Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
jopt , Krievija pat savus futbolistus kārtīgi saķīmiķot vairs nevar, kādas lidmašīnas, Sīrija, pat elektriskās zobubirstes iepērk caur Baltkrieviju.
13.jūlijs 2018, 22:00 | links
 
Bruno , Uldēns Nr2 visu zin. Kādas kur ļočenes,kurš taisa dzinējus,raķetes,elektroniku, utt. Viņš visu zin.

Bralitis, 13.jūlijs 2018, 20:38bračka tu joprojām vadies pec tā ko tev dienējot iestāstija ka psrs ir labākās lidmašīnas,es vados pēc tā ka krievu tehnika līdz šodienai nevienā konfliktā nav sevi parādijusi ka ir pārāka,visur ir sasista lupatās

uldens2, 13.jūlijs 2018, 20:57


Neko un nekur es nevados.Es neesmu tu . Es protu novērtēt reālo situāciju un sekoju viņai līdz. Tu ar tantiņām pagalmā labāk pastrīdies - tās tev līdzjutīgi mās ar galvu un visām tavām muļķībām piekritīs.
13.jūlijs 2018, 21:59 | links
 
Šodienas karadarbības teātrī bruņumašīnai tāda pati loma kā 2.Pasaules kara laikā kavalērijai.
Poligonā kariņu paspēlēt-jā.

BrunoL, 13.jūlijs 2018, 21:30

ne gluži,bruņumašinas var izmantot tie kas kontrolē gaisa telpu
13.jūlijs 2018, 21:56 | links
 
Nezinu kā bruņumašīnām- bet makšķerniekiem būs nozīme. Mēs protam un zinām kā darboties- tas mūsu spēks!
13.jūlijs 2018, 21:45 | links
 
Šodienas karadarbības teātrī bruņumašīnai tāda pati loma kā 2.Pasaules kara laikā kavalērijai.
Poligonā kariņu paspēlēt-jā.
13.jūlijs 2018, 21:30 | links
 
Es arĪ tajā vājprātā dienēju- viss darbojas 30% mērogā... Ceru ka tas palicis tajā pašā līmenī...
13.jūlijs 2018, 21:20 | links
 
Uldēn,ja mēs visu to zinātu,ko domājam zinām,nevienai no pusēm nebūtu vajadzīgi izlūkdienesti utt.Ja par kādu militāru techniku parādās informācija mēdijos,tas nozīmē,ka tā sen novecojusi.

BrunoL, 13.jūlijs 2018, 21:17
nu tur varētu tev piekrist,nianses jau mēs nezinam.Tas ir tas pats kas vaidēt par LV dārgajam bruņumašīnam,nezinot kas viņam nāk komplektācijā un ir noslepenots
13.jūlijs 2018, 21:19 | links
 
Uldēn,ja mēs visu to zinātu,ko domājam zinām,nevienai no pusēm nebūtu vajadzīgi izlūkdienesti utt.Ja par kādu militāru techniku parādās informācija mēdijos,tas nozīmē,ka tā sen novecojusi.
13.jūlijs 2018, 21:17 | links
 
Bruno , Uldēns Nr2 visu zin. Kādas kur ļočenes,kurš taisa dzinējus,raķetes,elektroniku, utt. Viņš visu zin.

Bralitis, 13.jūlijs 2018, 20:38
bračka tu joprojām vadies pec tā ko tev dienējot iestāstija ka psrs ir labākās lidmašīnas,es vados pēc tā ka krievu tehnika līdz šodienai nevienā konfliktā nav sevi parādijusi ka ir pārāka,visur ir sasista lupatās
13.jūlijs 2018, 20:57 | links
 
Nez kāda rutka pēc,viedie eksperti mēģina pārliecināt,ka avio dzinējus būvē tikai un vienigi Ukrainā.Bijušās savienības lielākais avio būves centrs atrodas Volgas krastos.
Pārsteidza,ka tuvākajā apkārtnē īsteniem automīļiem titāna instrumenti.Pat celtniekiem titāna lomiki!

BrunoL, 13.jūlijs 2018, 20:34
nu tad painteresējies kapēc tiem su 57 vēl joprojām nav to dzinēju kuriem bij jābūt,protams es ari varu kļudīties,un tev ir iespeja man to pierādīt
13.jūlijs 2018, 20:55 | links
 
Bruno , Uldēns Nr2 visu zin. Kādas kur ļočenes,kurš taisa dzinējus,raķetes,elektroniku, utt. Viņš visu zin.
13.jūlijs 2018, 20:38 | links
 
Nez kāda rutka pēc,viedie eksperti mēģina pārliecināt,ka avio dzinējus būvē tikai un vienigi Ukrainā.Bijušās savienības lielākais avio būves centrs atrodas Volgas krastos.
Pārsteidza,ka tuvākajā apkārtnē īsteniem automīļiem titāna instrumenti.Pat celtniekiem titāna lomiki!
13.jūlijs 2018, 20:34 | links
 
krumujancis [13.07.18]: Ogo kā mūsu pareizajiem iekoda ! ;)
Pat nesāka ko pierādīt , atspēkot vai noliegt !
Uzreiz lamaties un apsaukāties !
Docent ;) a nu mudigi vēl ko līdzīgu !

plesigais, 12.jūlijs 2018, 22:48
Nekā jauna! Tā jau ir visu laiku līdz šim bijis. Vajag tikai kaut ko pateikt pēc būtības, nevis piekrītot māt ar galviņu vai drukāt, tā dažādi epiteti netā garantēti. Kultūra - tā sacīt!

Par tiem pseido patriotiem un valodas zinātājiem, dzeja.....
;DDD
13.jūlijs 2018, 19:54 | links
 
Sen nav vēsture pētīta..:)
https://youtu.be/vM8FaMLV3Oo?t=1012
13.jūlijs 2018, 19:41 | links
 
13.jūlijs 2018, 19:29 | links
 
Krieviem pat 9.maijā nebij ko virs sarkanā laukuma lidināt,visi vecie hlami ir izbeigušies:DDD
13.jūlijs 2018, 19:28 | links
 
bračka ieleic kādu video ar krievu NLO ko nofilmējuši aculiecinieki:DDDD
13.jūlijs 2018, 19:28 | links
 
Kā teikts manā dzīves grāmatā "Kaujas māksla" - tas kurš nenovērtē un neciena pretinieku ir nolemts sakāvei. Tas sviests ko 90% raksta mediji par krievu militāro tehniku ir tīri politiski pamatots gājiens. Nav vienkāršam lauku Jankam jāzin ka pretinieks ir stiprs. Tas ir jāzin tikai speciālistiem. Ja tā būtu kā mēdiji un auni raksta tad nebūtu nekādas jēgas baidīties un palielināt aizsardzības budžetu. Krieviem tagad ir ideāls poligons -Sīrija. Ideāls. Tur milzīgos tempos attīstās jaunākās militārās tehnoloģijas. Ļotenes viņiem ir , jaunākās paaudzes ļotenes ir liels noslēpums-tās ar ir , raķetes ar lido tālu un precīzi ,pretgaisa aizsardzība ar liek visiem mīzt pamēģināt to uz savas ādas. Pretinieks ir stiprs un galvenais ļoti gudrs militārajās stratēģijās.
13.jūlijs 2018, 19:20 | links
 
Un ir vecs teiciens,Gribi mieru,gatavojies karam
13.jūlijs 2018, 19:05 | links
 
Kāpēc šeit piemini Su 57???Ir daži,laikam 4, eksperimentāli lidaparāti kuriem nav pat savu dzinēju.Sākotnēji dzinējus bij plānots iepirkt no ukrainas,bet tur viss dēļ kara izjuka.Un pāredzamā nākotnē viņiem dzinēju nebūs,indusi ar pasūtija jo izrādijās ka tā ločene jau ir atpalikusi un neatbilst mūsdienu tehnoloģiskajām prasībām
13.jūlijs 2018, 19:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager