Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Neko viņš nav prasījis un neprasa . Kā auni te dažs pavelkas uz mediju pīlēm. Cik zinu ASV no sava budžeta 4% maksā aizsardzībai un Kanāda ar palielinās līdz 4 % .

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 20:57


p.s. Krievi ja vajadzēs palielinās līdz 90% - un tamējie auni kaut plikām pakaļām bet pavilksies uz to. Ja masu mediji sapisīs mūsu bāliņiem smadzenes mēs ar palielināsim tik cik prasīs . Vajag tik skaļāk pabļaut ka krievi nāk un varēs no budžeta pamatīgu kumosiņu nokniebt - un tā ka patreizējie 2% būs tikai piliens jūrā .Galvenais lai militārais bizness rullē.
11.jūlijs 2018, 21:01 | links
 
Coj , es laikam esmu vienīgais kas saprot Trampu . Neredzu nevienu nepareizu vārdu un rīcību no viņa puses. Viņš ir vienīgais politiķis kas lietas nosauc tiešos vārdos. Migranti,robežas, NATO iemaksas budžetā , Friču sadarbība ar krieviem . Visi to visu zin bet tēlo jēru baru . Tramps ir riktīgs vecis .

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 20:30

pagājušo gad Tramps pieprasija visām dalībvalstīm maksāt 2%,ok viss skaidrs,lai būtu.šogad jau 4%.kur tur prognazējams? kas būs nākošgad??? 10% ??? tā tas nenotiek,tā dara tikai reketieri

cojs, 11.jūlijs 2018, 20:51

Coj kuram ta viņš prasa 4% ??? Kur tu tādu sviestu esi salasījies?

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 20:53



nu protams ka no medijiem,a no kurienes tad Tu? no kurienes tad lai smeļas to informāciju,klātienē mani neaicina
11.jūlijs 2018, 21:00 | links
 
Neko viņš nav prasījis un neprasa . Kā auni te dažs pavelkas uz mediju pīlēm. Cik zinu ASV no sava budžeta 4% maksā aizsardzībai un Kanāda ar palielinās līdz 4 % .
11.jūlijs 2018, 20:57 | links
 
Coj , es laikam esmu vienīgais kas saprot Trampu . Neredzu nevienu nepareizu vārdu un rīcību no viņa puses. Viņš ir vienīgais politiķis kas lietas nosauc tiešos vārdos. Migranti,robežas, NATO iemaksas budžetā , Friču sadarbība ar krieviem . Visi to visu zin bet tēlo jēru baru . Tramps ir riktīgs vecis .

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 20:30

pagājušo gad Tramps pieprasija visām dalībvalstīm maksāt 2%,ok viss skaidrs,lai būtu.šogad jau 4%.kur tur prognazējams? kas būs nākošgad??? 10% ??? tā tas nenotiek,tā dara tikai reketieri

cojs, 11.jūlijs 2018, 20:51

viņš jau var prasīt,līgumā ir 2% un punkts
11.jūlijs 2018, 20:55 | links
 
Coj , es laikam esmu vienīgais kas saprot Trampu . Neredzu nevienu nepareizu vārdu un rīcību no viņa puses. Viņš ir vienīgais politiķis kas lietas nosauc tiešos vārdos. Migranti,robežas, NATO iemaksas budžetā , Friču sadarbība ar krieviem . Visi to visu zin bet tēlo jēru baru . Tramps ir riktīgs vecis .

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 20:30

pagājušo gad Tramps pieprasija visām dalībvalstīm maksāt 2%,ok viss skaidrs,lai būtu.šogad jau 4%.kur tur prognazējams? kas būs nākošgad??? 10% ??? tā tas nenotiek,tā dara tikai reketieri

cojs, 11.jūlijs 2018, 20:51


Coj kuram ta viņš prasa 4% ??? Kur tu tādu sviestu esi salasījies?
11.jūlijs 2018, 20:53 | links
 
Coj , es laikam esmu vienīgais kas saprot Trampu . Neredzu nevienu nepareizu vārdu un rīcību no viņa puses. Viņš ir vienīgais politiķis kas lietas nosauc tiešos vārdos. Migranti,robežas, NATO iemaksas budžetā , Friču sadarbība ar krieviem . Visi to visu zin bet tēlo jēru baru . Tramps ir riktīgs vecis .

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 20:30


pagājušo gad Tramps pieprasija visām dalībvalstīm maksāt 2%,ok viss skaidrs,lai būtu.šogad jau 4%.kur tur prognazējams? kas būs nākošgad??? 10% ??? tā tas nenotiek,tā dara tikai reketieri
11.jūlijs 2018, 20:51 | links
 
Pats muļķis.Es objektīvi skatos uz lietām. Bez emocijām.

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 20:46

kā tavs objektīvais skatījums vērtē to kā putins solija ka viņa laikā netiks paaugstināts pensionēšanās vecums???
11.jūlijs 2018, 20:50 | links
 
Viņš ir tik pat konkrēts vecis kā Putins . Paliks katrs pie sava , bet vismaz spriegumu noņems .

Bralitis, 11.jūlijs 2018, 20:34

:DDD
11.jūlijs 2018, 20:48 | links
 
Pats muļķis.Es objektīvi skatos uz lietām. Bez emocijām.
11.jūlijs 2018, 20:46 | links
 
Muļķis tu bračku esi...
11.jūlijs 2018, 20:42 | links
 
Šitik konkrēts, vai kā?:))
https://m.youtube.com/watch?v=snyhGNvkyo8
11.jūlijs 2018, 20:41 | links
 
Šitik konkrēts, vai kā?:))
https://m.youtube.com/watch?v=snyhGNvkyo8
11.jūlijs 2018, 20:41 | links
 
Bralitis [11.07.18]: Viņš ir tik pat konkrēts vecis kā Putins . Paliks katrs pie sava , bet vismaz spriegumu noņems .
Putins-konkrēts? :)))
11.jūlijs 2018, 20:36 | links
 
Bralitis [11.07.18]: Coj , es laikam esmu vienīgais kas saprot Trampu . Neredzu nevienu nepareizu vārdu un rīcību no viņa puses. Viņš ir vienīgais politiķis kas lietas nosauc tiešos vārdos. Migranti,robežas, NATO iemaksas budžetā , Friču sadarbība ar krieviem . Visi to visu zin bet tēlo jēru baru . Tramps ir riktīgs vecis .
Tu saproti arī mūri uz Meksiku? (kura nav un laikam arī nebūs?) Un tarifi ar Eiropu? Es saprotu valsts intereses, bet starptautiskās attiecības tā nedarbojas! Dabūs bietē divkārt! Diplomātija saucās...
11.jūlijs 2018, 20:35 | links
 
Viņš ir tik pat konkrēts vecis kā Putins . Paliks katrs pie sava , bet vismaz spriegumu noņems .
11.jūlijs 2018, 20:34 | links
 
Redzēs vēl, ko šis pēc samita Helsinkos ar putinu savārīs...
11.jūlijs 2018, 20:31 | links
 
Coj , es laikam esmu vienīgais kas saprot Trampu . Neredzu nevienu nepareizu vārdu un rīcību no viņa puses. Viņš ir vienīgais politiķis kas lietas nosauc tiešos vārdos. Migranti,robežas, NATO iemaksas budžetā , Friču sadarbība ar krieviem . Visi to visu zin bet tēlo jēru baru . Tramps ir riktīgs vecis .
11.jūlijs 2018, 20:30 | links
 
uldens2 [11.07.18]: jūs vēl neesat sapratuši ka trampa twītošana un oficiālas sarunas ir pilnīgi 2 dažādas lietas????
Neesam gan. Man liekas, ka viņa tvītošana arī ir viņa oficiālās sarunas
11.jūlijs 2018, 20:29 | links
 
jūs vēl neesat sapratuši ka trampa twītošana un oficiālas sarunas ir pilnīgi 2 dažādas lietas????

uldens2, 11.jūlijs 2018, 20:09



stipri šaubos vai viņu kāds vispār var saprast,ļoti neprognazējams tipiņš
11.jūlijs 2018, 20:19 | links
 
jūs vēl neesat sapratuši ka trampa twītošana un oficiālas sarunas ir pilnīgi 2 dažādas lietas????
11.jūlijs 2018, 20:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager