Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Es te paviesojos krievijā- Kolas pussalā. Pārinieks man iekrita "labais" - bijušais kagabešņiks:) Bet nu vīrs sakarīgs. Es viņam stāstu, ka mums taisās čekas maisus vērt vaļā, šis uz to saka, ka tajos laikos VISI! mākslinieki, utt rafkšās prfesijas, kuri gribēja dabūt bēniņtelpas darbam un bohēmai, visi "parakstījās"... Bēniņtelpās likuši "žučokus", lai atmaskotu disidentus. Un kur gan tos labāk atrast, kā starp māksliniekiem, un kur gan tos vieglāk atmaskot, ja ne bohēmas tusiņos dzēruma atklātībā... Tā ka varbūt labāk nevērt neko vaļā- vilšanās būs liela...
5.jūlijs 2018, 22:59 | links
 
Mīlu jūs, biedri, kādi daiļdarbi! Plēsīgais, ir vispār kāda jēga no tā NATO? Kā tu šo uztver ?
5.jūlijs 2018, 22:44 | links
 
[quote=535081]plesigais [16:01]: plesigais [14:46]: pleesiigais, bet tad pastaasti par tiem ierochiem, ko sauc par kaķeneem vairaak. Tu skjiet esi eksperts!
Braaliitis vairaak par aviaaciju eksperts, binjam nav jeegas prasiit

apelsins, 5.jūlijs 2018, 13:42

Apelsins ;) varbūt iestājies zemišos pats ! ;)Nu kas ar tiem armijas strokjiem tur i, ko pleesiigais? Galiigi svakinji?!

apelsins, 5.jūlijs 2018, 15:37

Par kuriem Tu gribi zināt ?
Par kalašņikoviem ?
Par zviedru sešdesmito gadu patšautenēm ?
Vai tagadējam amišu ?

;)

Nu stājies zemišos , veči pastastis un parādīs ! Pats varēsi ar dioptrisko tēmēkļi pa kustīgu mērķi paķiķeret , vai rullišu aizslēgu paardit !

Ak ja , mans padoms ! Ja dabusi tīrīt ( piekvep maitas briesmīgi ) ;) atceries rullīšu telpu tirit divreiz !

Instruktori zin , ka pēc iztīrīšanas , rulliši fiksējas ! Un kvēpi no rulišiem noklajas iztīrītaja vieta !

;) !Tad sanaak, ka Latvijas armijai un zemiishiem ir taadi suuda veerti paniikushi stobri, tipa kakjenes..

apelsins, 5.jūlijs 2018, 17:00[/quote

Pareizi jau šis saka, kam tas NATO vajadzīgs, nu kam, krievs nav drauds, šis tak kā miera mika.
Vienīgi tās kaķenes štengrākas jādabon un viss bumbās, nopeilēsim jau Vecrīgā...:)

skutans, 5.jūlijs 2018, 17:09

Skutan , es saprotu Tavu ņirgāšanos un un pieņemu !
PALDIES , mācība ( nerunā taisnību un būsi pareizais ) - pieņemta un saprasta !
Nakoša atputa Tev tris zušus un kaudzīti ar zaderiem ;) !

plesigais, 5.jūlijs 2018, 17:57


Paldies, patiess prieks:) Es neņirgājos, tā nav labi, izsaku sāpi ,bik citā formā...
5.jūlijs 2018, 22:33 | links
 
Visu redzošā acs visu redz . Ja kaut kas interesants notiek tad pieslēdzos . Pēdējā laikā Tonis savus musonus tik slavina , murgi savā starpā runājas vai arī monologos kāds tipāžs ieslīgst. Palasu ,nožāvājos un darbojos tālāk.
5.jūlijs 2018, 22:24 | links
 
Bračku, es zināju, ka Tu neraksti, bet arvien seko:)
5.jūlijs 2018, 21:58 | links
 
tā tas bij bračka,apšava ari šoferus kuri nestājas tiem bandītiem kas bij sevi par zemesargiem iedomājušies.Domāju ka tagad ir daudz kas mainījies
5.jūlijs 2018, 21:57 | links
 
Viss pareizi-nevar tak katram pāķim bisi dot! Sadzersies un ies ar kaimiņiem razborkas taisīt!
5.jūlijs 2018, 21:56 | links
 
Tas ko Plēsīgais stāsta par zemessardzi tas ir daļēja taisnība . Bet 90 un 2000 sākumā. Katrs pidars tur stājās lai tikai varētu uz šaru nēsāt šaujamos. Ceru ka Jums visiem ir tikpat laba atmiņa kā man kad pēc tā gadījuma kad it kā zemessargs apšāva savus kaimiņus kartupeļu talkas laikā .Pēc šī gadījuma sāka vismaz kaut kārtību ieviest zemessardzē un piščukus vairs nedod kuram katram. Toreiz katrs sevi cienošs zemessargs ar kalašņikovu uz bodi gāja un cirvja vietā lika zem gultas.
5.jūlijs 2018, 21:50 | links
 
Wow! Vakara nagla-vistu gans uzmeties par skarbu, pieredzējušu karavīru ar tulznainām rokām un ievainojumu rētām uz sejas:))) Nu gluži latviešu Rembo! Un galvenais, visi vēl tic!!! Man tas asociējas ar kaut ko līdzīgu, kā 9.maija "veterāni" ar medaļām pilnu paltraku pie erekcijas pieminekļa asaras riestu, kaut gan 1941.gadā viņi vēl mammām autiņos dirsa...
Īsākā anekdote ever-"plēsīgais-katavīrs!"
5.jūlijs 2018, 21:42 | links
 
nu redz plēsigais un ko tu esi darījis lietas labā redzot visas šīs nebūšanas????Kur ziņoji par narkotikām???Jeb to redzot visu klusi burkšķēji zem deguna???
5.jūlijs 2018, 21:40 | links
 
Kas spiež būt par zemessaragu, ja tur tik sūdīgi? Par patriotismu šajā gadījumā nevarētu runāt.. Vai arī mums patrioti daudzi tādi?
5.jūlijs 2018, 21:27 | links
 
redz plēsīgais,vienīgais ko proti,tas ir kult tukšus salmus,neko konkrētaku nespēj dikutēt kā tikai vaimanas

uldens2, 5.jūlijs 2018, 20:53


Un ko Tu konkrētu gribi zināt ?
Man Tev pastastit par ģedovšinu Latvijas zemišos , starp komandieriem un ierindniekiem ?
Pastāstīt par saplēstām drēbēm , mugursomam un citu " dāvināto " ( lasit - norakstīto ) aprīkojumu ?
Pastastit par ieročiem kas pec šaviena iesprust un nākošo šavienu var izdarīt tikai kad esi iesitis pa koku vai papēdi ?
Varbūt par dzeršanu un narkotikām mācību laikā ?

Puis , aizej lūdzu un piesakies pats ! Pēctam varēsim runat nopietni !

Savādāk sanāk, es Tev par segu ! Tu man par tualeti !
5.jūlijs 2018, 21:08 | links
 
redz plēsīgais,vienīgais ko proti,tas ir kult tukšus salmus,neko konkrētaku nespēj dikutēt kā tikai vaimanas
5.jūlijs 2018, 20:53 | links
 
pleesiigais, mees ceram, ka raksti nevis uzturi pareizo temperatuuru aparaataa.
Tev kaa ex zemiitim jaabuut nojeegai par zemesardzei sasaapeejushaam lietaam

apelsins, 5.jūlijs 2018, 19:24


Apelsin ;) Un ?
Tu esi burvis un ar nūjiņas palīdzību atrisinasi visas problēmas ?
;) !
P/ S par aparatu , ja vēlies padošu ziņu kad kurinašu ! ;)
5.jūlijs 2018, 20:48 | links
 
Bebrs [05.07.18]: pleesiigais, mees ceram, ka raksti nevis uzturi pareizo temperatuuru aparaataa.
Tev kaa ex zemiitim jaabuut nojeegai par zemesardzei sasaapeejushaam lietaam

apelsins, 5.jūlijs 2018, 19:24

Nezini kādos apstākļos stroķis bija jānēsa, tāpēc ar labāk paklusē. Paveicās, ka citā laikā piedzimi.
Bebr, tad raksti tu, kas par suudiem jums tur zemiishos un Kuldigas munjikos
5.jūlijs 2018, 20:39 | links
 
pleesiigais, mees ceram, ka raksti nevis uzturi pareizo temperatuuru aparaataa.
Tev kaa ex zemiitim jaabuut nojeegai par zemesardzei sasaapeejushaam lietaam

apelsins, 5.jūlijs 2018, 19:24


Nezini kādos apstākļos stroķis bija jānēsa, tāpēc ar labāk paklusē. Paveicās, ka citā laikā piedzimi.
5.jūlijs 2018, 20:17 | links
 
pleesiigais, mees ceram, ka raksti nevis uzturi pareizo temperatuuru aparaataa.
Tev kaa ex zemiitim jaabuut nojeegai par zemesardzei sasaapeejushaam lietaam
5.jūlijs 2018, 19:24 | links
 
plesigais [05.07.18]: Piecpatsmit gadu izdienas nozimite ir no sudraba !
Netici , paprasi vietējiem zemišiem !
;)
pa piecpatsmit gadiem tachu buutu jaabuut nojeegai par strokjiem..
Uzraksti konspektaa, kas nav laagaa tur jums Zemiishos, kaadas probleemas, ko uzlabot utt
Savaadaak ljoti vispaariigi. Nevar saprast nekaadi ko saki
5.jūlijs 2018, 19:05 | links
 
kāds tad te var būt līdzīgs scenārijs,tavas domas ir nesaprotamas
5.jūlijs 2018, 19:04 | links
 
zinu dažus īstus afgānistānā karojušus večus,neviens nekad nav lielijies ka ostijis pulveri,jebkādas sarunas par karošanu tiek momentā noraidītas,ar tekstu atrāk to visu aizmirst vai tamlīdzīgi.Domāju ka pulvera ostītāji neko vairāk par strojbatu vai virtuvi nav redzējuši:DDD

uldens2, 5.jūlijs 2018, 18:37


Ulden apskaties neta , kas šobrīd notiek afgaņos un KAPEC tur disloceti amišu algotņi !

Varbūt sapratīsi kāpēc es negribu lidzigu scenāriju Latvijā un uzdrošinos par to runat !

Raihs sori , nu gan Tev brīvais mikrafons !
5.jūlijs 2018, 19:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager