Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
raihs [11.07.18]: Šis patlaban dod vaļā ne pa jokam. Bet šoreiz respect
https://mobile.facebook.com/story.php?story_fbid=10155498542502554&;id=177288837553
Nu jā,nedaudz izbrīna tāda runa.kautkā nelīmējas man tas vis kopā.skaidrs ka Trampam labāk patiktu ja gāzi pirktu no ASV.bet par to Vācijas enerģijas atkarību no krieviem 100% taisnība
11.jūlijs 2018, 17:00 | links
 
Šis patlaban dod vaļā ne pa jokam. Bet šoreiz respect
https://mobile.facebook.com/story.php?story_fbid=10155498542502554&id=177288837553
11.jūlijs 2018, 16:47 | links
 
cojs [10.07.18]: Tie sūdi nau diskusijas vērti,bet ko stulbu rīt Tramps kārtējo reizi izspļaus,lūk par to būs vērts pacepties...
Te skaidrojums, pie tam profesionāls...
http://m.delfi.lv/versijas/article.php?id=50201903
11.jūlijs 2018, 08:33 | links
 
skutans [09.07.18]: Nu neizšķirties..., katram tomēr savs līmenis, auditorija, bet viens otru papildina, tādā ziņā viss ok, esmu apmierināts. Bet ar tām zvaigznēm , nu nekādi, nu nevaru un nevaru izšķirties. kiseļovs it kā labs, bet šams paredzēts uz noteiktu ausi- mazākizglītots slānis, nākamais līmenis ir 60minūšnieki- skarabejevu famīlija, - tie vairāk tiem, kam ir pieejami arī citi TV kanāli un it kā mazliet domājoša smadzene, solofejeva raidījumi- tie uz nobriedušāku purnu tendēti, arī inčīgi:) Bet kā ar tiem izklaides, - "tikšanās vieta" un citiem ? Ar šiem netieku skaidrībā:(
Tie sūdi nau diskusijas vērti,bet ko stulbu rīt Tramps kārtējo reizi izspļaus,lūk par to būs vērts pacepties...
10.jūlijs 2018, 12:59 | links
 
Nu neizšķirties..., katram tomēr savs līmenis, auditorija, bet viens otru papildina, tādā ziņā viss ok, esmu apmierināts. Bet ar tām zvaigznēm , nu nekādi, nu nevaru un nevaru izšķirties. kiseļovs it kā labs, bet šams paredzēts uz noteiktu ausi- mazākizglītots slānis, nākamais līmenis ir 60minūšnieki- skarabejevu famīlija, - tie vairāk tiem, kam ir pieejami arī citi TV kanāli un it kā mazliet domājoša smadzene, solofejeva raidījumi- tie uz nobriedušāku purnu tendēti, arī inčīgi:) Bet kā ar tiem izklaides, - "tikšanās vieta" un citiem ? Ar šiem netieku skaidrībā:(
9.jūlijs 2018, 23:58 | links
 
Skumīgi viss te, ko ta tā?
Noskatījos 60minūšnieku sēriju..., vajadzētu TOP 3 izveidot ru TV propogandonos, bet nu dikt grūti izšķirties, visi labi, ir kādam savs topiņš ?
9.jūlijs 2018, 22:29 | links
 
9.jūlijs 2018, 17:32 | links
 
pieļauju ka atrada izmestu indes konteineru-iepeakojumu no tas indēšanas reizes,cik sapratu ka ne pārāk tālu no tas vietas tas noticis
9.jūlijs 2018, 12:37 | links
 
Hm :( ! Anglijā ar novičoku saindejusies sieviete esot mirusi !
Skumji !
Nu tagad angļiem jāpiesaka karš Krievijai !
Nu vainīgi taču , pat angļu pilsones nāvē !
9.jūlijs 2018, 11:58 | links
 
 
Reizēm šķiet, ka kādiem diskusiju dalībniekiem tas noderētu.

http://jauns.lv/raksts/arzemes/288090-baltkrievija-pulas-izsolit-paradnieka-sirsninmaju-sakuma-cena-85-eiro?
8.jūlijs 2018, 09:07 | links
 
es tak apstrīdeju tavus apgalvojumus ka mes barojot svešu armiju,tu tā ari nespēj argumentēt kādu tad armiju mēs barojam,tukšpļūtis janci tu esi un nekas vairāk

uldens2, 7.jūlijs 2018, 19:39

Ja nelasi manas atbildes, tad nevaru tev līdzēt. Bet gānīšanās ir, iespējams, tavs dzīves veids. Ar savu muti tu vari jau savus laukus mēslot.
Bet tā jau tādam lauku vecim, kā tev, ir zināma priekšrocība, tad nu turpini vien, varbūt kaut kas vairāk izaugs tavā piemājas dārziņā. DDD
7.jūlijs 2018, 21:03 | links
 
es tak apstrīdeju tavus apgalvojumus ka mes barojot svešu armiju,tu tā ari nespēj argumentēt kādu tad armiju mēs barojam,tukšpļūtis janci tu esi un nekas vairāk
7.jūlijs 2018, 19:39 | links
 
un ko tad ņaudi ka jūs ar plēsīgo neciena???

uldens2, 7.jūlijs 2018, 18:59


Kur tu redzi, ka kāds ņaudētu? Aizrāda tikai, ka neko no mūsu teiktā nespējat, lielie gudrinieki, apstrīdēt, tādēļ seko viena vienīga zākāšanās. Un tas nu galīgi nav labais tonis, ja paši vēl to neesat sapratuši.
Ja par mani - tad, kā mežā sauc, tā atskan. Ņemiet par labu.
7.jūlijs 2018, 19:05 | links
 
un ko tad ņaudi ka jūs ar plēsīgo neciena???
7.jūlijs 2018, 18:59 | links
 
Krumujanci, tu ir ieciklejies cirvis. Zb jau lasit tavu murgojumu. Nav temata kur nebutu ieplutijis. Tiec gala ar sevi un tad te sac diskutet par citiem, latviesiem.
Ja nemam filosofijas vardus: katrs skatas no savas alas. Tad varu teikt, tava ala ir sasmakusi.

mjuniors, 7.jūlijs 2018, 12:56
Kur tu te redzi kādu diskusiju? Te ir tikai ''uzmundrinoši'' teikumi: tu ir cirvis, daudz tādu pretekļu kā tu, arodbiedrības un pensionāri, un tā tālāk. Viena vienīga zākāšanās.
Tad viens te vēl neatlaidīgi uzplijas par aizsardzības izdevumiem, būs jāziņo SAB vai DP par šī tipa neveselīgo interesi aizsardzības sakarā.
Vienu tādu amatierfotogrāfu no Jelgavas jau iesēdināja uz gadiem 3, ja nemaldos. Šitas jau arī laikam ļoti grib, vai arī nepazīst drēbi.

krumujancis, 7.jūlijs 2018, 14:04un kā tad lai ciena šadu vecu vīru kas par savu teikto nav spējīgs atbildēt??Gribi cieņu nopelni to

uldens2, 7.jūlijs 2018, 16:23

Neesmu pārliecināts, kurš no mums ir vecākais. Un man nekas nav jāpelna. Ir pietiekoši viss kas man ir vajadzīgs, ja ko iegribēsies vēl - arī to nokārtošu bez pamācībām. Taču esmu pieradis savas domas pateikt bez aplinkiem, nav vajadzības liekt muguru kaut kā priekšā. Un tas jau ir tas, kas ļoti daudziem nepatīk. Ieskaitot tevi pašu.
7.jūlijs 2018, 18:43 | links
 
Aga, es jau tagad redzu virsrakstus avīzēs:"Premjerministrs Raihs trīs mēnešus gadā pavada makšķerējot. Kurš par to maksā?"

raihs, 7.jūlijs 2018, 16:23


Nu Bralitis taču solījās kassi turēt un regulēt ;) !
Tev jau arī jāatskaitās nevienam nebūs !
7.jūlijs 2018, 17:42 | links
 
Krumujanci, tu ir ieciklejies cirvis. Zb jau lasit tavu murgojumu. Nav temata kur nebutu ieplutijis. Tiec gala ar sevi un tad te sac diskutet par citiem, latviesiem.
Ja nemam filosofijas vardus: katrs skatas no savas alas. Tad varu teikt, tava ala ir sasmakusi.

mjuniors, 7.jūlijs 2018, 12:56
Kur tu te redzi kādu diskusiju? Te ir tikai ''uzmundrinoši'' teikumi: tu ir cirvis, daudz tādu pretekļu kā tu, arodbiedrības un pensionāri, un tā tālāk. Viena vienīga zākāšanās.
Tad viens te vēl neatlaidīgi uzplijas par aizsardzības izdevumiem, būs jāziņo SAB vai DP par šī tipa neveselīgo interesi aizsardzības sakarā.
Vienu tādu amatierfotogrāfu no Jelgavas jau iesēdināja uz gadiem 3, ja nemaldos. Šitas jau arī laikam ļoti grib, vai arī nepazīst drēbi.

krumujancis, 7.jūlijs 2018, 14:04
un kā tad lai ciena šadu vecu vīru kas par savu teikto nav spējīgs atbildēt??Gribi cieņu nopelni to
7.jūlijs 2018, 16:23 | links
 
Aga, es jau tagad redzu virsrakstus avīzēs:"Premjerministrs Raihs trīs mēnešus gadā pavada makšķerējot. Kurš par to maksā?"
7.jūlijs 2018, 16:23 | links
 
Kā ? Raihs Tu taču solijies savu partiju bruvet augšā ?
7.jūlijs 2018, 15:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager