Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Speciāli ļočikam...
https://youtu.be/7PeHHkm7VmU?t=3230
2.maijs 2018, 23:50 | links
 
Kam pilni 100 un iet pāri ( aikju testa ) tie lietojot alko un copejot zivis ! ;)
2.maijs 2018, 23:43 | links
 
Glumu krievlaiku ļočiku un dirsālīdēju viedoklis mani pilnīgi neinteresē...

Tonis, 2.maijs 2018, 22:49

Neņem galvā ! ;)
Raiham truksts onkuļu kas skatas uz klaunu ! ;)
Un Bralitim kārtējā padomju iedomibas lēkme ! ;)
Šonedēļ esot kautkada nenormāla saules aktivitāte , neto trakie sprādzieni , neto magnētiskās vētras !
Īsāk runājot , visiem kam nav pilni simts , ejot pa visam šķērsām ! ;)
2.maijs 2018, 23:21 | links
 
Izniekojot savu dārgo laiku lai rakātos pa interneta mēslaini un klausīties idiotu runās nebūt nenozīmē "paskatīties uz pasauli no dažādām pusēm". Tā jau ir apmātība. Slimīga.
2.maijs 2018, 23:18 | links
 
Musoņčomiem skatīties nav ieteicams..
https://youtu.be/njUi7sho0Xo?t=26
2.maijs 2018, 23:17 | links
 
Glumu krievlaiku ļočiku un dirsālīdēju viedoklis mani pilnīgi neinteresē...
2.maijs 2018, 22:49 | links
 
Vai tad kādam tiek lūgts ko vaļā vērt?Var jau arī dzīvot tikai materializētajās ilūzijās...Es piedāvāju paskatīties uz pasauli no dažādām pusēm,ne tikai no -krievi nāk,un visi ir lohi....
2.maijs 2018, 22:44 | links
 
Es toč neveru

Bralitis, 2.maijs 2018, 22:31


Masoni,musoni,citplanētieši ,grudņiks,žīdi,žirinovskis - nekā jauna ....
2.maijs 2018, 22:32 | links
 
Es toč neveru
2.maijs 2018, 22:31 | links
 
Toni, tu negribi braukt atpakaļ uz SWE? Bik jau podzajebal ar tiem tupajiem video. Tici man, neviens tos pat never vaļā
2.maijs 2018, 22:24 | links
 
 
 
Žiriks kā vienmēr savā ampluā...

https://youtu.be/Q6jPXJ--iMw?t=601
2.maijs 2018, 20:39 | links
 
Hobijs, sēdēt cl. Lv un gudri irst. Nav smagi un par to nemaksā.

mjuniors, 2.maijs 2018, 20:23


Tā ir . Ar nav slikti.
2.maijs 2018, 20:37 | links
 
Tie kam darbs nav hobijs, protama lieta, tā arī mūždien teiks, ka tas nav iespējams. Diezgan loģiski. Nu labi, darbs-ĶIPA-hobijs. Tāds taču ir, va ne?
2.maijs 2018, 20:29 | links
 
Vienvārd' sakot - nav slikti, ja no hobija atlec ari kāds latiņš!
2.maijs 2018, 20:28 | links
 
Hobijs, sēdēt cl. Lv un gudri irst. Nav smagi un par to nemaksā.
2.maijs 2018, 20:23 | links
 
Hobijs nekad nevar būt darbs. Piem NG uzņem raidījumus par copi.Skaidrs ka cope ir viņa hobijs. Tajā brīdī kad filmē -tu ne vari normāli nolamāties,zobu noraut vai kuli pakasīt. Jāietur vēl imidžs - visu laiku satiecies ar filmējot ar svešiem cilvēkiem. Domāju ka viņam hobijs tāpat kā man - vienam nafig aizbraukt kur nav neviena cilvēka un mierīgi pacopēt . Varbūt maldos ,bet vismaz man tā būtu.

Hobijs ir tas uz ko tu tiecies ārpus savas rutīnas.
Labs darbs var būt tuvu tavam hobijam - bet ne pārāk . Labs darbs ir tas uz kuru gribas iet un dienas beigās brīnīties kā laiks ātri paskrējis.
2.maijs 2018, 20:04 | links
 
ir jau visādi radošie darbi kad katra diena ir savādāka,nekad neiestajas rutīna,hobijs jau nav tikai cope vai bumbas daudzīšana
2.maijs 2018, 19:31 | links
 
Uldēn, ir ļoti grūti ja neiespējami labi pelnīt tā laiski nodarbojoties ar hobiju, nepārstrādājoties. Piemēram profesionāli sportisti, daudzi pelna ļoti labi, pat izcili labi. Sporta aktivitātes mums daudziem ir kā hobijs, bet viņi rukā nenormāli smagi, balansējot uz fizisko spēju robežas, bieži gūst smagas traumas kuras ietekmē veselību līdz pat mūža galam. Man bija pazīstams viens bijušais volejbolists, savulaik spēlēja profesionāli Eiropas klubos, bija viens no labākajiem daudzus gadus LV izlasē. Kad bija slavas virsotnē, atceros teica man ka nu ir paīstam laimīgs, viss iet no rokas un spēle katru dienu sagādā prieku. Bet tie bija daži gadi, sakās traumas, pēc tam lejupslīde, arvien švakāks sniegums jo dabiski kļuva vecāks, labo atalgojumu Itāļu klubos nācās nomainīt pret pieticīgu LV klubos, arvien retāk laida laukumā, sākās depresija, biežāka uzdzīvošana un visādas apreibinošas vielas līdz beidzot izmeta šamo pavisam kā nederīgu. Cik dzirdēts nu viņam pat vairs nepatīk uzspēlēt brīvajā laikā.
2.maijs 2018, 19:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager