Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Krūmjanci gan var , gan nevar tev piekrist. Vai nu esi pimpis vai nu neesi -pa vidu ir politiķi . Sekoju līdzi jūsu kašķim . Tu nonāci pretrunā ar savu iepriekš teikto . Akm protams kā izglītots cilvēks minēja par senču grozīšanos zārkā . Nu un? Tas es vecu vecs teiciens .Un ja kas ļoti pat patiess. Tu un atpalikušais Martins sākāt maurot ka tiek aizskarti jūsu mirušie senči . Muļķības . Ir jāsaprot tā teiciena jēga.

Bralitis, 27.aprīlis 2018, 21:16

Atceries, vai liec aiz auss!
1.Tad, kad nav citu argumentu, lai oponētu kādai domai, šoreiz par C&R, - tad sākas zākāšanās. Bet ja nu patiešām to argumentu nav, un viņu nevar būt pat pēc definīcijas, jo zināms sadisms tas ir, protams, to var saprast, vai nē, tā ir katra personīgās uztveres lieta, taču tāpēc zākāties?
2. Un te nu ir vienalga kā to dara, bet vissliktāk, ja aizskar mirušos. It īpaši tos, kuri ir pietiekoši savā zemes dzīvē darījuši, lai tādi jefiņi zākātāji netiktu represēti, vai kādi vispār paliktu dzīvi.
3. Tāpēc, ja nezini personības, no šādas rīcības jebkurš inteliģents cilvēks censtos izvairīties, lai kādas arī tās parunas tautā neklīstu.
Ja to dara - tad no inteliģences tādā cilvēkā nav ne smakas, ko arī AV pierādīja.
4. Nepazīstu MartinuSI personīgi, taču viņa pozīciju šajā jautājumā novērtēju ar respect, īsts vīrs, kurš saprot lietas.
27.aprīlis 2018, 23:17 | links
 
pelmenis ar nomīzis no trampa,sledz savu kodolprogrammu,krieviem vienīgie sabiedrotie paliek asads un islama valsts:DDD
27.aprīlis 2018, 23:15 | links
 
Kur lasiji, iedod citiem palasīt.
27.aprīlis 2018, 23:05 | links
 
Gribauskaite labi nodeva ANO konferencē, lavrovs esot pasprucis no zāles...
27.aprīlis 2018, 22:30 | links
 
[quote=528185]Jāpiekrīt Skutānam. Neko no copes tu nesaproti Toni. Kad sākas varka -tu slēdz bodi ciet ! Laikam ar Grudņiku esat aizlasījušies "Kapitālu".

Bralitis, 27.aprīlis 2018, 21:04[/quote

Būtu braucis līdz, bet tur štengrai zarnai jābūt, bik pa traku tā veselu nedēļu... Bet neko, zaļos dabon tāpat...
Labāk ar puslīti tepat Gaujā un siltu pilzenes alutiņu 2iv skārdenītes:)

skutans, 27.aprīlis 2018, 21:13


Es tik daudz izdzert nevaru .Tāpēc nebraucu uz turieni.
27.aprīlis 2018, 21:18 | links
 
Krūmjanci gan var , gan nevar tev piekrist. Vai nu esi pimpis vai nu neesi -pa vidu ir politiķi . Sekoju līdzi jūsu kašķim . Tu nonāci pretrunā ar savu iepriekš teikto . Akm protams kā izglītots cilvēks minēja par senču grozīšanos zārkā . Nu un? Tas es vecu vecs teiciens .Un ja kas ļoti pat patiess. Tu un atpalikušais Martins sākāt maurot ka tiek aizskarti jūsu mirušie senči . Muļķības . Ir jāsaprot tā teiciena jēga.
27.aprīlis 2018, 21:16 | links
 
[quote=528185]Jāpiekrīt Skutānam. Neko no copes tu nesaproti Toni. Kad sākas varka -tu slēdz bodi ciet ! Laikam ar Grudņiku esat aizlasījušies "Kapitālu".

Bralitis, 27.aprīlis 2018, 21:04[/quote

Būtu braucis līdz, bet tur štengrai zarnai jābūt, bik pa traku tā veselu nedēļu... Bet neko, zaļos dabon tāpat...
Labāk ar puslīti tepat Gaujā un siltu pilzenes alutiņu 2iv skārdenītes:)
27.aprīlis 2018, 21:13 | links
 
Ziemeļu pusē uz ļeidaķiem virsū špļauj,arī cope uz tiem tkai pēc nārsta jūnijā sākas...
27.aprīlis 2018, 21:09 | links
 
Palasījos tikai līdz 15 lappusei,man patīk jūsu domu gajieni...
Nevajadzētu gan būt kategoriskiem pret citu viedokļiem,tā bez liekiem aizvainojumiem...

Tonis, 27.aprīlis 2018, 19:53

Nu ir jau tā, ka tie puiki uzprasās gānoties, kad uzraksta paši muļķības, kuras piedēvē man. Vienreiz aizrādi, otrreiz, nesaprot. Tad nu tā rupji pa purnu. Un arī tad nesaprot. Tad parausti aiz ūsām, un tālāk skaidri parādās intelekta līmenis. It īpaši akmens viesim. Nekad nedomāju, ka tik glups.
Bet nu, kas gan negadās. Vienā komentā jau pateicu kādēļ esmu šeit un arī tā izaicinoši uzvedos, bet nav taču lasījuši, vai arī tā ieciklējušies savā kretīnismā un nevar vien apstāties ālēties.
27.aprīlis 2018, 21:08 | links
 
Jāpiekrīt Skutānam. Neko no copes tu nesaproti Toni. Kad sākas varka -tu slēdz bodi ciet ! Laikam ar Grudņiku esat aizlasījušies "Kapitālu".
27.aprīlis 2018, 21:04 | links
 
Bračiņ,pašlaik starpsezona sākusies ,nāksies paciesties.

Tonis, 27.aprīlis 2018, 20:45


Kas par starpsezonu, reku mana banda krāvā pekeļus uz ļeidakiem, kaut kur 100km aiz Stocholmijas tā labā ādere šiem.
27.aprīlis 2018, 20:48 | links
 
Bračiņ,pašlaik starpsezona sākusies ,nāksies paciesties.
27.aprīlis 2018, 20:45 | links
 
Brauc prom uz savu Swe - mums bez tevis un tava Grudņika te ir labi....
27.aprīlis 2018, 20:42 | links
 
Raihujāni,neiespringsti,ibio:)
27.aprīlis 2018, 20:05 | links
 
Moderātors atradies, ibio...
27.aprīlis 2018, 20:02 | links
 
Palasījos tikai līdz 15 lappusei,man patīk jūsu domu gajieni...
Nevajadzētu gan būt kategoriskiem pret citu viedokļiem,tā bez liekiem aizvainojumiem...
27.aprīlis 2018, 19:53 | links
 
Puiķi ,nu būs gana,naizraujaties....

Tonis, 27.aprīlis 2018, 18:20

Nevienam jau nepatīk, ja nepatīkamu patiesību pasaka acīs. Tad spuras gaisā! Un sākas....
Bet kā citādi apdalītam to pateiksi? Caur puķēm jau nesaprot.
Tā nu šoreiz ir sanācis Toņa kungs!
Bet kā ar sievasmāti Ezerkrastos? Tur tagad valdīšot cits kungs.
27.aprīlis 2018, 19:16 | links
 
Puiķi ,nu būs gana,naizraujaties....
27.aprīlis 2018, 18:20 | links
 
MartinsSi [16:04]: Paklau, fagot. Man tavas slimās fantazijas neinteresē. Te ir normāla mājaslapa. :)Normāla mājaslapa, kuru piemēsto tādi dzīves atstumtie kā tu, kr(j)ancis, visādi pelēči, rižiki utt.

Aigarsbergs, 27.aprīlis 2018, 16:23
un te vienīgais labais un skaistai - skatieties nu!
27.aprīlis 2018, 17:44 | links
 
http://bagsfrom.lv/se/pris
27.aprīlis 2018, 17:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager