Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tas ka jāizbeidz tā politika - krievi /Latvieši = mūžīgais kašķis politikā un valstī - tas fakts. Piedošana gan nav jāprasa. Viņiem -krievvalodīgajiem ir skaidri un gaiši jāpasaka ka ievēros valsts satversmi ( konstitūciju) un neveiks ne mazākās atkāpes no tās . Tikai tad izbeigsies bardaks politikā un būs vienota valsts pilsoņu politika neatkarīgi no nacionalitātes. Rietumu vilcienā esam , visiem tas patīk ( uzsveru visiem) , kas bijis ,bijis -ir jau cits gadsimts ,citas vērtības ,cita paaudze = jāiet uz priekšu. Kāpēc tā domāju? Tāpēc ka katru dienu darbā man ir kontakts ar tagadējiem iebraucējiem . Ukraiņi,2 brazīlieši,1 spānis , Korejiete -tāds mums kolektīvs. Ukraiņi - 90% mācas Latviešu valodu ,liek eksāmenus , dara visu lai ievērotu mūsu likumus un iegūtu pilsonību. Es viņiem kā skolotājs :) Es viņus cienu par to ,viņi ciena Latviju un grib šeit palikt. Diena pret nakti Ukraina -Latvija . Lielākā daļa ir no kaujas rajoniem - esmu tik daudz stāstus par tām nelaimēm saklausījies ka labi viņus saprotu . Arī par to krievisko bardaku Ukrainā - korupcija ,politiskā nestabilitāte ,finansiālais bardaks uttttt. Mēs esam jau 50 soļus viņiem priekšā bet vēl 150 atpaliekam no vecās eiropas .
31.jūlijs 2018, 10:50 | links
 
Kaut kā tas viss ap vēlēšanām man sāk nepatikt:
"KPV rīkotajā diskusijā, kas notika divās valodās, uzstājas Margarita Dragile - krievu pasaules aizstāve, saskaņiete un "nemirstīgo pulka" gājiena organizētāja Rīgā 9. maijā. Viņa tur nebija vienīgā tāda - arī citi ždanokieši un krievu skolu aktīvisti tur jutās kā mājās. Gobzems taču pēc valodu referenduma aicināja latviešiem iet pie krieviem un lūgt piedošanu."

Žurnālists Sandris Točš (bijušais Urļakova preses sekretārs) prognozē pa krievu radio, ka koalicīja būs Saskaņa un kaimiņa partija...
Tas pats populistiskais mēsls Gobzems raudāja pēc valodu referenduma 2012. gadā, ka latviešiem esot jālūdz piedošana krievam, ka mēs esot uzskatījuši viņus par okupantiem!!! Kādas 5/6 Latvijā dzīvojošo krievu ir okupanti un to pēcteči, kam ir uzspļaut uz mūsu zemi, kultūru, utt. Tiem smerdeļiem ir jāprasa mums piedošana par visu to, ko šie okupācijas laikā sadarīja....
31.jūlijs 2018, 10:26 | links
 
Vēl viena algotņa gals:
https://m.tvnet.lv/section/4133/5994170?utm_medium=news-export&;utm_source=inbox
Interesantākais ka DP neko par viņu nezināja, jau no 2014 gada šis tur kariņu spēlēja. Vai arī pēc noklusējuma Latvija atbalsta cita režīma centienus nodrošināties ar karotājiem?

Tims71, 31.jūlijs 2018, 09:51


Vate luter, ļoti pareizi, ka Latvija atbalsta Ukrainas cīņu pret utainās krievijas iebrucējiem.
31.jūlijs 2018, 10:13 | links
 
Vēl viena algotņa gals:
https://m.tvnet.lv/section/4133/5994170?utm_medium=news-export&;utm_source=inbox
Interesantākais ka DP neko par viņu nezināja, jau no 2014 gada šis tur kariņu spēlēja. Vai arī pēc noklusējuma Latvija atbalsta cita režīma centienus nodrošināties ar karotājiem?

Tims71, 31.jūlijs 2018, 09:51


Vatei luteram prieki, ka Latvijas iedzīvotājs gājis bojā cīnoties Ukrainas spēkos pret utainajajiem okupantiem...
31.jūlijs 2018, 10:12 | links
 
Vēl viena algotņa gals:
https://m.tvnet.lv/section/4133/5994170?utm_medium=news-export&utm_source=inbox
Interesantākais ka DP neko par viņu nezināja, jau no 2014 gada šis tur kariņu spēlēja. Vai arī pēc noklusējuma Latvija atbalsta cita režīma centienus nodrošināties ar karotājiem?
31.jūlijs 2018, 09:51 | links
 
nez kāpēc vatņikus tā nesagaida??https://www.facebook.com/radiosvoboda/videos/10155540877812554/
31.jūlijs 2018, 00:21 | links
 
Naf tur nekādi dienvidpoli,plakanajai pasaulei naf polu ,musoņu izdomājums:) Tūristus uz to kanti nevadā,jo uz kantēm parasti ir labākā cope..:D
29.jūlijs 2018, 22:24 | links
 
raih tā bij hologramma,holivudas triki,mēs šito zinam:DDD
29.jūlijs 2018, 21:39 | links
 
Lūdzu, lidojumi uz Dienvidpolu. Pats esmu 3x reizes bijis Punta Arenas(ā) , esmu redzējis reālus lidojumu sarakstus! Toņa idiotismam, izskatās, nav robežu, un trakākais, ka tas progresē...
https://www.travelquesttours.com/tours/2018-expedition-to-antarctica-with-overnight-at-the-south-pole/itinerary/arrive-punta-arenas-chile/
29.jūlijs 2018, 21:18 | links
 
Uldiņ,bļitkotājus uz copi vest...
29.jūlijs 2018, 18:19 | links
 
Da hren viņ zin,tur neesu bijis,pāri nekādi sabiedriskie reisi arī nelido...)

Tonis, 29.jūlijs 2018, 15:06

uz kurieni tad viņiem tur lidot???
29.jūlijs 2018, 16:15 | links
 
Bralitis [28.07.18]: Российский ответ в экономическом противостоянии с Прибалтийскими республиками вошёл в финальную стадию. На Петербургском международном экономическом форуме-2018, где президент России Владимир Путин обозначил главные приоритеты страны, прошла инвестиционная презентация развития российского порта Усть-Луга. В этом морском порту в Ленинградской области создаются три новых терминала по переработке зерновых культур, пищевых продуктов, сыпучих и генеральных грузов.

Как заявил президент группы компаний «Новотранс» Константин Гончаров, освещая проект строительства терминала по перевалке зерна, основной задачей данного объекта станет переориентация груза с зерном из прибалтийских портов в российские. Это особенно актуально на сегодняшний день, так как Россия вышла на лидирующие позиции по экспорту зерна в мире. Терминал займет площадь более ста гектаров, сообщает sputniknewslv.

«Наша цель – все те грузы, которые сейчас есть на Прибалтике у Российской Федерации перенаправить в Усть-Лугу», — заявил Гончаров.

Россия сейчас, как никогда, нуждается в создании такого терминала, для экспорта своего зерна в Европу, считает гендиректор исследовательского агентства «InfraNews» Алексей Безбородов. Он отметил, что российский терминал заберет грузы у порта Лиепая, который за два первых месяца этого года перевалил около 710 тысяч тонн зерна. Для этого прибалтийского порта зерно составляет около половины всего объема обрабатываемых грузов.

Таким образом, Россия полностью забирает свои грузы из прибалтийских портов. На такой шаг российские власти подтолкнула оголтелая русофобия со стороны правительства Литвы, Латвии и Эстонии.r
Nu tad beidzot pasaules graudu lielvalsts tiks vaļā no tiem fašistiem,nu bet par savu stulbību jau maksās viņi un ne mēs.Zinot kā krievijā tiek zagts,savas ostas izveide ir apsveicama.Es gan domāju ka tāda Ukraina saražo daudz,daudz vairāk graudu kā visa nvs kopā
29.jūlijs 2018, 15:54 | links
 
Junior ,man nav citas informācijas ka drīkst un ka tas notiek,tev ir?Vai atkal dzen sviestu...

Tonis, 29.jūlijs 2018, 14:20


Cilvēks pēc dabas ir slinkakais radījums uz zemes !
Viegli un ērti dzīvot pašam nedomājot , neanalizejot ! ;)
Dienvidu pols , mistika , dabas fenomeni - ta pofig - lai domā zirgs ! Tam lielāka galva ! ;)
29.jūlijs 2018, 15:46 | links
 
Vispār jau gribētos tur žibulīti pamērcēt,krievi līdz ezeram esot aizurbušies,bet bļin, 4 km aukliņu nezinu kā uz spolītes uztīt...:)
29.jūlijs 2018, 15:11 | links
 
Da hren viņ zin,tur neesu bijis,pāri nekādi sabiedriskie reisi arī nelido...)
29.jūlijs 2018, 15:06 | links
 
Es nesaku ne jā ne nē visiem šitiem pekstiņiem,vienkārši analizēju dažādu informāciju.
A jūs kaut ko analizējat,vai truli pieņemat tikai to ,ko padomju skolās iemācīja?
Man piemēram arī nav skaidrs kāpēc neļauj lidot pāri dienvidpolam lai saprastu kas tur notiek...
Jums ir atbilde?

Tonis, 29.jūlijs 2018, 13:38
tāpēc ka zeme ir plakana un dienvidpola istenībā nemaz nav:DD
29.jūlijs 2018, 14:29 | links
 
Junior ,man nav citas informācijas ka drīkst un ka tas notiek,tev ir?Vai atkal dzen sviestu...
29.jūlijs 2018, 14:20 | links
 
Toni, paradi likumu ka nedrikst, tad atradisi ari paskaidroju kapec nedrikst. Tu dzen reali sviestu.
29.jūlijs 2018, 13:52 | links
 
Toni, paradi likumu ka nedrikst, tad atradisi ari paskaidroju kapec nedrikst. Tu dzen reali sviestu.
29.jūlijs 2018, 13:52 | links
 
Es nesaku ne jā ne nē visiem šitiem pekstiņiem,vienkārši analizēju dažādu informāciju.
A jūs kaut ko analizējat,vai truli pieņemat tikai to ,ko padomju skolās iemācīja?
Man piemēram arī nav skaidrs kāpēc neļauj lidot pāri dienvidpolam lai saprastu kas tur notiek...
Jums ir atbilde?
29.jūlijs 2018, 13:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager