā būtu absolūtā politiskā sakāve un Latvijas uzplaukums. Bet tagad pēdējos 27 gadus kas notiek? Nacionāļi apzināti šķeļ sabiedrību bet tā visa troksnīša ēnā mūsu politiķi ar krieviem griež štelles + kačā no budžeta astronomiskus ciparus ārā. Ir kādam jābūt kas to spriedzi rada - un tie ir nacionāļi.Tāds viņu uzdevums šai lielajā spēlē ko viņi labi pieprot. Krievi nāk - vēl ilgi nebeigsies kamēr tādi kā Raihs vēl vaimanās . Nenāk viņi Raih,nenāk . Laiks ir mums kustēties nevis gaidīt kad krievi nāks.

Bralitis, 31.jūlijs 2018, 14:47


un starp citu, luter – tad arī liec galdā vismaz aptuvenus ciparus, cik hitleriskā Vācija nošāva latviešu, cik izveda darbos uz Vāciju. Salīdzināsim.

Par utainajiem es tev varu uzrakstīt –
Staļina represiju laikā 1937.-39. g. Krievijā tika nošauti ap 17 000 latviešu.
1941. gada deportācijas laikā izvesti 15 400 cilvēki
1949. gada deportācijas laikā izvesti 42 149 cilvēki.
Pirms PSRS okupācijas latviešu skaits Latvijā bija 79% no visiem iedzīvotājiem, krievu, ukraiņu, baltkrievu skaits kopā bija 12,3% no iedzīvotājiem.
Savukārt 1989. gadā latvieši vairs bija tikai 52% no iedz. slāvi ap 44%. Kopsumā iekļida ap 800 000 okupantu salašņas no sovoka. Un tas luter saucās genocīds pret tautu un teritorijas rusifikācija.
31.jūlijs 2018, 15:10 | links
 
Bralitis [31.07.18]: Kamēr būs rusofobija ,pareizāk kamēr politiķi viņu veidos tikmēr mūsu valstī attīstības NEbūs . Cik paaudzēm jāpaiet ?
Rusofobija beigsies kad Krievija sāks respektēt un cienīt citas valstis
31.jūlijs 2018, 15:08 | links
 
Kamēr būs rusofobija ,pareizāk kamēr politiķi viņu veidos tikmēr mūsu valstī attīstības NEbūs . Cik paaudzēm jāpaiet ?
31.jūlijs 2018, 15:04 | links
 
Bralitis [10:50]: Tas ka jāizbeidz tā politika - krievi /Latvieši = mūžīgais kašķis politikā un valstī - tas fakts. Piedošana gan nav jāprasa. Viņiem -krievvalodīgajiem ir skaidri un gaiši jāpasaka ka ievēros valsts satversmi ( konstitūciju) un neveiks ne mazākās atkāpes no tās . Tikai tad izbeigsies bardaks politikā un būs vienota valsts pilsoņu politika neatkarīgi no nacionalitātes. Rietumu vilcienā esam , visiem tas patīk ( uzsveru visiem) , kas bijis ,bijis -ir jau cits gadsimts ,citas vērtības ,cita paaudze = jāiet uz priekšu. Kāpēc tā domāju? Tāpēc ka katru dienu darbā man ir kontakts ar tagadējiem iebraucējiem . Ukraiņi,2 brazīlieši,1 spānis , Korejiete -tāds mums kolektīvs. Ukraiņi - 90% mācas Latviešu valodu ,liek eksāmenus , dara visu lai ievērotu mūsu likumus un iegūtu pilsonību. Es viņiem kā skolotājs :) Es viņus cienu par to ,viņi ciena Latviju un grib šeit palikt. Diena pret nakti Ukraina -Latvija . Lielākā daļa ir no kaujas rajoniem - esmu tik daudz stāstus par tām nelaimēm saklausījies ka labi viņus saprotu . Arī par to krievisko bardaku Ukrainā - korupcija ,politiskā nestabilitāte ,finansiālais bardaks uttttt. Mēs esam jau 50 soļus viņiem priekšā bet vēl 150 atpaliekam no vecās eiropas .Krievija to nepieļaus,viņiem nav izdevīgi lai krievi te integrētos

cojs, 31.jūlijs 2018, 13:45

Piekrītu un precizēju. To nepieļaus Nacionāļi kuri savukārt pārstāv krievijas intereses. Padomā . Ko spēs izdarīt krievi(kremlis) gan iekšpolitikā gan ārpolitikā ja gan krievvalodīgie iedzīvotāji gan krievvalodīgie politiķi būtu absol'ti lojāli Latvijai ? Neko. Tā būtu absolūtā politiskā sakāve un Latvijas uzplaukums. Bet tagad pēdējos 27 gadus kas notiek? Nacionāļi apzināti šķeļ sabiedrību bet tā visa troksnīša ēnā mūsu politiķi ar krieviem griež štelles + kačā no budžeta astronomiskus ciparus ārā. Ir kādam jābūt kas to spriedzi rada - un tie ir nacionāļi.Tāds viņu uzdevums šai lielajā spēlē ko viņi labi pieprot. Krievi nāk - vēl ilgi nebeigsies kamēr tādi kā Raihs vēl vaimanās . Nenāk viņi Raih,nenāk . Laiks ir mums kustēties nevis gaidīt kad krievi nāks.

Bralitis, 31.jūlijs 2018, 14:47


Krievs pa šķirbām lien un nāk visu laiku un pastāvīgi – gan ar savu masu mediju palīdzību, gan ar vietējo mediju, kā Vesti.lv, utt., tāpat ar apmaksātiem politiķiem, kā Ždanoka, Gapoņenko, utt.
Kaut vai der atcerēties krievu organizētais neveiksmīgais atentāta mēģinājums Melnkalnē viņu vēlēšanu laikā, pirms šie vēl nebija iestājušies NATO.
31.jūlijs 2018, 14:59 | links
 
raihs [17m]: Jā, luter, sakši te atnāca, visu nopostīja, buržujus nošāva, iedzīvotājus ģimenēm izsūtīja, simtirm tūkstošus sakšu iesūtīja, lai pāranglisko pāri palikušos
:DDD
Tev pašam nav apriebies te vaukšķēt? Latviešu rusofobija ir loģiska un vēsturē pamatota!Nerunā Latviešu vārdā kuri tika nošauti, izvesti uz spaidu darbiem uz Vāciju un tas tikai par tv tik tuvajiem 40jiem gadiem, nerunājot par tālāku vēsturi.
Rusafobija ir tikai ,,te ,, esošo sāpe un nerunā urla latviešu vārdā, kas dzīvo blakus un kopā ar krieviem.

Tims71, 31.jūlijs 2018, 14:48


oj, oj - vatīte luters atkal jaucas, luter – nosākuma noskaidro, ko nozīme žargona vārds "urla", pirms lieto to. luter, atzīsties, kapēc tu esi tik stulbs?
31.jūlijs 2018, 14:54 | links
 
raihs [31.07.18]: Jā, luter, sakši te atnāca, visu nopostīja, buržujus nošāva, iedzīvotājus ģimenēm izsūtīja, simtirm tūkstošus sakšu iesūtīja, lai pāranglisko pāri palikušos
:DDD
Tev pašam nav apriebies te vaukšķēt? Latviešu rusofobija ir loģiska un vēsturē pamatota!
Nerunā Latviešu vārdā kuri tika nošauti, izvesti uz spaidu darbiem uz Vāciju un tas tikai par tv tik tuvajiem 40jiem gadiem, nerunājot par tālāku vēsturi.
Rusafobija ir tikai ,,te ,, esošo sāpe un nerunā urla latviešu vārdā, kas dzīvo blakus un kopā ar krieviem.
31.jūlijs 2018, 14:48 | links
 
Bralitis [10:50]: Tas ka jāizbeidz tā politika - krievi /Latvieši = mūžīgais kašķis politikā un valstī - tas fakts. Piedošana gan nav jāprasa. Viņiem -krievvalodīgajiem ir skaidri un gaiši jāpasaka ka ievēros valsts satversmi ( konstitūciju) un neveiks ne mazākās atkāpes no tās . Tikai tad izbeigsies bardaks politikā un būs vienota valsts pilsoņu politika neatkarīgi no nacionalitātes. Rietumu vilcienā esam , visiem tas patīk ( uzsveru visiem) , kas bijis ,bijis -ir jau cits gadsimts ,citas vērtības ,cita paaudze = jāiet uz priekšu. Kāpēc tā domāju? Tāpēc ka katru dienu darbā man ir kontakts ar tagadējiem iebraucējiem . Ukraiņi,2 brazīlieši,1 spānis , Korejiete -tāds mums kolektīvs. Ukraiņi - 90% mācas Latviešu valodu ,liek eksāmenus , dara visu lai ievērotu mūsu likumus un iegūtu pilsonību. Es viņiem kā skolotājs :) Es viņus cienu par to ,viņi ciena Latviju un grib šeit palikt. Diena pret nakti Ukraina -Latvija . Lielākā daļa ir no kaujas rajoniem - esmu tik daudz stāstus par tām nelaimēm saklausījies ka labi viņus saprotu . Arī par to krievisko bardaku Ukrainā - korupcija ,politiskā nestabilitāte ,finansiālais bardaks uttttt. Mēs esam jau 50 soļus viņiem priekšā bet vēl 150 atpaliekam no vecās eiropas .Krievija to nepieļaus,viņiem nav izdevīgi lai krievi te integrētos

cojs, 31.jūlijs 2018, 13:45


Piekrītu un precizēju. To nepieļaus Nacionāļi kuri savukārt pārstāv krievijas intereses. Padomā . Ko spēs izdarīt krievi(kremlis) gan iekšpolitikā gan ārpolitikā ja gan krievvalodīgie iedzīvotāji gan krievvalodīgie politiķi būtu absol'ti lojāli Latvijai ? Neko. Tā būtu absolūtā politiskā sakāve un Latvijas uzplaukums. Bet tagad pēdējos 27 gadus kas notiek? Nacionāļi apzināti šķeļ sabiedrību bet tā visa troksnīša ēnā mūsu politiķi ar krieviem griež štelles + kačā no budžeta astronomiskus ciparus ārā. Ir kādam jābūt kas to spriedzi rada - un tie ir nacionāļi.Tāds viņu uzdevums šai lielajā spēlē ko viņi labi pieprot. Krievi nāk - vēl ilgi nebeigsies kamēr tādi kā Raihs vēl vaimanās . Nenāk viņi Raih,nenāk . Laiks ir mums kustēties nevis gaidīt kad krievi nāks.
31.jūlijs 2018, 14:47 | links
 
Luter, atzīsties, cik plastmasas maisiņus dienā nopīpē?
31.jūlijs 2018, 14:44 | links
 
Jā, luter, sakši te atnāca, visu nopostīja, buržujus nošāva, iedzīvotājus ģimenēm izsūtīja, simtirm tūkstošus sakšu iesūtīja, lai pāranglisko pāri palikušos
:DDD
Tev pašam nav apriebies te vaukšķēt? Latviešu rusofobija ir loģiska un vēsturē pamatota!
31.jūlijs 2018, 14:33 | links
 
cojs [31.07.18]: Bralitis [10:50]: Tas ka jāizbeidz tā politika - krievi /Latvieši = mūžīgais kašķis politikā un valstī - tas fakts. Piedošana gan nav jāprasa. Viņiem -krievvalodīgajiem ir skaidri un gaiši jāpasaka ka ievēros valsts satversmi ( konstitūciju) un neveiks ne mazākās atkāpes no tās . Tikai tad izbeigsies bardaks politikā un būs vienota valsts pilsoņu politika neatkarīgi no nacionalitātes. Rietumu vilcienā esam , visiem tas patīk ( uzsveru visiem) , kas bijis ,bijis -ir jau cits gadsimts ,citas vērtības ,cita paaudze = jāiet uz priekšu. Kāpēc tā domāju? Tāpēc ka katru dienu darbā man ir kontakts ar tagadējiem iebraucējiem . Ukraiņi,2 brazīlieši,1 spānis , Korejiete -tāds mums kolektīvs. Ukraiņi - 90% mācas Latviešu valodu ,liek eksāmenus , dara visu lai ievērotu mūsu likumus un iegūtu pilsonību. Es viņiem kā skolotājs :) Es viņus cienu par to ,viņi ciena Latviju un grib šeit palikt. Diena pret nakti Ukraina -Latvija . Lielākā daļa ir no kaujas rajoniem - esmu tik daudz stāstus par tām nelaimēm saklausījies ka labi viņus saprotu . Arī par to krievisko bardaku Ukrainā - korupcija ,politiskā nestabilitāte ,finansiālais bardaks uttttt. Mēs esam jau 50 soļus viņiem priekšā bet vēl 150 atpaliekam no vecās eiropas .Krievija to nepieļaus,viņiem nav izdevīgi lai krievi te integrētos
Nevajag Krieviju, paskaties uz šī topiņa ,, kodolu,, un ko te raksta , apdirš visus integrētos un neintegrētos. Arī tātad nemaz nepieņem krievvalodīgos, bet anglosakšu priekšā novelk bikšeles un uzpļaut valsts valodai, vēsturei/ kuri tad un cik ilgi paverdzināja un okupēja/ , īssa gan te daudziem tā atmiņa un dubultie standarti.
31.jūlijs 2018, 14:24 | links
 
Bralitis [31.07.18]: Tas ka jāizbeidz tā politika - krievi /Latvieši = mūžīgais kašķis politikā un valstī - tas fakts. Piedošana gan nav jāprasa. Viņiem -krievvalodīgajiem ir skaidri un gaiši jāpasaka ka ievēros valsts satversmi ( konstitūciju) un neveiks ne mazākās atkāpes no tās . Tikai tad izbeigsies bardaks politikā un būs vienota valsts pilsoņu politika neatkarīgi no nacionalitātes. Rietumu vilcienā esam , visiem tas patīk ( uzsveru visiem) , kas bijis ,bijis -ir jau cits gadsimts ,citas vērtības ,cita paaudze = jāiet uz priekšu. Kāpēc tā domāju? Tāpēc ka katru dienu darbā man ir kontakts ar tagadējiem iebraucējiem . Ukraiņi,2 brazīlieši,1 spānis , Korejiete -tāds mums kolektīvs. Ukraiņi - 90% mācas Latviešu valodu ,liek eksāmenus , dara visu lai ievērotu mūsu likumus un iegūtu pilsonību. Es viņiem kā skolotājs :) Es viņus cienu par to ,viņi ciena Latviju un grib šeit palikt. Diena pret nakti Ukraina -Latvija . Lielākā daļa ir no kaujas rajoniem - esmu tik daudz stāstus par tām nelaimēm saklausījies ka labi viņus saprotu . Arī par to krievisko bardaku Ukrainā - korupcija ,politiskā nestabilitāte ,finansiālais bardaks uttttt. Mēs esam jau 50 soļus viņiem priekšā bet vēl 150 atpaliekam no vecās eiropas .
Krievija to nepieļaus,viņiem nav izdevīgi lai krievi te integrētos
31.jūlijs 2018, 13:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager