Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Manuprāt Sulam ir pilnīga taisnība. Hobijs nevar būt darbs un darbs nevar būt hobijs. Darbs uzliek pienākumus, bet hobijs ir labi kā sanāca, ka tik pašu apmierina. Kādreiz bij grūti sagaidīt nākošo copes dienu, tagad vēl jāpadomā vai laika apstākļi būs gana labi. Un ja būtu jācopē piecas dienas nedēļā, ja maksātu par noķertajām zivīm.... Tas noteikti vairs nebūtu hobijs.
2.maijs 2018, 19:24 | links
 
Tiem kam nav žēl dažas stundas,iesaku noskatīties.
Rauham un Sulam protjevopokazano..)

https://youtu.be/Bt2e5Lcj4ss?t=2993
2.maijs 2018, 18:46 | links
 
sulla hobiji ir dažādi,tāpēc es saku ka ir ļoti maz cilvēku kas var ar hobiju pelnīt
2.maijs 2018, 18:43 | links
 
ideāli ir ja tavs darbs ir tavs hobijs,tad vispār nav jāstrādā:))Bet tas ir milzīgs retums ka cilvēkam izdodas ta sakārtot dzīvi,uz tadiem skatos ar skaudību(skaudību labā nozīmē)

uldens2, 2.maijs 2018, 18:03


Nav viss tik rožaini, tās pārsvarā ir stereotipiskas iedomas. Hobijs sagādā prieku un nenogurdina ja tā ir brīvā laika nodarbe, tobiš pēc darba, vai lielāko tiesu brīvajās dienās. Ja hobijs kļūst par darbu un ar to jānodarbojas bezmaz katru dienu, tad agri vai vēlu arī tas sāk nogurdināt un kļūst par apnicīgu rutinētu darbiņu. Foto ir mans hobijs un ar to pelnu visdažādākajās izpausmēs. Bet neteikšu ka nosēžot pie kompja 10+ stundas bilžu apstrādē (pārsvarā garlaicīgu, man neinteresantu bilžu) es gūtu lielu gandarījumu. Nē, kad pabeidzu pārsimt bilžu sērijas apstrādi tad man ir sarkanas iekaisušas acis, sāpoša galva un prieks ka tas nu beidzot ir galā. Un var braukt pie dabas atpūsties, pabildēt, pacopēt. Bet ja man katru dienu no rīta līdz vakaram vajadzētu vilkt vimbas maisiem vai reņģes, plekstes spaiņiem, droši vien jau pēc nedēļas mestu pie malas tādu copi :)
2.maijs 2018, 18:35 | links
 
Andris ABC es ka Tonis aiz LV robežas , ar prieku gaidu nākošo dienu !
Nogurumu lauku darbos un atpūtu ar mazbērniem !
Gribu kratos traktorā , gribu grilleju gaļu ar mazbērniem , gribu raudzeju kannu ar ābolu sulu vai eju uz liņiem !
( Varu tualetes papira vietā izmantot koka evrikus , bet vairāk patīk smaržīgas salvetes ) !
E pietiek ;) gribu kārtējo lini noķert ! ;)
2.maijs 2018, 18:06 | links
 
Nu ja, ne pēc kādiem ГОСТ -tiem!!!
2.maijs 2018, 18:06 | links
 
ideāli ir ja tavs darbs ir tavs hobijs,tad vispār nav jāstrādā:))Bet tas ir milzīgs retums ka cilvēkam izdodas ta sakārtot dzīvi,uz tadiem skatos ar skaudību(skaudību labā nozīmē)
2.maijs 2018, 18:03 | links
 
Es varu runāt tikai par savu pieredzi. Un otra mazražīgākā diena ir pirms brīvdienām. Darba dienas sākumā cilvēks vēl nav noskaņojies darbam, bet darba dienas beigās cilvēkam prātā jau citas problēmas. Jums tā nav?

AndrisABC, 2.maijs 2018, 17:39


Andris ABC man vairs tā nav ! Tāpēc ka esmu pats sev saimnieks !
Pietiek barot liekežus ar maniem nodokļiem ! Biju stradnieks gaterī , biju - biju , biju ! Biju arī firmas īpašnieks !
Visur viens un tas pats ! Vainu pats pārguris un nesaproti ko tālāk vai skaties uz saviem darbiniekiem un saproti ka nevari viņiem palīdzēt ! Jo pašam problēmu pilna dir-a ! ;)
Valstī nav noteiktu standartu , nav garantiju , nav , nav , - nav ! Pat valsts atbalsta nav !

Raihs dusmigs par darbinieci kas palikusi stāvoklī , papīri , dekrēts un t .t .
Darbiniece dusmīga par neziņu nākotnē un nedrošību , kas sagaida !
Atkal atgriežamies pie valsts , nav STANDARTU nekam un nekur !
2.maijs 2018, 17:58 | links
 
Es varu runāt tikai par savu pieredzi. Un otra mazražīgākā diena ir pirms brīvdienām. Darba dienas sākumā cilvēks vēl nav noskaņojies darbam, bet darba dienas beigās cilvēkam prātā jau citas problēmas. Jums tā nav?
2.maijs 2018, 17:39 | links
 
Protams ka kiniesiem pienes est un lauj pagulet darbavieta,savadak diez vai 16h var nostradat
2.maijs 2018, 17:33 | links
 
Iesāku paskatities video ka strādā tie paši ķīnieši !
Ja darbinieks jūtas noguris vai nevar veikt normāli savus darba pienakumus - darba devejs ne tikai ļauj darba vietā gulēt , bet pat pienes paēst , vai ļauj beikt darbu un doties mājās !
Pajautā Bralitim ( sitas vairak pa Ķīnu ) tur darbinieki paši vairāk uzprasas uz strādāšanu , nekā darba devēji uzspiež ! Protams normālas firmas , nevis eiro pakaļdarinajumos !
2.maijs 2018, 17:26 | links
 
Andris ABC no kurienes tādi dati ! ?
Tad jau iznāk ka tantuki vetiņu zivju ceha stadajot divpatsmit stundas maiņa , aparatus atpelna divas reizes ātrāk ?
;) !
Un ja vēl pareķina ka darba ņēmēji saņemot savus grašus , sež brīvdienās un reķina ka savilkt galus kopa ! Un beigas no stresa piedzeras vai vienkārši neizguļas , es nebrinos ka pirmā diena pec brīvdienām ir pati mazražigaka !
Pieliekot mūsu TV reklāmas redzēto - pareizi onkas brauc ar ferari vai leksusiem un damas ģērbjas dolčegabana !
( Kads pat atslaukas ar koka piecdesmitniekiem )
Naudiņas salvetem žēl ! ;)
Jābrīnās ka tādos apstakļos vispar iekartas var atpelnīt !
2.maijs 2018, 17:12 | links
 
Man jau tagadiņ patīk ne vairāk par 4 stuntām rušināt,pēčāk vajag vai nu iekost vai uz copi...
2.maijs 2018, 17:01 | links
 
Kapec pirmdiena visneproduktivakaa?Tapec ka brivdienas visi censas aizmirsties no rutinas ar alkaholu,atputies un laimigs cilveks mazak lietos gradigos
2.maijs 2018, 17:00 | links
 
AndrisABC [02.05.18]: Atvainojos, pareizi jābūt:
ināt kā sešu stundu darba diena iespaido ražošanas iekārtas? Tās sevi atpelna tieši divas reizes ilgākā laika periodā....
Nu tad japienem likums lai stradatu 24h diena,ja jau visu mera nauda,tad vispar ideali butu
2.maijs 2018, 16:57 | links
 
Atvainojos, pareizi jābūt:
ināt kā sešu stundu darba diena iespaido ražošanas iekārtas? Tās sevi atpelna tieši divas reizes ilgākā laika periodā....
2.maijs 2018, 16:20 | links
 
Drīkstat minēt trīs reizes kura diena ir vismazražīgākā. Vismaz pie mums. Pareizi, pirmā diena pēc brīvdienām. Zināt kā piecu stundu darba diena iespaido ražošanas iekārtas? Tās sevi atpelna tieši divas reizes ilgākā laika periodā....
2.maijs 2018, 16:12 | links
 
Nu, nedzenam zirgus... Ir profesijas ar atbildību, un ir bez. Vadību neskaitam.
2.maijs 2018, 13:32 | links
 
bet tas taču lieliski, ja man 4,5 mēneši bŗivi no pamatdarba, varu gan sēnes palasīt, gan mūziku sakomponēt- un re , savs naudiņš klāt, ja vēl biku betonu palej, tad atkaribā no ieņemtā attāluma starp lāpstu un pasūtitāju, pat ir ar ko atslaucīties.

usis, 2.maijs 2018, 12:37


nu ja viss i labi, tad viss i labi, forši ka tā kādam ir :D Tik daudziem tā nav un nez kāpēc brīnās, kā tā var būt ... A kā var būt, ja trešdaļu gada atpūšas, pārguruši ibio... :)
2.maijs 2018, 12:52 | links
 
2.maijs 2018, 12:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager