Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Bralit,Izklausās jau ka tevi,viņš vienkārši ķer uz muļķi.
26.aprīlis 2018, 21:47 | links
 
Man tev bračiņ nekas nav jāpierāda. Ja neatceries, tad neatceries. Vajag biezpienu vairāk ēst.

Galvenais, ka es visu atceros un man ar to pilnībā pietiek. :)
26.aprīlis 2018, 21:26 | links
 
Konkrēti lūdzu. Ja kas es nedzeru tā ka apreibstu jau gadus 15 . Pirms 15 gadiem stroikas vēl nebij. Ne es ne Akm tevi nezinam . Konkrēti neatbildēji tātad vienkārš dirsējs . Tagad katrs tavu mūli ir redzējios un zinās ka ar tādu aunu copēt nedrīkst braukt.

Bralitis, 26.aprīlis 2018, 21:00

Tur jau tā lieta, ka šitādi glumi midžeti ir pilna pasaule. Kamēr runā aci pret aci, ir baigais pozitīvais, smaidīgais copmanīts.

A internetā aiz monitora pārvēršas par visīstāko mēsla gabalu. :(
26.aprīlis 2018, 21:13 | links
 
Konkrēti lūdzu. Ja kas es nedzeru tā ka apreibstu jau gadus 15 . Pirms 15 gadiem stroikas vēl nebij. Ne es ne Akm tevi nezinam . Konkrēti neatbildēji tātad vienkārš dirsējs . Tagad katrs tavu mūli ir redzējios un zinās ka ar tādu aunu copēt nedrīkst braukt.
26.aprīlis 2018, 21:00 | links
 
Es jau teicu. Dzert mazāk vajag. Tad nebūs problēmas sejas atcerēties, kur nu vēl notikumus.
26.aprīlis 2018, 20:52 | links
 
Esmu ar simtiem copējis bet tādu kā tevi noteikti būtu aizmirsis . Un tā arī ir noticis. Kas tie bij par copmaņiem ,uz kuru vietu bijām ,uz kādām zivīm ,ar kādu autiņu ? Kad?
26.aprīlis 2018, 20:50 | links
 
Nesatraucies, pienāks arī tava kārta anonīmais daiļdirsēj ;)
26.aprīlis 2018, 20:42 | links
 
Tur jau tā lieta, ka šitādi glumi midžeti ir pilna pasaule. Kamēr runā aci pret aci, ir baigais pozitīvais, smaidīgais copmanīts.

A internetā aiz monitora pārvēršas par visīstāko mēsla gabalu. :(

MartinsSi, 26.aprīlis 2018, 20:40

Teicam paškritika!
26.aprīlis 2018, 20:41 | links
 
Tur jau tā lieta, ka šitādi glumi midžeti ir pilna pasaule. Kamēr runā aci pret aci, ir baigais pozitīvais, smaidīgais copmanīts.

A internetā aiz monitora pārvēršas par visīstāko mēsla gabalu. :(
26.aprīlis 2018, 20:40 | links
 
bračka sūdiga tamiņa liecina pa smadzeņu bojājumiem:D
26.aprīlis 2018, 20:36 | links
 
Esi esi bračiņ copējis. Kā gan es citādāk zinātu par tavu stroiku Siguldā. :)
Jo tur mēs tevi savācām un arī izlaidām. :)
26.aprīlis 2018, 20:32 | links
 
Akmens_Viesis [1:45]: Tas bija pirms gadiem 6, piestāju Misā aprunāties ar copmaņiem. Nostaļģija parāva, paskatīt, kas mūsu vecās vietās sēž. Parunāju mierīgi, ar vietām padalījos. Viens no tās trijotnes pēc tam izrādījās šitais Martins, kurš joprojām to atceras un piepušķo internetā.

Pamazām jau nonāk līdz tam, ka negribas stāties, kad ceļmalā balso, un negribas ar nepazīstamu copmani upmalā runāt. To sauc par vecumu, nekas labs tas nav.Tā iet ka dzer. Un vēl labāk - ja pēc tam brauc. ;) Tu esi malacis. Ļoti gudri.
A midžets bija tā piekodies, ka iespējams arī neko neatcerās.

Es gan atceros visu. Arī to, ka maza bērna nelaimes krāsas audi benārtrauks bija tik pārpildīts, ka gāzās pāri.

Estēti internetā jūs esat ahūnie, atliek tikai vienu reizi dzīvē satikt, lai saprastu kas ir kas.

MartinsSi, 26.aprīlis 2018, 19:48


Tu , Urla ,Ar tevi neesmu ne reizi bijis kopā . Kur nu vēl autiņā un copē! Tik tupus cilvēkus ciest nevaru . Pētīju tavu foto no visām pusēm - nezinu tevi un negribu zināt.
26.aprīlis 2018, 20:05 | links
 
Smuki apdirsa:)

raihs, 26.aprīlis 2018, 19:58

Citu ko gaidīt no cementnieka????
26.aprīlis 2018, 20:04 | links
 
Smuki apdirsa:)
26.aprīlis 2018, 19:58 | links
 
Akmens_Viesis [26.04.18]: Tas bija pirms gadiem 6, piestāju Misā aprunāties ar copmaņiem. Nostaļģija parāva, paskatīt, kas mūsu vecās vietās sēž. Parunāju mierīgi, ar vietām padalījos. Viens no tās trijotnes pēc tam izrādījās šitais Martins, kurš joprojām to atceras un piepušķo internetā.

Pamazām jau nonāk līdz tam, ka negribas stāties, kad ceļmalā balso, un negribas ar nepazīstamu copmani upmalā runāt. To sauc par vecumu, nekas labs tas nav.
Tā iet ka dzer. Un vēl labāk - ja pēc tam brauc. ;) Tu esi malacis. Ļoti gudri.
A midžets bija tā piekodies, ka iespējams arī neko neatcerās.

Es gan atceros visu. Arī to, ka maza bērna nelaimes krāsas audi benārtrauks bija tik pārpildīts, ka gāzās pāri.

Estēti internetā jūs esat ahūnie, atliek tikai vienu reizi dzīvē satikt, lai saprastu kas ir kas.
26.aprīlis 2018, 19:48 | links
 
Brālīt, kas tad nu? Tu taču esi runīgs, vienmēr aizmizā kilometru uz augšu uz leju lai tik ar kādu parunātu. Reiz uz salas copējām, tas vispār bija izmisums, katrā aplī pie manis piestāja.

Akmens_Viesis, 26.aprīlis 2018, 11:29


Tas ir uz tās kur mēs divatā un pa nakti palikām ? Lielupē vai Daugavā ? Daugavā tu man pazudi zem ūdens kad leci no laivas ārā :)
26.aprīlis 2018, 19:30 | links
 
26.aprīlis 2018, 13:35 | links
 
Brālīt, kas tad nu? Tu taču esi runīgs, vienmēr aizmizā kilometru uz augšu uz leju lai tik ar kādu parunātu. Reiz uz salas copējām, tas vispār bija izmisums, katrā aplī pie manis piestāja.
26.aprīlis 2018, 11:29 | links
 
Nabaga vates propogandas fotogrāfi- viņiem tak visu laiku jāmeklē punduri, lai varenais vadonis būtu visgarākais
26.aprīlis 2018, 10:04 | links
 
26.aprīlis 2018, 09:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager