Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
raihs [9m]: Viens no retajiem LV plusiem( kas vienlaikus ir arī mīnuss) ir depopulācija- cilvēku maz, klusi, mierīgi. Ja ceļus nebūtu idioti projektējuši, nebūtu arī sastrēgumu kā tādu. Kad biju Argentīnā, bāzes saimnieks zviedrs teica, ka apskaužot baltiešus, jo mēs esam nosargājuši savu zemi no migrantiem. Viņš no sirds un dvēseles pārdzīvo Zviedrijā notiekošo, teica, ka tas vairs neesot izturams...Slima suņa murgi!
Aizej uz pilsētas centru un pavēro , kas notiek ielās ar migrantiem un anglozāciju.

Demon, 30.aprīlis 2018, 18:37
un to saka luters pediņu brillēs ar angļu niku,dubultie standarti kā vienmēr:DD
30.aprīlis 2018, 18:43 | links
 
Luter! Tu lien ārā no sava lauciņa- es nerunāju par krieviem! Lūdzu ievēro subordināciju!
30.aprīlis 2018, 18:42 | links
 
raihs [30.04.18]: Viens no retajiem LV plusiem( kas vienlaikus ir arī mīnuss) ir depopulācija- cilvēku maz, klusi, mierīgi. Ja ceļus nebūtu idioti projektējuši, nebūtu arī sastrēgumu kā tādu. Kad biju Argentīnā, bāzes saimnieks zviedrs teica, ka apskaužot baltiešus, jo mēs esam nosargājuši savu zemi no migrantiem. Viņš no sirds un dvēseles pārdzīvo Zviedrijā notiekošo, teica, ka tas vairs neesot izturams...
Slima suņa murgi!
Aizej uz pilsētas centru un pavēro , kas notiek ielās ar migrantiem un anglozāciju.
30.aprīlis 2018, 18:37 | links
 
Viens no retajiem LV plusiem( kas vienlaikus ir arī mīnuss) ir depopulācija- cilvēku maz, klusi, mierīgi. Ja ceļus nebūtu idioti projektējuši, nebūtu arī sastrēgumu kā tādu. Kad biju Argentīnā, bāzes saimnieks zviedrs teica, ka apskaužot baltiešus, jo mēs esam nosargājuši savu zemi no migrantiem. Viņš no sirds un dvēseles pārdzīvo Zviedrijā notiekošo, teica, ka tas vairs neesot izturams...
30.aprīlis 2018, 18:33 | links
 
Nu redz ,vecais runcis pazīst to drēbi,tā arī ir...
30.aprīlis 2018, 18:20 | links
 
Redzi Uldiņ,vienalga kam tas netiktu arī domāts,savos izteicienos jābūt konkrētākam,un teikumi jāsāk ar lielo burtu.
Tas tā,vienkārši aiz cieņas...:)
30.aprīlis 2018, 18:16 | links
 
Iekš LPSR nodzīvoju no kara beigām līdz izjukšanai un esmu uz savas ādas piedzīvojis no Staļina līdz Gorbačovam. Vai bija slikti laiki grūti pateikt, viegli nebija bet Baltijas valstis lielajā sssrijā uzskatīja par rietumiem un apskauda ka mums ir augstāks dzīves līmenis kā lielākā daļā sssrijā. Tagad ir citi laiki, vai labāki nezin bet savādāki noteikti. Gan tanos laikos daudz kas nepatika gan šajos daudz kas nepatīk bet dzīve turpinās un nav zināms kādos laikos tā beigsies. Kārtīgam strādniekam visos laikos vajag rukāt lai kaut ko sasniegtu. Ja esi dzīvs tad laiki nav tie sliktākie...
30.aprīlis 2018, 18:14 | links
 
Putin-Hitler,es nemuldu,bet izsaku savu viedokli.
SIE HAIL !

Tonis, 30.aprīlis 2018, 18:06

tas nebij tev,bet kutim domāts ka ES kaut ko tipa neesot atļavusi
30.aprīlis 2018, 18:10 | links
 
Putin-Hitler,es nemuldu,bet izsaku savu viedokli.
SIE HAIL !
30.aprīlis 2018, 18:06 | links
 
Zatllers jau arī kaut ko patrieca un gribēja pārformēt,bet tā krunka par īsu,nekas jau daudz savādaks nepārtapa,tie paši vēži....
Kad nākošās vēlēšanas?
Jāsāk gatavoties...:)

Tonis, 30.aprīlis 2018, 17:07
Lielais brālis ES jau neļāva izvērsties.

kutis, 30.aprīlis 2018, 17:11
ko nu muldi neļava izvērsties,viņiem tās iekšējas politiskās spēlītes ir dziļi pie vienas vietas,zatlers kad saprata ka otrais termiņš nespīd uzmeta lūpu un ierieba cik varēja,nekādas cēlas intereses tur nebij
30.aprīlis 2018, 17:56 | links
 
nu atsevišķi kadri droši ka bij gudri,bet nospiedošais vairums bij cirvji un es runāju par visas sistēmas kopumu.
Cik lielam idiotam jābūt lai izdomātu 5 gades plānu???Kā tas ir zināt 5 gadus uz priekšu kas un cik būs katru gadu vajadzīgs.Un tas tik ir viens no idiotisma piemēriem ko vadoņi bij izdomājuši

uldens2, 30.aprīlis 2018, 13:47
Vēl lielāks idiotisms strādāt bez plāna.Uz urrā var tik bērnus taisīt pa tumsu un pēc tam brīnīties,kur tādi rodās!

BrunoL, 30.aprīlis 2018, 15:46

es gan biju domājis,kā var nospraust mērķi uz 5 gadiem ka varbūt jau nakamajā gadā ir ražošana jadubulto,vai vispar japarstrukturē.
Ražoja žiguļus,ok no sākuma ar karburatoru,bet 80tajos jau bij iesmidzes sitēmas,tiklīdz paradijās jau bij jasāk izstrādat sava barošanas sisstēma,bet nē,vel lidz pat 2000 gadiem lika karburatorus.Un tā visās nozarēs.Un lai nemaz nemēģina man ieskaidrot ka tur vadībā bij kāds gudrs
30.aprīlis 2018, 17:54 | links
 
Nrezinu kā tagad,varbūt brangus asarus var vilkt?:)
Vispār jau tēma interesanta un maz aprunāta.Savā laikā no Daugavas kanālā asari nārstot gāja...
30.aprīlis 2018, 17:49 | links
 
Bērnībā nogriezu kaut kādu maiksti,piesēju spolītes diegu un galā iesēju slieku.Tā pa vidam ,lai abi gali kustās,kazaragus pa divām uzreiz varēja ārā izraut...:)
Bet tas bija tālajos 60-tajos,tad Rīgas kanālā kazaragu netrūka...:)
30.aprīlis 2018, 17:38 | links
 
Ā, nu jā...
30.aprīlis 2018, 17:29 | links
 
Paldies par ieteikumiem, bet vispār jau runa bija par copi :):).
30.aprīlis 2018, 17:26 | links
 
A mašīnai akumulators ir?
30.aprīlis 2018, 17:24 | links
 
Tonis [30.04.18]: Ieliec rūtaino,kas uz nagliņām šķūnī karājas...
Nav šķūnis, brīvā dabā, dinamīts arī nav bagāžniekā...
30.aprīlis 2018, 17:21 | links
 
Ieliec rūtaino,kas uz nagliņām šķūnī karājas...
30.aprīlis 2018, 17:18 | links
 
Sūds ar ekonomiku un politiku, esmu Latgalē pie ezera, laiks ideāls, gaļa cepjas, bet visi kāti ir Rīgă :(:(. Lomkas, ej kaut lec ezerā...
30.aprīlis 2018, 17:14 | links
 
Zatllers jau arī kaut ko patrieca un gribēja pārformēt,bet tā krunka par īsu,nekas jau daudz savādaks nepārtapa,tie paši vēži....
Kad nākošās vēlēšanas?
Jāsāk gatavoties...:)

Tonis, 30.aprīlis 2018, 17:07

Lielais brālis ES jau neļāva izvērsties.
30.aprīlis 2018, 17:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager