Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
PP/S es jau sarakstu veidoju ! ;)

Nu tapat kā Skutans ! Tikai es vienkāršāk !
Viņš uz laģeriem es uz tiesu !

Par katru cieņas aizskarumu , nu tur vatņiks , vai vecais apsis - 50 evriku ! Par katru rupjibu - idiots , stulbenis - no 150 lidz 250 !
;) !
4.jūnijs 2018, 21:13 | links
 
Te ir daudz klusu, slimu cilvēciņu, kas baidās savu foto ielikt, baidās īsto vārdu publicēt, nodarbošanos... Man personiski nav ko slēpt- varētu kaut uzvārdu ,personas kodu un bankas kontu publicēt... Kam tas kaut ko dod, nesaprotu... Ja nu vien tiem pašiem klusajiem, slimajiem...
4.jūnijs 2018, 21:13 | links
 
Nu re beidzot kaut kas sakarīgs...
4.jūnijs 2018, 21:10 | links
 
plesigais [19:38]: Oi ;) !
Ļoti ļoti atvainojos CL un lietotājiem ! Info par personu un bla bla bla !
Ludzu dzesiet manu postu un izsakiet brīdinājumu !
;) !
Raihs bus apmirinats ka runcis aprīlī ! ;)Atvainosies viņš! Nesanāks! Nāksies kazas pārdot!
"Otrā daļa
Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas sensitīvajiem personas
datiem, tas ir, par jebkurām nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas
sensitīvajiem personas datiem, ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu,
ievadīšanu, glabāšanu, sakārtošanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu,
pārraidīšanu, izpaušanu, bloķēšanu vai dzēšanu, —
izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu fiziskajām personām no divsimt
astoņdesmit līdz septiņsimt euro"

raihs, 4.jūnijs 2018, 19:44



Nu ko Tu brauc man virsū ? ;)
Būtu labāk savācis visus kas Tavu vardiņu piemin arī nodarbošanos un atpūtu , iesūdzējis ! ;)
Plus vēl personas aizskaršana ! ;)
Tavi tūkstoši liktos ka pirmklasnieka pusdiennaudiņa !

P/ S par ideju man desmit pročus ! Un Latvijā miljonaru sarakstam pievienotos vēl divi !
4.jūnijs 2018, 21:07 | links
 
 
Ak jā Ulden , par dubultajiem standartiem !
Kā tad iet kopā Tava vatņikofobija ar Putina ģimi Tavā nikā ?

Personīgi man riebjas katru dienu CL redzēt Putinu !

Ko saka citi ?

plesigais, 4.jūnijs 2018, 19:18

tas ir putlers nevis putins
4.jūnijs 2018, 20:20 | links
 
plesigais [04.06.18]: Oi ;) !
Ļoti ļoti atvainojos CL un lietotājiem ! Info par personu un bla bla bla !
Ludzu dzesiet manu postu un izsakiet brīdinājumu !
;) !
Raihs bus apmirinats ka runcis aprīlī ! ;)
Atvainosies viņš! Nesanāks! Nāksies kazas pārdot!
"Otrā daļa
Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas sensitīvajiem personas
datiem, tas ir, par jebkurām nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas
sensitīvajiem personas datiem, ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu,
ievadīšanu, glabāšanu, sakārtošanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu,
pārraidīšanu, izpaušanu, bloķēšanu vai dzēšanu, —
izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu fiziskajām personām no divsimt
astoņdesmit līdz septiņsimt euro"
4.jūnijs 2018, 19:44 | links
 
Oi ;) !
Ļoti ļoti atvainojos CL un lietotājiem ! Info par personu un bla bla bla !
Ludzu dzesiet manu postu un izsakiet brīdinājumu !
;) !
Raihs bus apmirinats ka runcis aprīlī ! ;)
4.jūnijs 2018, 19:38 | links
 
Diez cik laika vajadzēs, lai mārtiņš atgrieztos ar jaunu niku? Kautkas viņam te dikti kremt. Izgāzās jau nepajokam, pat no youtube izņēmis video ar savu ģīmi....

kaputaarps, 4.jūnijs 2018, 19:03


Ei ģimiti var redzēt delfim Martins Sirans ! Tup urleniem pierastajā pozā !
:) !
4.jūnijs 2018, 19:34 | links
 
kaputaarps [04.06.18]: Diez cik laika vajadzēs, lai mārtiņš atgrieztos ar jaunu niku? Kautkas viņam te dikti kremt. Izgāzās jau nepajokam, pat no youtube izņēmis video ar savu ģīmi....
Nu vakar šis ne pa jokam izpildījās! Sāka jau atslaucīties ar 30k!:) Un netradicionālā orientācija ar pa pjaņiem pa visām spraugām līda ārā.
4.jūnijs 2018, 19:25 | links
 
Ak jā Ulden , par dubultajiem standartiem !
Kā tad iet kopā Tava vatņikofobija ar Putina ģimi Tavā nikā ?

Personīgi man riebjas katru dienu CL redzēt Putinu !

Ko saka citi ?
4.jūnijs 2018, 19:18 | links
 
Diez cik laika vajadzēs, lai mārtiņš atgrieztos ar jaunu niku? Kautkas viņam te dikti kremt. Izgāzās jau nepajokam, pat no youtube izņēmis video ar savu ģīmi....

kaputaarps, 4.jūnijs 2018, 19:03


Lieku dolāru uz nedēļu ! ;)

Liekas ka no copes foruma Delfim , arī viņu papjorļi ! ;)
4.jūnijs 2018, 19:14 | links
 
bet jautājums bij kāpēc tevi dubulti standarti??Tas ka esmu vatņikufobs tak sen skaidrs un nemaz nenoliedzu.:DD
Bet tu tāpat kā docīts un neērtiem jautajumiem beigtās zivs sindroms,vai pretjautājums,tikai ne atbilde pēc būtibas:DD

uldens2, 4.jūnijs 2018, 18:31


Ko atbildēt ?
Vienu Tavu NEARGUMENTETU apgalvojumu ka es esmu nosaucis valdību par zagļiem ?
Kaut kādu Tavu murgu NEARGUMENTETU par maniem dubultiem standartiem ?

;) !

P/S un vatņikofobs un krievufobs - nav viens un tas pats !
4.jūnijs 2018, 19:12 | links
 
Diez cik laika vajadzēs, lai mārtiņš atgrieztos ar jaunu niku? Kautkas viņam te dikti kremt. Izgāzās jau nepajokam, pat no youtube izņēmis video ar savu ģīmi....

kaputaarps, 4.jūnijs 2018, 19:03


Izmet pa durvīm, ielien pa logu. Izmet pa logu, ielien caur skursteni. Lien izvemt žulti.
4.jūnijs 2018, 19:09 | links
 
Diez cik laika vajadzēs, lai mārtiņš atgrieztos ar jaunu niku? Kautkas viņam te dikti kremt. Izgāzās jau nepajokam, pat no youtube izņēmis video ar savu ģīmi....
4.jūnijs 2018, 19:03 | links
 
bet jautājums bij kāpēc tevi dubulti standarti??Tas ka esmu vatņikufobs tak sen skaidrs un nemaz nenoliedzu.:DD
Bet tu tāpat kā docīts un neērtiem jautajumiem beigtās zivs sindroms,vai pretjautājums,tikai ne atbilde pēc būtibas:DD
4.jūnijs 2018, 18:31 | links
 
plēsīgais es jau neesmu tas kas klārē ka jābūt blakus lai saprastu kurš ir paveicis noziegumu,bet tu gan to klārē un pats pec brīža met kažoku uz otru pusi:DDD

uldens2, 4.jūnijs 2018, 18:08

Var lūdzu konkrēti - kur un par ko ?

Savādāk sanāk biku dumji !

plesigais, 4.jūnijs 2018, 18:11apbrīnojams tips tu esi,labi atkārtošu,Par boingu tu uzskati ka pierādijumiem nevar ticēt jo redz plēsigais nav stāvējis blakus,bet pats stāsti ka valdībā ir zagļi.
Kapēc vienā gadijumā nevar ticēt jo neesi stāvējis blakus,bet otrā gadījumā sauc par zagļiem itkā būtu stāvējis blakus????Kāpēc tev ir dubultie standarti

uldens2, 4.jūnijs 2018, 18:18


Tu nesi pats savos tekstos sapinies ?
Protot taču visu argumentēt !
Argumentē !
A vispār dari kā gribi , strīdēties ar onkuli kas dienam sēž krievu netā un poste KRIEVU neta miskastes mēslus , un pēc tam stāsta ka krievus nereklame !
4.jūnijs 2018, 18:30 | links
 
uldens2 [31m]: Jautaju trešo reizi ( īpaši apdāvinātiem ) !

Kāpēc Tavi posti vienmēr pauž taisnību , bet citu posti vienmēr klaji meli ? Sevišķi ja nesaskan ar Tavejiem !

Nekaunis , te visi savējie ! ;)

plesigais, 4.jūnijs 2018, 17:40
tāpēc ka manos postos tas ir argumentēts,ja nepēj tos argumentus apgāzt tad sanāk ka tā ir taisnība.Cerams ka zini kas ir arguments????Cirks atkal atbraucis!? Posti tas ir neta draza no ru portāliem vai ren tv sensācijas?
:DDD

Demon, 4.jūnijs 2018, 18:03


Un dīvaini , to krievu neta drazu postetajs , un krievu lielakais noliedzejs - viena un tā pati persona ! ;)
4.jūnijs 2018, 18:20 | links
 
plēsīgais es jau neesmu tas kas klārē ka jābūt blakus lai saprastu kurš ir paveicis noziegumu,bet tu gan to klārē un pats pec brīža met kažoku uz otru pusi:DDD

uldens2, 4.jūnijs 2018, 18:08

Var lūdzu konkrēti - kur un par ko ?

Savādāk sanāk biku dumji !

plesigais, 4.jūnijs 2018, 18:11
apbrīnojams tips tu esi,labi atkārtošu,Par boingu tu uzskati ka pierādijumiem nevar ticēt jo redz plēsigais nav stāvējis blakus,bet pats stāsti ka valdībā ir zagļi.
Kapēc vienā gadijumā nevar ticēt jo neesi stāvējis blakus,bet otrā gadījumā sauc par zagļiem itkā būtu stāvējis blakus????Kāpēc tev ir dubultie standarti
4.jūnijs 2018, 18:18 | links
 
plēsīgais es jau neesmu tas kas klārē ka jābūt blakus lai saprastu kurš ir paveicis noziegumu,bet tu gan to klārē un pats pec brīža met kažoku uz otru pusi:DDD

uldens2, 4.jūnijs 2018, 18:08


Var lūdzu konkrēti - kur un par ko ?

Savādāk sanāk biku dumji !
4.jūnijs 2018, 18:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager