Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
MartinsSi [22m]: Paklau, fagot. Man tavas slimās fantazijas neinteresē. Te ir normāla mājaslapa. :)Normāla mājaslapa, kuru piemēsto tādi dzīves atstumtie kā tu, kr(j)ancis, visādi pelēči, rižiki utt.

Aigarsbergs, 27.aprīlis 2018, 16:23


Un kas Tev pie rižikiem nepatīk ? ;)
27.aprīlis 2018, 16:27 | links
 
MartinsSi [27.04.18]: Paklau, fagot. Man tavas slimās fantazijas neinteresē. Te ir normāla mājaslapa. :)
Normāla mājaslapa, kuru piemēsto tādi dzīves atstumtie kā tu, kr(j)ancis, visādi pelēči, rižiki utt.
27.aprīlis 2018, 16:23 | links
 
Paklau, fagot. Man tavas slimās fantazijas neinteresē. Te ir normāla mājaslapa. :)
27.aprīlis 2018, 16:04 | links
 
Kāpec tevi interesē mans krāniņš? Zils esi vai?
:D

MartinsSi, 27.aprīlis 2018, 12:49


Zils ne. Bet kādam tak idioti ir jādrāž. Šodien 5 diena - vai atslaucījies jau ar 50-nieku ?
27.aprīlis 2018, 14:47 | links
 
Docents Nr2 uzradies! No sērijas-stulbs un vēl stulbāks!:)
27.aprīlis 2018, 14:16 | links
 
Kāpec tevi interesē mans krāniņš? Zils esi vai?
:D
27.aprīlis 2018, 12:49 | links
 
Martin Nav mana profesija - makšķernieks. Tas ir mans hobijs . Profesionāls ir tas kuram par to maksā. Sacensības man ar ne sevišķi patīk . Lomus nefotografēju ,nelielos ,nezīmējos .Krāniņš tik un tā man lielāks nekā tev - tās ir pašsaprotamas lietas . Tie kas ar mani ir copējuši zin kā es , un ko esmu noķēris .
27.aprīlis 2018, 10:58 | links
 
Mazais napoleon, nevajag sevi pieskaitīt profesionālu makšķernieku šlakai. Tu tāds ne neesi.

Parasts minhauzens. :)
Ar vārdiem Rīgā, ar darbiem kūtspakaļā :)
27.aprīlis 2018, 10:35 | links
 
Brālīt, nē, es par Lielupes mazo salu runāju, jāņaraga sēklis. Kuru putrinieki ekskavatoristi pēc tam samaitāja ar barības spaiņiem.
Tur sala maziņa, kur es šāvu mazas barības bumbiņas pāri, cerībā, ka Radio2 dzīvais tulkojums apklusīs.

Klau,,, bet ja jau tas Martin uzstāj, tad atceros, ka bija viems brauciens uz Gauju pie Virešiem vēdzelēs, kur atkal debilajā filantropijā paņēmām it kā normālus cilvēkus līdz... atceries, bija viens tāds novēmies, kurš turp vēl kaut kā aizlīda līdz apaļajam galdam.... kur vēl Čalītis sāka vēdzeļu vietā spontāni sāka vilkt pusotrinieces foreles, a kāpēc, da tāpat vien, jo viņam aura tāda... bet atpakaļ pār gājēju tiltiņu visi savā gaitā vairs netika. To džeku es sejā toč neatceros, jo tā seja bija dubļos. No otras puses, kāda starpība, tas pats cements.

A tu neatceries, jo biji skaidrā kā parasti. Tad viss sakrīt.

Akmens_Viesis, 27.aprīlis 2018, 01:15


Lielupes saliņa !! Romantika. Tikai tu un es. .... Un nosiekalojušies krievi gar krastu kas skatījās kā mēs līņus velkam. Saliņa 5x5 m . - es vienā pusē tu otrā. Loģiski ka tevi visu laiku satiku :)

Tās foreles toreiz ķērās man un Muļķikam . Gribējām vēdzeles bet kaut kāda draza sāk ķerties :) Tas džeks kuru stiepām un gandrīz ievēlās no gājēju mazā tiltiņa Gaujā ir lāga vecis. Tas nekas ka bezfilmā bet tas toč nebij šitais murgs. Es viņu zinu . Tas ir Muļķika draugs . Varbūt kāds no auniem no tās otras kompānijas kas neadekvāti ālējās gabaliņu no mums. . Alūksnieši ar intelekta ziņā pārsit viņu - pat krietni-protams arī dzeršanas - bet visi bij adekvāti , feini un jautri puikas. Rudenī biju viens pats tajā vietiņā - vēdzeļu vietā atkal pieķērās pāris raibas zives . Taims un alata !!!
Piedod brāl neesmu ķer un atlaid kompānijā - abas noriju . Man tas piedodams - man vajag daudz ēst :) Parasti nestāstu kā gāja lai kolhozs un visādi Martini nesabrauc labās vietās . . . tagad kaut kā izpļāpājos :)
27.aprīlis 2018, 10:26 | links
 
Vēdzelēs uz Virešiem nekad neesmu bijis.
27.aprīlis 2018, 10:11 | links
 
Kamēr es pa SWE,Skatos jums te jautri iet,man vēl 20 lapas jāizlasa..
Malači ! :)
27.aprīlis 2018, 08:54 | links
 
Nu re, Martins varētu būt tas pa labi. Pa kreisi vairāk Brālīti atgādina, bet kā Sulla tur tika bildēt, vispār nav izskaidrojams.
27.aprīlis 2018, 08:43 | links
 

Šitos vismaz atceraties? Dievojās ka regulāri braucot vēdzelēs ar jums.
27.aprīlis 2018, 01:54 | links
 
Brālīt, nē, es par Lielupes mazo salu runāju, jāņaraga sēklis. Kuru putrinieki ekskavatoristi pēc tam samaitāja ar barības spaiņiem.
Tur sala maziņa, kur es šāvu mazas barības bumbiņas pāri, cerībā, ka Radio2 dzīvais tulkojums apklusīs.

Klau,,, bet ja jau tas Martin uzstāj, tad atceros, ka bija viems brauciens uz Gauju pie Virešiem vēdzelēs, kur atkal debilajā filantropijā paņēmām it kā normālus cilvēkus līdz... atceries, bija viens tāds novēmies, kurš turp vēl kaut kā aizlīda līdz apaļajam galdam.... kur vēl Čalītis sāka vēdzeļu vietā spontāni sāka vilkt pusotrinieces foreles, a kāpēc, da tāpat vien, jo viņam aura tāda... bet atpakaļ pār gājēju tiltiņu visi savā gaitā vairs netika. To džeku es sejā toč neatceros, jo tā seja bija dubļos. No otras puses, kāda starpība, tas pats cements.

A tu neatceries, jo biji skaidrā kā parasti. Tad viss sakrīt.
27.aprīlis 2018, 01:15 | links
 
Labs. :D
27.aprīlis 2018, 00:24 | links
 
tests atmiņai bračku, bet vai atceries cik reizes ar mani pie upes nakti esi pavadījis?

usis, 26.aprīlis 2018, 23:53


Eh romantiķi.. pirmā nakts jau tā neaizmirstamā esot.
27.aprīlis 2018, 00:19 | links
 
Kā Urla teica -biju pālī - neko neatceros.
27.aprīlis 2018, 00:08 | links
 
Un ar mani?
27.aprīlis 2018, 00:03 | links
 
Bralitis [26.04.18]: Bralit,Izklausās jau ka tevi,viņš vienkārši ķer uz muļķi.

vienkars, 26.aprīlis 2018, 21:47

Protams . Jo es jau nobijos ka vecs palieku un sāku aizmirst ar ko copēju .
tests atmiņai bračku, bet vai atceries cik reizes ar mani pie upes nakti esi pavadījis?
26.aprīlis 2018, 23:53 | links
 
Bralit,Izklausās jau ka tevi,viņš vienkārši ķer uz muļķi.

vienkars, 26.aprīlis 2018, 21:47


Protams . Jo es jau nobijos ka vecs palieku un sāku aizmirst ar ko copēju .
26.aprīlis 2018, 22:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager