Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Krūmu janci, kas ir labs cilvēks??
18.maijs 2018, 21:54 | links
 
Saprati, Viesi! Neesi tu labs, neesi!
18.maijs 2018, 21:25 | links
 
Akmens Viesim
Vispirms iemācies pats citus neapkakāt,un aizskart cilvēkus kuri tev, iespējams, nezinot ir daudz laba izdarījuši - un tikai tad pamāci citus, tos kurus esi, ar savu demagoģiju aizskāris.
Esmu pietiekoši lasījis tos tavus garos palagus, lai beidzot saprastu, kas esi par cilvēku. Un sapratu - neesi labs cilvēks.
Domāju, ka to ir sapratuši arī daudzi citi, bet tev jau par to nospļauties.
18.maijs 2018, 21:14 | links
 
A zini, krūmujanc - es jau sen sapratu, ka tādi kā tu CL mājas lapas redakcijai ir mīļāki, un visi šie pelēkie un visa tā maliķu draza. Jo tā esot viedokļu dažādība. Hmm, atklāju, ka ir daudzi citi resursi, kur tādus atslēdz pirmajā dienā kā atkritumus. Gribēju jau pāriet pavisam, diemžēl, izrādījās, ka izdzēsties no CL nav iespējams.

Tā nu nāksies paciest. Par laimi, sīki nepārlasu ierakstus, nav jau nekā būtiski jauna.
18.maijs 2018, 21:02 | links
 
Vispār jau zivīm bija ikri un ar tiem notika dažādi procesi, bet kas gan es esmu, lai aizrādītu. Neziņa ir spēks protams.

Pilnīgi iedomājos, ka varētu strādāt arī šādā veidā - satiekas divi čatiņa viedokļu līderi Tonis ar krūmutrolli un pēc svītrkoda vakardienas apenēs pieņem lēmumus investīciju portfeļa pārvaldīšanā. Izklausās neticami, bet politikas izpratnei, izrādās, noder.
18.maijs 2018, 20:57 | links
 
ja jūtūbā būtu kas ticams par globālo virzību, tad copes lietās varētu copēt iemācīties.

Akmens_Viesis, 18.maijs 2018, 18:55


Jau atkal klāt grūtniecības uzsūkšanās akadēmiķis, lai kādus šeit pamācītu dzīvot! Varētu taču kādu laiku paklusēt...
18.maijs 2018, 19:23 | links
 
ja jūtūbā būtu kas ticams par globālo virzību, tad copes lietās varētu copēt iemācīties.
18.maijs 2018, 18:55 | links
 
Toni... Nevienam, pasvītroju šo vārdu- NEVIENAM! te neinteresē tavi debīlie linki, kurus arī bez tavas gādības var jutūbē saskatīties miljoniem! Esmu pārliecināts, ka neviens tos pat never vaļā! Un ja atver, tad nodomā-kокого хуя... Liecies taču vienreiz mierā un neuzmācies ar savu vecišķo marasmu!
18.maijs 2018, 18:46 | links
 
Tiem kam interesē globālā pasaules politiskā virzība.Varbūt garlaicīgi,bet tomēr....
https://youtu.be/lETL-sx6SWY?t=21
18.maijs 2018, 18:35 | links
 
Speciāli manam čomam raihujancim...)
https://youtu.be/z0FbYMG896o?t=223
17.maijs 2018, 23:58 | links
 
Man jau šķiet, ka tas ir papildus ienākumu avots Aivaram. Visticamāk ne pamatdarbs.
Savādāk labs cilvēks, smukas bildes liek, bet nu nauda ir nauda
17.maijs 2018, 20:03 | links
 
pec pareizrakstības likumiem aivars luters jaraksta ar maziem burtiem:DDDSavādāk sanāk ka izrādi cienu viņam:DDDD
17.maijs 2018, 19:43 | links
 
Demon [17:24]: Šī ir politikas diskusiju sadaļa, vai viena rusofoba dīvainā mīlestība ,, Krievijas virziena,, copei? Palasot komentus nebar pat iedomāties ko tur darīsi jo apkārt tie cūkas, dzērāji un demokrātijas žmiedzēji. Runāsi tikai interesanti kādā valodā? Vai pēc krievu valodas lietošanas uzreiz skalosi muti ar viskiju???
:) klauns un ākstsVai dabai ir tautība? Vai krievijas laši, diez, ir krievi?:)
Nesatraucues par mani, luter, tālāk par lidostas teritoriju man nebūs jāiet, helis tundrā ievedīs
:DDD

raihs, 17.maijs 2018, 18:44


Ja tu būtu ielicis kādu rakstu no "Lemberga Rīta Avīzes" ar Krautmaņa, Avotiņa vai cita Lembja kabatas žurnālista gaudām, cik viss mums ir slikti, un ka krievi un Ušakovs patiesībā ir labie, utt. un pieliktu vēl klāt kādus 5 :D:D:D, tad tu Aivara Lutera acīs būt forš džeks, bet šādi tu esi rusofobs :).
17.maijs 2018, 19:13 | links
 
Demon [17.05.18]: Šī ir politikas diskusiju sadaļa, vai viena rusofoba dīvainā mīlestība ,, Krievijas virziena,, copei? Palasot komentus nebar pat iedomāties ko tur darīsi jo apkārt tie cūkas, dzērāji un demokrātijas žmiedzēji. Runāsi tikai interesanti kādā valodā? Vai pēc krievu valodas lietošanas uzreiz skalosi muti ar viskiju???
:) klauns un āksts
Vai dabai ir tautība? Vai krievijas laši, diez, ir krievi?:)
Nesatraucues par mani, luter, tālāk par lidostas teritoriju man nebūs jāiet, helis tundrā ievedīs
:DDD
17.maijs 2018, 18:44 | links
 
Ja banu ķõniņam Luteram piemetas kārtējā caureja, tātad kāds atkal ko neglaimojošu pateicis par viņa mīļajiem krieviņiem. Nesen redzēju kā viņš uzdarbojas ziņu portālos, troļļoja zvērīgi zem visiem rakstiem par šmucēm raškā. Pilnīgi identisks rakstības stils (nepamatoti braukt augumā visiem kas izsaka kaut mazako kritiku raškas virzienā) un rēcošo smailiju rindiņa ;)
17.maijs 2018, 17:46 | links
 
Šī ir politikas diskusiju sadaļa, vai viena rusofoba dīvainā mīlestība ,, Krievijas virziena,, copei? Palasot komentus nebar pat iedomāties ko tur darīsi jo apkārt tie cūkas, dzērāji un demokrātijas žmiedzēji. Runāsi tikai interesanti kādā valodā? Vai pēc krievu valodas lietošanas uzreiz skalosi muti ar viskiju???
:) klauns un āksts
17.maijs 2018, 17:24 | links
 
Drozdovka
17.maijs 2018, 16:03 | links
 
Raih,pēc mēneša tas viss,,krāšņums,,būs ieaudzis zālē.
Kuras upes apmeklēsiet?
17.maijs 2018, 15:57 | links
 
Tiešām kaut kas neredzēts.Kad demobilizējos 88g,tad izstaigāju kurstām šķersām Murmansku,tādu,,sraču,,nebij!Kaut kā pamazām pāriet vēlēšanās braukt uz Karēliju.

kvoks, 17.maijs 2018, 15:02

A man pēc mēneša kā reiz uz turieni jābrauc...
17.maijs 2018, 15:31 | links
 
Tiešām kaut kas neredzēts.Kad demobilizējos 88g,tad izstaigāju kurstām šķersām Murmansku,tādu,,sraču,,nebij!Kaut kā pamazām pāriet vēlēšanās braukt uz Karēliju.
17.maijs 2018, 15:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager