Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tā kā uz līdaķiem LV jau sen neiespringstu,tad aizbraucu uz fazendu mazbērnus apraudzīt un nedaudz relaksēties. Jauks laiks,putnu čivināšana,nacionālais šašliks,dažas noķertas karpiņas un mazbērnu pārsteidzoši interesantie jautājumi un uzvedība,iedeva man jaunu enerģiju tālākai dzīvībai...Bija jauki...

Tonis, 1.maijs 2018, 22:04


Ehh Toni, ja vēl tā dzīve pēc nāves turpinātos, ne...?:)
1.maijs 2018, 22:13 | links
 
Tā kā uz līdaķiem LV jau sen neiespringstu,tad aizbraucu uz fazendu mazbērnus apraudzīt un nedaudz relaksēties. Jauks laiks,putnu čivināšana,nacionālais šašliks,dažas noķertas karpiņas un mazbērnu pārsteidzoši interesantie jautājumi un uzvedība,iedeva man jaunu enerģiju tālākai dzīvībai...Bija jauki...
1.maijs 2018, 22:04 | links
 
Skutān es arī biju Gaujā . Foreles pietekas upītē, vimbas un taimis Gaujā. Tikai mazajā - tur augšā . Vimbām izcili izmēri . Ļoti labi ķērās. Ja man būtu tāds paradums fočēt zivis tad būtu smuki foto. Satiku dažus copmaņus- viņiem ar smuki lomi. Tas bij vakar .Saucu uz copi vienu,otru, -- visi kā sēnes .... -aizbraucu viens pats.
1.maijs 2018, 21:21 | links
 
Skutān drīzāk man tev bij jāsaka -tagad es tevi pieņemu mūsējo pulciņā. Es esmu foruma veterāns vēl no zive.lv laikiem - laikam pirms 14 gadiem tas bij. Ne vienu vien spečuku ,docentu,martinu utt esmu pieredzējis .

Bralitis, 1.maijs 2018, 20:54


Labi, tencinu, gliemeži vieno! :)

Gauja pievīla, līmenis bik pa augstu spiningmakšķerei, gruntsdauzītāji gan pilli krasti.

Kad putins kritīs ? Cik mēneši, varbūt gads, pulciņam ir prognoži ?
1.maijs 2018, 21:05 | links
 
Jā es atceros Brālīti. Biju admins zive.lv :D
1.maijs 2018, 20:56 | links
 
Skutān drīzāk man tev bij jāsaka -tagad es tevi pieņemu mūsējo pulciņā. Es esmu foruma veterāns vēl no zive.lv laikiem - laikam pirms 14 gadiem tas bij. Ne vienu vien spečuku ,docentu,martinu utt esmu pieredzējis .
1.maijs 2018, 20:54 | links
 
Ēdu pilnīgi visas zivis . Ļoti garšo gliemeži ,garneles,krabji ,krabīši un vēži.

Bralitis, 1.maijs 2018, 20:17


Tad esi mūsējais, domāju pagaidām viss labi ar tevi.
1.maijs 2018, 20:21 | links
 
Ēdu pilnīgi visas zivis . Ļoti garšo gliemeži ,garneles,krabji ,krabīši un vēži.
1.maijs 2018, 20:17 | links
 
Vimbas , foreles + taimiņš.

Bralitis, 1.maijs 2018, 19:39


Breksi ar ēd kādreiz ?
1.maijs 2018, 19:43 | links
 
Vimbas , foreles + taimiņš.
1.maijs 2018, 19:39 | links
 
Kuti tu dinozaurus arī atceries?

Bralitis, 30.aprīlis 2018, 22:38
Vai Tu ar to domā ka es par ilgi dzīvoju un man nav vietas šajā forumā vai sadaļā. Atvainojos ka sanācis tik ilgi nodzīvot un būt vēl pie pilna prāta.

kutis, 1.maijs 2018, 09:32


Visu cieņu .


Atvilkos visādas zives beidzot kamēr jūs te murgojat kur bij labāk kur sliktāk.

Raih 1 maijs ir brīvdiena tāpēc ka šodien ir līdaku sezonas atklāšana . Pat ļoti jēdzīgi svētki.

Bralitis, 1.maijs 2018, 19:27[/quote]
Kur un kādas tik ļoti atvilkies kamēr mēs te murgojām. :)))
1.maijs 2018, 19:36 | links
 
Kuti tu dinozaurus arī atceries?

Bralitis, 30.aprīlis 2018, 22:38

Vai Tu ar to domā ka es par ilgi dzīvoju un man nav vietas šajā forumā vai sadaļā. Atvainojos ka sanācis tik ilgi nodzīvot un būt vēl pie pilna prāta.

kutis, 1.maijs 2018, 09:32[/quote]

Visu cieņu .


Atvilkos visādas zives beidzot kamēr jūs te murgojat kur bij labāk kur sliktāk.

Raih 1 maijs ir brīvdiena tāpēc ka šodien ir līdaku sezonas atklāšana . Pat ļoti jēdzīgi svētki.
1.maijs 2018, 19:27 | links
 
Vienreizēji, atkal gvelžat, gvelžšanas pēc...

Kādi pseresi, zemais, garais, augstais gals, nu atrezvjet biedri vajag...

Kātrtējo reizi meiģinat neadekvāti ko līdzināt...

Ar mēru biedri, ne asakas !:)
1.maijs 2018, 19:26 | links
 
bet tad kad bijām top psrs,tad dzīves līmenis bij zems,EU esam apakšgalā,bet dzīves līmenis labaks nekas dzīvojot psrs topa aukšgalā

uldens2, 1.maijs 2018, 17:27
To jau neviens neapstrīd. :)
Pie cara un krustnešiem pavisam zems dzīves līmenis bija, progress dara savu. :)

kutis, 1.maijs 2018, 17:56brīnos kāpēc jauc progresu iekšā,tā vietā būtu jasalīdzina tā perioda dzīves līmenis ar rietumvalstīm un tad saprastu par ko ir runa

uldens2, 1.maijs 2018, 18:32

Nu tad salīdzini, kaut vai mūsu strādnieku vai pensionāru dzīves līmeni ar Vācijas, Šveices, Beļģijas un citu valstu līmeni. No viņiem uz Īriju nemūk darba meklējumos jo nabadzība stāv pie sliekšņa...

kutis, 1.maijs 2018, 18:58[/quote]nu psrs jau bij vēl sūdīgāk,bet jā,no psrs jau nevarēja aizmukt:DDD
1.maijs 2018, 19:09 | links
 
bet tad kad bijām top psrs,tad dzīves līmenis bij zems,EU esam apakšgalā,bet dzīves līmenis labaks nekas dzīvojot psrs topa aukšgalā

uldens2, 1.maijs 2018, 17:27
To jau neviens neapstrīd. :)
Pie cara un krustnešiem pavisam zems dzīves līmenis bija, progress dara savu. :)

kutis, 1.maijs 2018, 17:56
brīnos kāpēc jauc progresu iekšā,tā vietā būtu jasalīdzina tā perioda dzīves līmenis ar rietumvalstīm un tad saprastu par ko ir runa

uldens2, 1.maijs 2018, 18:32[/quote]
Nu tad salīdzini, kaut vai mūsu strādnieku vai pensionāru dzīves līmeni ar Vācijas, Šveices, Beļģijas un citu valstu līmeni. No viņiem uz Īriju nemūk darba meklējumos jo nabadzība stāv pie sliekšņa...
1.maijs 2018, 18:58 | links
 
bet tad kad bijām top psrs,tad dzīves līmenis bij zems,EU esam apakšgalā,bet dzīves līmenis labaks nekas dzīvojot psrs topa aukšgalā

uldens2, 1.maijs 2018, 17:27

To jau neviens neapstrīd. :)
Pie cara un krustnešiem pavisam zems dzīves līmenis bija, progress dara savu. :)

kutis, 1.maijs 2018, 17:56[/quote]brīnos kāpēc jauc progresu iekšā,tā vietā būtu jasalīdzina tā perioda dzīves līmenis ar rietumvalstīm un tad saprastu par ko ir runa
1.maijs 2018, 18:32 | links
 
Man darbā cilvēki ņem brīvdienas, kad pašiem vajag un kad gribas, un nav nekādas nepieciešamības pēc obligāti svinamām dienām...
1.maijs 2018, 18:24 | links
 
bet tad kad bijām top psrs,tad dzīves līmenis bij zems,EU esam apakšgalā,bet dzīves līmenis labaks nekas dzīvojot psrs topa aukšgalā

uldens2, 1.maijs 2018, 17:27[/quote]
To jau neviens neapstrīd. :)
Pie cara un krustnešiem pavisam zems dzīves līmenis bija, progress dara savu. :)
1.maijs 2018, 17:56 | links
 
shmidzis
Domātājs gribēja teikt ka tanī savienībā bijām topā bet Šinī savienībā otrā galā.
Tiek salīdzināta Latvijas atrašanās divās dažādās savienībās. :)

kutis, 1.maijs 2018, 15:54

bet tad kad bijām top psrs,tad dzīves līmenis bij zems,EU esam apakšgalā,bet dzīves līmenis labaks nekas dzīvojot psrs topa aukšgalā
1.maijs 2018, 17:27 | links
 
Es būtu 100% par šo bezsakara svinamdienu likvidēšanu! Ne ta nu ko svinēt, nekā... Čakarē tik darba grafiku un viss...

raihs, 1.maijs 2018, 16:40


Atbalstu Raihu ! Man , kā zemniekam arī po-uj !
Pat Jāņos galvā vainags bet dirsa putās !
1.maijs 2018, 17:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager