Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
bjorgvīn,kam jānotiek,lai no tavas tupās galvas izdzītu to krievu iepotēto gejropu,tak sakrāj naudu un aizbrauc apskaties kā ir eiropā,neviens tevi pakaļā neizvālēs ja vien pats negribēsi
9.novembris 2022, 21:33 | links
 
udens2.Tu laikam tas bagātais būsi?Nav gadījumā tev urīns galvā sakāpis?Kārli.K.'Jā,es esmu kārtīgs vecis.Kārtīgi iesakņojies patriarhs.Protams ar zināmiem stereotipiem.Nu es neesmu moderns. Nu neskrienu pakaļ gejevropai.Tu tā meties aizsargāt sieviešu tiesības,ka nevar saprast kas tu esi - feminists vai transpersona?

Bjorgvins, 9.novembris 2022, 16:35
Neesmu es bagāts,bet man neinteresē kā citi nopelna naudu,tikai priecājos ja kāds māk viņu pelnīt,ir no kā pamācīties,padomāt
9.novembris 2022, 21:29 | links
 
udens2.Tu laikam tas bagātais būsi?Nav gadījumā tev urīns galvā sakāpis?Kārli.K.'Jā,es esmu kārtīgs vecis.Kārtīgi iesakņojies patriarhs.Protams ar zināmiem stereotipiem.Nu es neesmu moderns. Nu neskrienu pakaļ gejevropai.Tu tā meties aizsargāt sieviešu tiesības,ka nevar saprast kas tu esi - feminists vai transpersona?

Bjorgvins, 9.novembris 2022, 16:35


Nevis kārtīgs vecis bet vecs muļķis. Kārtīgi veči tadu sviestu nedzen ;)
9.novembris 2022, 19:09 | links
 
raihs [08.11.22]: Tie retie izņēmumi nav arguments(gemoss.lv, piemēram).
Pazīstu šos cilvēkus, dēls Rihards labs čoms un Ieva ļoti sakarīgs cilvēks, noņemu cepuri viņas priekšā.
Jā, šis uzņēmums tiešām ir izņēmums. Bet lielos vilcienos Raiham piekritīšu. Ne par nemaksātām algām, bet par atmosfēru kolektīvā kopumā. Ja 80% procenti vadības ir sievietes tad intrigas un klačas ir neizbēgamas.
Protams ir dāmas no kurām večiem būtu ko pamācīties , bet tā vispārināti ir lietas, kas dāmām padodas pa galam štruntīgi.
Kā piemēru ņemšu pasākumu organizēšanu.
Meičas ļoti skrupulozi izvēlēsies salvešu krāsu, kas būs pieskaņota ziedu kompozīcijām un baloniem. Būs super organizēta virtuve un sabalansēta ēdienkarte. Bet tajā pat laikā var nepadomāt, kur viesi liks mašīnas, kas ar mūziku, kas ar akustisko sistēmu, kā ar nakšņošanu, kāds scenārijs otrās dienas rītam utt.
Bet vissliktāk dāmām sokas ar laika plānošanu. Ja tev ir jāorganizē pasākums ar limitētiem laikiem kurus rēķinājusi meiča, tad zini, būs auzas.
9.novembris 2022, 17:50 | links
 
Es nekādā ziņā nevaru teikt, ka man nepatīk dāmas, BET! Vismaz mana pieredze dzīvē un biznesā rāda to, ka visur, kur uzņēmumus vada sievietes, ir drausmīgs čūsku midzenis! Nemaksātas algas, baumas, klačas, intrigas, hiprtrofēta varas apziņa!
Tie retie izņēmumi nav arguments(gemoss.lv, piemēram).

raihs, 8.novembris 2022, 23:49


Piemēram 12. un 13. Saeimas, kuras vadīja Mūrniece? :)

Cerams, ka 14. Saeima, Smiltēna vadībā, piedzīvos uzplaukumu ar izmaksātām solītajām algām mediķiem, skolotājiem, iekšlietu sistēmas darbiniekiem... un iztiks bez intrigām...
9.novembris 2022, 17:27 | links
 
udens2.Tu laikam tas bagātais būsi?Nav gadījumā tev urīns galvā sakāpis?Kārli.K.'Jā,es esmu kārtīgs vecis.Kārtīgi iesakņojies patriarhs.Protams ar zināmiem stereotipiem.Nu es neesmu moderns. Nu neskrienu pakaļ gejevropai.Tu tā meties aizsargāt sieviešu tiesības,ka nevar saprast kas tu esi - feminists vai transpersona?
9.novembris 2022, 16:35 | links
 
Karlis_K [08.11.22]: Nu lai tiktu kalpotājas pie autiņa stūres laikam ar puteklīšu noslaucīšanu un grīdu pulēšanu būs drusku par maz.

Bjorgvins, 8.novembris 2022, 15:11

Nu re vēl viens iesakņojies patrialhāls stereotips, ka dāmas nekam citam neder, kā tikai uzkopšanai vai veču izklaidei.
Es nekādā ziņā nevaru teikt, ka man nepatīk dāmas, BET! Vismaz mana pieredze dzīvē un biznesā rāda to, ka visur, kur uzņēmumus vada sievietes, ir drausmīgs čūsku midzenis! Nemaksātas algas, baumas, klačas, intrigas, hiprtrofēta varas apziņa!
Tie retie izņēmumi nav arguments(gemoss.lv, piemēram).
8.novembris 2022, 23:49 | links
 
Nu lai tiktu kalpotājas pie autiņa stūres laikam ar puteklīšu noslaucīšanu un grīdu pulēšanu būs drusku par maz.

Bjorgvins, 8.novembris 2022, 15:11

Nu re vēl viens iesakņojies patrialhāls stereotips, ka dāmas nekam citam neder, kā tikai uzkopšanai vai veču izklaidei.

Karlis_K, 8.novembris 2022, 16:21
Tā saucas nabagu domāšana:)
8.novembris 2022, 16:26 | links
 
Nu lai tiktu kalpotājas pie autiņa stūres laikam ar puteklīšu noslaucīšanu un grīdu pulēšanu būs drusku par maz.

Bjorgvins, 8.novembris 2022, 15:11


Nu re vēl viens iesakņojies patrialhāls stereotips, ka dāmas nekam citam neder, kā tikai uzkopšanai vai veču izklaidei.
8.novembris 2022, 16:21 | links
 
Nu lai tiktu kalpotājas pie autiņa stūres laikam ar puteklīšu noslaucīšanu un grīdu pulēšanu būs drusku par maz.
8.novembris 2022, 15:11 | links
 
Būsim reāli, sievietes kuras pelna ~4-8k€ bruto nav daudz, un tad brauc parasti ar vidējas klases salīdzinoši jaunu mašīnu vai darba mašīnu, jaunas vērtība līdz ~45k€.
Rīgā redzam daudzas sievietes braucam ar luksus klases mašīnām parasti izskatīgas nevis dzelzs sievietes ar baba gaļa seju, tas liek domāt, ka viņas sasūkājušas vīram vai arī sasūkājušas, lai varētu zagt un tikt pie 100k€+ mašīnas. Jebkurā gadījumā sasūkājušas!

jegersz, 8.novembris 2022, 11:21


Tač saku, ka tie ir stereotipi.
Ir arī Latvijā bagātas sievietes, kaut šīs https://forbesbaltics.com/lv/top-50-veiksmigakas-biznesa-sievietes

tās kaķa-gaļa-ira pie luksus auto stūres ir parastas kalpotājas... tikpat labi var padomāt, ka Ecoliness buss pieder tā vadītājam :)
8.novembris 2022, 11:47 | links
 
Jā,jegersz.Izskatās,ka tas ir barojošs bizness.
8.novembris 2022, 11:36 | links
 
Neraugoties uz to,ka Latvijāir diezgan daudz krievu un citu krieviski runājošo,kaut kā cilvēku resurss politikā ir vienmēr bijis nepietiekams.Vairāk politikā panākumus guvuši ebreji.Ždanoka,Pliners,Burovs. Es savulaik visvairāk ierēcu par citu politisko ievirzi. Nu bija laiki,kad Krievijā uzplauka nacionālboļševiki. Nu tāds kāškrusta,sirpja un āmura krustojums.Nu pēc loģikas nacionālboļševika ideāls bija rumpīgs skūtgalvītis ar kārtīgu rjazaņas mordu.Nu vai slāvisku.Nu vismaz eiropejisku ģīmi.Viņu mīļāka nodarbe bija piedauzīt ebrejus un tumšādainos studentus no Patrisa Lumumbas universitātes.Un vēl stacijās patramdīt kaukāza izcelsmes personas.Krievijas varas iestādēm tas apnika un viņi šitai organizācijai piegrieza skābekli. Arī Rīgā izveidoja filiāli.Nu te sākās cirks.Organizācijas fīrers - Vova Lindermans.Nu labi,krieviem ir teiciens - sit jau pa purnu,nevis pa pasi.Nu bet tas purns.Nu klasisks Vidusjūras semītu tipāžs. Neviens sevi cienošs nacionālboļševiks nepaies tādam garām neiesperot ar kāju.Bet vietnieks - afro latvietis Aijo Benešs.Vispār vāks.Tāds iespaids,ka Latvijā krievu nav.Nu fīrers un gauleiters savāca neļķu Alīnu un aizlaida ciemos pie ideologa Edika Citroniņa.Mīļā māte Krievija šos ķurķī iebāza.Kronis.Tā ka politika tāds cirks vien ir.Nav brīnums,ka krievi neko labāku par klauniem neatrada.Nu gan jau letiņi kādus akrobātus ir ievēlējuši.Pīlēnieši jau sāk kūleņus mētāt.
8.novembris 2022, 11:29 | links
 
Tu, re, ar kriminālsodāmību var strādāt Saeimā! Bez oficiāliem ienākumiem 10 gadus arī. Administratīvi sodīti cigarešu tirgotāji mūs izvedīs pārticības saulītē :)

jopciks, 6.novembris 2022, 19:58

Man apriebušies tie stereotipi, ka visi bagātie vīrieši savu naudu ir sazaguši, bet visas bagātās sievietes – sasūkājušas!

Tak saprotiet, ka arī bagātās sievietes var būt sazagušās! ...un vīrieši arī mēdz būt dažādi...
:)

daddy_j, 8.novembris 2022, 08:44


Būsim reāli, sievietes kuras pelna ~4-8k€ bruto nav daudz, un tad brauc parasti ar vidējas klases salīdzinoši jaunu mašīnu vai darba mašīnu, jaunas vērtība līdz ~45k€.
Rīgā redzam daudzas sievietes braucam ar luksus klases mašīnām parasti izskatīgas nevis dzelzs sievietes ar baba gaļa seju, tas liek domāt, ka viņas sasūkājušas vīram vai arī sasūkājušas, lai varētu zagt un tikt pie 100k€+ mašīnas. Jebkurā gadījumā sasūkājušas!
8.novembris 2022, 11:21 | links
 
Laikam tas iemesls ir stipri banāls.Iespējams, ka cilvēki ar izglītību un sakarīgu iepriekšējo darba vēsturi sastājušies Saskaņā.Tā kā Saskaņa tomēr norobežojās no Krievijas kara slavināšanas,krievu vēlētājs no viņiem novērsās.Un savēlēja sev tīkamos.Tikai nelaime tāda,ka krieviem aptrūcies cilvēku resurss un savēlēja visādus klaunus.
8.novembris 2022, 10:51 | links
 
Apvienot patīkamo ar lietderīgo un vēl kādus citus darīt laimīgus uz kādu brītiņu. Tas par Daddy teikto.
Jeņķiem šodien nelielas vēlēšanas un zviedri runās ar turkiem par iestāšanos NATO.
8.novembris 2022, 10:50 | links
 
Daddy.Skaudras tev šodien filosofiskās atziņas. Iespējams,ka čaklākie vai čaklākās tās nodarbes var apvienot.

Bjorgvins, 8.novembris 2022, 10:41


Nevajag būt alkatīgam. Visu naudu tāpat "nenopelnīsi"...
8.novembris 2022, 10:49 | links
 
Daddy.Skaudras tev šodien filosofiskās atziņas. Iespējams,ka čaklākie vai čaklākās tās nodarbes var apvienot.
8.novembris 2022, 10:41 | links
 
https://www.apollo.lv/7642327/paradsaistibas-valsts-valodas-nemacesana-un-kremla-propaganda-kas-zinams-par-saeima-ieveletajiem-stabilitatei-deputatiem Tu, re, ar kriminālsodāmību var strādāt Saeimā! Bez oficiāliem ienākumiem 10 gadus arī. Administratīvi sodīti cigarešu tirgotāji mūs izvedīs pārticības saulītē :)

jopciks, 6.novembris 2022, 19:58


Tie pārējie čomi kas Jelgavas tirgū joprojām tirgo cigaretes gan jau nākotnē arī piebiedrosies parijā :DDD
8.novembris 2022, 09:27 | links
 
:) Daddy - cepums. Ieslēdzi rītu!
8.novembris 2022, 09:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager