Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
pieļauju ka ne tikai tur kļūdijos :)
11.jūlijs 2018, 23:18 | links
 
Uldēn kas tad pirms tam bij militārajās štellēs? Krievi lidmašīnas un tankus piegādāja NATO vai? Ar kuriem viņi tirgojās -tā arī turpina joprojām . Naftu un gāzi tirgo visiem kam tirgoja ,ieročus joprojām tirgo visā pasaulē . Friči vispār neko nezaudē bet mūsu ekonomikai bij ļoti svarīgs krievijas tirgus.Iznāk ka zaudētāji esam tikai mēs un mums līdzīgie.

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 22:50
bračka,viņiem neviens nepiegādā elektroniku militārājam vajadzībām,tapēc viņiem štopars ar aviāciju tankiem un visu pārējo.Mūsdienās bez modernākās elektronikas nekas nenotiek,indusiem ar vairs nevajag viņu metāllūņus ar spārnem:D
11.jūlijs 2018, 23:18 | links
 
Labi pamuldējāmies. Ar labu nakti.
11.jūlijs 2018, 23:14 | links
 
cojs [11.07.18]: es zinu ka domāju ātrāk kā rakstu,nekad nau paticis izteikt savas domas rakstot.tapēc varbūt tu mani nesaproti,nau man rakstnieka talanta :)
Cojs
Kauns-"nau" raksta ar "v"! NAV!
11.jūlijs 2018, 23:13 | links
 
es zinu ka domāju ātrāk kā rakstu,nekad nau paticis izteikt savas domas rakstot.tapēc varbūt tu mani nesaproti,nau man rakstnieka talanta :)
11.jūlijs 2018, 23:08 | links
 
p.s. kosmosā joprojām lido visi draudzīgi kopā , būvē naftas un gāzes vadus rociņās sadevušies krievu naftai un gāzei. Vai tad ne tā ?
11.jūlijs 2018, 23:05 | links
 
Coj kam tehnoloģijas ? Atomtehnoloģiju jomā krievi joprojām ir vieni no līderiem , būvē atomstacijas pa visu pasauli , militārās tehnoloģijas ? Kam ? Paši tak sakat ka krievs neko nemāk , nezin un nevar. Vai to jums saka melīgie mediji ?

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 22:54

melīgie mediji stāsta Tev Brālīt ,ka krievi kaut kur ir līderi

cojs, 11.jūlijs 2018, 22:57


Tu jau man to centies iestāstīt ne jau es. Es cenšos izskaidrot ka tās sankcijas neko nemaina -nafta un gāze kā tika tirgota tā arī tiek. Lielais bizness vispār nav cietis.
11.jūlijs 2018, 23:02 | links
 
Tad tu piekrīti ka visas tās sankcijas ir tikai lai sabiedrībai acis aizmālētu. Lielās lietas joprojām notiek bez aizķeršanās.

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 22:55[/quote]

sankcijas ir noteiktas tā,lai vairāk ciestu krievi nekā mēs.protams ka daudzas lietas notiek,un notiks.bet rietumu tehnaloģijām krieviem pieeja ir liekta,un tas krieviem ir vis sapīgākais,manuprāt.
11.jūlijs 2018, 23:02 | links
 
Coj kam tehnoloģijas ? Atomtehnoloģiju jomā krievi joprojām ir vieni no līderiem , būvē atomstacijas pa visu pasauli , militārās tehnoloģijas ? Kam ? Paši tak sakat ka krievs neko nemāk , nezin un nevar. Vai to jums saka melīgie mediji ?

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 22:54


melīgie mediji stāsta Tev Brālīt ,ka krievi kaut kur ir līderi
11.jūlijs 2018, 22:57 | links
 
Bet tev tas Coj neliekas liekulīgi ,melīgi,nožēlojami? Sitīs pa budžetu:) Tad paskaidro man ko tad krievi zaudē ? Vistu,koku,cūku importu? Sūds uz kociņa tad tās sankcijas pret krieviju ja netiek aizskarts pats svarīgākais un lielākais bizness .

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 22:47

bet 100% sankcijas nozīmē ka dirs....ā būs visiem,ne tikai krieviem.un īpašā dir.... būs tādiem kā mums,kas ir atkarīgi no krievijas energo resursiem

cojs, 11.jūlijs 2018, 22:52


Tad tu piekrīti ka visas tās sankcijas ir tikai lai sabiedrībai acis aizmālētu. Lielās lietas joprojām notiek bez aizķeršanās.
11.jūlijs 2018, 22:55 | links
 
Coj kam tehnoloģijas ? Atomtehnoloģiju jomā krievi joprojām ir vieni no līderiem , būvē atomstacijas pa visu pasauli , militārās tehnoloģijas ? Kam ? Paši tak sakat ka krievs neko nemāk , nezin un nevar. Vai to jums saka melīgie mediji ?
11.jūlijs 2018, 22:54 | links
 
Bet tev tas Coj neliekas liekulīgi ,melīgi,nožēlojami? Sitīs pa budžetu:) Tad paskaidro man ko tad krievi zaudē ? Vistu,koku,cūku importu? Sūds uz kociņa tad tās sankcijas pret krieviju ja netiek aizskarts pats svarīgākais un lielākais bizness .

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 22:47


bet 100% sankcijas nozīmē ka dirs....ā būs visiem,ne tikai krieviem.un īpašā dir.... būs tādiem kā mums,kas ir atkarīgi no krievijas energo resursiem
11.jūlijs 2018, 22:52 | links
 
Uldēn kas tad pirms tam bij militārajās štellēs? Krievi lidmašīnas un tankus piegādāja NATO vai? Ar kuriem viņi tirgojās -tā arī turpina joprojām . Naftu un gāzi tirgo visiem kam tirgoja ,ieročus joprojām tirgo visā pasaulē . Friči vispār neko nezaudē bet mūsu ekonomikai bij ļoti svarīgs krievijas tirgus.Iznāk ka zaudētāji esam tikai mēs un mums līdzīgie.
11.jūlijs 2018, 22:50 | links
 
aizmirsi pašu svarīgāko-tehnaloģijas
11.jūlijs 2018, 22:47 | links
 
Bet tev tas Coj neliekas liekulīgi ,melīgi,nožēlojami? Sitīs pa budžetu:) Tad paskaidro man ko tad krievi zaudē ? Vistu,koku,cūku importu? Sūds uz kociņa tad tās sankcijas pret krieviju ja netiek aizskarts pats svarīgākais un lielākais bizness .
11.jūlijs 2018, 22:47 | links
 
vispār jau sankcijas ir noteiktas oligarhiem,banku sektoram,militārājām štelēm
11.jūlijs 2018, 22:45 | links
 
Es zinu ko Tramps kā riktīgs kapitālists nolems ar Putinu. Viņš uzstādīs ultimātu ES par izdevumu palielināšanu - savādāk atcels sankcijas pret krieviju vienpusēji. Kāpēc Friči var taisīt bizi ar krieviem un kāpēc štatiem jāzaudē tirgus ar krieviem. Tāpat kā viņi vienpusēji izstājās no Kioto līguma ,tāpat izdarīs arī ar sankcijām pret krieviem . Kapitālisms ir kapitālisms - bizis ir bizis . Viņš grib godīgu spēli - ja ne tad viņu rokās ir baigās sviras.

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 22:15
Tramps neko nevar atcelt,atslābsti bračka.Nav viņam tādas teikšanas ka caram
11.jūlijs 2018, 22:43 | links
 
Es zinu ko Tramps kā riktīgs kapitālists nolems ar Putinu. Viņš uzstādīs ultimātu ES par izdevumu palielināšanu - savādāk atcels sankcijas pret krieviju vienpusēji. Kāpēc Friči var taisīt bizi ar krieviem un kāpēc štatiem jāzaudē tirgus ar krieviem. Tāpat kā viņi vienpusēji izstājās no Kioto līguma ,tāpat izdarīs arī ar sankcijām pret krieviem . Kapitālisms ir kapitālisms - bizis ir bizis . Viņš grib godīgu spēli - ja ne tad viņu rokās ir baigās sviras.

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 22:15

paldies dievam ka bez kongresa viņš nevar neko atcelt.

cojs, 11.jūlijs 2018, 22:19

Tas gan. Bet kāpēc izvairies no faktiem ka Vācieši taisa biznesu ar krieviem bet pārējiem ir zaudējumi no sankcijām. Tramps ar cipariem kongresam var pierādīt izdevību biznesam ar krieviju. Bet tur romantiķu ir maz - tur noteicošais ir nauda.

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 22:22



pag,pag Brālīt.Vācija ir noteikusi sankcijas krievijai gluži tā pat kā visas eiropas valstis.sankciju paketē neietilpst aizliegums iegādāties energo resursus no krievijas.nevienam tas nau aizliegts.krievi var noteikt sankcijas eiropai,un vairs nepiegādāt gāzi,bet tad viņiem pašiem būs dir....,tāpēc viņi var nogriest gāzi LV,bet ne Vācijai,pārāk liels patērētājs,sitīs pa budžetu
11.jūlijs 2018, 22:42 | links
 
Es zinu ko Tramps kā riktīgs kapitālists nolems ar Putinu. Viņš uzstādīs ultimātu ES par izdevumu palielināšanu - savādāk atcels sankcijas pret krieviju vienpusēji. Kāpēc Friči var taisīt bizi ar krieviem un kāpēc štatiem jāzaudē tirgus ar krieviem. Tāpat kā viņi vienpusēji izstājās no Kioto līguma ,tāpat izdarīs arī ar sankcijām pret krieviem . Kapitālisms ir kapitālisms - bizis ir bizis . Viņš grib godīgu spēli - ja ne tad viņu rokās ir baigās sviras.

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 22:15

paldies dievam ka bez kongresa viņš nevar neko atcelt.

cojs, 11.jūlijs 2018, 22:19


Tas gan. Bet kāpēc izvairies no faktiem ka Vācieši taisa biznesu ar krieviem bet pārējiem ir zaudējumi no sankcijām. Tramps ar cipariem kongresam var pierādīt izdevību biznesam ar krieviju. Bet tur romantiķu ir maz - tur noteicošais ir nauda.
11.jūlijs 2018, 22:22 | links
 
Es zinu ko Tramps kā riktīgs kapitālists nolems ar Putinu. Viņš uzstādīs ultimātu ES par izdevumu palielināšanu - savādāk atcels sankcijas pret krieviju vienpusēji. Kāpēc Friči var taisīt bizi ar krieviem un kāpēc štatiem jāzaudē tirgus ar krieviem. Tāpat kā viņi vienpusēji izstājās no Kioto līguma ,tāpat izdarīs arī ar sankcijām pret krieviem . Kapitālisms ir kapitālisms - bizis ir bizis . Viņš grib godīgu spēli - ja ne tad viņu rokās ir baigās sviras.

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 22:15


paldies dievam ka bez kongresa viņš nevar neko atcelt.
11.jūlijs 2018, 22:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager