Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Speciāli Raihucim,savējajos ir jāieklausās..
https://youtu.be/dK_kQU4HELg?t=332
16.jūnijs 2018, 12:10 | links
 
Toni, tev kā izcilam vēstures pētniekam piešķiru jaunu kļičku - GIRAFFA CARNELOPARDALIS ROTHSCHILDI :)

http://www.rigazoo.lv/lv/dzivnieki/ziditaji/rotsilda-zirafe
16.jūnijs 2018, 12:04 | links
 
Mees muusu radiniekam ar putniem galvaa teicaam - kaads implants, tevi tachu neizseko un nenoklausaas!
Bet vinjsh tikai gardi smeejaas par mums vientieshiem.
Starp citu, zaales ljoti paliidzeeja..
16.jūnijs 2018, 11:48 | links
 
Toreiz nebija mobilo sakaru,tādēļ Rotšildiem tā 'pīle' uz dažām dienām nostrādāja...
16.jūnijs 2018, 11:38 | links
 
Tas nebija pasaules kara laikā,bet Napaleona laikā..
16.jūnijs 2018, 11:31 | links
 
Tas tiesa!;)
16.jūnijs 2018, 11:30 | links
 
Toni,Toni,pirmais pasaules karš bij 20gs.tev 100 gadi kaut kur pazūd:DDD
16.jūnijs 2018, 11:20 | links
 
Andreiko,tātad tu gribi teikt ,ka te visu nīstajos pad laikos patieso vēsturi mācīja?Nu neesi tak naivs,vēsturi pārrakstīja katra valdošā kliķe visos laikos pēc vajadzības...Nedomāju ka esi tik naivs...
Es tak neteicu ka t,s.Romanovi ar Rotšildiem saradojās 17 gs.Tas notika vēlāk,kad Rotšildi jau bija piķi uzvārījuši 19 gs.Rotšildi lielo piķi uzvārīja pirmā pasaules kara laikā,kad palaida pīli par par baigiem karapūļu zaudējumiem un otrajā dienā biržā pārpirka visas kritušās akcijas.
16.jūnijs 2018, 11:09 | links
 
nez tie Rotšildi vispar jau bija 17 gs.???Man liekas ka viņi uzradās pārsimtgadu vēlāk:DDD
16.jūnijs 2018, 10:42 | links
 
:)Skonto bērni palīdz ar zemeņu lasīšanu ?
Labs rīta joks,uzlaboji garastāvokli...:D

Tonis, 16.jūnijs 2018, 08:39



Šis tiešām labs!!!
16.jūnijs 2018, 10:10 | links
 
Par to dzīves pieredzi. Arī vairs neesmu puikas vecumā, vēsture interesējusi vienmēr, domāju, ka grāmatas par vēsturi esmu izlasījis vairāk, nekā Antuāns ar aci redzējis.
Gandrīz vai piemirsu - esmu divreiz studējis vēsturniekos (klātienē un pēc armijas neklātienē). Pabeidzis gan neesmu, jo darbs traucēja (par vēstures učuku gan nekad neesmu gribējis kļūt).
Speciāla piezīme Tonim. Pirmajā kursā mums bija 17 dažādi vēstures priekšmeti, sākot ar etnogrāfiju un beidzot ar senās Romas un Grieķijas vēsturēm (divi dažādi priekšmeti). Tāpēc stāstīt kaut ko par Romanoviem, Tarasiem Buļbām vai Gustaviem Ādolfiņiem ir pilnīgi lieki. Toreiz jaunatne tiešām zaurēja un no mums prasīja. Neviens rakstu darbs netika nospiests no neta, jo neta nebija.
16.jūnijs 2018, 10:06 | links
 
Tonis [16.06.18]: mandarīn,kišš atpakaļ būdā,tev neviens vārdu nav devis,paaugsies varēsi glupi spriedelēt...
Attopies, vecais viir.
Man attaalam radiniekam bija liidziigi.. Vinjsh gaaja pat veel taalaak - saaka likties, ka kaajaa ieshuuts implants/raidiitaajs un vinju kaads reaali izseko. Beidzaas ar viziiti pie psihiatra, kas izrakstiija Xanax un citus smagos antidepresantus.
Attopies, Toni!
16.jūnijs 2018, 10:05 | links
 
mandarīn,kišš atpakaļ būdā,tev neviens vārdu nav devis,paaugsies varēsi glupi spriedelēt...
16.jūnijs 2018, 09:38 | links
 
Tonis [16.06.18]: :)Skonto bērni palīdz ar zemeņu lasīšanu ?
Labs rīta joks,uzlaboji garastāvokli...:D
Jaa jaa un Zemeslode nemaz nav lode, bet plakana. Esmu redzeejis neskaitaamus video par to youtube.
Austraalijas arii nav.
Copeslietas.lv arii iisteniibaa nav, jo mees, Toni, te visi esam tikai aktieri, kas tevi te izklaidee..
16.jūnijs 2018, 09:08 | links
 
:)Skonto bērni palīdz ar zemeņu lasīšanu ?
Labs rīta joks,uzlaboji garastāvokli...:D
16.jūnijs 2018, 08:39 | links
 
Junior,arī tu sāc braukt auzās..Sākuma bibleotēkas tāme bija stingri uzskrūvēta,to Demakova parakstīja beidzamajā valdīšanas dienā...
Tiltam bija divas kārtas,abās Skonto stingri uzvārījās...

Tonis, 16.jūnijs 2018, 08:13

Es atkal dzirdēju, ka skonto paņēma kredītu, lai pabeigtu tilta būvniecību.. Vēl šodien atmaksā un bērni palīdz ar zemeņu lasīšanu UK. Pat vairākas līdmašīnas ar sēņotājiem sasēdinātas utt. Tak esi lasijis ziņu virsakstus, daudz aizbraukuši.. Neviens jau nesaka taisnību kāpēc, jo darba līgums noslēgts! Nedrīkst izpaust līguma noteikumus un nosacījumus kur un kāpēc brauc.
p.s. Muson informācija tiešam tev strādā, jo es ne tikai auzās esmu iebraucis, tpu atrodos. Un internets pat ir pieejams.
Labs ir Toni, jauku tev dienu. Neņem pierē, bet tiešām liekas smieklīgi, kad cilvēki izsaka ne tikai savu redzējumu, bet apgalvojumu no attāluma ar skaitļiem un saucamajiem faktiem. Mana juniora pieredze ir tāda, ja nēesi pirmavots informācijai var neticēt un uzdot jautājumu, kam tas ir izdevīgi. Zinu, zinu tavu atbildi līkdeguņiem..
16.jūnijs 2018, 08:31 | links
 
Varētu padomāt ,ka te kāds dikti ieracies 'PATIESĀS VĒSTURES"ar putekļiem pārklātajās grāmatās...Vecumam Ir tāda neatņemama priekšŗocība, kā dzīves pieredze ,kurra ļauj salīdzināt un vērtēt.Jums puiķiem tas viss vēl priekšā...)
16.jūnijs 2018, 08:19 | links
 
:))
16.jūnijs 2018, 08:14 | links
 
Junior,arī tu sāc braukt auzās..Sākuma bibleotēkas tāme bija stingri uzskrūvēta,to Demakova parakstīja beidzamajā valdīšanas dienā...
Tiltam bija divas kārtas,abās Skonto stingri uzvārījās...
16.jūnijs 2018, 08:13 | links
 
Es vairāk ticu Andreiko, jo Tonis visas vēstures zināšanas smeļās youtube un, jo vairaak zjiidu, masonu un citplaneetieshu piemineeti, jo uzticamaaks informaacijas avots Tonja izpratnee. Tonis arii izmanto viltiibu - smaidinjlikshanu, kas var noziimeet, ka dikti jokaajaas onkulis
16.jūnijs 2018, 08:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager