Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ziniet kā ir. Nevajag te demagoģiju par intelektu Brālīt.

Es ar tevi esmu bijis copēt. Tu laikam neatceries, kāda bija tava valodiņa, tavs intelekts, un cik biji izrijis. Tāpec ari ir tā kā ir. Pat neatcerās, kur un ar ko kopā copē. Un kā tavs čomaks akmens viesis pālī ar savu audi brauca mājās, pa ceļam tevi izmetot tavā siguldas stroikā.

Intelektuāļi un estēti atradušies. :)

MartinsSi, 22.aprīlis 2018, 22:47

Tu tak cirvis esi, ja publiski izsakies par dzeruma tusiņu. Otrkārt. kurš spriež par cilvēku, ja viņš ir bijis apreibis. Treškārt, te jau divas lapas nosaukuši, jeb izcēluši tavu tupumu. Teturtkārt, tev pat nav jādzer, lai būtu stulbs. 5kārt, tu vēl tupāks kā docents izrādies.
Lai Luters lēja savu vati, bet tu te čalīt dari ko pavisam citu.
22.aprīlis 2018, 23:01 | links
 
Ziniet kā ir. Nevajag te demagoģiju par intelektu Brālīt.

Es ar tevi esmu bijis copēt. Tu laikam neatceries, kāda bija tava valodiņa, tavs intelekts, un cik biji izrijis. Tāpec ari ir tā kā ir. Pat neatcerās, kur un ar ko kopā copē. Un kā tavs čomaks akmens viesis pālī ar savu audi brauca mājās, pa ceļam tevi izmetot tavā siguldas stroikā.

Intelektuāļi un estēti atradušies. :)

MartinsSi, 22.aprīlis 2018, 22:47


Ogo :( ! Man ka Akmens - viesim oponentam radās interesē !
Bet ka cilvēkam palika pretīgi !

Cik zinu - Martins Sirans Tev krievu valoda nav sveša !

Moraļnij urod !

P/ S kaut arī neatbalstu Mjuniora piedāvājumu stučit , šitas laikam bus tas gadījums !

PP/ S un ko ta musu " pareizie " Raihs , Sulla , Makatanav , un pārējie ? Ierava biksiņas dupsi un kluses ?

Mjā !
22.aprīlis 2018, 22:59 | links
 
ņe Simarčello,kā ir tā ir...katram savi tarakāni.man vataini tev betona
22.aprīlis 2018, 22:49 | links
 
Ziniet kā ir. Nevajag te demagoģiju par intelektu Brālīt.

Es ar tevi esmu bijis copēt. Tu laikam neatceries, kāda bija tava valodiņa, tavs intelekts, un cik biji izrijis. Tāpec ari ir tā kā ir. Pat neatcerās, kur un ar ko kopā copē. Un kā tavs čomaks akmens viesis pālī ar savu audi brauca mājās, pa ceļam tevi izmetot tavā siguldas stroikā.

Intelektuāļi un estēti atradušies. :)
22.aprīlis 2018, 22:47 | links
 
MartinsSi [22.04.18]: svens76 [14m]: Svens 76 ko es tev esmu nodarījis?
Cik atceros tev neesmu veltījis vēl nevienu komentāru šajā forumā.

Tu tāc ļoti norūpējies izklausies. :( Nav saistīts ar regulārajiem auto remontiem? :(

MartinsSi, 22.aprīlis 2018, 22:22
Man vienkārši komentārs patika:) Tu taču zini ka Volvo neplīst:)Iesaku nejaukt forumus un savu sāpīti izlikt kur tā radusies ;)
Nav sāpītes man. Tev gan izskatās ir un liela. Tāds norūpējies izklausies. DDDD:)
22.aprīlis 2018, 22:42 | links
 
Te nu jāaizstāv Plēsīgais. Martin tu esi tups ,neizglītots pāķis. Plēsīgais nekad nav bijis krievu pusē. Pāris dauņu izdomāja viņu nosaukt par trolli un viss aunu bars blēj līdz.

Bralitis, 22.aprīlis 2018, 18:52


Paldies Brālīti ! Jutos parādnieks !
Nu diemžēl atšķirība no dažiem šejieniešiem es ar krievu padibenem nesmu draugos , un vēl jo vairāk ar citadi domājošo krievu eliti !
Mani draugi ir strādājošie , un normāli domajošie ( kā paši saka - trezvo smotrim i dumajem ) ! Dzer ar meru , kas audzina ( latviešu skolā ) bērnus , kas mazbērnus ! Un no trijam noķertajam karpam divas atlaiž !
Kas bija pagātnē mani gan skar, gan neskar , tāpēc viņiem pārmest neko nevaru , bet kas bus nākotnē - nezinu ! Un spļaut aka no kuras varbut bus jādzer ! Nevēlos !
22.aprīlis 2018, 22:41 | links
 
ezers [22.04.18]: Diezin vai puiškāns saprot ,vārda ''vatņiks''nozīmi.Tieši tāpat kā daudzus citus ru.vārdus.Nav jēgas ar šamējo ņemties.Tieksme izpatikt šejienes kuklovodam,ir spēcīgāka par veselo saprātu.Visa tā savstarpējā ķengāšanās ....phe pretīgi.
Tu esi 100procentīgs vatņiks tā pat kā tavs radinieks Luters. :)
22.aprīlis 2018, 22:38 | links
 
svens76 [22.04.18]: Svens 76 ko es tev esmu nodarījis?
Cik atceros tev neesmu veltījis vēl nevienu komentāru šajā forumā.

Tu tāc ļoti norūpējies izklausies. :( Nav saistīts ar regulārajiem auto remontiem? :(

MartinsSi, 22.aprīlis 2018, 22:22
Man vienkārši komentārs patika:) Tu taču zini ka Volvo neplīst:)
Iesaku nejaukt forumus un savu sāpīti izlikt kur tā radusies ;)
22.aprīlis 2018, 22:37 | links
 
Diezin vai puiškāns saprot ,vārda ''vatņiks''nozīmi.Tieši tāpat kā daudzus citus ru.vārdus.Nav jēgas ar šamējo ņemties.Tieksme izpatikt šejienes kuklovodam,ir spēcīgāka par veselo saprātu.Visa tā savstarpējā ķengāšanās ....phe pretīgi.
22.aprīlis 2018, 22:30 | links
 
Svens 76 ko es tev esmu nodarījis?
Cik atceros tev neesmu veltījis vēl nevienu komentāru šajā forumā.

Tu tāc ļoti norūpējies izklausies. :( Nav saistīts ar regulārajiem auto remontiem? :(

MartinsSi, 22.aprīlis 2018, 22:22

Man vienkārši komentārs patika:) Tu taču zini ka Volvo neplīst:)
22.aprīlis 2018, 22:25 | links
 
Svens 76 ko es tev esmu nodarījis?
Cik atceros tev neesmu veltījis vēl nevienu komentāru šajā forumā.

Tu tāc ļoti norūpējies izklausies. :( Nav saistīts ar regulārajiem auto remontiem? :(
22.aprīlis 2018, 22:22 | links
 
Būtu labāk kādu asarīti padzenājuši, šie sāk kustēt. Jauka diskusija...

skutans, 22.aprīlis 2018, 20:47


Skutan liņi un karpas arī !
Sapaļi un meženes uz astēm staigā !
Brekši kuleņo !
Asarišus žel , tiem Venta jau pieni tek , varbūt liekām mierā , kamēr nonarsto ! ;)
22.aprīlis 2018, 22:05 | links
 
Martin Vatņikus mēra pēc intelektuālā līmeņa. Tavējo mēs jau zinam. Tik zema te nevienam nav .

Bralitis, 22.aprīlis 2018, 21:24

Hahaha labs:)
22.aprīlis 2018, 21:51 | links
 
Martin Vatņikus mēra pēc intelektuālā līmeņa. Tavējo mēs jau zinam. Tik zema te nevienam nav .

Bralitis, 22.aprīlis 2018, 21:24

Pilnīgi precīzi. +++
22.aprīlis 2018, 21:30 | links
 
Martin Vatņikus mēra pēc intelektuālā līmeņa. Tavējo mēs jau zinam. Tik zema te nevienam nav .
22.aprīlis 2018, 21:24 | links
 

Būtu labāk kādu asarīti padzenājuši, šie sāk kustēt. Jauka diskusija...
22.aprīlis 2018, 20:47 | links
 
Paskat, visi vatņiki vienuviet. :) Lutera radinieks "ezers", Plēsīgais. Vēl pietrūka pats Luters, arnox61, usiks.
Nu un viņu dibenlaizis Brālītis, kur nu bez tā.

Jūs negribat satikties un kopā pacept gaļiņu? :)
22.aprīlis 2018, 20:39 | links
 
Te nu jāaizstāv Plēsīgais. Martin tu esi tups ,neizglītots pāķis. Plēsīgais nekad nav bijis krievu pusē. Pāris dauņu izdomāja viņu nosaukt par trolli un viss aunu bars blēj līdz.

Bralitis, 22.aprīlis 2018, 18:52

Istjinu glosiš,piekrītu arī m džunioram,Tipogrāfijas tinte tomēr paveic savu,uzsūkusies no di.sas līdz
procesoram . Pats pats paslavēja,ta vispār šībers aizverās.
22.aprīlis 2018, 20:32 | links
 
Bralitis [22.04.18]: Te nu jāaizstāv Plēsīgais. Martin tu esi tups ,neizglītots pāķis. Plēsīgais nekad nav bijis krievu pusē. Pāris dauņu izdomāja viņu nosaukt par trolli un viss aunu bars blēj līdz.
Paldies par labajiem vārdiem, midžet. :)
Tavs viedoklis man ir ļoti svarīgs. :)
22.aprīlis 2018, 20:03 | links
 
Te nu jāaizstāv Plēsīgais. Martin tu esi tups ,neizglītots pāķis. Plēsīgais nekad nav bijis krievu pusē. Pāris dauņu izdomāja viņu nosaukt par trolli un viss aunu bars blēj līdz.
22.aprīlis 2018, 18:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager