Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
>Par to rūpniecības likvi'dešanu tu vari teikt paldies varenajam PSRS kas atnāca 1940. un visu sadirsa

uldens2, 29.aprīlis 2018, 21:24

Gribi teikt ka nebija rūpniecības, laikam esi piedzimis pēc PSRS sabrukuma ka tāds naids par to laiku un veselu paaudzi kas dzīvoja tajā pašā laikā. Nejau PSRS likvidēja trīs cukura fabrikas un veselu lauksaimniecības nozari kas audzēja cukurbietes un tagad man jāpērk cukurniedru surogāts no Dānijas ar Jelgavas marku. Interesanti kur Dānijā ir tā Jelgava...

kutis, 29.aprīlis 2018, 21:41[/quote]

Nu šausmas, lielākā problēma ir aizvērtās cukurfabrikas, tirliņi ir to iemācījušies kā mantru, ko skaitīt pie katras iespējas :):):)
29.aprīlis 2018, 22:03 | links
 
>Par to rūpniecības likvi'dešanu tu vari teikt paldies varenajam PSRS kas atnāca 1940. un visu sadirsa

uldens2, 29.aprīlis 2018, 21:24

Gribi teikt ka nebija rūpniecības, laikam esi piedzimis pēc PSRS sabrukuma ka tāds naids par to laiku un veselu paaudzi kas dzīvoja tajā pašā laikā. Nejau PSRS likvidēja trīs cukura fabrikas un veselu lauksaimniecības nozari kas audzēja cukurbietes un tagad man jāpērk cukurniedru surogāts no Dānijas ar Jelgavas marku. Interesanti kur Dānijā ir tā Jelgava...

kutis, 29.aprīlis 2018, 21:41[/quote]

Piemini vēl Rafiņu , Vefiņu un Auroras zeķubikses ! Plus metalurga ( Liepājas) čuguna pannas ! ;)
Eh šaize nevarat saost ceptu liņu aromātu , tefal stūrī kauna ruse ! ;)
29.aprīlis 2018, 22:01 | links
 
Par to rūpniecības likvi'dešanu tu vari teikt paldies varenajam PSRS kas atnāca 1940. un visu sadirsa
29.aprīlis 2018, 21:24 | citēt | ziņot | links

cccp laikos nebij ne ražīguma, ne kvalitātes. Tagad vispār nekā nav. Ir tikai torgaši-kupi/prodai!

urmaas, 29.aprīlis 2018, 21:43


urmass, nevaja jau muldēt vatņiku propagandas stilā, Latvija ražo daudz ko, tikai tās ražotnes ir par maz lai būtu pārticība, bet teikt ka Latvijā neražo neko var vai nu zombēts kremlins, vai nu lubraks.
29.aprīlis 2018, 22:01 | links
 
>Par to rūpniecības likvi'dešanu tu vari teikt paldies varenajam PSRS kas atnāca 1940. un visu sadirsa

uldens2, 29.aprīlis 2018, 21:24

Gribi teikt ka nebija rūpniecības, laikam esi piedzimis pēc PSRS sabrukuma ka tāds naids par to laiku un veselu paaudzi kas dzīvoja tajā pašā laikā. Nejau PSRS likvidēja trīs cukura fabrikas un veselu lauksaimniecības nozari kas audzēja cukurbietes un tagad man jāpērk cukurniedru surogāts no Dānijas ar Jelgavas marku. Interesanti kur Dānijā ir tā Jelgava...

kutis, 29.aprīlis 2018, 21:41[/quote]diez vai tu butu pats gatavs pirkt 2x dargaku mūsu cukuru:DDDD
29.aprīlis 2018, 21:57 | links
 
http://www.exim.lv/industries
29.aprīlis 2018, 21:53 | links
 
Par to rūpniecības likvi'dešanu tu vari teikt paldies varenajam PSRS kas atnāca 1940. un visu sadirsa
29.aprīlis 2018, 21:24 | citēt | ziņot | links

cccp laikos nebij ne ražīguma, ne kvalitātes. Tagad vispār nekā nav. Ir tikai torgaši-kupi/prodai!
29.aprīlis 2018, 21:43 | links
 
>Par to rūpniecības likvi'dešanu tu vari teikt paldies varenajam PSRS kas atnāca 1940. un visu sadirsa

uldens2, 29.aprīlis 2018, 21:24[/quote]
Gribi teikt ka nebija rūpniecības, laikam esi piedzimis pēc PSRS sabrukuma ka tāds naids par to laiku un veselu paaudzi kas dzīvoja tajā pašā laikā. Nejau PSRS likvidēja trīs cukura fabrikas un veselu lauksaimniecības nozari kas audzēja cukurbietes un tagad man jāpērk cukurniedru surogāts no Dānijas ar Jelgavas marku. Interesanti kur Dānijā ir tā Jelgava...
29.aprīlis 2018, 21:41 | links
 
Kjanci
Ko nu tu tur muldies- pārvaldi kaut kādus nekustamos, kurus ne ta nu pats cēli, ne ta nu pats par savu piķi pirki. Visdrīzākais, ka senču mantojums. Cilvēks ar tādu glupu bazaru nevar būt neko paveicis pats. Lielās vēl- naudu šim lūdzot paņemt...pff...

raihs, 29.aprīlis 2018, 21:26

Beidz pļūtīt - neko es nepārvaldu!
29.aprīlis 2018, 21:33 | links
 
Īstu IKP rada produkts kuru saražojot vari pārdod ārpus valsts robežām.
Un gribētu redzēt kā mēs dzīvotu ja nebūtu to santehniķu, droši ka mēslos līdz ausīm.
Ja jau savulaik ar pareizo prātu gādību nebūtu likvidēta rūpniecība un sačakarēta lauksaimniecība un pārvērsta valsts par targašu republiku ar IKP viss būtu štokos, tādas ir manas domas kaut arī neko nejēdzu no ekonomikas jo nebija tāda iespēja diži skoloties. Bija jāiet iztiku pelnīt.

kutis, 29.aprīlis 2018, 21:11Par to rūpniecības likvi'dešanu tu vari teikt paldies varenajam PSRS kas atnāca 1940. un visu sadirsa

uldens2, 29.aprīlis 2018, 21:24

Sadirsa bāleliņi, kas ne gribēja, ne mācēja pareizi rīkoties, klausīja arī ārzemju gudrajiem, jāatzīst ka bijām tik naivi kā auni, bet vairākums tādi, kuri šādi rīkojoties kļuva miljonāri, piem, Šķēle.
29.aprīlis 2018, 21:32 | links
 
Īstu IKP rada produkts kuru saražojot vari pārdod ārpus valsts robežām.
Un gribētu redzēt kā mēs dzīvotu ja nebūtu to santehniķu, droši ka mēslos līdz ausīm.
Ja jau savulaik ar pareizo prātu gādību nebūtu likvidēta rūpniecība un sačakarēta lauksaimniecība un pārvērsta valsts par targašu republiku ar IKP viss būtu štokos, tādas ir manas domas kaut arī neko nejēdzu no ekonomikas jo nebija tāda iespēja diži skoloties. Bija jāiet iztiku pelnīt.

kutis, 29.aprīlis 2018, 21:11Par to rūpniecības likvi'dešanu tu vari teikt paldies varenajam PSRS kas atnāca 1940. un visu sadirsa

uldens2, 29.aprīlis 2018, 21:24

Sadirsa bāleliņi, kas ne gribēja, ne mācēja pareizi rīkoties, klausīja arī ārzemju gudrajiem, jāatzīst ka bijām tik naivi kā auni, bet vairākums tādi, kuri šādi rīkojoties kļuva miljonāri, piem, Šķēle.
29.aprīlis 2018, 21:32 | links
 
Kjanci
Ko nu tu tur muldies- pārvaldi kaut kādus nekustamos, kurus ne ta nu pats cēli, ne ta nu pats par savu piķi pirki. Visdrīzākais, ka senču mantojums. Cilvēks ar tādu glupu bazaru nevar būt neko paveicis pats. Lielās vēl- naudu šim lūdzot paņemt...pff...
29.aprīlis 2018, 21:26 | links
 
uldens2 [20:09]: krumujanka tu sevi pozicionē ka veiksmigu biznesmeni,bet tik stulbus tekstus bīdi...Vai tik tava veiksmīgā biznesa pamatā nav gudra sieva kas bīda visas ģelas???Zinu šitādus biznesmeņus kam sieva pareizā vietā pa galveno grāmatvedi stŗadā,un vīra firma sniedz pakalpojumus:DDD++

raihs, 29.aprīlis 2018, 20:59
Jau esmu rakstījis - neesmu biznesa vergs, nestrādāju tādā nozīmē, kā to parasti saprot. Man naudu, kad man to vajag, parasti ir kas atnes un lūdz pieņemt. Es to pazemīgi pieņemu un notērēju. Tas gan šad tad nav viegli.

krumujancis, 29.aprīlis 2018, 21:19


Kur tu naudu ņem ? - no skapīša
Kas skapītī ieliek ? - sieva
Kur sieva ņem naudu ? - es viņai iedodu
29.aprīlis 2018, 21:24 | links
 
Īstu IKP rada produkts kuru saražojot vari pārdod ārpus valsts robežām.
Un gribētu redzēt kā mēs dzīvotu ja nebūtu to santehniķu, droši ka mēslos līdz ausīm.
Ja jau savulaik ar pareizo prātu gādību nebūtu likvidēta rūpniecība un sačakarēta lauksaimniecība un pārvērsta valsts par targašu republiku ar IKP viss būtu štokos, tādas ir manas domas kaut arī neko nejēdzu no ekonomikas jo nebija tāda iespēja diži skoloties. Bija jāiet iztiku pelnīt.

kutis, 29.aprīlis 2018, 21:11

Doma ļoti pareiza, var piebilst tikai, ja nebūtu TO santehniķu, kuri strādā ārzemēs un sūta naudu uz Latviju, tad - tā kā saki līdz ausīm. Emigrācija ir daļa no tā no kā pamatā dzīvojam un maksājam savus parādus un to procentus.
29.aprīlis 2018, 21:24 | links
 
Īstu IKP rada produkts kuru saražojot vari pārdod ārpus valsts robežām.
Un gribētu redzēt kā mēs dzīvotu ja nebūtu to santehniķu, droši ka mēslos līdz ausīm.
Ja jau savulaik ar pareizo prātu gādību nebūtu likvidēta rūpniecība un sačakarēta lauksaimniecība un pārvērsta valsts par targašu republiku ar IKP viss būtu štokos, tādas ir manas domas kaut arī neko nejēdzu no ekonomikas jo nebija tāda iespēja diži skoloties. Bija jāiet iztiku pelnīt.

kutis, 29.aprīlis 2018, 21:11
Par to rūpniecības likvi'dešanu tu vari teikt paldies varenajam PSRS kas atnāca 1940. un visu sadirsa
29.aprīlis 2018, 21:24 | links
 
uldens2 [20:09]: krumujanka tu sevi pozicionē ka veiksmigu biznesmeni,bet tik stulbus tekstus bīdi...Vai tik tava veiksmīgā biznesa pamatā nav gudra sieva kas bīda visas ģelas???Zinu šitādus biznesmeņus kam sieva pareizā vietā pa galveno grāmatvedi stŗadā,un vīra firma sniedz pakalpojumus:DDD++

raihs, 29.aprīlis 2018, 20:59

Jau esmu rakstījis - neesmu biznesa vergs, nestrādāju tādā nozīmē, kā to parasti saprot. Man naudu, kad man to vajag, parasti ir kas atnes un lūdz pieņemt. Es to pazemīgi pieņemu un notērēju. Tas gan šad tad nav viegli.
29.aprīlis 2018, 21:19 | links
 
Latvijas iedzīvotāju parādi, kuri tiek piedzīti saskaņā ar tiesu lēmumiem, ir mērāmi miljardos eiro. Lai spētu tos segt, parādnieki, ievietojot izmisīgus lūgumus sludinājumu portālos, ir gatavi naudu aizņemties arī no privātpersonām, svētdien vēstīja raidījums "LNT Ziņu TOP 10".
29.aprīlis 2018, 21:18 | links
 
Īstu IKP rada produkts kuru saražojot vari pārdod ārpus valsts robežām.
Un gribētu redzēt kā mēs dzīvotu ja nebūtu to santehniķu, droši ka mēslos līdz ausīm.
Ja jau savulaik ar pareizo prātu gādību nebūtu likvidēta rūpniecība un sačakarēta lauksaimniecība un pārvērsta valsts par targašu republiku ar IKP viss būtu štokos, tādas ir manas domas kaut arī neko nejēdzu no ekonomikas jo nebija tāda iespēja diži skoloties. Bija jāiet iztiku pelnīt.
29.aprīlis 2018, 21:11 | links
 
Piesipās gramaķeji ahūnie ......
29.aprīlis 2018, 21:10 | links
 
uldens2 [29.04.18]: krumujanka tu sevi pozicionē ka veiksmigu biznesmeni,bet tik stulbus tekstus bīdi...Vai tik tava veiksmīgā biznesa pamatā nav gudra sieva kas bīda visas ģelas???Zinu šitādus biznesmeņus kam sieva pareizā vietā pa galveno grāmatvedi stŗadā,un vīra firma sniedz pakalpojumus:DDD
++
29.aprīlis 2018, 20:59 | links
 
Hmm....
29.aprīlis 2018, 20:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager