Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
====Skolās vienaudži pazemo, sit , ukraiņu bērnus. Atskaņo krievu himnu.
Sasodīts !!!
Cik bērni tomēr spēj būt nežēlīgi.
Audzinām vīri savējos par cilvēkiem.====

Nav viss tik primitīvi, ir arī bēglīši, kas izmanto savu stāvokli, apzināti vai nē,, bet apbižo mūsējos,, !! un mūsu puikām jāsakož zobi, jo nedrīkst,, bēgļi, viņu zemē karš !!
Saprotu, tās nav populāri,, bet fakts :(
25.novembris 2022, 09:27 | links
 
Pērtniekos runājos ar personālu.To taktiku,ko daddy iesaka leiši jau sen piekopj.Daddy norādītjā laikā brauc un ķer 100 kg un vairāk uz deguna.Ar ikriem atsit visas izmaksas un vēl nopelna.Mazais bizness. Nez kā būs ar šitām zivju un degvielas cenām.
25.novembris 2022, 08:57 | links
 
Ja 4000 skolnieki, gan jau kādas problēmas var izrakt.
24.novembris 2022, 21:47 | links
 
RaimisD [24.11.22]: Skolās vienaudži pazemo, sit , ukraiņu bērnus. Atskaņo krievu himnu.
Sasodīts !!!
Cik bērni tomēr spēj būt nežēlīgi.
Audzinām vīri savējos par cilvēkiem.
Tas ir Latvijā, nevis krievijā vai kādās UA okupētajās teritorijās
24.novembris 2022, 21:04 | links
 
Skolās vienaudži pazemo, sit , ukraiņu bērnus. Atskaņo krievu himnu.
Sasodīts !!!
Cik bērni tomēr spēj būt nežēlīgi.
Audzinām vīri savējos par cilvēkiem.
24.novembris 2022, 20:26 | links
 
daddy_j [24.11.22]: īsts copmanis makā neskatās!
Tieši tā.
Es par copei iztērētiem loriņiem, tehniku, kātiem, spolēm ,degvielu copes braucieniem , laiku ko pavadījis coopēs būtu naudu pelnījis.
Nu vecīt katru dienu var ikrus ar karotēm ēst ?:)))
Vaļas prieks nav naudā mērāms. Un ja vēl hobijs nav viens, kā man.
Cope, sniega dēlis, motokross. Veiks, izpletņi, peintbols, tūrisms, ceļošana, peldēšana, ziema baseins, utt.
Tad ar ne tikai ikrus varētu atļauties :)))
24.novembris 2022, 20:02 | links
 
Pērtnieki bišku par dārgu. Pusstundā čupiņu savelc, makā vējš svilpā, jābrauc mājās. Kas tā par copi...
Lai gan aizpērn foreles tur bijušas brangas (pat trijnieces un krupnākas). Bet deviņi eiriki kāgā, bļin, tirgū sanāk lētāk un kāts arī nav jāvazā līdz. Četras foreles - sotaks?

andreiko, 24.novembris 2022, 12:30


īsts copmanis makā neskatās! (pavisam īstie arī uz dīķiem nebrauc, izņemot karpiniekus).

Uz Pērtniekiem forelēs ir jābrauc marta beigās-aprīļa sākumā, kad viņām ir IKRI! tad tas cipars ir sagremojams! :)
24.novembris 2022, 16:12 | links
 
Pērtnieki bišku par dārgu. Pusstundā čupiņu savelc, makā vējš svilpā, jābrauc mājās. Kas tā par copi...
Lai gan aizpērn foreles tur bijušas brangas (pat trijnieces un krupnākas). Bet deviņi eiriki kāgā, bļin, tirgū sanāk lētāk un kāts arī nav jāvazā līdz. Četras foreles - sotaks?
24.novembris 2022, 12:30 | links
 
Ūdens vēl ir silts, aizvakar braucu caur Balviem un ezers bija pilnīgi vaļā.
A privātajā dīķī laižu tik 25 foreles ik gadu. Pēc viena neveiksmīga gada, jeb pieredzes vairs nelaižu daudz, lai gan var.. 100gab. Tāpēc komercmakšķerēšana atkrīt.
Andreiko, Latgolā uz Rēzekni cilvēki brauc foreli paķert, Pērtniekos.
24.novembris 2022, 11:51 | links
 
Junior, a kas tev tur ar copēm tuvējā aizdurvē? Kāds Latgolas ezeriņš tak imejetsja? Un tu tak foreļstores vai kaut kādus citus lopus laidi ganīties savā dīķī!
Varbūt, ka vasarā kādreiz pie tevis varētu aizjozt un pasēdēt pie kausa ar pīcku ķepā...
24.novembris 2022, 11:30 | links
 
Andreiko, tu ir loti sens, tas labi!
Veči, lad jums ir bijis pēdējo reiz, pamosties no dzerstiņa un smaids no sejas kā skolniekam, ev! Vakardien piedzēros! :)))
Tā, ka novēlu to ik vienam.. Reti, bet efektīgi! :D
24.novembris 2022, 11:19 | links
 
Andreiko es nav tim sens, pec video Tev jau sen jābūt slipi un vēsam..

mjuniorss, 24.novembris 2022, 05:40


Nē, misteru Pitkinu (super, tāds modernāks čaplins) es skatījos septiņdesmito vidū, gāju klasē piektajā, sestajā. Padomju tī vī dažkārt rādīja (arī ķinīšos izretis bija), priekš tiem laikiem izcils izklaides ķino. A dzimis esu sašdasmit caturtajā... ;)
24.novembris 2022, 09:37 | links
 
Andreiko es nav tim sens, pec video Tev jau sen jābūt slipi un vēsam..
24.novembris 2022, 05:40 | links
 
Zin ko man sieva teica, nav nevien jauna drebe nopirkta.. un esir patriots! Suka!
24.novembris 2022, 05:38 | links
 
Junior, turies! Pašam snaudiens nenāk (tikko noskatījos Porziņģa spēli), laikam arī būs jāiemet acs pudeles kakliņā (drusku, vienkārši za kompaņiju).
Kad man bēdīgs prāts, tad reizēm skatos kaut ko vecu un labu:

https://www.youtube.com/watch?v=DyGx-tt6xnA
24.novembris 2022, 05:35 | links
 
 
Drausmīga valoda mana. Atvainojos, nav mana dotība.
24.novembris 2022, 03:53 | links
 
Nopietni, es ir patriots, bet esmu sani lv izglitibuu, radijis pays sev ienakumus l, bet nespeju pastavet, es nevainoju citus, bet valts mani nav iemacijusi kā to darit
Labi es pats, ja es pats neesmu prasijis pabalstu, un nesanak.. sory oligathi pelna talak.. es ir gatvs rit sedet pie saimas.
24.novembris 2022, 03:48 | links
 
Andreiko, tu ir vecis, ka saglabā savu identitati, šobrīd es ir gatavs protestēt.. pie valdības ekas ...
24.novembris 2022, 03:46 | links
 
Junior, skaties futeni, dzer lēnītēm un ar baudu! :)
Un izvēlies vietu nākotnei! :):):)

https://www.businessinsider.com/japan-and-senegal-fans-clean-world-cup-stadiums-2018-6
24.novembris 2022, 03:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager