Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Bergmanis:NBS rīcībā ir vēl padomju laikā iegādātās helikopteru platformas, kas savus resursus ir izsmēlušas. "Mēs tos remontējam, bet mums ir jāvirzās uz jauniem helikopteriem. Es domāju, ka tuvākajā laikā mēs nonāksim pie rezultāta," teica ministrs, pieļaujot, ka tas gaidāms šā gada laikā.

Pēc viņa sacītā, tā būšot "milzīga investīcija" – resursi tiks ieguldīti gan helikopteru iegādei, gan apmācībās. "Būs jāpārmāca visi glābēji, visi piloti, jo tā būs pilnīgi cita platforma, ar ko viņi lidos," teica ministrs.

Bergmanis atturējās minēt to, cik daudz helikopterus varētu iepirkt - tas būšot atkarīgs arī no tā, cik helikopteri maksās. "Mums ir jārēķina, kāda tad būs tā cena. Tad jau mēs sapratīsim (..). Viens ir helikoptera skaits, bet infrastruktūra līdz ar to jāizbūvē daudz plašāk un, protams, arī jāsagatavo cilvēki," piebilda ministrs.
13.jūlijs 2018, 23:49 | links
 
Bet ar kādu tehniku lido Latvijas armijas aviācija Uldēn ?

p.s. pārējiem iesaku apskatīties i-netā kamēr Uldēn apslauka dupsi :)

Visa LV aviācija ir krievu ražojums.Domāju par helīšiem.
13.jūlijs 2018, 23:42 | links
 
Skutanam var piekrist , kolorado lentišu nēsātājus var pielīdzināt SS oviešiem !
Tad jau labāk sarkano neļķiti - pogcaumura !
Spraud man puķi , spraud man . . . ! ;)

Ulden Tu gribi mēģināt ?
Hm Raihs nobijas kad piedāvāju Fiskara cirvīti krievu likvidēšanai - Rīga !
Nē , es nepiedāvāja spridzināt ! Es piedāvāju meklēt kompromisu , kopēju valodu !
Nevis Tavu naida kurināšanu un verbālo caureju , bet normālas kaimiņattiecības !

plesigais, 13.jūlijs 2018, 23:09
krievi jau negrib normālas attiecības,ar visiem kas kaimiņos jakaro,kautkas jaieriebj,ar tādiem nav ko draudzēties,no viņiem janorobežojas

uldens2, 13.jūlijs 2018, 23:26


Aga ;) Tu vieņiem visos iespējamajos veidos gazisi virsu mēslus , bet viņi Tev smaidis un lēto naftu !
Tu viņiem trīskāršu maksu par tranzītu , nato karavīrus pie robežas un sankcijas !
Bet viņi Tev gāzi un derīgos izrakteņus par pašizmaksu !
Tūlīt , tūlīt būs ! Krievi tikai kirzačus nospodrinas un vaļinkus izgludinas ! ;)
13.jūlijs 2018, 23:42 | links
 
junior,afrikas vlastis au gadus 50 ir krievijas pagādībā,tur krievu tehnika ir sen,un viņu tur pazīst,tādēl arī lido tie krievu helīši tur.
Par tām smiltīm pasakas,tās skādē visiem vienādi.Ta amīšu helīši būtu tik švaki tad diez vai irākas tuksnešus izturētu:D
13.jūlijs 2018, 23:30 | links
 
Šurp tauri , ciet klusu , kap zemē !
Plesigais, turi ciet , nemuldi !

Baigi līdzīgi ;) !

Eh Tu , latvieti !

plesigais, 13.jūlijs 2018, 23:15


Manu mīluli, piedod , bet kā ar tevi savādāk ?

skutans, 13.jūlijs 2018, 23:19


Ta ka Raihs savā ziedu laikā -
- aizver muti job , tvaju , matj !
Bus iemesls vismaz Tev arī ielekt acīs !
;) !
13.jūlijs 2018, 23:28 | links
 
Skutanam var piekrist , kolorado lentišu nēsātājus var pielīdzināt SS oviešiem !
Tad jau labāk sarkano neļķiti - pogcaumura !
Spraud man puķi , spraud man . . . ! ;)

Ulden Tu gribi mēģināt ?
Hm Raihs nobijas kad piedāvāju Fiskara cirvīti krievu likvidēšanai - Rīga !
Nē , es nepiedāvāja spridzināt ! Es piedāvāju meklēt kompromisu , kopēju valodu !
Nevis Tavu naida kurināšanu un verbālo caureju , bet normālas kaimiņattiecības !

plesigais, 13.jūlijs 2018, 23:09

krievi jau negrib normālas attiecības,ar visiem kas kaimiņos jakaro,kautkas jaieriebj,ar tādiem nav ko draudzēties,no viņiem janorobežojas
13.jūlijs 2018, 23:26 | links
 
Šurp tauri , ciet klusu , kap zemē !
Plesigais, turi ciet , nemuldi !

Baigi līdzīgi ;) !

Eh Tu , latvieti !

plesigais, 13.jūlijs 2018, 23:15



Manu mīluli, piedod , bet kā ar tevi savādāk ?
13.jūlijs 2018, 23:19 | links
 
Šurp tauri , ciet klusu , kap zemē !
Plesigais, turi ciet , nemuldi !

Baigi līdzīgi ;) !

Eh Tu , latvieti !
13.jūlijs 2018, 23:15 | links
 
bračka tu joprojām vadies pec tā ko tev dienējot iestāstija ka psrs ir labākās lidmašīnas,es vados pēc tā ka krievu tehnika līdz šodienai nevienā konfliktā nav sevi parādijusi ka ir pārāka,visur ir sasista lupatās

uldens2, 13.jūlijs 2018, 20:57

Ir jau arī viņu tehnikai plusi, runāju ar lv helīša pilotu, kas pārvadā āfrīkā kravas. Un tieši ar krievu helīti lidinās, jo amerikāņu nepanesot karstumu, smiltis (konkrētu iemeslu varu kļudīties), bet tāds fakts bija. Tā, ka uz papīra var zīmēt kariņus un labi, ka tikai tā. Dzīvē arī no lāpstas pa galvu un beigta pasaka.
13.jūlijs 2018, 23:13 | links
 
Skutanam var piekrist , kolorado lentišu nēsātājus var pielīdzināt SS oviešiem !
Tad jau labāk sarkano neļķiti - pogcaumura !
Spraud man puķi , spraud man . . . ! ;)

Ulden Tu gribi mēģināt ?
Hm Raihs nobijas kad piedāvāju Fiskara cirvīti krievu likvidēšanai - Rīga !
Nē , es nepiedāvāja spridzināt ! Es piedāvāju meklēt kompromisu , kopēju valodu !
Nevis Tavu naida kurināšanu un verbālo caureju , bet normālas kaimiņattiecības !
13.jūlijs 2018, 23:09 | links
 
skaidrs ko plēsīgais skatās un kāpēc viņa teksti ir murgaini un nesaprotami:DDD

uldens2, 13.jūlijs 2018, 17:43

Ulden skatos tur pat kur Tu - netā ! ;)

Tikai es laikam mazāk lienu krievu miskastes !

Nu ko krievi Baltijas jūrā jaunu ostas pilsētu būve !
Hm Latviešu vēlēšanās kašķēties un škandaleties izpaudisies kārtējā zaudējuma - Liepājas ostā vien 710 tūkstoši tonu graudiem ! Tranzītam uz Krieviju !
Mja :( !

plesigais, 13.jūlijs 2018, 22:52


Plēsīgais, turi ciet, nemuldi.
Kravas apjomi aug, un labi, runāju par divām lielākajām stividorkompānijām LV, ma....i pat izlūdzās un atsauca no atvaļinājuma , ko nebiju savos 22 stāža gados kantorī pieredzējis, piekritu izņēmuma kārtā.
13.jūlijs 2018, 23:03 | links
 
Manā skatījumā, šis lupatas nēsātājs ir ne tikai nelojāls valstij ,bet arī teroristiska režīma balstītājs, un šāda sibolika nav pieļaujama normālās atīstītās ES valstīs.

Palabojat gudrinieki, ja ko ne tā ieskricelēju.

skutans, 13.jūlijs 2018, 22:54


Un ne vārda te par "brīvo pļūtīšanu"(vārda brīvība). Nemeiģiniet.
13.jūlijs 2018, 22:57 | links
 
skaidrs ko plēsīgais skatās un kāpēc viņa teksti ir murgaini un nesaprotami:DDD

uldens2, 13.jūlijs 2018, 17:43

Ulden skatos tur pat kur Tu - netā ! ;)

Tikai es laikam mazāk lienu krievu miskastes !

Nu ko krievi Baltijas jūrā jaunu ostas pilsētu būve !
Hm Latviešu vēlēšanās kašķēties un škandaleties izpaudisies kārtējā zaudējuma - Liepājas ostā vien 710 tūkstoši tonu graudiem ! Tranzītam uz Krieviju !
Mja :( !

plesigais, 13.jūlijs 2018, 22:52
Tu gribi teikt ka latviešiem jabrauc un jauzspridzina tā jaunā osta???Vai ko citu gribi teikt??Neko nevar saprast no tevis
13.jūlijs 2018, 22:54 | links
 
Manā skatījumā, šis lupatas nēsātājs ir ne tikai nelojāls valstij ,bet arī teroristiska režīma balstītājs, un šāda sibolika nav pieļaujama normālās atīstītās ES valstīs.

Palabojat gudrinieki, ja ko ne tā ieskricelēju.
13.jūlijs 2018, 22:54 | links
 
skaidrs ko plēsīgais skatās un kāpēc viņa teksti ir murgaini un nesaprotami:DDD

uldens2, 13.jūlijs 2018, 17:43


Ulden skatos tur pat kur Tu - netā ! ;)

Tikai es laikam mazāk lienu krievu miskastes !

Nu ko krievi Baltijas jūrā jaunu ostas pilsētu būve !
Hm Latviešu vēlēšanās kašķēties un škandaleties izpaudisies kārtējā zaudējuma - Liepājas ostā vien 710 tūkstoši tonu graudiem ! Tranzītam uz Krieviju !
Mja :( !
13.jūlijs 2018, 22:52 | links
 
Mūsvalstī- v-večiem, partejām, vajadzētu to koloradņiku jautājumu risināt, jo tie tomēr bik apdolbanniji, piedotiet ,par izteicienu. Ar šo domāt ,teroristisku grupējumu balstīšanu un nereaģēšanu valstiskā līmenī, kas nav pieļaujams normālā ES valstī ! Šos pielīdzinu SS , tik tiem bij smadzene a šeitan vate.
SLAVA UKRAINAI !
13.jūlijs 2018, 22:45 | links
 
 
Vai tad nav apnicis kungiem to atpalikušo valsti tirzāt, kādi ļotaki ,kādi bruņmašiņi, liekat tak šos mierā, šie dumi.
Dikti gan žēl sakarīgās tautas tajā valstī-deržāvā :)
13.jūlijs 2018, 22:31 | links
 
bračka re kur modernākā krievu lidmašīna ar pasaulē labāko navigācijas sistēmu ''analogov ņet''
13.jūlijs 2018, 22:10 | links
 
Bruno , Uldēns Nr2 visu zin. Kādas kur ļočenes,kurš taisa dzinējus,raķetes,elektroniku, utt. Viņš visu zin.

Bralitis, 13.jūlijs 2018, 20:38bračka tu joprojām vadies pec tā ko tev dienējot iestāstija ka psrs ir labākās lidmašīnas,es vados pēc tā ka krievu tehnika līdz šodienai nevienā konfliktā nav sevi parādijusi ka ir pārāka,visur ir sasista lupatās

uldens2, 13.jūlijs 2018, 20:57

Neko un nekur es nevados.Es neesmu tu . Es protu novērtēt reālo situāciju un sekoju viņai līdz. Tu ar tantiņām pagalmā labāk pastrīdies - tās tev līdzjutīgi mās ar galvu un visām tavām muļķībām piekritīs.

Bralitis, 13.jūlijs 2018, 21:59

ja tu prastu novērtēt reālo situāciju tad tu kā pedējais lohs neliktu sliktas montāžas feikos video ar NLO,protams tavi kaimiņbabuļi droši ka bij izbrīnīti par vareno krievu NLO:DDD
13.jūlijs 2018, 22:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager