Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Notrauc asariņu. :)

Man tikai interesē pēc kurām bildēm plānā galdiņa urbējs nosaka, kuram ir un kuram nav naudas.

Kā arī vai Plēsīgais arī šogad svinēs "uzvaru".

MartinsSi, 22.aprīlis 2018, 12:21

Tā ;) !
KO TAD ES TĀDU ESMU UZVARĒJIS LAI SVINĒTU ?

Klausies puisit aizbrauc uz statiku un parocies pa miskasti , izskatās ka atslaukoties esi ko pazaudejis ! ;)
Vitali svarīgu Tavai personai !

plesigais, 22.aprīlis 2018, 13:04
Kas no dzimšanas nav, netiks atrasts(pieklājība, loģiska domāšana, plašs redzesloks utt.)

Copmanis, 22.aprīlis 2018, 13:45


;) !

Bet laikam ir arī smadzenes izdirs-s !

Galīgi čabigs palicis !
22.aprīlis 2018, 17:17 | links
 
Es sapratu ka tu, Luters un pārējie čomaki cels lielizmēra šotglāzes, pildītas ar SOS, pie kauna staba :) kāda vilšanās :(

MartinsSi, 22.aprīlis 2018, 13:43


Pec kā ? Pēc tā ko pats darīsi !
Tupesi , krieviski lamasies un špļaudisi semačkas !
Droši ;) ! Lamaties ( krieviski ) Tev labi sanāk ! ;)
22.aprīlis 2018, 17:15 | links
 
WBSS Ļebedevs gribot sisties undercardā,tas sanāk ka varētu but cīņa pret Briedi!!!!Ja tā sanāks tad divi megafaiti vienā vakarā
22.aprīlis 2018, 14:44 | links
 
Par godu V.I. Ļeņinam (dzimumdiena) mūsējās krievenītes (Sevastova, Ostapenko) tikko lupatās ar 3:1 sasita Krieviju tenisā Federācijas kausā. Ak, jā - Aļona pa pusei hohlīte. Jāiedzer bairiņš par godu mūsu tenisam, Gulbis var lidot uz purvu, lai dzīvo meičas!
22.aprīlis 2018, 14:39 | links
 
Notrauc asariņu. :)

Man tikai interesē pēc kurām bildēm plānā galdiņa urbējs nosaka, kuram ir un kuram nav naudas.

Kā arī vai Plēsīgais arī šogad svinēs "uzvaru".

MartinsSi, 22.aprīlis 2018, 12:21

Tā ;) !
KO TAD ES TĀDU ESMU UZVARĒJIS LAI SVINĒTU ?

Klausies puisit aizbrauc uz statiku un parocies pa miskasti , izskatās ka atslaukoties esi ko pazaudejis ! ;)
Vitali svarīgu Tavai personai !

plesigais, 22.aprīlis 2018, 13:04

Kas no dzimšanas nav, netiks atrasts(pieklājība, loģiska domāšana, plašs redzesloks utt.)
22.aprīlis 2018, 13:45 | links
 
Es sapratu ka tu, Luters un pārējie čomaki cels lielizmēra šotglāzes, pildītas ar SOS, pie kauna staba :) kāda vilšanās :(
22.aprīlis 2018, 13:43 | links
 
Bet tu, Mjunior, atstāj nenobrieduša hļupika iespaidu. Pastudē vēl :)

MartinsSi, 22.aprīlis 2018, 10:12
Kāds parodoks, laikam atbilstu tavam redzējumam, jo tieši par tevi es saskatu visu pretējo, neaudzināts primāts, uzvedība banāli sekla. Kas ceļ savu pašapmierināju kādu dirsinot, apceļot. Minu, noteikti bieži leksikā iekļauj krievu valodu, pīpe, špļaudies. Pie papīriem noteikti nesēdi, bet izpildi pavelēs. Vērojot tavas bildes, piedod, neliekas, ka pelni to lielo piķi, vismaz ar intelektu ne.

mjuniors, 22.aprīlis 2018, 11:56


+ ;) !
22.aprīlis 2018, 13:05 | links
 
Notrauc asariņu. :)

Man tikai interesē pēc kurām bildēm plānā galdiņa urbējs nosaka, kuram ir un kuram nav naudas.

Kā arī vai Plēsīgais arī šogad svinēs "uzvaru".

MartinsSi, 22.aprīlis 2018, 12:21


Tā ;) !
KO TAD ES TĀDU ESMU UZVARĒJIS LAI SVINĒTU ?

Klausies puisit aizbrauc uz statiku un parocies pa miskasti , izskatās ka atslaukoties esi ko pazaudejis ! ;)
Vitali svarīgu Tavai personai !
22.aprīlis 2018, 13:04 | links
 
Notrauc asariņu. :)

Man tikai interesē pēc kurām bildēm plānā galdiņa urbējs nosaka, kuram ir un kuram nav naudas.

Kā arī vai Plēsīgais arī šogad svinēs "uzvaru".
22.aprīlis 2018, 12:21 | links
 
Bet mums kā reiz rūp visi viedokļi, bet nerūp tieši tavs. Kur fiška tad te bāzties?
22.aprīlis 2018, 12:16 | links
 
Mjunior. Iesākumā noskaidrosim pāris pamatlietas.

Pirmā un pati galvenā ir tā, ka man nerūp visādu interneta tritonētaju viedoklis.

Un pēc kurām bildēm tad tu spried, ir man nauda vai nav. :D
22.aprīlis 2018, 12:05 | links
 
Bet tu, Mjunior, atstāj nenobrieduša hļupika iespaidu. Pastudē vēl :)

MartinsSi, 22.aprīlis 2018, 10:12

Kāds parodoks, laikam atbilstu tavam redzējumam, jo tieši par tevi es saskatu visu pretējo, neaudzināts primāts, uzvedība banāli sekla. Kas ceļ savu pašapmierināju kādu dirsinot, apceļot. Minu, noteikti bieži leksikā iekļauj krievu valodu, pīpe, špļaudies. Pie papīriem noteikti nesēdi, bet izpildi pavelēs. Vērojot tavas bildes, piedod, neliekas, ka pelni to lielo piķi, vismaz ar intelektu ne.
22.aprīlis 2018, 11:56 | links
 
Nu arī varu piekrist MartinsSi. Pie tam kā reizi tādā griezumā minētie ir perfekti piemēri, kur cilvēkiem nebūtu jāstrādā principā. Tehnoloģijas jau pilnībā atļauj.
Pašlaik saglabājas tikai tāpēc, ka konservatīvisms, lēmumu pieņēmēju bailes no sociālām satricinājumiem (kā armijā zollis nav aizņemts ar kaut ko, hotj zālāju nekrāso, tad gaidi sū...), bailes par nodokļu plūsmas samazinājumu utt.
Pat ja sakārtotu likumus, ka katra iekārta, kas izdara tradicionālo cilvēka darbu maksā soc.nodokli un IIN no nozares vidējās algas, tad, pieļauju, ka daudzi nopietni darba devēji uz dotu priekšroku robotiem.
Nu kases automāts, piemēram, nu maksā, piemēram, 5 štukas. Tobiš investīcija it kā gadu maksātu gadu kādam uz rokas 417EUR. Kases automāts var strādāt 24/7, nenogurst, uz tuoleti neiet, nepīpē, neslimo, dekrētā aiziet nevar, bērnu nav, kompensējamu darba traumu noķert nevar, arodbiedrības netaisa, tiesā vai vēl kaut kur iemočīt un nostučit nevar, zapojā neiet, širmis ciet neveras, nezog, izpilda visu rīkojumus tieši tā kā programmā ielikts. Vajag tehnisko apkopi un servisa dienestu, bet nevajag darbinieku atlasi, apmācību, motivācijas un bonusus, psihologus un. A ko par tādu ideālu "darbinieku" nodoķlus nesamaksāt?

A tanti vai onkuli, kas tur pārmocīts sēdēja uz psiholoģisko rehabilitāciju par valsts līdzekļiem, bik izskalot smadzenes un pacelt pašvērtējumu, notestēt uz reālām spējām un apmācīt darīt kaut ko jēdzīgu, kur tiešām cilvēku vajag un var radīt virsvērtību. Nu nevajag teikt, ka tur tikai dauņi un sliņķi, jebkur ir daudz normālu cilvēku un pat talantu, kurus var apmācīt jebkurā vecumā, tikai no sākuma tas viņiem jāieborē. A dauņiem un sliņkiem, kuri arī vienmēr ir un būs, bet nu ne 50%, a kādi 10-15% reāli, tiem robots pabalstam nodokļus pelnīs, nu nevar tak visus apšaut, demokrātija un humānisms, ibio :)


P.S. Martin, Tu taču esi pavisam normāls un adekvāts, nafig jaukt diskusiju ar uzbraucieniem kaut kādiem personāžiem.Vienkārši trolļo sociāla eksperimenta pēc, vai tomēr nervi?
22.aprīlis 2018, 11:21 | links
 
Te pilnībā piekrītu MartinsSi. Vīri, kuri prot un grib strādāt, pelna labi. Vaimanā slaisti. BET- cilvēku, kas negrib ne strādāt, ne mācīties, kurus nekas neinteresē, ir ļoooti daudz. Domāju, 50%. Un līdzīgs procents ir visur pasaulē- cilvēks vienkārši grib atnākt uz darbu, bez iniciatīvas novilkt stundas un saņemt par to izdzīvošanai vajadzīgo naudu. Un sanāk, ka pie mums tādi "pasīvie" nopelnīt neko īsti nevar, un tad nu tie vaid. Anglijā tajos zivju cehos viņi vismaz cik necik normāli izdzīvo.
22.aprīlis 2018, 10:27 | links
 
Vatētais kaķēn, tu tā arī neatbildēji vai svinēsi šogad pabedu :)

Ko tāda izvairība? :)
22.aprīlis 2018, 10:14 | links
 
Problēma ir nevis atalgojumā, bet tajā, ka cilvēkiem ir zema kvalifikācija. Speciālistam savā nozarē jebkur būs labi apmaksāts darbs. Radot širpatrebu, piemēram braucot par šoferi, pakojot zivis pie lentas vai sēžot maksimā pie kases utopisti nez kāpēc vēlas saņemt 2000.

Vai, piemēram, turot 3 govis un vienu kazu mūld par lopkopību un zemkopību.

Esiet lūdzu reāli.

Bet tu, Mjunior, atstāj nenobrieduša hļupika iespaidu. Pastudē vēl :)
22.aprīlis 2018, 10:12 | links
 
Šodien Ļenindiena, ja kāds atceras.
22.aprīlis 2018, 08:59 | links
 
Diemžēl ,nav tev nojausmas kā cilvēki ru valstī dzīvo, kur nu vēl derevņās...

skutans, 21.aprīlis 2018, 23:13

Nu diemžēl zinu gan ! :(

Un zinu ka arī tur vis notiek tāpat kā te ! Naida kurinašana un " pareizo " slavināšana !

Un ja kāds nav ar mums , tas ir pret mums - nošaut ! ;)

plesigais, 21.aprīlis 2018, 23:21

Neatbildēji uz jautājumu, kā ir tagad tur, sadzīves apstākļi, pensijas, pārtika...?

skutans, 21.aprīlis 2018, 23:28

Atbildēju ! Tāpat kā pie mums !

Pensijas minimālās , sadzīves apstākļi tādi paši ( kas grib tas darbu atrod un strādā , kas negrib laiza bamsli )
Paika , tie paši vistas stilbiņi !
Pa lielam !
Ar ko mūsu propoganda atšķiras , no viņu propogandas ?

Saskaitamos mainot vietām rezultāts nemainās !

plesigais, 21.aprīlis 2018, 23:40


Labi, lai paliek. Tev tas nav jāzina, kādā limonādē tu dzīvo. Un vispār nav arī jasalīdzina, labāk skatīties uz otru pusi.

Domāju uldens2 ,tev varētu sīki izstāstīt nianses un atšķirības, es negribu.

Arlabunakti.

skutans, 21.aprīlis 2018, 23:49[/quote]

Labrīt ! A kāda velna pēc ? Man jazin atšķirības un nianses tiem sūdiem kas notiek Krievijā !
Es skatos uz otru pusi , Latvija arī sūdu ne mazums !
Un es nerunāju par muļkigiem kakučiem ( ka juvelierim kas maksā virs tūkstoša algu bet ir minimālas algas maksātāju sarakstā ) !
22.aprīlis 2018, 06:37 | links
 
Ir tāds ğeniels teiciens. Es neesmu nācis kautko padarīt, es esmu nācis darīt.Un tāda lielākā daļa. Tai pašā laikā man prieks par jaunajiem pēc skolas, viņi tiešām grib strādāt un pelnīt. Tik nevar laist kopā ar psrs kadriem, tie smadzenes jauneklim griež uz otru pusi.
22.aprīlis 2018, 01:25 | links
 
Pienācu pie kompja, skatos jums te jautri, laikam jau vismaz otrais pusē :)

Reku viela ko paķidāt pie trešā :)

http://www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/zviedru-ekonomists-nesaprotu-kadel-peksni-tik-loti-milam-rutinas-darbu.d?id=49951563

Delfos, zviedru ekonomists. Tur dažas interesantas lietas, par to pašu "virtuālo" antiglobalizāciju, piemstas arī diezgan daudz idēalistiskas figņas , bet nu vienam nevaru nepiekrist... Kāda vella pēc jāglorificē rutīns smags "godīgs" darbs? Kolhozā zirgs visvairāk strādāja, bet par priekšsēdētāju tā arī nekļuva... Lai roboti strādā. Un nodoķlus maksā arī, kapēc ne - i uzņēmumam labāk, nav ar mūlāpiem jāauklējas, i sociālais nodoklis no mašīnu radītās peļna budžetā pensijām un to pašu mūllāpu pabalstiem... A normāli cilvēki lai strādā, tur kur vajag ar galvu domāt, improvizēt, radīt, emocijas un intuīciju pielietot.

zaraza, 22.aprīlis 2018, 00:27


Daļa taisnības jau ir, bet neviens neglorificē rutīnu darbu. Konkrētajā gadījumā runa ir par smagu darbu, ko jaunie negrib darīt. Katra diena darbā savādāka. Rutīna nekāda nevar sanākt. Pat adrenalīnu var saķert kādreiz:) Rutīnu var sagrābties anglijas fabrikās pie konveijeriem:D
22.aprīlis 2018, 00:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager