Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...

Asv pie Sīrijas krievijas militārās bāzes interesants un skaidrs maršruta vēstījums! :D
2.novembris 2022, 21:03 | links
 
Kivičam arī vajadzēja....

Headhunter, 1.novembris 2022, 19:08


Nekas nākamā medaļa būs prostitūtai Glorijai, kas tagad Saeimā. Saeimas deputātus ar apkalpos vai tikai Stabilitātes deputātus?
1.novembris 2022, 21:40 | links
 
Kivičam arī vajadzēja....
1.novembris 2022, 19:08 | links
 
Ko tur teikt, čalis pelnījis medaļu. Gobzemam ar vajadzētu kko piešķir.

,,Artuss Kaimiņš un vēl vairāki politiķi no Levita saņēmuši prezidenta medaļas "
,,kuri paveikuši nozīmīgu darbu Latvijas valsts attīstībā "

https://zinas.tv3.lv/latvija/politika/artuss-kaimins-un-vel-vairaki-politiki-no-levita-sanemusi-prezidenta-medalas/
1.novembris 2022, 17:54 | links
 
Arturs Pols Masaro III (dzimis 1991. gada 24. jūnijā) ir ASV Helsinku komisijas, kas pazīstama arī kā Eiropas Drošības un sadarbības komisija, vecākais padomnieks politikas jautājumos , kur viņa portfelī ietilpst korupcijas apkarošana, cilvēktiesības, sankcijas, nelegālas finanses un energoapgādes drošība. [1] [2] Masaro ir bijis iesaistīts dažādu pretkorupcijas un cilvēktiesību reformu izveidē un to īstenošanā, izmantojot likumdošanas sistēmu. [3]
1.novembris 2022, 08:36 | links
 
Es pat īsti nezinu, kas ir Pols Massaro, bet viņam tviterī uz jebkuru vienkāršu nepaplašinātu teikumu par Ukrainu parasti ir tūkstošiem "laiku". Reku par Latviju. "LIKE"
https://mobile.twitter.com/apmassaro3/status/1587032451846737920
31.oktobris 2022, 21:42 | links
 
https://twitter.com/latvijas_vate/status/1587028972721815552?s=20&t=b4kj91dOzEafJ5S6M1rbCw

udens2, 31.oktobris 2022, 17:47


Dzīvelīgs maita.
31.oktobris 2022, 19:47 | links
 
 
FishMV [31.10.22]: Benaso Aijo ir likvidēts Ukrainā. Atrasts ēkas drupās..

mjuniorss, 30.oktobris 2022, 13:43


Dabiskā atlase.
Diemžēl nav gan, kā izrādās.
31.oktobris 2022, 15:23 | links
 
Benaso Aijo ir likvidēts Ukrainā. Atrasts ēkas drupās..

mjuniorss, 30.oktobris 2022, 13:43



Dabiskā atlase.
31.oktobris 2022, 15:21 | links
 
Šorīt mani pārsteidza telefona zvans. "Sveiks , te Aivars. Aivars Luters. Nu, docents... Paziņas iedeva tavu telefona numuru. Gribēju atvainoties par visu to idiotismu, ko vismaz 10 gadus nesu te forumā, it īpaši tev, pārmetot rusofobiju un " krievi nāk". Tev tiešām bija taisnība, tā ir drausmīga valsts, un drausmīga, agresīva tauta... Beidzot esmu to sapratis. Dievs svētī Latviju ".
Joks, protams. Neviens man nav zvanījis. Jo tādi mēsli kā luters, lbruno, llort, utt, savā nožēlojamā gļēvumā nekad nebūs spējīgi to atzīt... Pazuduši visi, bet atvainojies nav neviens. Krievu pasaules klasika.

raihs, 29.oktobris 2022, 22:45


Mobilizēti :DDD
31.oktobris 2022, 15:16 | links
 
Luterveidīgos es dēvētu par virinātājiem. Nu baigi gribas tādam tipiņam publiski izvilkt savu ficuku un atklāti visu priekšā pavicināt publiskā vietā. Zina taču, ka sviedīs šim ar ķieģeļiem (virtuāliem diemžēl), bet tas politiskais ekhisbicionisms ir stiprāks. Nu jāvirina tas savs ķūlis vaļā, citādi vairs dzīvē laimes nav... :)
Tagad gan drusku pierāvušies, jo reāli mīž no iespējamās pretdarbības - gan likumiskā veidā, gan arī ne visai (var norauties pa purni), purnis tomēr mīļāks par virināmo šekumu.

andreiko, 30.oktobris 2022, 14:22


Jā šitie nekad nemainas, pirms nedēļas šams ar citu klonu Babītes topikā sāka savu veco dziesmu ar uzbraucieniem, labi ka ātri nobanoja.
30.oktobris 2022, 14:29 | links
 
Benaso Aijo ir likvidēts Ukrainā. Atrasts ēkas drupās..

mjuniorss, 30.oktobris 2022, 13:43


Šodien daudz lieliskas ziņas, vairāki orku kuģi ar pamatīgi apskādēti, kā arī pie 1000 okupantu likvidēti!
30.oktobris 2022, 14:28 | links
 
Šorīt mani pārsteidza telefona zvans. "Sveiks , te Aivars. Aivars Luters. Nu, docents... Paziņas iedeva tavu telefona numuru. Gribēju atvainoties par visu to idiotismu, ko vismaz 10 gadus nesu te forumā, it īpaši tev, pārmetot rusofobiju un " krievi nāk". Tev tiešām bija taisnība, tā ir drausmīga valsts, un drausmīga, agresīva tauta... Beidzot esmu to sapratis. Dievs svētī Latviju ".
Joks, protams. Neviens man nav zvanījis. Jo tādi mēsli kā luters, lbruno, llort, utt, savā nožēlojamā gļēvumā nekad nebūs spējīgi to atzīt... Pazuduši visi, bet atvainojies nav neviens. Krievu pasaules klasika.

raihs, 29.oktobris 2022, 22:45


Luterveidīgos es dēvētu par virinātājiem. Nu baigi gribas tādam tipiņam publiski izvilkt savu ficuku un atklāti visu priekšā pavicināt publiskā vietā. Zina taču, ka sviedīs šim ar ķieģeļiem (virtuāliem diemžēl), bet tas politiskais ekhisbicionisms ir stiprāks. Nu jāvirina tas savs ķūlis vaļā, citādi vairs dzīvē laimes nav... :)
Tagad gan drusku pierāvušies, jo reāli mīž no iespējamās pretdarbības - gan likumiskā veidā, gan arī ne visai (var norauties pa purni), purnis tomēr mīļāks par virināmo šekumu.
30.oktobris 2022, 14:22 | links
 
Benaso Aijo ir likvidēts Ukrainā. Atrasts ēkas drupās..
30.oktobris 2022, 13:43 | links
 
Šorīt mani pārsteidza telefona zvans. "Sveiks , te Aivars. Aivars Luters. Nu, docents... Paziņas iedeva tavu telefona numuru. Gribēju atvainoties par visu to idiotismu, ko vismaz 10 gadus nesu te forumā, it īpaši tev, pārmetot rusofobiju un " krievi nāk". Tev tiešām bija taisnība, tā ir drausmīga valsts, un drausmīga, agresīva tauta... Beidzot esmu to sapratis. Dievs svētī Latviju ".
Joks, protams. Neviens man nav zvanījis. Jo tādi mēsli kā luters, lbruno, llort, utt, savā nožēlojamā gļēvumā nekad nebūs spējīgi to atzīt... Pazuduši visi, bet atvainojies nav neviens. Krievu pasaules klasika.

raihs, 29.oktobris 2022, 22:45
Lasīju un domāju ka neesmu vēl pamodies:)
Jā,vatņiku mēsli pazuduši kaut kur...
30.oktobris 2022, 08:41 | links
 
Šorīt mani pārsteidza telefona zvans. "Sveiks , te Aivars. Aivars Luters. Nu, docents... Paziņas iedeva tavu telefona numuru. Gribēju atvainoties par visu to idiotismu, ko vismaz 10 gadus nesu te forumā, it īpaši tev, pārmetot rusofobiju un " krievi nāk". Tev tiešām bija taisnība, tā ir drausmīga valsts, un drausmīga, agresīva tauta... Beidzot esmu to sapratis. Dievs svētī Latviju ".
Joks, protams. Neviens man nav zvanījis. Jo tādi mēsli kā luters, lbruno, llort, utt, savā nožēlojamā gļēvumā nekad nebūs spējīgi to atzīt... Pazuduši visi, bet atvainojies nav neviens. Krievu pasaules klasika.
29.oktobris 2022, 22:45 | links
 
udens2 [Vakar]: Šodienas putina runa vienas vaimanas:)lielā bravūra,kas bij februārī,pazudusi,nez kas noticis???:)Līdz mēneša beigām bija jāieņem reģioni, nesanāca. Pēdējā āzijas samitā Indija, Ķīna un Turcija diezgan atklāti paziņoja ka vatei līdz G20 ir viss jāatrisina, citādi būšot sankcijas. Ar decembra sākumu stājas spēkā sankcijas kas liedz kompānijām kas sadarbojad ar krievzemi sadarboties ar rietumiem. Jau pašlaik Ķīnas regula rekomendē savām kompānijām pārskatīt tirdzniecību ar krieviju lai izbēgtu rietumu sakncijas kas varētu slikti ietekmēt Ķīnas ekanomiku. Tāpat daļa Indijas naftas pārstrādātāju esot apturējuši krievijas iepirkumus. Tā kā viss lēnām bet brūk.

snitraM, 28.oktobris 2022, 12:53
Labas ziņas:)
28.oktobris 2022, 13:17 | links
 
udens2 [Vakar]: Šodienas putina runa vienas vaimanas:)lielā bravūra,kas bij februārī,pazudusi,nez kas noticis???:)Varbūt Ķīna pateica, ka pietiek…

JIG_RIG_LV, 27.oktobris 2022, 22:43
Gan jau bravūra pazuda jo ukraiņi sāk svēpēt arā orkus
28.oktobris 2022, 13:16 | links
 
udens2 [27.10.22]: Šodienas putina runa vienas vaimanas:)lielā bravūra,kas bij februārī,pazudusi,nez kas noticis???:)
Līdz mēneša beigām bija jāieņem reģioni, nesanāca. Pēdējā āzijas samitā Indija, Ķīna un Turcija diezgan atklāti paziņoja ka vatei līdz G20 ir viss jāatrisina, citādi būšot sankcijas. Ar decembra sākumu stājas spēkā sankcijas kas liedz kompānijām kas sadarbojad ar krievzemi sadarboties ar rietumiem. Jau pašlaik Ķīnas regula rekomendē savām kompānijām pārskatīt tirdzniecību ar krieviju lai izbēgtu rietumu sakncijas kas varētu slikti ietekmēt Ķīnas ekanomiku. Tāpat daļa Indijas naftas pārstrādātāju esot apturējuši krievijas iepirkumus. Tā kā viss lēnām bet brūk.
28.oktobris 2022, 12:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager