Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nav...
7.jūlijs 2018, 15:13 | links
 
Par smakām esam visu noskaidrojuši! Bet paliek neatbildēts jautājums, par ko rudeni balsosim? Kaimiņa partijai novēlu 5% pārvarēt, bet balsi par viņiem tā īsti atdot ar žēl, baigie histēriķi. JKP tie ir pārāk čīkstīgi utt. To Strīķi ieraugot vien jau metas sūdīgi ņaud un ņaud, mūžīgi aizvainota. Par- tur vecie vienotības krabji. ZZS- komuņjagas, Nacioņāļi, savu interešu bīdīšana caur krievi nāk un čebureki. Neiet cauri tas vairs.
Ir kādas vēl partijas??
7.jūlijs 2018, 14:53 | links
 
mjuniors [07.07.18]: Kāpēc iedomājies ka Tava smaka ir labāka???

arnox61, 7.jūlijs 2018, 13:23
Un interesanti kādu atbildi tu gaidi padomju eksponāt???
Es neko negaidu, es zinu ka atbilde būs ,,mana smaka ir labāka,,
7.jūlijs 2018, 14:43 | links
 
Piezvani 26417175.
7.jūlijs 2018, 14:36 | links
 
mjuniors, 7.jūlijs 2018, 14:20

Tur nu tev taisnība! Brīnos, ka neesi ātrāk to sapratis un savlaicīgi beidzis smirdēt. Vismaz viens pozitīvs ieguvums tev būs no šiem paša vien epitetiem, ja zini vispār kas tas ir?
7.jūlijs 2018, 14:24 | links
 
7.jūlijs 2018, 14:20 | links
 
Kāpēc iedomājies ka Tava smaka ir labāka???

arnox61, 7.jūlijs 2018, 13:23
Un interesanti kādu atbildi tu gaidi padomju eksponāt???

mjuniors, 7.jūlijs 2018, 13:55

Vel viens epitets - padomju eksponāts! Par ko te diskutēt? Vai par to kurš ir padumjiskāks? Izskatās ka kaut kāds juniors, jauns un dumjš.
7.jūlijs 2018, 14:08 | links
 
Krumujanci, tu ir ieciklejies cirvis. Zb jau lasit tavu murgojumu. Nav temata kur nebutu ieplutijis. Tiec gala ar sevi un tad te sac diskutet par citiem, latviesiem.
Ja nemam filosofijas vardus: katrs skatas no savas alas. Tad varu teikt, tava ala ir sasmakusi.

mjuniors, 7.jūlijs 2018, 12:56

Kur tu te redzi kādu diskusiju? Te ir tikai ''uzmundrinoši'' teikumi: tu ir cirvis, daudz tādu pretekļu kā tu, arodbiedrības un pensionāri, un tā tālāk. Viena vienīga zākāšanās.
Tad viens te vēl neatlaidīgi uzplijas par aizsardzības izdevumiem, būs jāziņo SAB vai DP par šī tipa neveselīgo interesi aizsardzības sakarā.
Vienu tādu amatierfotogrāfu no Jelgavas jau iesēdināja uz gadiem 3, ja nemaldos. Šitas jau arī laikam ļoti grib, vai arī nepazīst drēbi.
7.jūlijs 2018, 14:04 | links
 
Kāpēc iedomājies ka Tava smaka ir labāka???

arnox61, 7.jūlijs 2018, 13:23

Un interesanti kādu atbildi tu gaidi padomju eksponāt???
7.jūlijs 2018, 13:55 | links
 
mjuniors [07.07.18]: Krumujanci, tu ir ieciklejies cirvis. Zb jau lasit tavu murgojumu. Nav temata kur nebutu ieplutijis. Tiec gala ar sevi un tad te sac diskutet par citiem, latviesiem.
Ja nemam filosofijas vardus: katrs skatas no savas alas. Tad varu teikt, tava ala ir sasmakusi.
Kāpēc iedomājies ka Tava smaka ir labāka???
7.jūlijs 2018, 13:23 | links
 
Krumujanci, tu ir ieciklejies cirvis. Zb jau lasit tavu murgojumu. Nav temata kur nebutu ieplutijis. Tiec gala ar sevi un tad te sac diskutet par citiem, latviesiem.
Ja nemam filosofijas vardus: katrs skatas no savas alas. Tad varu teikt, tava ala ir sasmakusi.
7.jūlijs 2018, 12:56 | links
 
Reku arī :DDD parādījušies...
7.jūlijs 2018, 12:52 | links
 
Vai tik jancī nav iemiesojies docenta gars? Retorika kļuvusi ļoti līdzīga

raihs, 7.jūlijs 2018, 11:32


latvietis! DDD
7.jūlijs 2018, 11:53 | links
 
Vai tik jancī nav iemiesojies docenta gars? Retorika kļuvusi ļoti līdzīga
7.jūlijs 2018, 11:32 | links
 
janci kuru armiju mēs barojasm un cik tērējam??Tā ari neatbildi...Jeb to dzirdēji pieturā no babuļiem un skrēji svarīgo ziņu iereportēt forumā???:DDD
7.jūlijs 2018, 11:23 | links
 
krumujancis [Vakar]: Kādēļ kā " īstens latvietis"? Kur un kad latvieši ir mukuši?

raihs, 6.jūlijs 2018, 21:34
Pats tikko apgalvoji, ka taisies emigrēt. izlasot par tām it kā Putina domām, vai, varbūt, vairs nemāku lasīt? Kā tad, latvieti, tur īsti ir?Jā, ja Latvijā pie varas nāktu tie draņķi, es brauktu prom! Tas nebūtu ne karš, ne sacelšanās, tās būtu demokrātiskas vēlēšanas, un tas nozīmētu, ka Latvijā ir tik daudz tādu pretekļu kā tu, kas ievēl sev līdzīgus pretekļus. Šādā valstī es nedzīvotu.

raihs, 7.jūlijs 2018, 00:07

Ko tu, tagad jau droši var teikt, glupais, par mani vispār zini? Tikai gvelzt muļķības, to gan.
Bet tas jau liecina par knapām prāta spējām, tas nu ir neapstrīdams fakts! Tā ka brauc vien ātrāk prom un nesmirdi te.
7.jūlijs 2018, 11:15 | links
 
fish ,ļoti precizi.Šo sistēmu būs jalauž daudzus gadus
7.jūlijs 2018, 10:10 | links
 
Raih
Mēs jau dzīvojam "ierēdņu superlielvalstī" un tie ir lielākā Latvijas nelaime.
Tie savās interesēs sabotēs visu un visus,tici man.
Otra lieta - oligarhi.
Te viss ir jau sadalīts un būtiski lēmumi tiek pieņemti nevis valdības mājā,bet savrupnamos pie jūras un ezera....
Piemērus varētu saukt bez sava gala.
Nepatīkamākais,ka latvieši tajā ir dziļi iesaistīti un,atsevišķos gadījumos paši ir veikuši darbības,kas normālās valstīs tiek pakļautas smagām kriminālapsūdzībām.
Neuzskatiet mani par hronisku pesimistu,bet,mēs daudz ko jau esam zaudējuši neatgriezeniski.
Mēs neesam tipiska Eiropas valsts,jo problēmas mums ir tieši tāda pat rakstura kā krievijā.
Secinājumus katrs izdara pats.
7.jūlijs 2018, 08:58 | links
 
krumujancis [06.07.18]: Kādēļ kā " īstens latvietis"? Kur un kad latvieši ir mukuši?

raihs, 6.jūlijs 2018, 21:34
Pats tikko apgalvoji, ka taisies emigrēt. izlasot par tām it kā Putina domām, vai, varbūt, vairs nemāku lasīt? Kā tad, latvieti, tur īsti ir?
Jā, ja Latvijā pie varas nāktu tie draņķi, es brauktu prom! Tas nebūtu ne karš, ne sacelšanās, tās būtu demokrātiskas vēlēšanas, un tas nozīmētu, ka Latvijā ir tik daudz tādu pretekļu kā tu, kas ievēl sev līdzīgus pretekļus. Šādā valstī es nedzīvotu.
7.jūlijs 2018, 00:07 | links
 
Kādēļ kā " īstens latvietis"? Kur un kad latvieši ir mukuši?

raihs, 6.jūlijs 2018, 21:34

Pats tikko apgalvoji, ka taisies emigrēt. izlasot par tām it kā Putina domām, vai, varbūt, vairs nemāku lasīt? Kā tad, latvieti, tur īsti ir?
6.jūlijs 2018, 23:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager