Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Es zinu ko Tramps kā riktīgs kapitālists nolems ar Putinu. Viņš uzstādīs ultimātu ES par izdevumu palielināšanu - savādāk atcels sankcijas pret krieviju vienpusēji. Kāpēc Friči var taisīt bizi ar krieviem un kāpēc štatiem jāzaudē tirgus ar krieviem. Tāpat kā viņi vienpusēji izstājās no Kioto līguma ,tāpat izdarīs arī ar sankcijām pret krieviem . Kapitālisms ir kapitālisms - bizis ir bizis . Viņš grib godīgu spēli - ja ne tad viņu rokās ir baigās sviras.
11.jūlijs 2018, 22:15 | links
 
kaut kads vācu kansclers,šroders vai kā,strādā gasproma,jeb rosņeftā.Gan jau ka saslēdza krieviem izdevīgus līgumus un kā kukuli dabūja silto vietiņu
11.jūlijs 2018, 22:07 | links
 
no kurienas tad vēl lai Vācija dabūn gāzi par tik zemām cenām? ar Vāciju krieviem nebūs tik viegli manipulēt piegriežot gāzes krānu,tapēc viņi no tā nebaidas.
11.jūlijs 2018, 22:01 | links
 
Krievi būtu pirmie kas par to maurotu . Neskatos krievu ziņas. Paskatījos friču ziņas ,CNN . Veiksmīgi trāpīju uz Trampa runu.
11.jūlijs 2018, 21:59 | links
 
tiko noskatijos krievu ziņas,ko tie tur stāsta par NATO samitu.tik tiešām ne viena vārda par 4% tagad es saprotu Brālit kapec Tu to biji palaidis garām :)
11.jūlijs 2018, 21:54 | links
 
Coj , Trampa politika tikai apstiprina visas ķēķa runas un sabiedrības izpratni par apkārt notiekošo Rietumu pasaulē. Ir labi ka ir tāds Tramps - varbūt izdosies izglābt rietumu kultūru un dzīvesstilu. Viņš patiesībā ir ir ienācis krietni par vēlu politikā .Tādu kā viņš vajadzēja uzreiz pēc 11 septembra notikumiem . ASV un Eiropa jau tagad ir kā pulvermuca kur katrs musļiks ir kā pulvergraudiņš. Vai mums to vajag ? Uztaisīt globālo revolūciju tagad ir elementāri - pilns ar čurbāniem,štatos ar latinosiem utt. Pamodīsies vienu rītu un dabūsi jau korānu pusdienas laikā dziedāt Coj. Tā ir reāla situācija gan ASV un itsevišķi Eiropā . Tramps tiešā tekstā prasa Merkelei nafig viņa ar krieviem bučojas - šodien uzdeva konkrētu jautājumu . Vai ne tā? Es ar nesaprotu kāpēc Eiropas galvenajai valstij -Vācijai galvenais enerģētiskais stratēģiskais partneris ir ienaidnieks jeb Krievija. Tātad viss kas mums te tiek borēts medijos ir absolūtie meli. Kāpēc gāzes vads iet mums gar degunu uz pašu galveno ES valsti? Ko ? Ir jau jauns Ribentropa Molotova pakts jau noslēgts tajā lielajā spēlē ?
11.jūlijs 2018, 21:53 | links
 
Coj pa lielām šaibām es amīšu vietā teiktu līdzīgi un pieprasītu pat vēl vairāk. Cik ta var visus barot uz šaru? Cik tad var maksāt no nodokļu maksātāju naudām pabalstus un visādus soc nodrošinājumus visādiem tipa "bēgļiem" ? Visi par to vien runā virtuvēs un forumos. Visiem tas jau sen piegriezies. Bet mediji atkal sarullē visu pa vietām. Liekulīgais Liberālisms ,utt jau rietumu civilizāciju ir novedis uz bezdibeņa malas bet mēs tikai knapi ar vienu kāju tur esam iekāpuši. Negribas lai tas stulbais liberālisms sačakarē mūsu bērnu nākotni. Negribētu lai mūsu pēcteči lūgtu palīdzību krieviem. Ja tā turpināsies Eiropā - ES sabruks kā kāršu namiņš - pēc manām prognozēm - pat ļoti drīz .

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 21:25


es domāju ja tā turpināsies,ASV paliks bez sabiedrotajiem,viņus vienkārši pasūtīs dirst.nu nevar visas nabadzīgās valstis atļauties to ko ASV.vienkārši tas nau iespējams. bet paldies dievam ASV ir ļoti daudz pretinieku Trampa politikai(ja to vispār var nosaukt par politiku)
11.jūlijs 2018, 21:37 | links
 
Stulbie žurnālisti visu sagrozījuši . Izlasīju tiko jauns.lv Izrāvuši no viņa teksta - vienu kontekstu un uzreiz sāk maurot. Skatījos Trampa runu . Viņš uzsvēra ka ASV tērē 4% un sedz lielāko daļu citu izdevumu. Viņš nevis pieprasīja bet lika pārējiem nokaunēties par nepildītajiem solījumiem par 2 %.

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 21:15

tad jāmācas angļu valoda Brālīt,viņš skaidri un gaiši pateica-visām dalībvalstīm vajadzētu maksāt 4%

cojs, 11.jūlijs 2018, 21:19


Nē.
11.jūlijs 2018, 21:26 | links
 
Coj pa lielām šaibām es amīšu vietā teiktu līdzīgi un pieprasītu pat vēl vairāk. Cik ta var visus barot uz šaru? Cik tad var maksāt no nodokļu maksātāju naudām pabalstus un visādus soc nodrošinājumus visādiem tipa "bēgļiem" ? Visi par to vien runā virtuvēs un forumos. Visiem tas jau sen piegriezies. Bet mediji atkal sarullē visu pa vietām. Liekulīgais Liberālisms ,utt jau rietumu civilizāciju ir novedis uz bezdibeņa malas bet mēs tikai knapi ar vienu kāju tur esam iekāpuši. Negribas lai tas stulbais liberālisms sačakarē mūsu bērnu nākotni. Negribētu lai mūsu pēcteči lūgtu palīdzību krieviem. Ja tā turpināsies Eiropā - ES sabruks kā kāršu namiņš - pēc manām prognozēm - pat ļoti drīz .
11.jūlijs 2018, 21:25 | links
 
Stulbie žurnālisti visu sagrozījuši . Izlasīju tiko jauns.lv Izrāvuši no viņa teksta - vienu kontekstu un uzreiz sāk maurot. Skatījos Trampa runu . Viņš uzsvēra ka ASV tērē 4% un sedz lielāko daļu citu izdevumu. Viņš nevis pieprasīja bet lika pārējiem nokaunēties par nepildītajiem solījumiem par 2 %.

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 21:15


tad jāmācas angļu valoda Brālīt,viņš skaidri un gaiši pateica-visām dalībvalstīm vajadzētu maksāt 4%
11.jūlijs 2018, 21:19 | links
 
Stulbie žurnālisti visu sagrozījuši . Izlasīju tiko jauns.lv Izrāvuši no viņa teksta - vienu kontekstu un uzreiz sāk maurot. Skatījos Trampa runu . Viņš uzsvēra ka ASV tērē 4% un sedz lielāko daļu citu izdevumu. Viņš nevis pieprasīja bet lika pārējiem nokaunēties par nepildītajiem solījumiem par 2 %.
11.jūlijs 2018, 21:15 | links
 
Trešdien, 11. jūlijā, NATO samitā Briselē Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidents Donalds Tramps pārējo dalībvalstu līderiem paziņojis, ka viņiem aizsardzības izdevumi jāpalielina līdz četriem procentiem no iekšzemes kopprodukta (IKP), nevis līdz 2% no IKP, par ko bija panākta vienošanās iepriekš.

cojs, 11.jūlijs 2018, 21:08

Kurš žurnālists tādu sviestu sarakstījis.Neko viņš tādu nav teicis. Kurš to izdomājis?

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 21:10


nu tak ar googl mākat apieties? ierakstat meklētājā Sāra Sandersa preses konference,angliski protams,un šodienas datumu
11.jūlijs 2018, 21:13 | links
 
Trešdien, 11. jūlijā, NATO samitā Briselē Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidents Donalds Tramps pārējo dalībvalstu līderiem paziņojis, ka viņiem aizsardzības izdevumi jāpalielina līdz četriem procentiem no iekšzemes kopprodukta (IKP), nevis līdz 2% no IKP, par ko bija panākta vienošanās iepriekš.

cojs, 11.jūlijs 2018, 21:08


Kurš žurnālists tādu sviestu sarakstījis.Neko viņš tādu nav teicis. Kurš to izdomājis?
11.jūlijs 2018, 21:10 | links
 
Jā, reku ir
http://m.delfi.lv/pasaule/article.php?id=50205079
11.jūlijs 2018, 21:10 | links
 
Jā, reku ir
http://m.delfi.lv/pasaule/article.php?id=50205079
11.jūlijs 2018, 21:10 | links
 
Es pieļauju, ka Vācijas 1% sastāda to pašu summu, ko vatlandes hvz cik tur procenti. Reāli domājot, kādēļ maksāt vairāk...
11.jūlijs 2018, 21:08 | links
 
Trešdien, 11. jūlijā, NATO samitā Briselē Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidents Donalds Tramps pārējo dalībvalstu līderiem paziņojis, ka viņiem aizsardzības izdevumi jāpalielina līdz četriem procentiem no iekšzemes kopprodukta (IKP), nevis līdz 2% no IKP, par ko bija panākta vienošanās iepriekš.
11.jūlijs 2018, 21:08 | links
 
Nu pag, pag-par 4% es ar neesmu dzirdējis. ASV tērē, bet tā ir viņu izvēle
11.jūlijs 2018, 21:07 | links
 
Coj nevienā medījā neesmu redzējis info ka Amīši grib lai kāds palielina līdz 4%. Nekur.

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 21:03

nu tad Brālīt auns esi Tu :)
11.jūlijs 2018, 21:04 | links
 
Coj nevienā medījā neesmu redzējis info ka Amīši grib lai kāds palielina līdz 4%. Nekur.
11.jūlijs 2018, 21:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager