Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
pec pareizrakstības likumiem aivars luters jaraksta ar maziem burtiem:DDDSavādāk sanāk ka izrādi cienu viņam:DDDD
17.maijs 2018, 19:43 | links
 
Demon [17:24]: Šī ir politikas diskusiju sadaļa, vai viena rusofoba dīvainā mīlestība ,, Krievijas virziena,, copei? Palasot komentus nebar pat iedomāties ko tur darīsi jo apkārt tie cūkas, dzērāji un demokrātijas žmiedzēji. Runāsi tikai interesanti kādā valodā? Vai pēc krievu valodas lietošanas uzreiz skalosi muti ar viskiju???
:) klauns un ākstsVai dabai ir tautība? Vai krievijas laši, diez, ir krievi?:)
Nesatraucues par mani, luter, tālāk par lidostas teritoriju man nebūs jāiet, helis tundrā ievedīs
:DDD

raihs, 17.maijs 2018, 18:44


Ja tu būtu ielicis kādu rakstu no "Lemberga Rīta Avīzes" ar Krautmaņa, Avotiņa vai cita Lembja kabatas žurnālista gaudām, cik viss mums ir slikti, un ka krievi un Ušakovs patiesībā ir labie, utt. un pieliktu vēl klāt kādus 5 :D:D:D, tad tu Aivara Lutera acīs būt forš džeks, bet šādi tu esi rusofobs :).
17.maijs 2018, 19:13 | links
 
Demon [17.05.18]: Šī ir politikas diskusiju sadaļa, vai viena rusofoba dīvainā mīlestība ,, Krievijas virziena,, copei? Palasot komentus nebar pat iedomāties ko tur darīsi jo apkārt tie cūkas, dzērāji un demokrātijas žmiedzēji. Runāsi tikai interesanti kādā valodā? Vai pēc krievu valodas lietošanas uzreiz skalosi muti ar viskiju???
:) klauns un āksts
Vai dabai ir tautība? Vai krievijas laši, diez, ir krievi?:)
Nesatraucues par mani, luter, tālāk par lidostas teritoriju man nebūs jāiet, helis tundrā ievedīs
:DDD
17.maijs 2018, 18:44 | links
 
Ja banu ķõniņam Luteram piemetas kārtējā caureja, tātad kāds atkal ko neglaimojošu pateicis par viņa mīļajiem krieviņiem. Nesen redzēju kā viņš uzdarbojas ziņu portālos, troļļoja zvērīgi zem visiem rakstiem par šmucēm raškā. Pilnīgi identisks rakstības stils (nepamatoti braukt augumā visiem kas izsaka kaut mazako kritiku raškas virzienā) un rēcošo smailiju rindiņa ;)
17.maijs 2018, 17:46 | links
 
Šī ir politikas diskusiju sadaļa, vai viena rusofoba dīvainā mīlestība ,, Krievijas virziena,, copei? Palasot komentus nebar pat iedomāties ko tur darīsi jo apkārt tie cūkas, dzērāji un demokrātijas žmiedzēji. Runāsi tikai interesanti kādā valodā? Vai pēc krievu valodas lietošanas uzreiz skalosi muti ar viskiju???
:) klauns un āksts
17.maijs 2018, 17:24 | links
 
Drozdovka
17.maijs 2018, 16:03 | links
 
Raih,pēc mēneša tas viss,,krāšņums,,būs ieaudzis zālē.
Kuras upes apmeklēsiet?
17.maijs 2018, 15:57 | links
 
Tiešām kaut kas neredzēts.Kad demobilizējos 88g,tad izstaigāju kurstām šķersām Murmansku,tādu,,sraču,,nebij!Kaut kā pamazām pāriet vēlēšanās braukt uz Karēliju.

kvoks, 17.maijs 2018, 15:02

A man pēc mēneša kā reiz uz turieni jābrauc...
17.maijs 2018, 15:31 | links
 
Tiešām kaut kas neredzēts.Kad demobilizējos 88g,tad izstaigāju kurstām šķersām Murmansku,tādu,,sraču,,nebij!Kaut kā pamazām pāriet vēlēšanās braukt uz Karēliju.
17.maijs 2018, 15:02 | links
 
Pie visa vainīgas tās duhovnās skrepas, kamēr kopj tās pulējot ar bojarišņiku nav laika ne novākt atkritumus ne ko salabot :) Bet vispār pisec polnij, izskatās kā pēc kara vai lielas katastrofas.
17.maijs 2018, 14:02 | links
 
Reku gaiša, dvēseliska krievu dvēseles un pasaules izpratnes paraugstunda. Murmanska.
https://www.facebook.com/Svobodanaroda/videos/934503376731740/?_rdr=p
17.maijs 2018, 13:47 | links
 

Monreāla today, kolēga pa turieni :)
16.maijs 2018, 19:12 | links
 
Specili manam čomam..:)
https://youtu.be/A2rY8-H8nDk?t=398
16.maijs 2018, 00:19 | links
 
galvenais ka es vispusēji šādu to situaciju ari biju iedomājies,bet atnāks atkla plēsīgais un stāstīs par sliktajiem amerikānņiem un zviedriem

uldens2, 15.maijs 2018, 21:20


Nu kāda runa ! ;)
Es tulit atnakšu un - ko ?
Stāstišu par sliktajiem amišiem un zviedriem ?
Nu nu ! ;)
15.maijs 2018, 21:49 | links
 
galvenais ka es vispusēji šādu to situaciju ari biju iedomājies,bet atnāks atkla plēsīgais un stāstīs par sliktajiem amerikānņiem un zviedriem
15.maijs 2018, 21:20 | links
 
uldens2 [15.05.18]: pavisam interesanti
Tā nebiju es!
15.maijs 2018, 20:53 | links
 
pavisam interesanti
15.maijs 2018, 19:57 | links
 
:DDDnez kāpēc tomēr devies uz angliju nevis palicis savā sapņu zemē????http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/786705-latvija_par_nacionala_naida_izraisisanu_apsudzetais_girss_tagad_dzivojot_lielbritanija
15.maijs 2018, 19:42 | links
 
Jumora nekad nav par daudz...
https://youtu.be/4SWC2YIJVP8?t=709
14.maijs 2018, 21:52 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager