Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
 
jā,jā krumeniek,sevišķi jau kad tu pats kaut ko izdomā un pec tam sūti lai bergmanim prasa.Īsts zinātājs;DD

uldens2, 6.jūlijs 2018, 20:36
Pajautā tam kumeniekam, ko tad viņš tādu ir izdomājis? Kaut kā neredzu tādu...

krumujancis, 6.jūlijs 2018, 20:52
nu tad jautāšu vēlreiz,tu apgalvoji ka mēs uzturot svešu karaspēku,kuru karaspēku tad mēs uzturam un cik mēs priekš viņa tērējam??
Tikai nesūti pie bergmaņa:DDD
6.jūlijs 2018, 21:52 | links
 
Kādēļ kā " īstens latvietis"? Kur un kad latvieši ir mukuši?
6.jūlijs 2018, 21:34 | links
 
shmidzis [14m]: krumujancis [18m]: http://m.pietiek.com/raksti/putins_jau_rokas_stiepiena_attaluma_no_nato_ahileja_papeza

shmidzis, 6.jūlijs 2018, 20:57
Vismaz viens krievs pieteicās, Putinu pavērot. Kas nu kuram svarīgi!Vecs zābaks, tā ir diagnoze - palasi rakstu, tajā runa ir par Latviju un par potenciālo notikumu attīstību pēc vēlēšanām...Diez ko cerīgi neizskatās... Es laikam emigrētu, ja tas īstenotos...

raihs, 6.jūlijs 2018, 21:20

Kā īstens latvietis... dipadu, dapatu paņem pēdu! Te nu bija, drosminieki. DD
6.jūlijs 2018, 21:29 | links
 
shmidzis [06.07.18]: krumujancis [18m]: http://m.pietiek.com/raksti/putins_jau_rokas_stiepiena_attaluma_no_nato_ahileja_papeza

shmidzis, 6.jūlijs 2018, 20:57
Vismaz viens krievs pieteicās, Putinu pavērot. Kas nu kuram svarīgi!Vecs zābaks, tā ir diagnoze - palasi rakstu, tajā runa ir par Latviju un par potenciālo notikumu attīstību pēc vēlēšanām...
Diez ko cerīgi neizskatās... Es laikam emigrētu, ja tas īstenotos...
6.jūlijs 2018, 21:20 | links
 
BrunoL [06.07.18]: Jāni,nesatraucies! Gana smuks jau esi!
Man sen tie laiki pagājuši, kad būtu jāsatraucas par ārieni..
6.jūlijs 2018, 21:18 | links
 
Shmidzi,nebaidies.Saņemies,neesi lupata.
6.jūlijs 2018, 21:17 | links
 
Jāni,nesatraucies! Gana smuks jau esi!
6.jūlijs 2018, 21:14 | links
 
krumujancis [06.07.18]: http://m.pietiek.com/raksti/putins_jau_rokas_stiepiena_attaluma_no_nato_ahileja_papeza

shmidzis, 6.jūlijs 2018, 20:57
Vismaz viens krievs pieteicās, Putinu pavērot. Kas nu kuram svarīgi!
Vecs zābaks, tā ir diagnoze - palasi rakstu, tajā runa ir par Latviju un par potenciālo notikumu attīstību pēc vēlēšanām...
6.jūlijs 2018, 21:13 | links
 
krumujancis [14m]: Ja kāds nu ir pārtapis, tad nu skaties pats uz sevi. Baigi pazīstams ģīmis, ne visai patīkams, bet ko tu ģīmim padarīsi, kāds ir ar tādu jādzīvo.Redz, šajā portālā 90% personāžu vispār nerāda savus ģīmjus, tai skaitā arī tu. Kauns laikam... Man nav, no kā slēpties, nedz par savām zivīm kaunēties. Tu tāds pats urla kā docents- līdz ko nav, ko teikt, tā pārej uz personālijām. Nožēlojami, ja neteiktu vairāk.

raihs, 6.jūlijs 2018, 21:02

Kuri tad pirmie pāriet uz personālijām? Paši vien. Kad nu dabūjat pretī, tad kaut ko sākat saprast. Līdz tam, tik pļūtīšana vien. Tā ka jārunā par tēmu, nevis tu tāds un šitāds.
6.jūlijs 2018, 21:10 | links
 
krumujancis [06.07.18]: Ja kāds nu ir pārtapis, tad nu skaties pats uz sevi. Baigi pazīstams ģīmis, ne visai patīkams, bet ko tu ģīmim padarīsi, kāds ir ar tādu jādzīvo.
Redz, šajā portālā 90% personāžu vispār nerāda savus ģīmjus, tai skaitā arī tu. Kauns laikam... Man nav, no kā slēpties, nedz par savām zivīm kaunēties. Tu tāds pats urla kā docents- līdz ko nav, ko teikt, tā pārej uz personālijām. Nožēlojami, ja neteiktu vairāk.
6.jūlijs 2018, 21:02 | links
 
http://m.pietiek.com/raksti/putins_jau_rokas_stiepiena_attaluma_no_nato_ahileja_papeza

shmidzis, 6.jūlijs 2018, 20:57

Vismaz viens krievs pieteicās, Putinu pavērot. Kas nu kuram svarīgi!
6.jūlijs 2018, 21:01 | links
 
 
JŪS, latvieši??? Un kas tad tu esi? Krievs, žīds?

raihs, 6.jūlijs 2018, 20:53

Tieši tā, Jūs, daiļdirsēji! Vai tad ne latvieši?
6.jūlijs 2018, 20:56 | links
 
Postpadomju pensionāru arodbirdrība nolasījusies! Ko tur tas plēsīgais piedzīvojis? Es redzu vien to, ka viņš piedzīvojis dievišķu pārtapšanu no jauna muļķa par vecu muļķi! Nodzīvoto gadu skaits nav iemesls īpašai attieksmei! Lai tie gruzīni ciena, ko grib, mēs, latvieši, cienīsim cilvēkus pēc viņu darbiem un uzskatiem! Vecs, dumšs vistu gans īsti tā kā neatbilst elka statusam...

raihs, 6.jūlijs 2018, 20:44

Ja kāds nu ir pārtapis, tad nu skaties pats uz sevi. Baigi pazīstams ģīmis, ne visai patīkams, bet ko tu ģīmim padarīsi, kāds ir ar tādu jādzīvo.
6.jūlijs 2018, 20:54 | links
 
JŪS, latvieši??? Un kas tad tu esi? Krievs, žīds?
6.jūlijs 2018, 20:53 | links
 
jā,jā krumeniek,sevišķi jau kad tu pats kaut ko izdomā un pec tam sūti lai bergmanim prasa.Īsts zinātājs;DD

uldens2, 6.jūlijs 2018, 20:36

Pajautā tam kumeniekam, ko tad viņš tādu ir izdomājis? Kaut kā neredzu tādu...
6.jūlijs 2018, 20:52 | links
 
Postpadomju pensionāru arodbirdrība nolasījusies! Ko tur tas plēsīgais piedzīvojis? Es redzu vien to, ka viņš piedzīvojis dievišķu pārtapšanu no jauna muļķa par vecu muļķi! Nodzīvoto gadu skaits nav iemesls īpašai attieksmei! Lai tie gruzīni ciena, ko grib, mēs, latvieši, cienīsim cilvēkus pēc viņu darbiem un uzskatiem! Vecs, dumšs vistu gans īsti tā kā neatbilst elka statusam...

raihs, 6.jūlijs 2018, 20:44

Lai tie gruzīni ciena ko grib, bet jūs, latvieši, apkakāsiet katru, kurš nepūš jūsu, tas ir šīs sadaļas, stabulē.
Malači, īsteni latvieši! Vai varbūt, tikai latvijieši?
Tā turēt! Tad gan tālu tiksiet savā attīstībā...
6.jūlijs 2018, 20:49 | links
 
Postpadomju pensionāru arodbirdrība nolasījusies! Ko tur tas plēsīgais piedzīvojis? Es redzu vien to, ka viņš piedzīvojis dievišķu pārtapšanu no jauna muļķa par vecu muļķi! Nodzīvoto gadu skaits nav iemesls īpašai attieksmei! Lai tie gruzīni ciena, ko grib, mēs, latvieši, cienīsim cilvēkus pēc viņu darbiem un uzskatiem! Vecs, dumšs vistu gans īsti tā kā neatbilst elka statusam...
6.jūlijs 2018, 20:44 | links
 
jā,jā krumeniek,sevišķi jau kad tu pats kaut ko izdomā un pec tam sūti lai bergmanim prasa.Īsts zinātājs;DD
6.jūlijs 2018, 20:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager