Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
udens2 [27.10.22]: Šodienas putina runa vienas vaimanas:)lielā bravūra,kas bij februārī,pazudusi,nez kas noticis???:)
Viņam jau arī iepriekšējās tādas pašas. Čīkst jau gadiem, ka ļaunie rietumi neļauj sadalīt pasauli divās ietekmes sfērās ( ka mums atkal nozīmētu lV tautas genocīdu) Ribentropa pakts 2.0 stilā.
28.oktobris 2022, 10:43 | links
 
udens2 [27.10.22]: Šodienas putina runa vienas vaimanas:)lielā bravūra,kas bij februārī,pazudusi,nez kas noticis???:)
Varbūt Ķīna pateica, ka pietiek…
27.oktobris 2022, 22:43 | links
 
Šodienas putina runa vienas vaimanas:)lielā bravūra,kas bij februārī,pazudusi,nez kas noticis???:)
27.oktobris 2022, 21:05 | links
 
Nu latviešiem jau arī, vismaz tālā senatnē, tas zoo... laikam bijis, Lāčplēsis lācenes dēls, Kurbads ķēves dēls, a kas tad tēvi???
27.oktobris 2022, 13:00 | links
 
Krievijas smaka..
27.oktobris 2022, 12:17 | links
 
..nu par ķīnieti skaids, pērtiķis tik noskatās un gaida, kā tīģeri plosās !!
27.oktobris 2022, 12:12 | links
 
.. oki, saprotu briti liela nācija, var tjip neiespringt,, pašaglabāšanās instinkti iemidzināti, daudzus gadus demokrātijās dzīvojot,, baltā sieviete blakus afroamerikānim ir tjip saprotama lieta....
bet tomēr,, vai tiešām anglieši ir mazākumā, ka valdības,, faktiski pie angliešu sistēmas, valsts galva ir pakijs !!! ?????

Jon-Hill, 27.oktobris 2022, 11:31

Britu impērija aizgāja līdzi ar ōmi ;) ja nezināji, Londonu jau sen vada čurkestāns.
Reku, Kardašjanas joberis saprot, ka bez baltā cilvēka viss būs kirdik un tagad nēsā lozungu "white lives matter", arī par žīdiem slikti izrunājies, tāpēc nespīd viņam vairs vateņu un nēģeru mīļākās treniņbikses :D
Kādreiz vēl likās, ka evolucionēsim uz divām rasēm - indusiem un aziātiem, tagad tomēr paliks reliģiskās nometnes jo visa Austrumāzija un Indija "musulmanizējas". Jautājums, cik Ķīna izpletīsies ziemeļu puslodē un Āfrikā.
27.oktobris 2022, 11:56 | links
 
Stratēģija,nepopulāru taktisku jautājumu nogrūšana finanšu menedžerim, tiks galā malacis, netiks i po, tauku pietiek.
27.oktobris 2022, 11:42 | links
 
.. oki, saprotu briti liela nācija, var tjip neiespringt,, pašaglabāšanās instinkti iemidzināti, daudzus gadus demokrātijās dzīvojot,, baltā sieviete blakus afroamerikānim ir tjip saprotama lieta....
bet tomēr,, vai tiešām anglieši ir mazākumā, ka valdības,, faktiski pie angliešu sistēmas, valsts galva ir pakijs !!! ?????
27.oktobris 2022, 11:31 | links
 
Ģimenes vērtības es uzskatu, kur divi vecāki ciena, mīl viens otru, adzina bērnus (skolo, māca uzvesties, cienīt citus, ... faktiski izaugt ar smadzenēm), nevis kur bērneļi tiek ražoti pēc plāna lai būtu kājstarpe apmierināta, nauda kārtējai krutkas pudeli, cigarešu pakai, bet sīkie nosmulējušies blandās pa tuvējo apkārtni kaut ko nofenderēt, vai diedelēt ēst. Ar šausmām domāju ja viss tā būtu sagriezies kājām gaisā, ka Gobzems 80% būtu aizņēmis saimas krēslus, un tagad vadītu valsti dāļājot 5000 katrai mammai, tad nelabvēlīgajās ģimenās dzimstības rādītājus apskaustu ne tikai Indija.
24.oktobris 2022, 15:11 | links
 
Vispār jautājums visiem: Vai kāds zina no kurienas nāca ši homoseksuālā dzīves ideja?

FishMV, 24.oktobris 2022, 13:06


Lapsis skaidro, ka no Fuko un de Sada... īsāk sakot - vecā labā cīņa par "vienlīdzību" sipties kā tikai iegribās.

https://pietiek.com/raksti/lgbtq_ideologijas_tumsa_puse/

Zoo- un nekro- kaut kā palikušas novārtā, bet gan jau varavīkšņu radikālākais spārns novērsīs šo trūkumu... pilna grieķu mitoloģija ar zoofiliju... "Leda un gulbis" ...
24.oktobris 2022, 13:27 | links
 
Ja apskatās karti, tad tā saucamās "vērtības" (es tās sauktu par izzušanas vērtībām, jo 2 večiem vai divām bābām nekāda nākotne nerodas), atļautas pārsvarā tā saucamajās demokrātiskajās valstīs, faktiski kur baltā rase ir vairākums, toties āzija, āfrika, tur tā nav, ir noteikti konkrēti sodi. Tāpēc arī indieši jau dzivo gandrīz viens otram uz galvas, bet eiropieši pēc 100-300 gadiem būs kaut kur jāmeklē kādās neskartajās eiropas nomalēs.
24.oktobris 2022, 13:20 | links
 
Es šajā jautājumā atturos, lai gan esmu ģimenes cilvēks, kristietis. "Dabiskā" ģimene, kura kož pa melno, vai iekausta viens otru, ir stipri labāka?

Redz, svarīgi ir kā viņam pietrūkst, ko tas bērns gaida, saņem - galvenokārt - uzmanības, mīlestības. Ir kāds pētījums, ka homīšu bērni par homīšiem kļūst?? un - kāpēc "dabisko ģimeņu" bērni kļūst par homīšiem?? Kā viņiem pietrūka?

nav viss tik vienkārši...

daddy_j, 21.oktobris 2022, 11:40

Precīzi, pietiek apskatīties no kādām ģimenēm nākuši mūsu slavenākie homīši, visi no "normālajām". Bet tas ka "normālajās" ģimenēs reti kad viss ir ideāli, norāda kaut vai augstais šķirto laulību īpatsvars. Kā jums liekas vai bērniem tā nav trauma, vai neveidojas fobija nākotnē saistīt savu dzīvi ar pretējā dzimuma partneri? Meitas kuras redz savu fāteri bruņču mednieku, kurš viņas pamet un dodas pie krietni jaunākas mīļākās. Vai dēli kuri redz savu māti staiguli, kura acis nemirkšķinot aiziet no ģimenes, jo vīrs kļuvis garlaicīgs. Tāpēc varu tikai ierēkt par tiem klasisko ģimeņu vērtību sargātājiem, kuri izvērš krusta karu pret homīšiem, nu klauni ko tur piebilst.

Karlis_K, 21.oktobris 2022, 15:43


Neviens jau tā īsti nav risinājis ne klasisko ģimeņu lietas ne homoseksuāļu, ja vienā vai otrā ir problēmas (alhokols, vardarbība, u.c. lietas.)

Vispār jautājums visiem: Vai kāds zina no kurienas nāca ši homoseksuālā dzīves ideja?

Ir lasīti raksti no kara laikiem, kad ierakumos arī šad tad veči "izgājuši no skapja", kamēr citi neredz:)
Kā viena večina laukos izteicās par vevi, kurš laikam bija ar meitu "paspēlējies": Ja jau tā niez, tad var to galošā vai durvju spraugā izkasīt.
24.oktobris 2022, 13:06 | links
 
Daba vienmēr pati regulē populācijas lielumu. Ja kāda dzīvnieku grupa paliek par lielu, rodas kāda slimība, kas pieregulē konkrētās sugas daudzumu. Cilvēki, maitas, izdomājuši, kā slimības apkarot, tādēļ lietā tiek laisti citi līdzekļi - agresija, lai mēs viens otru paši apklapētu, plus homoseksualitāte, lai pissamies, bet bērni nerodas. Stulbi, ka ar ķīniešiem un indiešiem nestrādā, kaut kas steidzami jādomā, jo tie baigi savairojušies....

Headhunter, 22.oktobris 2022, 08:28


...ķīnieši un indieši īpaši neaizraujas ar eiropas vērtībām. :) viņiem labāk patīk savas tradīcijas.
24.oktobris 2022, 12:57 | links
 
Pārrāvums līnijās, kas savieno Šetlendu ar cietzemi, lika policijai ceturtdien paziņot par lielu incidentu.
Platjoslas un mobilie savienojumi ir atjaunoti, veicot pagaidu labojumu, jo inženieri turpina remontu, sacīja BT


https://www.bbc.com/news/uk-scotland-north-east-orkney-shetland-63337473

Zvejnieki vai teroristi??
24.oktobris 2022, 11:36 | links
 
badapiicka [0:20]: Shm_didzis [Vakar]: Problēma ir tajā, ka būdami ģimene viņi drīkstētu adoptēt bērnus. Un to uzskatu par galēji nepareizu būšanu.

RaimisD, 21.oktobris 2022, 11:28

Es šajā jautājumā atturos, lai gan esmu ģimenes cilvēks, kristietis. "Dabiskā" ģimene, kura kož pa melno, vai iekausta viens otru, ir stipri labāka?

Redz, svarīgi ir kā viņam pietrūkst, ko tas bērns gaida, saņem - galvenokārt - uzmanības, mīlestības. Ir kāds pētījums, ka homīšu bērni par homīšiem kļūst?? un - kāpēc "dabisko ģimeņu" bērni kļūst par homīšiem?? Kā viņiem pietrūka?

nav viss tik vienkārši...

daddy_j, 21.oktobris 2022, 11:40
Sen dreijāts "zirdziņš"- ja ģimene,tātad kož un sit, bet ja homopartneri- tātad mīl un audzina.....
Ģimeņu bērni par homīšiem kļūst vairāku iemeslu dēļ- gadās šaizes ģimenē, nenoliedzami! +sociālais/ideoloģiskais faktors, kas šodien rullē konkrēti. Ģenētika- vismazākais iemesls.

badapiicka, 21.oktobris 2022, 13:09

Nu jau gan tu sadirsi.
Lūdzu dod avotu kvalitatīviem pētījumiem, no kurienes tu ņēmi šo apgalvojumu, ka "...Ģenētika- vismazākais iemesls" homoseksualitātei.

Zinātnieku, kas pētījuši homoseksualitāti 50 gadus, domā savādāk, nekā mūsu super-puper "eksperts" – badapiicka.

Zinātnieku secinājumi

Akadēmija, veicot šo pētījumu, konstatēja, ka daudzi zinātniski pētījumi ir apliecinājuši, ka seksuālā orientācija ir bioloģiski noteikta. Viņi arī secināja, ka nav viena gēna vai vides faktora, kas par to ir atbildīgi, tas drīzāk ir kompleksu kopumu mijiedarbība starp šiem diviem faktoriem, kas nosaka seksuālo orientāciju.

Tomēr šie pētījumi nenozīmē, ka homoseksualitāte ir slimība vai, ka tā ir gēnu mutācija. Drīzāk, tas liecina, ka pastāv īpašs reģions hromosomā, kas nosaka cilvēka seksuālo orientāciju.Śmidzim svilst?)
Neesmu "superpuper" "eksperts" un vismazāk "jūsu". Sociālie u.tml. faktori ir lielākais iemesls un tam seko klikšķi hromosomās. Jā, pusgadsimtu ir grūsts piķis "geju gēna" meklējumos (tā atrašana taču ļautu aizbāzt muti visiem "reliğiozajiem muļķiem", jo homoseksuālie ir "tādi piedzimuši")))), bet rezultāti nebūt nav tik viennozīmīgi, kā daudziem to gribas.Tirliņ, man nekas nesvilst, man ir sieva un meita, tā ka vari aiziet papulēt antenu.
Vienkārši pats tu atzīsti, ka neesi eksperts, tā ka tas ir tikai tavs personīgais viedoklis, kuru tu centies pasniegt kā patiesību.

Shm_didzis, 22.oktobris 2022, 13:41

Ja nesvilst, tad beidz uzvesties kā rupjš pusaudzis.
Jebkurš bērns un neeksperts zina, ka 2+2=4. Ja tev(vai jebkuram citam) patīk domāt, ka 22- lūdzu, man nav žēl, ko kurš personīgi savā galvā domā un jūt. Tikai neprasiet, lai es jūsu centīgi pasniegto patiesību par "geju gēnu" atzītu par realitāti. Var elementāri nepiekrist viens otram - uzreiz jāmet citam virsū savu "antenu", ja kaut kas griež acī?
22.oktobris 2022, 14:41 | links
 
badapiicka [22.10.22]: Shm_didzis [Vakar]: Problēma ir tajā, ka būdami ģimene viņi drīkstētu adoptēt bērnus. Un to uzskatu par galēji nepareizu būšanu.

RaimisD, 21.oktobris 2022, 11:28

Es šajā jautājumā atturos, lai gan esmu ģimenes cilvēks, kristietis. "Dabiskā" ģimene, kura kož pa melno, vai iekausta viens otru, ir stipri labāka?

Redz, svarīgi ir kā viņam pietrūkst, ko tas bērns gaida, saņem - galvenokārt - uzmanības, mīlestības. Ir kāds pētījums, ka homīšu bērni par homīšiem kļūst?? un - kāpēc "dabisko ģimeņu" bērni kļūst par homīšiem?? Kā viņiem pietrūka?

nav viss tik vienkārši...

daddy_j, 21.oktobris 2022, 11:40
Sen dreijāts "zirdziņš"- ja ģimene,tātad kož un sit, bet ja homopartneri- tātad mīl un audzina.....
Ģimeņu bērni par homīšiem kļūst vairāku iemeslu dēļ- gadās šaizes ģimenē, nenoliedzami! +sociālais/ideoloģiskais faktors, kas šodien rullē konkrēti. Ģenētika- vismazākais iemesls.

badapiicka, 21.oktobris 2022, 13:09

Nu jau gan tu sadirsi.
Lūdzu dod avotu kvalitatīviem pētījumiem, no kurienes tu ņēmi šo apgalvojumu, ka "...Ģenētika- vismazākais iemesls" homoseksualitātei.

Zinātnieku, kas pētījuši homoseksualitāti 50 gadus, domā savādāk, nekā mūsu super-puper "eksperts" – badapiicka.

Zinātnieku secinājumi

Akadēmija, veicot šo pētījumu, konstatēja, ka daudzi zinātniski pētījumi ir apliecinājuši, ka seksuālā orientācija ir bioloģiski noteikta. Viņi arī secināja, ka nav viena gēna vai vides faktora, kas par to ir atbildīgi, tas drīzāk ir kompleksu kopumu mijiedarbība starp šiem diviem faktoriem, kas nosaka seksuālo orientāciju.

Tomēr šie pētījumi nenozīmē, ka homoseksualitāte ir slimība vai, ka tā ir gēnu mutācija. Drīzāk, tas liecina, ka pastāv īpašs reģions hromosomā, kas nosaka cilvēka seksuālo orientāciju.Śmidzim svilst?)
Neesmu "superpuper" "eksperts" un vismazāk "jūsu". Sociālie u.tml. faktori ir lielākais iemesls un tam seko klikšķi hromosomās. Jā, pusgadsimtu ir grūsts piķis "geju gēna" meklējumos (tā atrašana taču ļautu aizbāzt muti visiem "reliğiozajiem muļķiem", jo homoseksuālie ir "tādi piedzimuši")))), bet rezultāti nebūt nav tik viennozīmīgi, kā daudziem to gribas.
Tirliņ, man nekas nesvilst, man ir sieva un meita, tā ka vari aiziet papulēt antenu.
Vienkārši pats tu atzīsti, ka neesi eksperts, tā ka tas ir tikai tavs personīgais viedoklis, kuru tu centies pasniegt kā patiesību.
22.oktobris 2022, 13:41 | links
 
Daba vienmēr pati regulē populācijas lielumu. Ja kāda dzīvnieku grupa paliek par lielu, rodas kāda slimība, kas pieregulē konkrētās sugas daudzumu. Cilvēki, maitas, izdomājuši, kā slimības apkarot, tādēļ lietā tiek laisti citi līdzekļi - agresija, lai mēs viens otru paši apklapētu, plus homoseksualitāte, lai pissamies, bet bērni nerodas. Stulbi, ka ar ķīniešiem un indiešiem nestrādā, kaut kas steidzami jādomā, jo tie baigi savairojušies....
22.oktobris 2022, 08:28 | links
 
Latvijā vēl tā piderizācija ir bērna autiņos...Norvēģijā, piemēram, jau bērnudārzā borē , ka katram vajag ādas stabulītē iepūst, un katrai pa sāļo uzlaist, jo, redziet”nevarot zināt, kas tu par fruktu..."
22.oktobris 2022, 07:40 | links
 
Man ir trīs bērni, ieņemti dabīgi, lai arī ir pa kādam kašķim ar sievu un arī ar bērniem, kas arī ir dabīgi, uzskatu - ka tas ir pareizs ģimenes modelis! Nespēju iedomāties kā geju vai lezbiešu pāris var izaudzināt pilnvērtīgu sabiedrības personību, locekli ..., esmu pret adopciju šādiem pāriem un ka viņi proklamē savu nobīdi no normas. Esmu par par civillaulības līguma attiecībām starp divām personām no juridiska aspekta.
22.oktobris 2022, 00:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager