Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Es bračku domāju, tu tur visu laiku staigā nodauzīts- domāju, ilgāk par stundu tu neesi izturams..

raihs, 3.maijs 2018, 11:50


Otrādi . Man ir liela pacietība - ļoti liela . Pat durakus varu izturēt ilgāk par stundu. Tad man atslēdzas dzirde un emocijas . Mani var izturēt krietni ilgāk - 1 stundu un 30 sekundes toč.
3.maijs 2018, 12:12 | links
 
Es bračku domāju, tu tur visu laiku staigā nodauzīts- domāju, ilgāk par stundu tu neesi izturams..
3.maijs 2018, 11:50 | links
 
Kuti -piekrītu. Ir lietas kas ir pašsaprotamas . Piem cieņa pret valsti kurā tu dzīvo. Elementāra cieņa atmetot politiku.

Izgāzos ar ukraiņiem. Man vienmēr paticis ukraiņu valodā teiciens " Hai žive roģanske Ukraine" . Man viens koļega saka - ja tu šitā manā ciemā pateiktu - uzreiz pa muti dabūtu. Es : ??? Izrādās ukrainiski roģanske ir padomju !!! Tā lūk . Valodas vajag zināt :)
3.maijs 2018, 10:50 | links
 
Bralitis [4m]: Visi ar augstākām izglītībām un ļoti inteliģenti cilvēki.A kā tu tāds šajā inteliģentajā kompānijā tiki?

raihs, 3.maijs 2018, 10:40


Nopirka mani :) Reiz kaut kā izmuldējos par savu izglītību un zināšanām. Meklē senā vēsturē.

Priekš jums man ir labāk ka domājat ka tikai ragaviņas māku taisīt :)
3.maijs 2018, 10:45 | links
 
Bračkiņ
Es vispār stāstu tikai to ko esmu uz savas ādas piedzīvojis un par pareizām ziņām uzskatu tās kuras labējie un kreisie pasniedz vienādi un par jutubām vispār nerakājos jo dzīve izrādās nav nemaz tik gara kā jaunībā likās.
3.maijs 2018, 10:41 | links
 
Bralitis [03.05.18]: Visi ar augstākām izglītībām un ļoti inteliģenti cilvēki.
A kā tu tāds šajā inteliģentajā kompānijā tiki?
3.maijs 2018, 10:40 | links
 
Bračku
Urlas neko nesaprata...

raihs, 3.maijs 2018, 10:33


Es strādāju kolektīvā kur 90 % ir ukraiņi un krievi. Esmu te ieviesis teroru pret vietējiem krieviem . Visi ar mani runā latviski . Pārējiem tas piedodami -tie ir tagad iebraukuši uz darbu - bet ar cenšas kaut elementāras frāzes pateikt. Ne no viena neesmu neko sliktu dzirdējis par Latviju. Ir vēl viens bet - šitie nav urlas. Visi ar augstākām izglītībām un ļoti inteliģenti cilvēki.
3.maijs 2018, 10:37 | links
 
Bračku
Urlas neko nesaprata...
3.maijs 2018, 10:33 | links
 
p.s. Esmu 100% pārliecināts ka tas raksts pazudīs zibenīgi no jauns.lv .
3.maijs 2018, 10:32 | links
 
Toni vai tad Tu neredzi ka šajā sadaļā ir sava saskaņa kura jebkuru no malas norok neļaujot īsti tikt pie vārda, viņi konfortabli jūtas savā starpā, laižam labāk copēt. :)

kutis, 3.maijs 2018, 10:19


Kuti tu pieredzējis vīrs ar gvelz muļķības. Visi mēs puslīdz cienam viens otru .Pat Raihs ar Plēsīgo vairs nekašķējas. Runa ir par sava viedokļa pasniegšanu. Ja esi citu uzskatu piekritējs -tad pierādi to,diskutē ,runājies utt,nevis visu laiku kopē citu domas un saki -domājiet paši.
3.maijs 2018, 10:29 | links
 
Pietiek savā starpā kasīties. Toni es tevi respect - izsaku tikai pieklājīgu skatījumu .
Ziņās ir īstā tēma mūsu politiskajam pulciņam . Mums to džeku vajag šeit mūsu politpulciņā. Tam džekam visu cieņu.

Te ir raksts no Jauns .lv

Drosmīgs latvietis ar zīmīgu plakātu pamanās iekļūt starp krievu skolu aizstāvju rindām

Vakar 19:34 Jauns.lv
Otrdien Rīgā notika gājiens, kura mērķis bija protestēt pret Saeimā pieņemto regulējumu par pakāpenisko pāreju uz mācībām latviski vidusskolās. Aculiecinieks iemūžinājis kādu incidentu, kur gājiena laikā starp krievu skolu aizstāvjiem pamanījās iekļūt arī kāds latvietis.

Latvietis maršēja līdzās krievu skolu aizstāvjiem un turēja rokās plakātu, uz kura rakstīts: "Nezināt valsts valodu, kurā dzīvo, var ciemiņš, idiots vai okupants, kurš uzspiež savu valodu".

Brīdī, kad vīrieti pamanīja un visi krievvalodīgie metās viņam virsū, daži agresīvākie izrāva viņam no rokām plakātu un to saplēsa. Nelojāli noskaņotie apsaukāja vīrieti par fašistu un izsauca tādus saukļus, kā "kauns" un "provokators". Kāds pamanījās paziņot, ka latvietis sabojājis viņam svētkus.

Netikdams ārā no agresīvā pūļa, vīrietis bija spiest saukt palīgā policiju. Pirms tam viņu vairākkārt grūstīja, bet brīdī, kad vīrietis policijas pavadībā tika eskortēts no pretvalstiski noskaņotā krievu skolu aizstāvju ielenkuma, pūlis uzgavilēja krieviem ierastajā "Urā!"


Te ir arī video:

http://jauns.lv/raksts/zinas/279910-drosmigs-latvietis-ar-zimigu-plakatu-pamanas-ieklut-starp-krievu-skolu-aizstavju-rindam

Mēs te diršam ,diršam bet ir viens džeks kas ielien pašā midzenī un pasaka patiesību urlām. Malacis. Cerams ka tupie nacionālpartijas pārstāvji nesāks skandināt ka tas ir viņu čoms.
3.maijs 2018, 10:25 | links
 
Toni vai tad Tu neredzi ka šajā sadaļā ir sava saskaņa kura jebkuru no malas norok neļaujot īsti tikt pie vārda, viņi konfortabli jūtas savā starpā, laižam labāk copēt. :)
3.maijs 2018, 10:19 | links
 
Raihs,par tevi secinājumus esmu izdarījis jau sen.
Ceru,ka daudziem arī zvīņas no actiņām ir nokritušas ...
3.maijs 2018, 10:19 | links
 
Jā, toni, secinājumus esam izdarījuši! Vismaz par tevi jau nu noteikti...
3.maijs 2018, 09:59 | links
 
Bračiņ neciešu divkosību.Vēl gadiņus 4-5 atpakaļ tu pavisam citu dziesmu dziedāji...
Ieliktos klipus nekomentēju ar nolūku,lai katrs pats izdarītu savus secinājumus....
3.maijs 2018, 09:35 | links
 
Uldiņ,sekli skaties,To pašu Teslu un viņa atklājumus,simts gadus atpakaļ nospieda un noraka lai nejauktu prātus.Tagad kad jau īlēnu maisā ilgi grūti noslēpt,noteiktās valdošās aprindas palaida kā savu projektu...Toijota jau sen līdzīgus autiņus bija izstrādājusi,tikai tai neļāva to attīstīt...Kā tu domā,tas jaunais gurķis no amerikas kas to Teslas projektu palaida,tā pat no zila gaisa pēkšņi uzradās? Baigais ģēnijs ar naudas čumodānu...Šajā pasaulītē nekas tāpat nenotiek,viss tiek bīdīts un regulēts...
3.maijs 2018, 09:31 | links
 
Toni .Ļočiks ir un paliek ļočiks - nav svarīgi kura laika. Mākoņi,debesis - tas ir skaisti un velk pie sevis jebkuros politiskajos laikos. Besī tas ka tu neraksti par tēmām bet taisi copy/paste . Uzraksti -pasaki savu domu nevis piedāvā citu skatījumu savos youtube klipos. Tikai tās būs tavas domas - citādāk nevar saprast kuram ta tu lien dirsā . Tagad saproti kāpēc nav interesanti.
3.maijs 2018, 08:01 | links
 
Ja tiešam naftas kompānijas būtu sazvērējušas tad jau nebūtu teslas un citu elektromobīļu kas pamatīgi uzņem apgriezienus tirgū:DDDDSevi pozicionēt kā īpaši spējīgu redzēt kaut kādu patiesību starp rindām,bet nespēt redzēt pretrunas sazvērestības teorijās kura postē.Fui Toni,saņemies un skaties tak plašāk,neļaujies zombēšanai
3.maijs 2018, 00:30 | links
 
Musoņčomiem skatīties nav ieteicams..
https://youtu.be/njUi7sho0Xo?t=26

Tonis, 2.maijs 2018, 23:17
Toni,šīm muļķībām var noticēt tikai ja vispār neko nesaprot no fizikas un ķīmijas.Lai sašķeltu udeni H2 un O,vajadzīgs noteikts daudzums enerģijas,sadedzinot to enerģijas daudzumu nevar iegūt atpakaļ tikpat cik iztērēts,tur pat pusi no tā nevar dabūt atpakaļ un tāpēc jau saknē tas projekts nav dzīvotspējīgs.Domāju kā šādu aprēķinu spētu veikt pat 8.klases skolnieks kam ir labas sekmes,tas ka ir izsniegts patents,es ticu.Patentēt var jebko,pat plēsīgais varetu izgudrot olu vuļināmo un iegūt patentu
3.maijs 2018, 00:24 | links
 
Speciāli ļočikam...
https://youtu.be/7PeHHkm7VmU?t=3230

Tonis, 2.maijs 2018, 23:50


Fantastika , ; lauksaimniecība var strādāt tikai optimisti : !
Eu kur par viņu var nobalsot , man viņs sāk vairāk patikt neka trampulis ! ;)
2.maijs 2018, 23:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager