Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Un cik bieži uzsākot sarunu ar otru tautieti mēs sākam ar labo, kas noticis, parasti jau pacilājam tās skādes un nebūšanas, sarunas beigās moš kāda īsa frāze par jauno dzīvokli utt...,varbūt maldos...:)
2.jūnijs 2018, 17:55 | links
 
vissirslikti.lv
2.jūnijs 2018, 17:52 | links
 
Mazs piemērs, -autombilim aizvakar nomira ģenerātors, sataisīju. Bet tak uzreiz gribas šo šaizi pieminēt pļāpājot ar kolēgām, dārgā rezeves daļa, sūdīgs serviss utt...:) Nu tā kaut kā:)
2.jūnijs 2018, 17:43 | links
 
Sevi bieži vien pieķeru skuļīšanā, sevišķi ar cilvēkiem ,kas kādu laiciņu nav redzēti...,tas kaut kā tautiešiem asinīs, nezinu kā to nosaukt... Bet patiesībā ,tak tāpat mēs apzināmies, ka ar to nekas nav līdzēts, ejam, daram, domājam un viss tā kā ir... Tradīcija tāda laikam :)

Tur tak komentāros uzreiz šie bij klāt...
2.jūnijs 2018, 17:33 | links
 
Pietiek izlasīt vienu teikumu - Es ilgus gadus dzīvoju ārzemēs - ! Komentāri lieki !

Nu jā, pēdējo jau neizlasa tādos gadījumos. Diez vai par apkopēju šis tur rukāja.

Toms Kreicbergs karjeru uzsāka Volstrītā, strādājot divās lielās investīciju bankās Ņujorkas reģionā. Kopš 2011. gada viņš dzīvo un strādā Latvijā. Pašreiz IPAS “Indexo” izpilddirektors.
Pieņemu, ka šis.
https://www.tomskreicbergs.lv/2017/05/11/palidzi-mums-labot-nejedzibu-jeb-kas-ir-indexo/
2.jūnijs 2018, 16:44 | links
 
Vo ! Tā !
Nu ko tur runāt !
Kādam interesē mans materiālais stāvoklis un kazu pupi ! ;) Vai ko es daru dienas karstākajās stundās !
Kādam ko māku vai nemāku uzrakstīt svešvalodās ! ;)

Dīvaini ! ;)

Godigie latvieši , ka tik varētu kādu apriet ! ;)

Homors ;) !

P/S nu ja jau uzskatāt ka es tik slikti un nepareizi dzīvoju ;) ! Sanaciet , sametiet katrs pa simtiņam evriku - lai es varētu aizbraukt pieredzes apmaiņa uz ..... !
;) !
2.jūnijs 2018, 16:24 | links
 
Cienījamie CL oratori, man šķiet, ka karstums (nejaukt ar Mārtiņu Karsumu) jūs ietekmē ne pārāk jauki. Varbūt kādreiz der iebāzt galvu spainī ar vēsu ūdeni?
P.S. Vienkārši - vairāk par savstarpēju lamāšanos šeit nekas salasāms nav.
P.P.S. Viens no sarunu dalībniekiem nemāk pareizi uzrakstīt "Sieg heil". Tikai, lūdzu, nesāciet diskusijas par šo faktu.
2.jūnijs 2018, 15:58 | links
 
Es šeit iegriežos reti, bet katru reizi priekšā ir šis utopijā grimstošais lietotājs.

Par manu komentāru. Es nekur neminēju labs/slikts cilvēks. Tas ir relatīvs jēdziens. Mans komentārs bija par finansiālā stavokļa sakritībām.

Jums, cienītais, tiešām ir tik daudz brīvā laika, lai tik bieži šeit komentētu? Kazām nav pupi uzsprāguši, jeb visus lauku darbus pie jums dara sievietes un mazbērni, ja jau caurām dienām ir laiks atrasties virtuālajā vidē?
2.jūnijs 2018, 15:55 | links
 
Un kas,kad viņš dzīvoja arzemēs???Apskatīties kā iekartota sistēma tur un iepazīt to no iekšienes ir tikai apsveicami,jeb tev liekas ka visiem jābūt kā plēsigajam,jāgana vistas savā sētā un tā arī visu mūzū nodzīvot ar tuneļveida domāšanu
2.jūnijs 2018, 15:51 | links
 
kad tad bijusi bezmaksas medicīna???Jeb tu domā to medicīnu kur dakteris pa velti izrakstija aspirīnu un ja kada ekstremitāte bij slima tad amputēja???Ne paldies man tādu bezmaksas medicīnu nevajag
2.jūnijs 2018, 15:49 | links
 
Jā, ar domāšanu ne visiem viss ir kārtībā. Ja vēl kāds ar dēmoniem apsēsts, tad vispār.

http://tautaruna.nra.lv/slavenibas/246657-kreicbergs-ja-brauc-prom-brauc-bet-turi-muti-par-to-ko-latvija-tev-nav-sniegusi/

Domaataajs, 2.jūnijs 2018, 13:54


Komentēt ?
Ko ?
Pietiek izlasīt vienu teikumu - Es ilgus gadus dzīvoju ārzemēs - ! Komentāri lieki !

P/S ! Visiem , visiem kas nelasa visu tekstu !
Es nekad nesmu lamajis LATVIJU ka tādu !
Sistēmu jā ! Birokrātiju jā ! Muļkus kas ievēl bijušos komunistus ( bezatbildīgi ) jā ! Onkuļus kas savus senčus sauc par zagļiem un dzerajiem , jā ! Onkuļus kas ceņšas novērst Latviešu domas no Latvijas problēmām uz krievijas miskastem - jā !

PP/S aga un ar lepnumu atceros valsti kas varēja saviem pilsoņiem nodrošināt bezmaksas medicīnu ! ;)
2.jūnijs 2018, 15:36 | links
 
uldens2 [02.06.18]: Un galvenais ka šādus rakstus docīšveidigie nekomentēs,bus beigtās zivs sindroms,vai komentārs par rusofobiju vai tuneļveida domāšanu no klauniem:DDD
Viņi vienmēr pazūd, kad nav ko teikt... Krievu politšovos dara citādi- ja nav ko teikt, viņi visi sāk bļaut kaut ko bezsakarā...
2.jūnijs 2018, 15:03 | links
 
Domaataajs [54m]: Jā, ar domāšanu ne visiem viss ir kārtībā. Ja vēl kāds ar dēmoniem apsēsts, tad vispār.

http://tautaruna.nra.lv/slavenibas/246657-kreicbergs-ja-brauc-prom-brauc-bet-turi-muti-par-to-ko-latvija-tev-nav-sniegusi/Ļoti labi pateikts! Īpaši ieteicams visādiem luteriem,lortiem, u.c.

raihs, 2.jūnijs 2018, 14:36
Un galvenais ka šādus rakstus docīšveidigie nekomentēs,bus beigtās zivs sindroms,vai komentārs par rusofobiju vai tuneļveida domāšanu no klauniem:DDD
2.jūnijs 2018, 14:49 | links
 
Domaataajs [02.06.18]: Jā, ar domāšanu ne visiem viss ir kārtībā. Ja vēl kāds ar dēmoniem apsēsts, tad vispār.

http://tautaruna.nra.lv/slavenibas/246657-kreicbergs-ja-brauc-prom-brauc-bet-turi-muti-par-to-ko-latvija-tev-nav-sniegusi/
Ļoti labi pateikts! Īpaši ieteicams visādiem luteriem,lortiem, u.c.
2.jūnijs 2018, 14:36 | links
 
Jā, ar domāšanu ne visiem viss ir kārtībā. Ja vēl kāds ar dēmoniem apsēsts, tad vispār.

http://tautaruna.nra.lv/slavenibas/246657-kreicbergs-ja-brauc-prom-brauc-bet-turi-muti-par-to-ko-latvija-tev-nav-sniegusi/
2.jūnijs 2018, 13:54 | links
 
Nu neiet tev, luter, neiet... Nākas augām dienām iesvērt rīsu paciņas... Cerams, graudus skaitīt nelieši- kapitālisti neliek?
Personiski man neatliek laika un vēlēšanās skaitīt svešu piķi. Man gan ir labāk- darbs, kas patīk+ nodrošina iztiku un ceļošanu, smuka sieva, forši bērni,utt.
Kas ir tev no tā visa? Nekā! Tādēļ arī nākas līst visur, kur vajag un kur nevajag, un visur tevi labāk redz ejam, nekā nākam..
2.jūnijs 2018, 13:52 | links
 
Demon ;) !
Es vienkārši gribu saprast - kas viņiem liek mani uzskatīt par muļķi un sliktu cilvēku ?

Tas ka es VIENKĀRŠI strādāju savā un savu bērnu ( mazbērnu ) labā !

Tas ka es piedzimu padomija !

Tas ka manu Krievu draugu vidū nav sliktu cilvēku !

Jeb Tas ka es vienkārši negribu but bagāts materiāla plaknē !

:( !

Jeb kārtējais krievu ieprogrammetais tupums !
Odjin za vseh , i vsje za odnogo !
;) !
2.jūnijs 2018, 13:39 | links
 
bet ja tā paskatās tad 27 gados esam pamatīgi attistijušies,LV ražo atrākās ultravieglās lidmašinas,elektroautobusus un vēl visu ko,domāju ka pēc 50 gadiem viss būs pavisam labi jau
2.jūnijs 2018, 13:34 | links
 
Realitatē tā arī ir. Neizglītoti, slinki un no dažādām substancēm atkarīgi cilvēki parasti ir nabagi.

Toties strādīgi, gudri, izglītoti cilveki ir turīgi.

Otrādi nemēdz būt.

kas_keras, 2.jūnijs 2018, 12:26

Ak dievs ! ! !

Tātad arī ušaks , lembis un pat putiks ir strādīgi , gudri un izglītoti !
Un labi cilvēki ! ! !

plesigais, 2.jūnijs 2018, 12:38
viņi ir gudri,izglītoti,slikti,alkatīgi.Nebūtu tu tāds muļķis pats spētu pie šadiem secinājumiem nonākt

uldens2, 2.jūnijs 2018, 12:49

Nu jā ! ;)
Nu tad varbūt nosauksi kurš tad nav gudrs , izglītots , slikts un alkatigs !
;) !

Un atbildesi - kāpēc tad pats nēsi TO gudro un pareizo vidū ! Nealkatīgo ! ;)

plesigais, 2.jūnijs 2018, 13:07
es esmu slinks
2.jūnijs 2018, 13:29 | links
 
plesigais [02.06.18]: Realitatē tā arī ir. Neizglītoti, slinki un no dažādām substancēm atkarīgi cilvēki parasti ir nabagi.

Toties strādīgi, gudri, izglītoti cilveki ir turīgi.

Otrādi nemēdz būt.

kas_keras, 2.jūnijs 2018, 12:26

Ak dievs ! ! !

Tātad arī ušaks , lembis un pat putiks ir strādīgi , gudri un izglītoti !
Un labi cilvēki ! ! !

plesigais, 2.jūnijs 2018, 12:38
viņi ir gudri,izglītoti,slikti,alkatīgi.Nebūtu tu tāds muļķis pats spētu pie šadiem secinājumiem nonākt

uldens2, 2.jūnijs 2018, 12:49

Nu jā ! ;)
Nu tad varbūt nosauksi kurš tad nav gudrs , izglītots , slikts un alkatigs !
;) !

Un atbildesi - kāpēc tad pats nēsi TO gudro un pareizo vidū ! Nealkatīgo ! ;)

Tev vēl mav apnicis tas klaunu bariņš?
Tak ne jau pašu vaina latviešu ka joprojām dzīvo vairums kā nabagi izņemot tos no Sudraba Nams, kas algas aploksnēs maksā un no nesamaksātajiem nodokļiem pa Krieviju un Čīli copēt brauc , vaino visur krievus. Tā viņiem tas patīk, ka laikam nevar bez tā vairs dzīvot. Jo ,, iemaidnieku,, jau ērtāk uzburt, lai sevi neredzētu un tos sūdus ko 25 gados tikai lielākus sataisīja un Neatkarīgu balsti par kārtējā ,, kunga,, vasali pataisīja.
2.jūnijs 2018, 13:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager