Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Jā, X5 bija...
29.aprīlis 2018, 08:51 | links
 
MartinsSi [28.04.18]: Kāpēc?
Skaudība un nenovīdība ir slikta lieta midžet. :(
Tāpēc, ka mēs ļoti labi atceramies, kas notika ar reģipšlicējiem, kas ar 50latniekiem slaucījās pirms 2008.gada,pirka kredītā pushektāra mājas un BMW X6. Bez pusotra tūkstoša pat pirkstu nekustināšot(precīzi tavi vārdi). Un galvenais, viņus visus vienoja viena kopīga īpašība- viņi nejēdza neko no tā, ko viņi dara. Un arī negribēja sajēgt, jo pieprasījums tāpat pārsniedza piedāvājumu.
Mēs ļoti labi arī redzējām, kā visi tie pamuļķa lielībnieki pārsēdās uz rollerīšiem un pārvācās īrētiem vienistabas dzīvokļiem bez ērtībām. Vai pie mammām. Vai arī uz anglijas fabrīķiem... Tā ka gatavojies, mārtiņ-ar tādu attieksmi tevi gaida precīzi tāda pati nākotne, jo krīze nekad neguļ
29.aprīlis 2018, 08:15 | links
 
Zarāzij,jāiet laikam līdzi,-Usis spiež uz varavīksnes krāsas vizulīšiem,es sākšu zilus pīrādziņus štancēt,varbūt tā štelle aizies...
29.aprīlis 2018, 05:33 | links
 
Tvaiķenē atņem mantas ar ko var savainoties.
28.aprīlis 2018, 23:03 | links
 
Pagajušogad vēl slaucījos ar 20 nominālu banknotēm.

Secinu ka izaugsme ir vismaz 50+ procenti.

MartinsSi, 28.aprīlis 2018, 22:57


Pēc gada varēsi ar 10 centu monētu sev dirsu skrāpēt....
28.aprīlis 2018, 23:01 | links
 
Pagajušogad vēl slaucījos ar 20 nominālu banknotēm.

Secinu ka izaugsme ir vismaz 50+ procenti.
28.aprīlis 2018, 22:57 | links
 
28.aprīlis 2018, 22:42 | links
 
Manas piecas kapeikas. Stagnē. Pagājušā gada marts ar šo gadu gandrīz neatšķirās. Es ar saku, ka nesmuki.
28.aprīlis 2018, 22:25 | links
 
. Labāk ka sabiedrībā valda optimisms ne pesimisms . Optimisms pats pa sevi stimulē attīstību .

Bralitis, 28.aprīlis 2018, 20:00

Nu manuprāt vislabāk būtu, ja sabiedrība vairāk ar galvu domātu... Savu...
Es neesmu pesimists, es, tāpat kā vairums, ļoti ceru uz to labāko un priecājos ja iet optimistiskie scenāri... Tikai man, lai cerētu, tomēr vajag kaut niecīgu savu arguentu un ciparu pašam atrast... Ja nevaru, tad atliek ticēt brīnumiem bez seguma... Nevar izslēgt neko, iespējams, mož rīt atlidos un iedos katram letiņam pa vagonam zelta :) Bet uz to cerot kaut ko plānot un secināt ir tā, maigi sakot, naivi.

zaraza, 28.aprīlis 2018, 20:25


Tādas sabiedrības cilvēces vēsturē vēl nav bijis un nebūs.
28.aprīlis 2018, 21:09 | links
 
zarazij, nepiesienies konkrētikai kad analizē makroekonomikas virspusēja apskata virsrakstu, ja kas -pēc virsraksta nākošais teikums- salīdzināmās cenās .<
usis, 28.aprīlis 2018, 20:28


Nu makroekonomika jau Tev ne pārāk patika, tāpēc mikroekonomikai pievērsos...
Labi, liekam mierā Salmo un utaino maķškērēšanas nozari vispār...
Davai tepat visi taisam statistiku - kurš zin mazumtirdzniecības vietu, vienalga savu, čoma, kaimiņa utt. kurai martā būtu pieaudzis apbrozījums pret pagājušā gada martu.

Es nezinu!
28.aprīlis 2018, 20:45 | links
 
zarazij, bet ja nu tiešām ir tik traki kā raksti un kompetenti ilgtermiņā prognozē, vai ir prāta darbs iegādāties lux klases patēriņa preces, pat ja uzkrāto tauku slānis ir gana liels?

usis, 28.aprīlis 2018, 20:34


noteikti nav prāta darbs... ja nu vienīgi tas krājumus neskar...
28.aprīlis 2018, 20:42 | links
 
zarazij, bet ja nu tiešām ir tik traki kā raksti un kompetenti ilgtermiņā prognozē, vai ir prāta darbs iegādāties lux klases patēriņa preces, pat ja uzkrāto tauku slānis ir gana liels?
28.aprīlis 2018, 20:34 | links
 
zarazij, nepiesienies konkrētikai kad analizē makroekonomikas virspusēja apskata virsrakstu, ja kas -pēc virsraksta nākošais teikums- salīdzināmās cenās .
ja kas interesē nozarē ,diezgan objektīvus datus sniedz nilsen, vai šamo vietējie konkurenti, par maksu protams, un tuvāk oficiālajiem datiem ;)
28.aprīlis 2018, 20:28 | links
 
. Labāk ka sabiedrībā valda optimisms ne pesimisms . Optimisms pats pa sevi stimulē attīstību .

Bralitis, 28.aprīlis 2018, 20:00


Nu manuprāt vislabāk būtu, ja sabiedrība vairāk ar galvu domātu... Savu...
Es neesmu pesimists, es, tāpat kā vairums, ļoti ceru uz to labāko un priecājos ja iet optimistiskie scenāri... Tikai man, lai cerētu, tomēr vajag kaut niecīgu savu arguentu un ciparu pašam atrast... Ja nevaru, tad atliek ticēt brīnumiem bez seguma... Nevar izslēgt neko, iespējams, mož rīt atlidos un iedos katram letiņam pa vagonam zelta :) Bet uz to cerot kaut ko plānot un secināt ir tā, maigi sakot, naivi.
28.aprīlis 2018, 20:25 | links
 
Vajag veči tik funktierēt, eku doma iešāvās - izīrēt padlaiku bumbu patversmi un audzēt trifeles :))) Vo piķis grieztos , ja šīs varētu tā iedarbināt:)))
28.aprīlis 2018, 20:12 | links
 
Zarāzij ekonomikā vēl pastāv vēl viens ļoti svarīgs faktors - psiholoģiskais . Viss fondu tirgus turas tikai un vienīgi uz psiholoģisko faktoru. Finanšu rādītāji ir pakārtots pasākums. Viss opciju tirgus ir tikai un vienīgi viens milzīgs blefs. Un ja pasaules ekonomika balstās tikai uz fondu tirgu -tādat visa ekonomika ir tikai viens liels fufelis. Tas pats ir attiecināms uz LV . Labāk ka sabiedrībā valda optimisms ne pesimisms . Optimisms pats pa sevi stimulē attīstību . Tas fenomens kuru parasti izmanto fondu tirgus.Nekam vairs sen apakšā nestāv patiess ekonomiskais aprēķins. Atmet pilnīgi visus fondus,aizdevumus,budžeta izdevumus ,paņem tikai reālo saražoto produkciju ar pievienoto vērtību un iegūsi reālo situāciju.
28.aprīlis 2018, 20:00 | links
 
Jāiet uz nozarēm kur var nopelnīt, bet kuras tās būtu ?
Mans " uzkova profiļa rabotņiks " kaut ko vēl grabina savā jomā ,ja gribās ko vairāk, pastrādāju arī brīvdienā.
28.aprīlis 2018, 19:57 | links
 
jā, makroekonomika, virsraksti, analīze, pisec visam .

usis, 28.aprīlis 2018, 18:28



Usi, nu davai konkrētiku lokāli... "Salmo" Piedrujas ielā martā bija apgrozījuma pieaugums salīdzinot ar pagājušo gadu? Neprasu % un ciparus, tikai jā vai nē...
28.aprīlis 2018, 19:43 | links
 
Samērā daudz ļautiņu jau kuro gadu sēž uz sāli un sērkociņiem gatavi traģēdijai, bet tā kā nenāk tā nenāk. Tāpat kā ASV sabrukums, kuru krievi jau prognozē 20 gadus..
Istenībā tas ir pārsteigums, ka tik labi attīstības rādītāji, jo ņemot vērā lielās problēmas Latvijas austrumos un lielo emigrāciju tie cipari ir tuvu ideālam.

Alcans, 28.aprīlis 2018, 15:44


Nepareizi. Neviens nesēž uz sausiņiem un sērkociņiem. Lielākā daļa sēž uz ES fondu naudas . Un tā toč nebūs pieejama tādos apmēros kā tagad. Ilgi nav jāgaida - 20-21 gads . Ja kas tagad jau sāks skatīt nākošo ES naudas sadalījumu Briselē. Tās prognozes izskatās ne visai iepriecinošas jo lielas pretenzijas friči un franči ir izteikuši bijušajām austrumeiropas bloka valstīm par lielo piķa nopizģīšanu un noshēmošanu .
28.aprīlis 2018, 19:39 | links
 
jā, makroekonomika, virsraksti, analīze, pisec visam .
28.aprīlis 2018, 18:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager