Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Es būtu 100% par šo bezsakara svinamdienu likvidēšanu! Ne ta nu ko svinēt, nekā... Čakarē tik darba grafiku un viss...

raihs, 1.maijs 2018, 16:40


Nu protams ! ;) Pie mūsu apstākļiem - katra diena ko nodzīvo ar plusu - ir svinamā ! ;)
Ta piekast tur visādus helovinus un ziemasvetkus , astoto martu un . . . . . !
Galvenais peļņa ;) ! PEĻŅA ! Visos iespējamos un neispejamos veidos un pēc iespējas lielāka !
;)
1.maijs 2018, 17:08 | links
 
Es būtu 100% par šo bezsakara svinamdienu likvidēšanu! Ne ta nu ko svinēt, nekā... Čakarē tik darba grafiku un viss...
1.maijs 2018, 16:40 | links
 
Vajag saņemties un nosūtīt vēstuli abiem deputātiem ar brīdinājumu , ka pazaudēs lielu daļu makšķernieku balsis :-) Kad tad līdakās, ja 1. maiju atcels !

http://jauns.lv/raksts/zinas/279695-deputati-rosina-1-maiju-un-4-maiju-izslegt-no-svetku-dienu-saraksta?utm_source=delfi.lv&;utm_medium=widget-include&utm_campaign=Links-in-partner-sites

edgarspurins, 1.maijs 2018, 16:05


Dajoš brīvību līdakām un citām narstojošam zivim -----
---- liegums copet no 1 marta lidz 30 jūnijam un divus menešus lašu liegumu ! ;)
1.maijs 2018, 16:19 | links
 
shmidzis
Domātājs gribēja teikt ka tanī savienībā bijām topā bet Šinī savienībā otrā galā.
Tiek salīdzināta Latvijas atrašanās divās dažādās savienībās. :)

kutis, 1.maijs 2018, 15:54


Kutis ;) ! Un Tu ceri ka viņš Tevi saprata un sadzirdēja ?
Un uz Bračku neapvainojies - biku lecigs ka jau padomijas virsnieks un iedomigs , bet reals onka !

P/S un dino nebija ne vainas , lielākā daļa pat bija gudrāki nekā CL copmaņi ! ;) Gribēja ņammat paņēma cik vajadzēja , nevis - noķera , samocija un atlaida ! ;)
1.maijs 2018, 16:14 | links
 
Atzīstaties ko jūs lietojat, ja salīdzināt okupācijas režīmu ar ES!?
Secinājums viens, agrāk bija mācītāji, mācībspēki, runas virī. Kas ir daudz maz skoloti un "zināja" ko runāja. Šodien visi ir eksperti un var gvelzt pēc sava mazizglītotības līmeņa. Es atzīstu nezinu vēsturi, bet es zinu Latvijas nākotni jeb savu. Kāda krīze, kāda okupacija!? Es zinu ko es gribu, uz zinu savu ceļu. Tāda vien sajūta, internets pieder lūzeriem, kam nav savu smadzeņu, ja nepateiks priekšā, kas jādara var pačīkstēt, kritizēt utt.
Ne pirmo dienu, nonāku pie secinājuma pārstāt vienkārši lasīt šos sūdus, ko jau daru izlases formā. Beidziet rez sevi celt augstāk par apkārtējiem. Kā reiz Raihs labi teica, savu kompleksu nomāktie cilvēciņi.
1.maijs 2018, 16:07 | links
 
Vajag saņemties un nosūtīt vēstuli abiem deputātiem ar brīdinājumu , ka pazaudēs lielu daļu makšķernieku balsis :-) Kad tad līdakās, ja 1. maiju atcels !

http://jauns.lv/raksts/zinas/279695-deputati-rosina-1-maiju-un-4-maiju-izslegt-no-svetku-dienu-saraksta?utm_source=delfi.lv&utm_medium=widget-include&utm_campaign=Links-in-partner-sites
1.maijs 2018, 16:05 | links
 
shmidzis
Domātājs gribēja teikt ka tanī savienībā bijām topā bet Šinī savienībā otrā galā.
Tiek salīdzināta Latvijas atrašanās divās dažādās savienībās. :)
1.maijs 2018, 15:54 | links
 
Domaataajs [01.05.18]: Iekš LPSR nodzīvoju no kara beigām līdz izjukšanai un esmu uz savas ādas piedzīvojis no Staļina līdz Gorbačovam. Vai bija slikti laiki grūti pateikt, viegli nebija bet Baltijas valstis lielajā sssrijā uzskatīja par rietumiem un apskauda ka mums ir augstāks dzīves līmenis kā lielākā daļā sssrijā. Tagad ir citi laiki, vai labāki nezin bet savādāki noteikti. Gan tanos laikos daudz kas nepatika gan šajos daudz kas nepatīk bet dzīve turpinās un nav zināms kādos laikos tā beigsies. Kārtīgam strādniekam visos laikos vajag rukāt lai kaut ko sasniegtu. Ja esi dzīvs tad laiki nav tie sliktākie...

kutis, 30.aprīlis 2018, 18:14

Vienkārši esam mazliet mainītās lomās tagad ja salīdzina ar SSSRiju. Toreiz bijām vairāk topā, tagad vairāk otrā galā
Bet ja salīdzina ar rietumvalstīm, tad arī PSRS okupăcijas laikā Latvija (LPSR) bija žopā nevis topā pret rietumvalstīm.
1.maijs 2018, 15:37 | links
 
Domaataajs [01.05.18]: Iekš LPSR nodzīvoju no kara beigām līdz izjukšanai un esmu uz savas ādas piedzīvojis no Staļina līdz Gorbačovam. Vai bija slikti laiki grūti pateikt, viegli nebija bet Baltijas valstis lielajā sssrijā uzskatīja par rietumiem un apskauda ka mums ir augstāks dzīves līmenis kā lielākā daļā sssrijā. Tagad ir citi laiki, vai labāki nezin bet savādāki noteikti. Gan tanos laikos daudz kas nepatika gan šajos daudz kas nepatīk bet dzīve turpinās un nav zināms kādos laikos tā beigsies. Kārtīgam strādniekam visos laikos vajag rukāt lai kaut ko sasniegtu. Ja esi dzīvs tad laiki nav tie sliktākie...

kutis, 30.aprīlis 2018, 18:14

Vienkārši esam mazliet mainītās lomās tagad ja salīdzina ar SSSRiju. Toreiz bijām vairāk topā, tagad vairāk otrā galā
Bet ja salīdzina ar rietumvalstīm, tad arī PSRS okupăcijas laikā Latvija (LPSR) bija žopā nevis topā pret rietumvalstīm.
1.maijs 2018, 15:37 | links
 
КАЛЕНДАРЬ ПРАЗДНИКОВ В МАЕ:

1 мая - День труда
2 мая - День взятия Берлина 1945
3 мая - День кондитера
4 мая - День Автоваза (подписан договор с ФИАТом в 1966 г.)
5 мая - День водолаза в России
6 мая - День святого Георгия Победоносца
7 мая - День радио
8 мая - Всемирный День Красного Креста и Красного Полумесяца
9 мая - День Победы
10 мая - Именины Петра, Павла, Георгия, Ивана, Николая, Сергея
11 мая - День рождения барона Мюнхгаузена
12 мая - Международный день медицинской сестры
13 мая - День Черноморского флота ВМФ России
14 мая - Всероссийский день посадки леса
15 мая - Международный день семей
16 мая - День биографов
17 мая - Всемирный день электросвязи и информационного общества
18 мая - День Балтийского флота ВМФ России
18 мая - День музеев
19 мая - День пионерии
20 мая - Всемирный день метрологии
20 мая - День реки Волги
21 мая - День полярника
22 мая - День Николая Чудотворца
23 мая - Всемирный день черепахи
24 мая - День кадровика
25 мая - День филолога
26 мая - День сварщика
27 мая - Общероссийский день библиотек
27 мая - День Великого города Санкт-Петербурга
28 мая - День пограничника
29 мая - День военного автомобилиста
29 мая - Международный день таможни
30 мая - День памяти Жанны Д'Арк (сожгли...)
31 мая - День российской адвокатуры
31 мая - Всемирный день без табака
31 мая - Всемирный день блондинок

1.maijs 2018, 13:14 | links
 
Kā saka viens forš čoms-laikam kāds sen nav jūrā stāvus padzēries! :)
1.maijs 2018, 13:09 | links
 
Kuti tu dinozaurus arī atceries?

Bralitis, 30.aprīlis 2018, 22:38[/quote]
Vai Tu ar to domā ka es par ilgi dzīvoju un man nav vietas šajā forumā vai sadaļā. Atvainojos ka sanācis tik ilgi nodzīvot un būt vēl pie pilna prāta.
1.maijs 2018, 09:32 | links
 
Iekš LPSR nodzīvoju no kara beigām līdz izjukšanai un esmu uz savas ādas piedzīvojis no Staļina līdz Gorbačovam. Vai bija slikti laiki grūti pateikt, viegli nebija bet Baltijas valstis lielajā sssrijā uzskatīja par rietumiem un apskauda ka mums ir augstāks dzīves līmenis kā lielākā daļā sssrijā. Tagad ir citi laiki, vai labāki nezin bet savādāki noteikti. Gan tanos laikos daudz kas nepatika gan šajos daudz kas nepatīk bet dzīve turpinās un nav zināms kādos laikos tā beigsies. Kārtīgam strādniekam visos laikos vajag rukāt lai kaut ko sasniegtu. Ja esi dzīvs tad laiki nav tie sliktākie...

kutis, 30.aprīlis 2018, 18:14


Vienkārši esam mazliet mainītās lomās tagad ja salīdzina ar SSSRiju. Toreiz bijām vairāk topā, tagad vairāk otrā galā
1.maijs 2018, 09:15 | links
 
Sveiciens visiem Darba svētkos ! Ziedoņiem-Vārda dienā-prozit !!!!Mūsu jaukajā zemītē PAVASARIS !!! Kas var būt labāks par šo ?!!!
1.maijs 2018, 06:27 | links
 
Iekš LPSR nodzīvoju no kara beigām līdz izjukšanai un esmu uz savas ādas piedzīvojis no Staļina līdz Gorbačovam. Vai bija slikti laiki grūti pateikt, viegli nebija bet Baltijas valstis lielajā sssrijā uzskatīja par rietumiem un apskauda ka mums ir augstāks dzīves līmenis kā lielākā daļā sssrijā. Tagad ir citi laiki, vai labāki nezin bet savādāki noteikti. Gan tanos laikos daudz kas nepatika gan šajos daudz kas nepatīk bet dzīve turpinās un nav zināms kādos laikos tā beigsies. Kārtīgam strādniekam visos laikos vajag rukāt lai kaut ko sasniegtu. Ja esi dzīvs tad laiki nav tie sliktākie...

kutis, 30.aprīlis 2018, 18:14


Kuti tu dinozaurus arī atceries?
30.aprīlis 2018, 22:38 | links
 
... un aukstam laikam, un zemiem pabalstiem...
30.aprīlis 2018, 21:34 | links
 
Jā, te nevar noliegt- nabadzībai ir arī savi plusi
30.aprīlis 2018, 20:01 | links
 
Tas laikam ir viens no lielākajiem plusiem,ka pie mūsu aficiālā zemā dzīves līmeņa,migrantu ir maz.
Tākā secinājums ir viens,jo mazākus ieņēmumus uzrādīsim,jo brīvāk elposim...:)
A paši tak kaut kā iztiekam,vai ne tā? :)))
30.aprīlis 2018, 19:49 | links
 
uldens2 [30.04.18]: ...dubultie standarti kā vienmēr:DD
Nu vai nav klauns?
:DDD
30.aprīlis 2018, 19:05 | links
 
Viens no retajiem LV plusiem( kas vienlaikus ir arī mīnuss) ir depopulācija- cilvēku maz, klusi, mierīgi. Ja ceļus nebūtu idioti projektējuši, nebūtu arī sastrēgumu kā tādu. Kad biju Argentīnā, bāzes saimnieks zviedrs teica, ka apskaužot baltiešus, jo mēs esam nosargājuši savu zemi no migrantiem. Viņš no sirds un dvēseles pārdzīvo Zviedrijā notiekošo, teica, ka tas vairs neesot izturams...

raihs, 30.aprīlis 2018, 18:33


Raih,
bet vai nav labs?
zviedrs Argentīnā izsaka viedokli par baltiešiem?

Es teiktu, ka baigi labs.
Pasaule baigi mainās. Pat tik ātri, ka nevar izsekot.
30.aprīlis 2018, 18:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager