Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Braliti - dūre pret austrumiem ! ;)
Gribās atbildēt Uldena vārdiem - ar dūrēm sen jau vairs nekaro !
Un ticēt ka pāris tūkstošu algotņu notures krievu miljonu armiju , plusa vēl zinot cik laika vajag eiro birokrātiem lai pārbaudītu , saskaņotu un pieņemtu lēmumus !
Nu tur jabut tik ticigam ka , , , nu nē pat Raihs diezvai spēj tam noticēt ! ;)

plesigais, 5.jūlijs 2018, 23:58Somi ļoti labi parādija ka maza armija var apturēt lielu vateņu baru,tā ka nav ne mazāko šaubu ka vatei būtu milzīgi zaudējumi.Un algotnis vienmēr ir labāks karotajs par iesaucamo

uldens2, 6.jūlijs 2018, 00:08

Uldens2, ja tu zinātu kā ir pie ūdens, dzīvot nedēļu, kādas dziesmas...

Nav vairs tie laiki ,tas ko šie baro Ukraiņiem...,tikai ar dūri pa pieri, diemžēl

skutans, 6.jūlijs 2018, 00:18

skutān,es visu mūžu dzīvoju pie ezera,20 m no pagalma līdz ezeram:DDD
6.jūlijs 2018, 00:24 | links
 
Braliti - dūre pret austrumiem ! ;)
Gribās atbildēt Uldena vārdiem - ar dūrēm sen jau vairs nekaro !
Un ticēt ka pāris tūkstošu algotņu notures krievu miljonu armiju , plusa vēl zinot cik laika vajag eiro birokrātiem lai pārbaudītu , saskaņotu un pieņemtu lēmumus !
Nu tur jabut tik ticigam ka , , , nu nē pat Raihs diezvai spēj tam noticēt ! ;)

plesigais, 5.jūlijs 2018, 23:58Somi ļoti labi parādija ka maza armija var apturēt lielu vateņu baru,tā ka nav ne mazāko šaubu ka vatei būtu milzīgi zaudējumi.Un algotnis vienmēr ir labāks karotajs par iesaucamo

uldens2, 6.jūlijs 2018, 00:08


Zelta vārdi Ulden , zelta !
Tikai es nesaprotu vienu !
Kāpēc Tu nēsi vēl iesaistījies militārajā jomā !
Jo Somiem visi ir , un visi zin kā rikoties attiecīgajā brīdī !
A ?
6.jūlijs 2018, 00:24 | links
 
Priekš īpaši apdāvinātajiem -
Algotņi pasaulē ir nereāli maz.
Slavenākie, Fraņču leģions(dibināts kaut kādos tur 1800jos gados), tas oficiāli. Kaut reāli jau pastāvēja agrāk.
Mūsdienās, ļoti populāri arī ruslandē(tipa -" ix tam netu")
Civilizetajā pasaulē, ir profesionāla armija un diversanti.
Tas tikai psrs laikos, varēja 18it gadīgus "puišeļus", pec trīs, max sešu mēnešu "učebkas", uz Afganistānu sūtīt. Tikmēr, jau tolaik, Profesionāli karavīri, karoja Sudānā, Lībija, Vjetnamā un citur
6.jūlijs 2018, 00:19 | links
 
Braliti - dūre pret austrumiem ! ;)
Gribās atbildēt Uldena vārdiem - ar dūrēm sen jau vairs nekaro !
Un ticēt ka pāris tūkstošu algotņu notures krievu miljonu armiju , plusa vēl zinot cik laika vajag eiro birokrātiem lai pārbaudītu , saskaņotu un pieņemtu lēmumus !
Nu tur jabut tik ticigam ka , , , nu nē pat Raihs diezvai spēj tam noticēt ! ;)

plesigais, 5.jūlijs 2018, 23:58Somi ļoti labi parādija ka maza armija var apturēt lielu vateņu baru,tā ka nav ne mazāko šaubu ka vatei būtu milzīgi zaudējumi.Un algotnis vienmēr ir labāks karotajs par iesaucamo

uldens2, 6.jūlijs 2018, 00:08


Uldens2, ja tu zinātu kā ir pie ūdens, dzīvot nedēļu, kādas dziesmas...

Nav vairs tie laiki ,tas ko šie baro Ukraiņiem...,tikai ar dūri pa pieri, diemžēl
6.jūlijs 2018, 00:18 | links
 
Plēsīgais!!!
No sākuma - iemācies atšķirt algotni no profesionāla karavīra.
Tālāk - nesalīdzini zemessargus 90tajos/2000 sākumā, no mūsdienām!
Vēl tālāk - Kāda .ūda pēc Tu līdi pildīt kaut kādu internacionālo pienākumu???!!!(un neder "otmazka", bija iesaukums, bija jāiet)
Beigās - atslābsti, audzini mazbērnus(jo bērni tak "zemenes lasa", makšķerē un priecājies...
P.S. Kamēr Tu te laiku tērē, es, nevis kko pārdevu "skandināviem", bet nopirku, lai netiek šiem... :)

dakterp, 6.jūlijs 2018, 00:01

Laikam var atkal teikt - Sveiks Dakterpap ! ;)
Jeb , , ?
Kāda suda pēc ?
Hm negribējās ka par mani saka - ne pisejs ne karognesejs ! Tālāk vairs nebija no manis atkarīgs !
Zini krieviem ir tadas nievājošas iesaukas - šlang , sačok ! Atbilst latviešu - mizals , zaķpastala , bailulis !
Par pārējo , esmu slabens ka , , ;) ! Siens žust , bērni strādā , mazbērni aug !
Tikai CL tads panīkums , biku vajadzēja sapurināt ;) !
Redz izdevās , pat Tu pamodies ! ;)
6.jūlijs 2018, 00:18 | links
 
jā daktersp,tev taisnība,jānodala algotnis un profesionāls karavīrs,NATO ir profesionāļi,tie nav puikiņas ko psrs iemeta afganistānas karā kā lielgabalgaļu
6.jūlijs 2018, 00:12 | links
 
Braliti - dūre pret austrumiem ! ;)
Gribās atbildēt Uldena vārdiem - ar dūrēm sen jau vairs nekaro !
Un ticēt ka pāris tūkstošu algotņu notures krievu miljonu armiju , plusa vēl zinot cik laika vajag eiro birokrātiem lai pārbaudītu , saskaņotu un pieņemtu lēmumus !
Nu tur jabut tik ticigam ka , , , nu nē pat Raihs diezvai spēj tam noticēt ! ;)

plesigais, 5.jūlijs 2018, 23:58
Somi ļoti labi parādija ka maza armija var apturēt lielu vateņu baru,tā ka nav ne mazāko šaubu ka vatei būtu milzīgi zaudējumi.Un algotnis vienmēr ir labāks karotajs par iesaucamo
6.jūlijs 2018, 00:08 | links
 
Plēsīgais mēs visu laiku esam dzīvojuši pēc principa ka jāizvēlas mazākais no ļaunumiem. Tad jau labāk lai nēģeris tev māj no tanketes nekā vaņka garāmbraucot nošauj tavu kazu .

Bralitis, 5.jūlijs 2018, 23:52


Ei nu Brālīti ! ;)
Un Tev nav bail autinu dzīt uz servisu - un ja nu Vaņka riteņus noskrūvē ! Vai dakteris Vaņka neizrauj dzerokli cau tupli ? Vai Vaņka taksists tavu sievu un bernus - atvaino aizravos , bet Tu domu saprati !
6.jūlijs 2018, 00:03 | links
 
Plēsīgais!!!
No sākuma - iemācies atšķirt algotni no profesionāla karavīra.
Tālāk - nesalīdzini zemessargus 90tajos/2000 sākumā, no mūsdienām!
Vēl tālāk - Kāda .ūda pēc Tu līdi pildīt kaut kādu internacionālo pienākumu???!!!(un neder "otmazka", bija iesaukums, bija jāiet)
Beigās - atslābsti, audzini mazbērnus(jo bērni tak "zemenes lasa", makšķerē un priecājies...
P.S. Kamēr Tu te laiku tērē, es, nevis kko pārdevu "skandināviem", bet nopirku, lai netiek šiem... :)
6.jūlijs 2018, 00:01 | links
 
Mīlu jūs, biedri, kādi daiļdarbi! Plēsīgais, ir vispār kāda jēga no tā NATO? Kā tu šo uztver ?

skutans, 5.jūlijs 2018, 22:44

Beidzot jautājums pēc būtības !
Nevis , apvainojumi , uzbrecieni ! ;)
Nu tiri urļiku stilā !
Nu jā , ko var prasit no cilveciņa kas bijis iespundets pagrabā ar trīsdesmit krieviem kopā ! ;)

Skutan bet tīri manas domas !
NATO algotņi šeit ir lai apspiestu jebkuru vietējo tejateri , arī pielietojot kaujas munīciju !
Un drīzāk tāpēc ka biku par daudz Latvijā ir krievu un krievveidigo !
Gan zemišiem , gan oficiālajiem varas pārstāvjiem , katrām ir radi , draugi , paziņas kas var but barikāžu otra pusē !
Virietis policists nešaus uz sievas radiem , kaut viņi arī būs krievi un mēģinās spēlēt tejateri ar pievienošanos Krievijai !
Bet NATO algotņi , , , :( !

Pārējiem ! Atvainojiet bet laikam nesapratat ! Nav doma par bardaku zemišos ! Vai personīgiem apvainojumiem un ieroču kvalitāti !

Pretīgi ir stāvēt SAVA ZEMĒ uz SAVA ZEMES PLEĶIŠA un skatīties ka neģeris ar tanketi brauc garām un maj Tev ar rociņu ! Atbrīvotāji jobans bobans !
Kur Latviešu puikas ?
Vai tiešām izmiruši LATVIEŠU SARKANO STREĻĶU GĒNI ?
Atceroties vecāsmātes stastus kā ar ziediņiem un karodziņiem sagaidija vāciešu un krievu " atbrīvotājus " ! Un kādus postus šie " atbrīvotāji " nesa !
Rodas dumjas domas , kādus " labumus " atnesīs šitie " atbrīvotāji " un " sargi " ?

plesigais, 5.jūlijs 2018, 23:41



Lūdzu atvaino, bet visu šo līdz galam neizlasīju, tev ir vēlme , lai tas 1,3mlj Latviešu neizmirtu ? Esi kādeiz domājis par šo...,, sūds ar tiem pad-laikiem, tak mazbērns tev aug, biedri...
5.jūlijs 2018, 23:59 | links
 
Braliti - dūre pret austrumiem ! ;)
Gribās atbildēt Uldena vārdiem - ar dūrēm sen jau vairs nekaro !
Un ticēt ka pāris tūkstošu algotņu notures krievu miljonu armiju , plusa vēl zinot cik laika vajag eiro birokrātiem lai pārbaudītu , saskaņotu un pieņemtu lēmumus !
Nu tur jabut tik ticigam ka , , , nu nē pat Raihs diezvai spēj tam noticēt ! ;)
5.jūlijs 2018, 23:58 | links
 
plesigais [05.07.18]: Pretīgi ir stāvēt SAVA ZEMĒ uz SAVA ZEMES PLEĶIŠA un skatīties ka neģeris ar tanketi brauc garām un maj Tev ar rociņu ! Atbrīvotāji jobans bobans !
Kur Latviešu puikas ?
Vai tiešām izmiruši LATVIEŠU SARKANO STREĻĶU GĒNI ?
Atceroties vecāsmātes stastus kā ar ziediņiem un karodziņiem sagaidija vāciešu un krievu " atbrīvotājus " ! Un kādus postus šie " atbrīvotāji " nesa !
Rodas dumjas domas , kādus " labumus " atnesīs šitie " atbrīvotāji " un " sargi " ?
pleesigais, man saak palikt bail, ka izvilksi no gultsapakshas kraameniicu un apshausi kaadu Nato neegjeriiti..
5.jūlijs 2018, 23:55 | links
 
Plēsīgais mēs visu laiku esam dzīvojuši pēc principa ka jāizvēlas mazākais no ļaunumiem. Tad jau labāk lai nēģeris tev māj no tanketes nekā vaņka garāmbraucot nošauj tavu kazu .
5.jūlijs 2018, 23:52 | links
 
Vismaz kaut kas no Latviskā ar tev saglabājies Skutān :)
5.jūlijs 2018, 23:44 | links
 
Mīlu jūs, biedri, kādi daiļdarbi! Plēsīgais, ir vispār kāda jēga no tā NATO? Kā tu šo uztver ?

skutans, 5.jūlijs 2018, 22:44


Beidzot jautājums pēc būtības !
Nevis , apvainojumi , uzbrecieni ! ;)
Nu tiri urļiku stilā !
Nu jā , ko var prasit no cilveciņa kas bijis iespundets pagrabā ar trīsdesmit krieviem kopā ! ;)

Skutan bet tīri manas domas !
NATO algotņi šeit ir lai apspiestu jebkuru vietējo tejateri , arī pielietojot kaujas munīciju !
Un drīzāk tāpēc ka biku par daudz Latvijā ir krievu un krievveidigo !
Gan zemišiem , gan oficiālajiem varas pārstāvjiem , katrām ir radi , draugi , paziņas kas var but barikāžu otra pusē !
Virietis policists nešaus uz sievas radiem , kaut viņi arī būs krievi un mēģinās spēlēt tejateri ar pievienošanos Krievijai !
Bet NATO algotņi , , , :( !

Pārējiem ! Atvainojiet bet laikam nesapratat ! Nav doma par bardaku zemišos ! Vai personīgiem apvainojumiem un ieroču kvalitāti !

Pretīgi ir stāvēt SAVA ZEMĒ uz SAVA ZEMES PLEĶIŠA un skatīties ka neģeris ar tanketi brauc garām un maj Tev ar rociņu ! Atbrīvotāji jobans bobans !
Kur Latviešu puikas ?
Vai tiešām izmiruši LATVIEŠU SARKANO STREĻĶU GĒNI ?
Atceroties vecāsmātes stastus kā ar ziediņiem un karodziņiem sagaidija vāciešu un krievu " atbrīvotājus " ! Un kādus postus šie " atbrīvotāji " nesa !
Rodas dumjas domas , kādus " labumus " atnesīs šitie " atbrīvotāji " un " sargi " ?
5.jūlijs 2018, 23:41 | links
 
tbildēšu viņa vietā. Plēsīgais ir Latvietis - cik saprotu no visas sirds bet es esmu pēdējais no ideālistiem -arī Latvietis. Pa lielām šaibām kā mazai tautai bez savas stipras armijas un stipra nacionālā gara mums pofig NATO ,Bato , Hu..to -kaut vai marsieši - bet "jumts"ir vajadzīgs . Galvenais lai lai ir dūre pret austrumiem . Kā pēdējam ideālistam un patriotam man gan ļoti gribētos būt tik stipriem kā somiem . Ar savu armiju ,ar savu stipru politiku un nacionālo pašapziņu. Es gribu Latviju ar Latu b

ŠAI daļai piekrītu aviātor...
5.jūlijs 2018, 23:26 | links
 
Mīlu jūs, biedri, kādi daiļdarbi! Plēsīgais, ir vispār kāda jēga no tā NATO? Kā tu šo uztver ?

skutans, 5.jūlijs 2018, 22:44


Atbildēšu viņa vietā. Plēsīgais ir Latvietis - cik saprotu no visas sirds bet es esmu pēdējais no ideālistiem -arī Latvietis. Pa lielām šaibām kā mazai tautai bez savas stipras armijas un stipra nacionālā gara mums pofig NATO ,Bato , Hu..to -kaut vai marsieši - bet "jumts"ir vajadzīgs . Galvenais lai lai ir dūre pret austrumiem . Kā pēdējam ideālistam un patriotam man gan ļoti gribētos būt tik stipriem kā somiem . Ar savu armiju ,ar savu stipru politiku un nacionālo pašapziņu. Es gribu Latviju ar Latu bez krievu politikas un bez amīšu politikas. Kur tad ir Latvija kā valsts ? Nav . Labi ka dziesmusvētki vēl ir. Krievu laikos bij viena savienība - ar nebij Latvijas un savas naudiņas,tagad tas pats .Īsu brītiņu pabijām neatkarīgi -- un tad fiksi fiksi atkal nākamajā savienībā iekšā.
5.jūlijs 2018, 23:18 | links
 
Es te paviesojos krievijā- Kolas pussalā. Pārinieks man iekrita "labais" - bijušais kagabešņiks:) Bet nu vīrs sakarīgs. Es viņam stāstu, ka mums taisās čekas maisus vērt vaļā, šis uz to saka, ka tajos laikos VISI! mākslinieki, utt rafkšās prfesijas, kuri gribēja dabūt bēniņtelpas darbam un bohēmai, visi "parakstījās"... Bēniņtelpās likuši "žučokus", lai atmaskotu disidentus. Un kur gan tos labāk atrast, kā starp māksliniekiem, un kur gan tos vieglāk atmaskot, ja ne bohēmas tusiņos dzēruma atklātībā... Tā ka varbūt labāk nevērt neko vaļā- vilšanās būs liela...

raihs, 5.jūlijs 2018, 22:59


Mans vecais nolažoja', kopā ar G. Astras bandu. Labprāt šiem būtu iedevis "žučoku"...
5.jūlijs 2018, 23:10 | links
 

Pirmo reizi savos 40+ satiku sabiedrisko špektru, upītē, lašupītē , pēc definīcijas... Vienreizēja debate, sēžot katram savā pusē...Bet, ir tomēr krietni skumīgāk , kā domāju .Saulkrastu dome un garais biro-penteris, skarbi, pat ļoti realutātē:(
5.jūlijs 2018, 23:02 | links
 
... tpu... radošās profesijas...
5.jūlijs 2018, 23:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager