Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
nu tad jau sanāk ka tu pirms erces kodiena esi bijis cirvis.....potējies pret encefelītu bet dusmīgs esi kad saslimi ar laima slimību un pote nav palīdzējusi:DDD
Es tev pabrīdināšu ka tā pote nepasargā arī no caurejas,tā ka pļūtot lieki nenervozē;DDD

uldens2, 5.jūnijs 2018, 18:31


Nu cirvis un ?
Labs instruments attiecīgā darba veikšanai ! ;)
5.jūnijs 2018, 18:59 | links
 
plesigais [35m]: Man jau trešo gadu problēmas ar ērces kodienu ( idiots noticeju potes efektivitātei ) !
Bet es priecājos par bērniem , mazbērniem , kaziņam un karsto laiku !
Eh žēl , ka Jums tikai apriešana prāta !Bet tu tachu pats visi laiku Pleesies.
Es jau sen buutu nospljaavies un baudiijis dziivi laukos..
Katraa gadiijumaa, lai veseliiba top labaaka. Kaut kaa taa..

apelsins, 5.jūnijs 2018, 18:31


Beidzot , labs vārds no Tevim !
PALDIES , TEV arī veselību un visas ērces garām !

Vecīt es jau vienkārši priecājos un baudu dzīvi laukos ( netici paprasi Adrenalīnam ) !

A te vienkarš relaks un pārdomas ! ;)
5.jūnijs 2018, 18:51 | links
 
nu tad jau sanāk ka tu pirms erces kodiena esi bijis cirvis.....potējies pret encefelītu bet dusmīgs esi kad saslimi ar laima slimību un pote nav palīdzējusi:DDD
Es tev pabrīdināšu ka tā pote nepasargā arī no caurejas,tā ka pļūtot lieki nenervozē;DDD
5.jūnijs 2018, 18:31 | links
 
plesigais [05.06.18]: Man jau trešo gadu problēmas ar ērces kodienu ( idiots noticeju potes efektivitātei ) !
Bet es priecājos par bērniem , mazbērniem , kaziņam un karsto laiku !
Eh žēl , ka Jums tikai apriešana prāta !
Bet tu tachu pats visi laiku Pleesies.
Es jau sen buutu nospljaavies un baudiijis dziivi laukos..
Katraa gadiijumaa, lai veseliiba top labaaka. Kaut kaa taa..
5.jūnijs 2018, 18:31 | links
 
Man jau trešo gadu problēmas ar ērces kodienu ( idiots noticeju potes efektivitātei ) !
Bet es priecājos par bērniem , mazbērniem , kaziņam un karsto laiku !
Eh žēl , ka Jums tikai apriešana prāta !

plesigais, 5.jūnijs 2018, 18:09plēsigais visur ir rakstīts ka vakcīna neglabj 100% no saslimšanas ar encefalītu,vieglāk pārslimot ar mazāk smagām sekām

uldens2, 5.jūnijs 2018, 18:16



Pričom encefalits ?
Erces pārnēsā deviņas slimības , divas encefalits un laims ir zināmas ! Pārējās nekā ! ( Tāpēc labāk plēsīgo nekaitinat , hren viņ zin ar ko slimo ) ! ;)

Mokos ar laima paveidu , kam patreiz zaļu nav !
5.jūnijs 2018, 18:26 | links
 
Man jau trešo gadu problēmas ar ērces kodienu ( idiots noticeju potes efektivitātei ) !
Bet es priecājos par bērniem , mazbērniem , kaziņam un karsto laiku !
Eh žēl , ka Jums tikai apriešana prāta !

plesigais, 5.jūnijs 2018, 18:09plēsigais visur ir rakstīts ka vakcīna neglabj 100% no saslimšanas ar encefalītu,vieglāk pārslimot ar mazāk smagām sekām

uldens2, 5.jūnijs 2018, 18:16

nezinu par tiem 100 procentiem, bet no laima boreliozes neglābj- tas gan kā bankā.
5.jūnijs 2018, 18:25 | links
 
Man jau trešo gadu problēmas ar ērces kodienu ( idiots noticeju potes efektivitātei ) !
Bet es priecājos par bērniem , mazbērniem , kaziņam un karsto laiku !
Eh žēl , ka Jums tikai apriešana prāta !

plesigais, 5.jūnijs 2018, 18:09
plēsigais visur ir rakstīts ka vakcīna neglabj 100% no saslimšanas ar encefalītu,vieglāk pārslimot ar mazāk smagām sekām
5.jūnijs 2018, 18:16 | links
 
Man jau trešo gadu problēmas ar ērces kodienu ( idiots noticeju potes efektivitātei ) !
Bet es priecājos par bērniem , mazbērniem , kaziņam un karsto laiku !
Eh žēl , ka Jums tikai apriešana prāta !
5.jūnijs 2018, 18:09 | links
 
Kaut kur lasiiju, ka encefaliitu varot dabuut arii no kazas piena. Zjigli vaig ieshaut remantadiinu.

apelsins, 5.jūnijs 2018, 17:44

šis daudz ko izskaidro,remantadīns domāju ka pa vēlu jau
5.jūnijs 2018, 18:03 | links
 
Kaut kur lasiiju, ka encefaliitu varot dabuut arii no kazas piena. Zjigli vaig ieshaut remantadiinu.
5.jūnijs 2018, 17:44 | links
 
plēsonis atkal spaisu sakurījies,kāds kaut ko saprata ko tas marazmātiķis tur uzrakstīja???
5.jūnijs 2018, 17:34 | links
 
uldens2 [12:23]: nu protams dociti tur vel ir visadas afrikas valstis kas tajā negativajā topa ir augstak,latiņamerikas valstis un visas viņas vieno nenormāli augsta korupcija,raihs jau ielika to ko gribēji.Nu atkal šaizīte. Arī neuzmanīgi esi lasijis: Turkmenistāna no bijušajām PSRS republikām ir pirmajā vietā ne KF.
;)
Un ko mēs no tā varam secināt......
:DDDD

Demon, 5.jūnijs 2018, 16:44
good job,puppy,esi veltījis laiku un esam nonākuši pie kaut kādas patiesības:DDD
Secinam to ka padomju audzināšana ir izaudzinājusi uz slepkavībām kārus pilsoņus
5.jūnijs 2018, 17:31 | links
 
Varbūt tomēr ar faktiem no sākuma vajadzētu apstiprināt to plēsīgā debīlo apgalvojumu, ka "saimniekam katrs cents kasse ir simtreiz vērtīgāks par kassieres dzīvību ! " ?

raihs, 5.jūnijs 2018, 11:27


Oi oi Raihs ! Varētu padomāt , ja nedo dievs Tavā veikalā notiktu šaize ! Tu savas pārdevējas barotu ar tortem un par savu naudu ārstētu gan fiziskās gan morālās traumas !

Raihs fakts vienkarš ! ;) Ļoti vienkārš !
Tu esi cilveknidejs !
Raihs Tavi vārdi ! SENČI - DZĒRĀJI UN ZAGĻI , SIEVA - IDIOTE ( jo pērk paiku no Lv zemniekiem ) , UN PAR BĒRNIEM VISPĀR NERUNĀSIM ( bailēs no saviem bērniem Tev ciankalija pudelīte skapītī ) !

Paskaidrojums !
Ja Raihs liekas kapeikas dēļ ko sieva iztērē par eko paiku , sievu nosauc par . . . !
Ja baidoties ka bērni neizmanto ragaviņas , lai priekšlaicīgi tiktu pie mantojuma . . . !

Tad ko Raihs izdaris ar savas preces pārdevējam , kas nenosargāja Raiha PEĻŅU ?

P/S ( Aizveries spragoni ) dzirdu dzirdu Raihs ! ;)
5.jūnijs 2018, 17:16 | links
 
raihs [05.06.18]: Docent, tu tā arī neatbildēji- par ko vēlēsi nākamajās vēlēšanās?
Tu neatbildi uz maniem jautājumiem kāpēc iedomājies, ka man jāatbild tev?
:DDD
5.jūnijs 2018, 16:45 | links
 
uldens2 [05.06.18]: nu protams dociti tur vel ir visadas afrikas valstis kas tajā negativajā topa ir augstak,latiņamerikas valstis un visas viņas vieno nenormāli augsta korupcija,raihs jau ielika to ko gribēji.
Nu atkal šaizīte. Arī neuzmanīgi esi lasijis: Turkmenistāna no bijušajām PSRS republikām ir pirmajā vietā ne KF.
;)
Un ko mēs no tā varam secināt......
:DDDD
5.jūnijs 2018, 16:44 | links
 
Docent, tu tā arī neatbildēji- par ko vēlēsi nākamajās vēlēšanās?
5.jūnijs 2018, 16:40 | links
 
raihs [05.06.18]: Docent, šis derēs? Varbūt tas ir benderu saits?:)
http://og.ru/society/2017/05/17/88721
Ja pats esi to lasijis, Hondurasa ir priekšā visai pasaule.
:DDD
copy/paste nelikšu - izlasi rakstu līdz galam ne tikai pirmo rindkopu.
5.jūnijs 2018, 16:40 | links
 
raihs [05.06.18]: Varbūt tomēr ar faktiem no sākuma vajadzētu apstiprināt to plēsīgā debīlo apgalvojumu, ka "saimniekam katrs cents kasse ir simtreiz vērtīgāks par kassieres dzīvību ! " ?
Ko lien katrai pudelei par korķi? Uldens jau plēš pēdējos matus, lai spētu atbildēt.
5.jūnijs 2018, 16:31 | links
 
Draugs draugam laiku kavē ... !
5.jūnijs 2018, 12:32 | links
 
Te ir daudz klusu, slimu cilvēciņu, kas baidās savu foto ielikt, baidās īsto vārdu publicēt, nodarbošanos... Man personiski nav ko slēpt- varētu kaut uzvārdu ,personas kodu un bankas kontu publicēt... Kam tas kaut ko dod, nesaprotu... Ja nu vien tiem pašiem klusajiem, slimajiem...

raihs, 4.jūnijs 2018, 21:13

Šis video varētu Raih atbilst tavam teiktajam. :)))
https://www.facebook.com/braunijs/videos/1782243311795108/
5.jūnijs 2018, 12:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager